PDA

View Full Version : Какво ще подарите на половинката си за Св. Валентин?



dudeto_sy
02-10-2008, 18:34
Кой празник ще празнувате на 14 февруари - Св. Валентин или Трифон зарезан? И какво ще подарите на половинката си на тези празници?

blackfate
02-10-2008, 18:42
пфф... аз ще загрея с Трифон Зарезан... пък после и свети Валентин ще дойде наред :D
Ще подаря себе си :razz: (дано да не се обиди)

e_21.11
02-10-2008, 18:47
Едно мишле във син цвят което държи възглавничка,на която пише i love you и най-хубавото е,че цвърчи мнооого :-P нека да му надува главата :grin: и една възглавница във формата на сърце пак пише същото нещо и бтв само да си позволи да спи върху възглавницата ше го трепя. 8-)

dudeto_sy
02-10-2008, 18:50
пфф... аз ще загрея с Трифон Зарезан... пък после и свети Валентин ще дойде наред :D
Ще подаря себе си :razz: (дано да не се обиди)

Това май е много хубав подарък :)

hottie
02-10-2008, 18:51
Nie s moia postoianno si pravil podaraci i ne ni e nujen praznik kato Sv Valentin za da go pravim.
A plu6eni igra4ki i takiva prostotii ako mu podaria... niama smisul.Vuob6te ne znam koe mom4e bi se izkefil na t'va.Osven ot kurtoazia kum priatelkata si razbira se

Lainovoz
02-10-2008, 19:03
И какво ще подарите на половинката си на тези празници?

1 паламарка ! 8-)

Quasar
02-10-2008, 19:11
2008-ма е високосна...носи се сребро...повече идеи няма да ви давам ;)

tuzaro
02-10-2008, 19:11
ше и направа една мистрия :P

nempoB
02-11-2008, 08:06
Много мислих и накрая реших ,че среброто вече е малко демоде (немислите ли ( : ) и реших да и подаря сърцето си т.е. тия сладките бонбониери на "Милка" под формата на сърце :) и една кутийка от тия за пръстенчета под формата на сърце а вътре ще сложа едно бонбонче (сладко като нея :-) )

crazy_girl_4ever
02-11-2008, 08:27
az na moito gadje s1m po por14ala parfium ot Avon :-) :-) :-) za 50 lv ,toi si go izbra

Spider4eto
02-11-2008, 08:28
ооооо ми зех му една рамчица дървенка и дадох да и гравират отгоре "Обичам те, Мечо" и една чашка със сърчица да си пие кафенцето сутрин и съм обмислила да ги сложа в една голяма кутия за подаръци във формата на сърчице и да му нарисъвам малки сърчица с любовни послания на гърба :P

nempoB
02-11-2008, 08:29
az na moito gadje s1m po por14ala parfium ot Avon :-) :-) :-) za 50 lv ,toi si go izbra




Добре, немислиш ли ,че парфюмчета може да си подарявате всеки ден ;) измисли и бонусче към това ;) нещо по-сладко ,нещо романтично :)

nicolepcd
02-11-2008, 08:55
Защо и момичето трябва да подарява за Св. Валентин??? :razz:

krem4et0
02-11-2008, 08:56
Идея се нямам. в събота излизах по магазините и нищо не ми хареса. Следобед пак ще пообиколя......

nempoB
02-11-2008, 08:57
Защо и момичето трябва да подарява за Св. Валентин??? :razz:





Хах..
А защо не ? :Рр~

OtherDimension
02-11-2008, 08:58
Едно мишле във син цвят което държи възглавничка,на която пише i love you и най-хубавото е,че цвърчи мнооого :-P нека да му надува главата :grin: и една възглавница във формата на сърце пак пише същото нещо и бтв само да си позволи да спи върху възглавницата ше го трепя. 8-)
по-тъпо и изтъркано не можеше да го измислиш :-D

nicolepcd
02-11-2008, 08:59
Защо и момичето трябва да подарява за Св. Валентин??? :razz:





Хах..
А защо не ? :Рр~
Хах, защо не ли? Ми не знам... не ми обръщайте внимание... Нещо ми има тая сутрин :D

nempoB
02-11-2008, 09:12
Защо и момичето трябва да подарява за Св. Валентин??? :razz:





Хах..
А защо не ? :Рр~
Хах, защо не ли? Ми не знам... не ми обръщайте внимание... Нещо ми има тая сутрин :D


Познато ми е ( : Та точно на 14 няма да минете между капките :P

koalka
02-11-2008, 10:24
Нищо, защото няма да го празнуваме.

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
02-11-2008, 11:30
Хаха.. какво ли , ще му подаря мен, ако го намеря до тогава..ама има 3 дни и малко ме съмнява..така че на себе си ще подарявам май :grin:

alex4o
02-11-2008, 13:40
себе си,1 кутийка с бонбонки във формата на сърчице,която съм опаковала ии еедно сърчице,което казва "обичаам те тоооооЛкооова мнооого" .. дано да му хареса :P

Black Tears
02-11-2008, 13:49
едно сърчице,което казва "обичаам те тоооооЛкооова мнооого" .. дано да му хареса :P

даааааа и моя подарък е такъв :grin: :grin: 8-)
адски сладко е !!!! 8-)

_BoSSy_
02-11-2008, 13:50
Тази година ще е Св.Валентин...
А какво ще му подарявам....и идея си нямам... ](*,) ....Имам само още 1 ден да решавам,защото на 13 тои има рожден ден, после на 14 пак празник.....и съм се побъркала отвсякъде..А лошото е,че и парите свършиха и трябва да дрънча от наште..Незнам ..никак не съм организирана и винаги в последния момент тичам да свърша нещо..Това ми е мн лоша черта :-s

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-11-2008, 14:18
и този 14-ти ще съм сам :(

suunlight
02-11-2008, 14:32
Ми за сега ще празнувам Св. Валентин ..

Бях поръчала едно червено сърце (кожена възглавничка в такава форма) на която да има бродирано мое послания .. т.е "Обичам те,името му" .. и то в същност пристигна преди 2 часа и е супер сладко, много хубаво ..,но
момчета това би ли ви харесало ? :-o

krem4et0
02-11-2008, 14:44
Вече му взех подарък и като най-големия карък на земята, дръжката на опаковката се скъса и той се удари с асфалта.......за щастие нищо му няма, ама и да имаше-беше единственото в града!

Взела съм му порцеланови неща, но от съображения за сигурност(да не ми докопа компютъра тез дни или да не отиде на зала), няма да напиша какво е по-конкретно.

alex4o
02-11-2008, 15:00
едно сърчице,което казва "обичаам те тоооооЛкооова мнооого" .. дано да му хареса :P

даааааа и моя подарък е такъв :grin: :grin: 8-)
адски сладко е !!!! 8-)

:P :P супер,дано се зарадват :)

Ice_Queen_
02-11-2008, 15:06
Аз купих Мъжки боксерки за ядене от секс шоп-а. :oops:

nempoB
02-11-2008, 15:09
Аз купих Мъжки боксерки за ядене от секс шоп-а. :oops:
Лол (блъш) +1 :D

ghostwisper
02-11-2008, 15:17
ще му подаря кутия презервативи и ще му намекна какво трябва да прави с тях..и с мен де! :-D а сега сериозно подаръка ми е мн изискан,но няма да споделя,че ще прочете..и после няма да е изненада!

alehole
02-11-2008, 15:24
kvo da mu podarq .. ni6to 8)

DivoTo_KoTe
02-11-2008, 16:01
m00rnInGstaR]Ми за сега ще празнувам Св. Валентин ..

Бях поръчала едно червено сърце (кожена възглавничка в такава форма) на която да има бродирано мое послания .. т.е "Обичам те,името му" .. и то в същност пристигна преди 2 часа и е супер сладко, много хубаво ..,но
момчета това би ли ви харесало ? :-o


И аз съм така,все в последния момент.Решила съм да е сребърно синджирче,че неговото се скъса със тези разделящите се сърца на който пише "лов ю форевър" дано му хареса,колебая се м/у гривничка и синджирче не знам още

4ujdata_
02-11-2008, 16:04
plu6eno me4ence mn e sladinko dnes mu go kupih i edin sex ...hihi 3-ka s me4eto :smt057 :smt055

BeBsItO
02-11-2008, 16:25
az vzeh edno gramaaadno surce :) bonbonki, mn gotina karti4ka golemi4ka... i taka.... znam 4e e tapo ama dr go ne mojah da izmislq tiq dni. e razbirase tova ne enai vajno..... prosto 6te se postaraq da kompensiram s denq.... t.e s malki iznenadki :D aaaa i za final 6te mu podarq edno moe skapo zlatno ne6to :D koeto da nosi s sebe si vinagi :lol:

Bulletpoof
02-11-2008, 19:18
Вечеря у дома. Ще приготвя хубава салатка от ряпа, цвекло и моркови, пилешки хапки от филето в бял сос, мъничко снежанка с магданоз на върха, тортичка за десерт. В добавка - хубаво червено вино в романтична атмосфера постигната от нежните проблясъци на ароматни свещи и прекрасна любовна музика. За финал на вечерта мисля да включа сметана и шоколад в игрите. :-D

Undying
02-11-2008, 19:27
Книга свързана със секса :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-12-2008, 05:17
За пръв път имам повод за празнуване на Св. Валентин, но нямам желание... За пръв път се усещам колко е комерсиализиран този празник, как витрината на почти всеки магазин е отрупана със сърца, канещи хората да си дават парите, защото така "трябва", защото точно на този ден пък трябва да покажеш любовта си... А какво става с другите дни? Аз лично бих предпочела нещо дребничко, например романтична бележка, намерена на скрито място, в обикновен ден, отколкото нещо голямо точно когато го очаквам. Естествено, ще взема мъничко подаръче на приятеля си, защото съм прекалена романтичка и да подмина ей така 14-ти февруари не върви, дори и да не го харесвам чак толкова вече, но не смятам да се оливам, предпочитам да се съсредоточа повече върху вечерта. Няма да му взимам плюшени сърца, първо, защото точно това сигурно се очаква от мене, особено като навсякъде е претъпкано с тях, второ, защото вече съм му подарявала такова и на всичкото отгоре сега е по-трудно да се намери точно от този модел - бях си го взела сама преди 3 години на тогавашния Св. Валентин, пееше и песента от "Титаник", обаче вече се изтощи... Все пак, сигурна съм, че му се е зарадвал много повече, след като му подарявам нещо, което значи нещо за мен, свързано с мои спомени, отколкото да му подаря нещо, току-що взето от близкия магазин набързо...

Vladkoy
02-12-2008, 07:16
пфффф... още едно доказателство, че всичко е комерсиално... бедните да го духат ;)

jyjko
02-12-2008, 18:55
Подарък без повод е по-хубав от подарък който заради деня "трябва" да подариш...
Пък за подаръка ... моя бест фр и моята бест фр са заедно от около 2 год. и за този Св.Валентин тя не искаше да го празнуват... но естествено няма да стане както тя казва и тка де... с приятеля и измислихме нещо великолепно... сутринта аз я изнасям от тях и той със сестра и ще приготвят обстановката ... плюшена възглавничка сърчице ... напръскана с неговия пърфюм бутилка вино със смъкнат етикет и направен нов от сорта на "За моята мърла (или нещо от сорта... естествено с ирония казано) ... и името й. + около 20 балона пълни с листчета с разни мисли и т.н. в една кутийка за пръстен една туплийка да си ги пука с кеф и май тфа беше ... о да и един от първите им логове принтиран в рамка яко е и оригинално :smt031

prettyIdeath
02-12-2008, 19:08
Тази година ще е Св.Валентин...
А какво ще му подарявам....и идея си нямам... ](*,) ....Имам само още 1 ден да решавам,защото на 13 тои има рожден ден, после на 14 пак празник.....и съм се побъркала отвсякъде..А лошото е,че и парите свършиха и трябва да дрънча от наште..Незнам ..никак не съм организирана и винаги в последния момент тичам да свърша нещо..Това ми е мн лоша черта :-s

И аз тряа 2 пъти да тичам.. на 14 и на 27 /тогава правим година.../ и аз още нищо не знам ... :-o