PDA

View Full Version : Въпрос за веждите



krasiva_luja
02-10-2008, 16:01
офф проблема е че в началото са щръкнали на горе.като ги скубах стана гадно и бях като разногледа.после като пораснаха ги постригвах вече половин година и случайно като се загледах забелязах колко тъпо стои.сега искам да си ги напрая като са дулги да ги оправя настрани със безцветна спирала.на мама са същите и станаха.обаче тя не си ги реже пък мойте сега са къси.дайте ми съвети как да пораснат и понеже ги правя тънки малко да се сгъстят.не ми се чака да пораснат от самосебеси за тва кажете с кво да ги мажаа :D

Rush_girl
02-10-2008, 16:12
офф проблема е че в началото са щръкнали на горе.като ги скубах стана гадно и бях като разногледа.после като пораснаха ги постригвах вече половин година и случайно като се загледах забелязах колко тъпо стои.сега искам да си ги напрая като са дулги да ги оправя настрани със безцветна спирала.на мама са същите и станаха.обаче тя не си ги реже пък мойте сега са къси.дайте ми съвети как да пораснат и понеже ги правя тънки малко да се сгъстят.не ми се чака да пораснат от самосебеси за тва кажете с кво да ги мажаа :D
Чакай,чакай ти си РЕЖЕШ веждите?!?!? :shock:

krasiva_luja
02-10-2008, 16:13
нее постригвам ги докато станат равни с другите да не стърчат :-D

Marge
02-10-2008, 16:14
Йоо по тия филми дето ги обясняваш тука, се убеждавам че е най-добре да идеш на козметик ;)

krasiva_luja
02-10-2008, 16:20
eee az kato xoda tq mi gi reje i tq i stava sme6no :(

анонимка
02-10-2008, 16:41
Ай сиктир..подстригваш си веждите?! не не нищо не разбрах от описанието...ама какви картини си представях докато го четох :lol:

Shushu11
02-10-2008, 18:05
Edna frendka si obezobrazi vejdite i beshe mn zle,no otide na kozmetik i sega e super,bahti i qkite i stanaxa.Savetvam te na kozmetik,shte si dovolna.

•._.•No_NaMe•._.•
02-10-2008, 19:21
az moite ne iskam da si gi postrigvam a samo da zastanat nastrani 4e neiskam da mi star4ut nagore,ima li na4in? :( :D :)

TheNewReligion
02-10-2008, 20:16
Абе ти луда ли си или да ? Отиди някъде да ти ги оправят , щото си представям ква е картинката ! :D :D :D

[Kannibal_Queen]
02-10-2008, 20:27
wow da kaja samo,4e tfa da se rejet i podstrigvat vejdite izob6to ne e hubavo ne samo na vid emi za6tot po4vat da stavat mn po-zle.I su6to da po4ne6 da si skube6 vejdite sama bez da imash predtava kak stava taq rabota su6to ne e hubavo...Predlagam ti da gi iz4akash malko da porasnay i otidi na kozmetik deto 6te ti gi opravi kato horata 6te ti dade suvet i e e izob6to skupo 3 lv nqkude vurvi i sled kato vednuj imash pravilnata forma i znae6 kakvo da pravi6 trqbva samo leko da gi po4istva6 otdolu mnogo po-lesno e,a i po-krasivo

Jaffs
02-10-2008, 20:58
Хах както казаха всички Козметичка му е майката и 3 лева са му бащата.

psychopath
02-11-2008, 01:26
лелее утре ще си подстрижа миглите :Р
само ме подсетете

marina star
02-11-2008, 03:47
hodi na kozmetik!tva da si gi reje6 ne e tvoq rabota!!!!!!!!!

BlueCat
02-11-2008, 09:21
Ами и аз си режа отпред стърчащите косъмчета, щото те са решили да застават нагоре, а не на страни като другите. Преди да ги отрежа пробвах с безцветна спирала, но нищо не стана. Даже се стигна до гел и лак за коса и пак нищо. Накрая им отрязах връхчетата и са си супер. Вече от 4-5 месеца си ги режа и няма никакъв проблем.

krasiva_luja
02-11-2008, 13:17
ae vii ste mn zle qvno ne ste zapoznati kvo zna4i rqzane na vejdi.tam v na4aloto deto e nosa moite vmesto da sa nastrani te styr4at na gore i az postrigwam taq stur4a6tata 4ast dokato spre da strur4i ne si postrigwam cqlata vejda we. i kozmeti4kata mi gi prai po su6tiq na4in sus specialno noji4ka za vejdi pyy da va eba

namina
02-11-2008, 13:52
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=155977 ;)

Shtastl1va
02-11-2008, 16:19
Аз ходя при козметичка и тя ми ги постригва, защото мойте също са така... това грешка ли е? Да я сменя ли? :-o

Jaffs
02-11-2008, 18:19
Не е грешка. Повечето козметички го правят или поне според мен - добрите. Но зависи от веждите, има такива, на които не им се налага.

Авторката, не е въпроса в това кой не е наясно, ако ти беше толкова наясно нямаше да задаваш въпроса С какво да ги мажа?
С нищо не можеш да ги мажеш, просто ще си пораснат и тогава отиди на козметик и си ги оправи. :wink:

wasntme_
02-11-2008, 23:43
Ами и аз си режа отпред стърчащите косъмчета, щото те са решили да застават нагоре, а не на страни като другите. Преди да ги отрежа пробвах с безцветна спирала, но нищо не стана. Даже се стигна до гел и лак за коса и пак нищо. Накрая им отрязах връхчетата и са си супер. Вече от 4-5 месеца си ги режа и няма никакъв проблем.

az sam po sa6tiq na4in -> mnogo si se kefq na vejdite taka... samo ako bqha i po dalgi bomba 6tqha da sa.. ama tva e dryga tema :D
po temata: nz honey idi na kozmeti4ka... tq 6e vidi za kakvo stava dyma i 6te ti gi napravi kakto iska6... iii btw kakvo zna4i ne mi se 4aka :lol: 4akai tam de 6i idi6 :D