PDA

View Full Version : Въпрос.. :(



noNamebaby
02-10-2008, 19:13
хора плс.. кажете ми какво става с мене..
последно правих секс с презервартив...той свърши извън мен..имам съвсем малко вагинален секрет..скоро трябва да ми дойде...от време на време ми се вие свят..но не точно виене на свят.. нещо като леко замаяност..
на какво се дължи това...нормално ли е да имам съвсем малко вагинален секрет ;(

padnal_angel
02-10-2008, 19:25
kakvo znachi suvsem malko

noNamebaby
02-10-2008, 19:27
kakvo znachi suvsem malko
еми на 1 ден имам може да се каже 2 капчици..

Radeto_
02-10-2008, 19:27
Ти си луда - трябва ти психиатър.Щом не е свършвал в теб къв ти е зора?

noNamebaby
02-10-2008, 19:28
ей хора..не ме разбирайте погрешно... верно е ..луда съм...но от къф зор ще съм замаяна без причина ..

Wyand`n`Juja
02-10-2008, 19:28
Изчакай - Ако дойде - значи няма проблем
Ако закъснее с повече от няколко дена - лошо... трябва да говориш с родители, лекари и т.н...
Може и аборт да се наложи...
Затова най-добре вземи тест за бременност и провери дали има закакво да се тревожиш...

VilleBaby
02-10-2008, 19:30
тая замаяност може да е от нередовно хранене,от недоспиване и тн...може да има много причини spox :)

noNamebaby
02-10-2008, 19:31
Изчакай - Ако дойде - значи няма проблем
Ако закъснее с повече от няколко дена - лошо... трябва да говориш с родители, лекари и т.н...
Може и аборт да се наложи...
Затова най-добре вземи тест за бременност и провери дали има закакво да се тревожиш...

хубаво .. аборт... но наще разберат ли.. сама ще си получа аборта ... оф да не засягам лични проблеми ...

Quasar
02-10-2008, 19:31
споко нищо ти няма...

noNamebaby
02-10-2008, 19:31
Изчакай - Ако дойде - значи няма проблем
Ако закъснее с повече от няколко дена - лошо... трябва да говориш с родители, лекари и т.н...
Може и аборт да се наложи...
Затова най-добре вземи тест за бременност и провери дали има закакво да се тревожиш...

хубаво .. аборт... но наще разберат ли.. сама ще си получа аборта ... оф да не засягам лични проблеми ... но не разбрах нищо за секрета....нормално ли е.. :?

rubi
02-10-2008, 19:33
ей внушението е голема работа :lol: :lol: :lol:

Radeto_
02-10-2008, 19:35
ей хора..не ме разбирайте погрешно... верно е ..луда съм...но от къф зор ще съм замаяна без причина ..
Че кой ти каза, че е без причина - може да имаш няква друга болест - тумор как ти звучи? :-D
Ся сериозно - кат толкова си се притеснила бягай до аптеката и като умно дете си направи тестчето - не мисля, че е толкова сложно за която и да е главица.Ние не сме екстрасенси и не знаем що мое и що не да те боли кратуната!

wasntme_
02-10-2008, 19:36
ей внушението е голема работа :lol: :lol: :lol:

и аз тва каам :D кога го праи тоз секс 4е си мисли6 4е има6 симптоми на бременна :D

angel_girll
02-10-2008, 19:36
ville baby е права виенето на свят може да се дължи на мн други неща. И на мен често ми се вие свят обаче не съм бременна. А между другото и аз веднъж ей така толкова се бях психясала че може да съм бременна, че наистина почна да ми се гади аха да се издрайфам, да ми се вие свят .. ама явно ше е било на психологическа основа. И в такъв мометн се радвам че имам готина леля,с която споделих и тя ме успокои адски много.

ladity
02-10-2008, 19:38
е щом е с презарватив какъв е проблема?! Това не е ли достатуъчно предпазно средство ? Какво по сигорно от това?

&ILoveU2
02-10-2008, 19:42
Добре бе душа какъв е тоя секрет? С какъв цвят е, има ли странна миризма, гъст ли е, какво е точното количество?

darla
02-10-2008, 19:49
моми4етата не се замайват само когато са бременни и несмао тогава да им се вие свят,може да ти пада кръвното,да се храниш малко и куп такива др неща...защо свързвате всеки проблем със секса след като явно си наясно 4е няма как да си забременяла?!?!?!

noNamebaby
02-10-2008, 19:49
Добре бе душа какъв е тоя секрет? С какъв цвят е, има ли странна миризма, гъст ли е, какво е точното количество?

емиии бял си .... леко гъстичак .. един път ми е мн рядък друг път гъст .. не знам на какво се дължи това.. но секи път ми е идвало .. сеа не знам що имам чувството че няма да ми дойде .. :(
тая замаяност я имам от 4 дена ...

splendour
02-10-2008, 20:12
спок и мене ми се вие свят ама не с1м бременна стига са притеснява а за теста про4ети колко време след секса се прай.успех :)

suunlight
02-10-2008, 20:42
Добре бе душа какъв е тоя секрет? С какъв цвят е, има ли странна миризма, гъст ли е, какво е точното количество?

емиии бял си .... леко гъстичак .. един път ми е мн рядък друг път гъст .. не знам на какво се дължи това.. но секи път ми е идвало .. сеа не знам що имам чувството че няма да ми дойде .. :(
тая замаяност я имам от 4 дена ...

Значи то всичко е на психическа основа, ае кво се стресираш, стига с тея паранои .. ш ти се вие свят не, ами .. не тряа се успокоиш !

dudeto_sy
02-10-2008, 20:43
Щом имаш съмнения, най-добре си направи тест за бременност. Бих те посъветвала да прочетеш малко повече за контацепцията и ако има личен гинеколог да се посъветваш по теи въпроси и с него.

Pliok0019
02-10-2008, 21:06
Спокойно, опасност няма. Ако се притесняваш все пак си направи тест, но едва ли ще покаже нещо по-различно от "Отрицателно".

padnal_angel
02-10-2008, 21:07
ей хора..не ме разбирайте погрешно... верно е ..луда съм...но от къф зор ще съм замаяна без причина ..

magnitni buri promenite vuv vremeto stres vremenno nerazpolojenie .... mnogo mnogo pri4ini ........

juchoche
02-10-2008, 21:11
ako ne se hrani6 redovno moje tfa da e pri4inata no ako ti zakasnee se pak idi na genekolog :)

bruteca
02-10-2008, 21:45
Според мен си спекла и тфа е