PDA

View Full Version : Дългата Коса?



Потребител:)
02-10-2008, 20:12
Здравейте!
Това ще е първата ми тема в този форум,и се надявам да ми помогнете с така наречения ми ''проблем'',но всъщност може и да не е ! :)

Значи,аз съм момче на 13 години,висок 177 и тежа 80 килограма,да едричък съм,но работя над това :)

Косата не ми е кой знае колкол дълга,бретона ми е 5 санта по дълаг от брадичката,а отзад косата ми е същата дължина както бретона!

Къпя се 3 пъти седмично-понеделник сряда и неделя.

Проблема ми е това,че момичетата от нашия клас като се доближа до тях ми викат че съм бил ''гнусен'' :shock: :shock: .И все ми повтарят да се пострижа!
Но аз няма да се пострижа,каквото и да ми говорят,ще си е пускам до кръса-СЕРИОЗНО! :P

Можеби е свързано с музиката която слушам-метъл.Да много ахкат охкам пъхкат блахкат,но не ме интересува!Те да си слушат чалгата.
Не си мислете,че слушам ''метъл'' от рода на Linkin Park (кенеф :D ) или Limp Bizkit,Evenecance (така ли се пишеше не знам,важното е,че е пумия) и такива работи.Слушам главно Death Metal и GrindCore,но някой бът и блек метъл :)
Обличам се главно в черно-Военни кубинки,черни дънки,черен суирчър.


Та поздрави и благодаря предварително :)

[Kannibal_Queen]
02-10-2008, 20:20
ta az malko ne rabrah kakuv e vuprosa ama kara spored mene nqma ni6to gnusno v mujakata dulga kosa stiga da ne e mazna de =) Ne moga da razbera za6to ne hrasvat dulgi kosi tez momi na mene naprimer muje s dulgi kosi sa mi slabost ama nali se se6ta6 vseki si ima vkus =) vse pak sed kato te kefi si puskai kosata i da ne ti dreme nali vse pak nai-vajnoto e ti da se haresvash

Потребител:)
02-10-2008, 20:23
]ta az malko ne rabrah kakuv e vuprosa ama kara spored mene nqma ni6to gnusno v mujakata dulga kosa stiga da ne e mazna de =) Ne moga da razbera za6to ne hrasvat dulgi kosi tez momi na mene naprimer muje s dulgi kosi sa mi slabost ama nali se se6ta6 vseki si ima vkus =) vse pak sed kato te kefi si puskai kosata i da ne ti dreme nali vse pak nai-vajnoto e ti da se haresvash

Благодаря за бързия отговор!

''Проблема''(ако мога така да го нареча) е какво толкова гнусно има в косата ми :shock: :shock: много рядко идвам на училище с мазна коса,единични случай са :-D

pomo6tplz
02-10-2008, 20:35
Здравейте!
Това ще е първата ми тема в този форум,и се надявам да ми помогнете с така наречения ми ''проблем'',но всъщност може и да не е ! :)

Значи,аз съм момче на 13 години,висок 177 и тежа 80 килограма,да едричък съм,но работя над това :)

Косата не ми е кой знае колкол дълга,бретона ми е 5 санта по дълаг от брадичката,а отзад косата ми е същата дължина както бретона!

Къпя се 3 пъти седмично-понеделник сряда и неделя.

Проблема ми е това,че момичетата от нашия клас като се доближа до тях ми викат че съм бил ''гнусен'' :shock: :shock: .И все ми повтарят да се пострижа!
Но аз няма да се пострижа,каквото и да ми говорят,ще си е пускам до кръса-СЕРИОЗНО! :P

Можеби е свързано с музиката която слушам-метъл.Да много ахкат охкам пъхкат блахкат,но не ме интересува!Те да си слушат чалгата.
Не си мислете,че слушам ''метъл'' от рода на Linkin Park (кенеф :D ) или Limp Bizkit,Evenecance (така ли се пишеше не знам,важното е,че е пумия) и такива работи.Слушам главно Death Metal и GrindCore,но някой бът и блек метъл :)
Обличам се главно в черно-Военни кубинки,черни дънки,черен суирчър.


Та поздрави и благодаря предварително :)
13 годишен 177 висок 80 тежи коса до кръста :D :razz:
като станеш на 20 ще си 190 100кг с коса до петите
сексбомба

Потребител:)
02-10-2008, 20:37
сега косата ми е около 20 санта :)

AliceSw
02-10-2008, 20:41
човек, вземи си изпери кожите, сериозно говоря 8-)


не бе, тва са глупости, ама точно с такава дължина коса сигурно си смешничък...все едно права ли е или къдрава...та да си дойдем на думата....има невероятно яки дългокоси мъже, ама има и супер противни...не симисли, че е от косата(:

darla
02-10-2008, 20:44
mi na me samo ot opisanieto ti mi se povra6ta ama/.....къпеш се понеделник сряда и петък а!Пробвай да се къпеш всеки ден,може и да не ти викат ве4е 4е си гнусен

Потребител:)
02-10-2008, 20:44
човек, вземи си изпери кожите, сериозно говоря 8-)


не бе, тва са глупости, ама точно с такава дължина коса сигурно си смешничък...все едно права ли е или къдрава...та да си дойдем на думата....има невероятно яки дългокоси мъже, ама има и супер противни...не симисли, че е от косата(:


Ол,то че сега съм малко смешничък,да :D

Ама с къса коса съм като някой БОРСУК :shock: :D

косата ми е права,въпреки ,че искам накъдрена,като на Alex Webster :o :o

psychopath
02-11-2008, 01:31
И аз бях с дълга коса...ама дори не знаех какво мислят за това..просто защото не ме интересуваше :>

namina
02-11-2008, 03:30
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202 , виж тази тема. ;)

marina star
02-11-2008, 03:46
emi vsa6tnost......i na men si mi gnusen!sorry arogantna sam,no pone sam iskrena

sladku_bebzi
02-11-2008, 05:08
Ходи на фитнес, пък си прави квито си искаш прически!

tvoqta__me4ta
02-11-2008, 08:01
Oh mamoo kato vida muj s dulga kosa mi idva da go izqm s parcalite :-) :smt007 samo deto s kupaneto kato si s dulga kosa trqbva po 4esti4ko da e mie6 :( kazvam go 6toto moita e do krusta i mi se nalaga ako ne vseki den to prez den za da ne zamqzam na ---> O:) a otnosno kosata ne e reji moq priqtel e s dulga kosa i neznam napravo umiram kato vida takuv individ a nali znae6 4algarkite obi4am haha nabiti mo 4enca s kuso podrezani peru6ini na bodli4ki :D :lol:

krem4et0
02-11-2008, 08:27
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202 , виж тази тема. ;)

Мерси, заключвам!