PDA

View Full Version : моляви помогнахте ми 1 път,помогнете и сега



kukla_bes_sarce
02-10-2008, 19:10
Такам..понеже ви послушах и спрях да се занимавам макар да не сам забравила момчето за което ви бях писала...сега супер много съм хлатнала по едно момче аз си го харесфам от лятото но до сега нищо не се е случвало та да се влюбя чак толкова...и такам да премина кам нещета които ме накара да хлатна така по него...
ами преди 2-3 месеца..докато чаках една приятелка пред даскалото и той дойде и почна да ме преграща и да ми кава че иска целувки ала бала аз обаче го отблъсквах...и наскоро след кату почнах да се замислям реших да му пиша че си искам обещаната целувка..той се съгласи (въпреки че си има приятелка)но каза че не иска да се разбира защото не сиак да се кара с приятелката си и така разбрахме се да се видим но когато отидох на определеното място дойде но един от неговата компания провали нещата пък и ас бех бая болничк аи д ане го разболея...поприказвахме си и ас си трагнах..на същата вечер се разбрахме да се видим на другия ден преди да си замина за пловдив (нещата се развиват на село)той каза че ще ми пише ..но така и не писа..няколко дена след това аз му писх че не съм очаквала такова нещо и че оттук нататак искам да забрави че ме познава...но когато си отидох пак на село 3-4 дена след това разбрах че немога да му се сардя и му писах...чее постоянно е в мислите ми че немога да му се сардя...след това се видяхме той ме попита дали му се сардяя...защо му се сардя че няма да прави повече така..и ас му казах че не му се сардя...после ме обвиниха че сам му показал среден пръст което не беше така и кату го ппопитах дали ми вярва че не сам го направила тои ми каза че ми вярва...незнам дали има смисал да се опитвам да стигна сърцето му или да се откажа докато е раноо...немога да го разбера

acidburn1
02-10-2008, 19:45
Tоя пич като си има приятелка от 2-та стола май на земята му се седя... ? кви хора сте бе.. не се ли радвате че имате някой до себе си та търсите и други .. па и тайно да не разбере....нямам думи просто...

darla
02-10-2008, 19:45
така ...ми може мнението ми да не е адекватно но от цялата ти история в съзнанието ми се заклещиха две неща:
1.преди време като си харесвала някво мом4е пак си ритала за него,ма в крайна сметка ти е минала любовта,следователно по долу зададения ти въпрос е мн тъп е безсмислен-спри да мислиш и за това мом4е и пак 6ти мине "любовта" и към него....още явно ти е рано за наистина сериозна връзка
2.той има приятелка,с която не иска да се кара,явно държи на нея,но все пак се забива с теб?!?!?!ми нз мможе да мн готин ама според мен тва е пълен боклук,след като иска да се занимава с теб,защо трябва да лъже неговата с няква псево-вярност???Постави се на нейно място за момент ако разбереш?
Не те обвинявам,просто тези неша ми направиха впе4атление в историята ти...но аз приемам една връзка за нещо наистина специално и истинско и такива изцепки ме изкарват извън нерви като неговата,сру 4е не отговорх на въпроса просто исках да напиша каквото ми е на душата :oops:

koalka
02-11-2008, 10:23
По държанието му си видяла, че няма кой знае какъв интерес към теб, а просто се развлича и забавлява...
Според мен няма смисъл да се занимаваш с него, има си приятелка и не е толкова сериозен.Сам ти е казал, че не иска приятелката му да разбира, за да не се карат.Да не мислиш, че ще е с теб, щом за една целувка не иска да се разбира?
По-добре опитай някъде другаде. :)