PDA

View Full Version : Какви момчета харесвате?



TH33N
02-10-2008, 20:26
Хаха.. гледах една абсурдна тема за "футболисти, баскетболисти или музиканти" - че реших да пусна и аз една абсурдна... :D :D :D
ха на здраве :razz: :razz:

т.7
krem4et0

psychopath
02-10-2008, 21:37
Глупава тема 8-)

Но в интерес на истината..предпотичам момичето да има сходни интереси на моите...

не че би ми пречело да ходя с чалгарка например..

bruteca
02-10-2008, 21:48
Е кфо аз се водя некъф хип хопър ама съм ходил с кючекаджийка...

BluE_s
02-10-2008, 21:52
От всеки стил си има както хубави, така и противни хора...има много и хубави 'кючекджийки' но има и много гнусни такива.... както има и готини металисти така има и гнусни... ;)

padnal_angel
02-10-2008, 21:54
stila na obli4ane na slu6ane na muzika rabotata obrazovanieto i t.n. nqmat ni6to ob6to s tova kakuv e samiqt 4ovek

bruteca
02-10-2008, 21:55
Прави сте така е

mila_pila
02-10-2008, 21:58
stila na obli4ane na slu6ane na muzika rabotata obrazovanieto i t.n. nqmat ni6to ob6to s tova kakuv e samiqt 4ovek
Абе имат те общо, но не го определят напълно.
Не ми обяснявайте как музиката не влияе на формирането на личността и т.н. особено в ранните години...

DisciplineAndOrder
02-10-2008, 21:59
ми... къвто дойде

bruteca
02-10-2008, 22:00
ми... къвто дойде
Ако ти дойде имо кфо ше прайш 8-)

DisciplineAndOrder
02-10-2008, 22:02
ми... къвто дойде
Ако ти дойде имо кфо ше прайш 8-)

ще му разбия сърцето...и да умирааа 8-)

padnal_angel
02-10-2008, 22:08
stila na obli4ane na slu6ane na muzika rabotata obrazovanieto i t.n. nqmat ni6to ob6to s tova kakuv e samiqt 4ovek
Абе имат те общо, но не го определят напълно.
Не ми обяснявайте как музиката не влияе на формирането на личността и т.н. особено в ранните години...


tuka ne stava vupros za formirane na lichnostta a za tova dali bi priela da si s 4ovek koito ne slu6a tvoia stil muzika

i ne muzikata formira lichnostta a horata sami se izgrajdat kato lichnosti ot mnogo aspekti subrani v edno

az primerno slusham absoliutno vsiakakva muzika sega ako si pusna betoven a utre hevi metul ti moje6 li na tretiq den da mi kaje6 kakva li4nost sum bez da me poznava6 a da sudish za men samo po tova koeto slusham

BluE_s
02-10-2008, 22:19
ми... къвто дойде
Ако ти дойде имо кфо ше прайш 8-)

ще му разбия сърцето...и да умирааа 8-)
какви хора сте вие не мога да разбера...
първо емотата са много готини хора... аз лично ги обожавам :Д
наина им на обличане много ми харесва пък и не само това...харесват ми като цяло... въобще знаете ли кво означава ЕМО? и защо хората става вмовци и емовици :Д ? :D

02-10-2008, 22:46
TH33N надявам се да разбереш от личен опит, защо на Руският Цар Иван IV са му викали грозний!

TH33N
02-10-2008, 22:59
Johnny.Fontana по една случайност познанайвам тук таме руски.. не, че е стихията ми - ама все пак :D :D :D

mila_pila
02-11-2008, 07:19
stila na obli4ane na slu6ane na muzika rabotata obrazovanieto i t.n. nqmat ni6to ob6to s tova kakuv e samiqt 4ovek
Абе имат те общо, но не го определят напълно.
Не ми обяснявайте как музиката не влияе на формирането на личността и т.н. особено в ранните години...


tuka ne stava vupros za formirane na lichnostta a za tova dali bi priela da si s 4ovek koito ne slu6a tvoia stil muzika

i ne muzikata formira lichnostta a horata sami se izgrajdat kato lichnosti ot mnogo aspekti subrani v edno

az primerno slusham absoliutno vsiakakva muzika sega ako si pusna betoven a utre hevi metul ti moje6 li na tretiq den da mi kaje6 kakva li4nost sum bez da me poznava6 a da sudish za men samo po tova koeto slusham
Аз не съм казала, че музиката формира личността, а че влияе върху формирането й и това си е безспорен факт.
Точно в момента споря само заради самия спор, щото мен ако ме видиш един ден можеш да решиш, че съм фешънче, на другия съм извънземно... ха. Същото е и с музиката. Плейлиста ми е няква мешаница щото смятам, че човек не трябва да се ограничава в един стил и тъй днес ще си слушам рап, щото ми е на кеф, утре ще си слушам рага и т.н.
И не говорим съвсем за това дали бихме били с човек, който не слуша това, което ние слушаме, а с точно определен типаж човек. Ти може да слушаш чалга, ама да се кефиш как се обличат метълите да речем. Абе днешното поколение биха заклеймили човек само по тва как се облича, пък като прибавим и музиката, която слуша лелеее биха линчували някой даже. Зле сме. Влючвам се в купа щото и аз съм го правила...

krem4et0
02-11-2008, 08:55
Аз изтрих част от темата, която си беше същински офтопик...
А иначе никога не съм имала стереотип за това. винаги съм искала гаджето ми да слуша фолк, защото това слушам и аз, но не ми се е случмало. моят е рок и метъл манияк, а и приятелите ни са такива.
е, по това не случих, но ние и без това като сме двамата рядко слушаме музика, а по купони се слуша предимно чалга.

TH33N
02-11-2008, 09:39
креми, чаках те да почистиш спама :) мерси.
иначе аз лично си мисля, че музиката до голяма степен оформя характера - но определено - това как някой се облича няма нищо общо..
аз често се обличам като метълче - защото тази музика ми харесва... също така ми се случва да се обличам като хип-хопър.. защото и хип-хопа (този, който изчезна като бяхме на едноцифрена възраст) ми харесва... случва ми се да се нося и официално - но винаги се вижда, че съм по-алтернативно копеле - от класическия официално облечен тип :)
както и да е... имах инцидент с мотора - и от тогава не карам мотоциклет - не, че се изплаших - но ми счупиха "сянката" - а за жалост нямам парички да си купя по-сериозен мотоциклек... а когато получих кинти - трябваше да избирам - мотор или кола.. естествено май вече съм порастнал и си купих скромен автомобил.. евентуално някой ден като забогатея (дай Боже) ще си взема хали давидсън.. ще го яхна и ще обиколя цяла европа с него.. но това е въпрос на пари, време.. и желание (т.е. единственото, което имам в момента... не се знае дали когато имам пари и време - ще имам желание.. и т.н.)

mi6ito2
02-11-2008, 13:03
няма такова значение каква музика слуша стига да не му личи мн по ваншния вид като металите например.Иначе аз слушам ХАУС най-вече и естествено ми е приятно като ходя с приятели си на хаус партита че и на него му харесва :)

Blab
02-11-2008, 13:14
ъммм.... нито едни от изброените :?
За облекло говорим, нали?
Добре облечени люде, предпочитам.(като нямам в предвид мутри :-D )
Оу, и тея по-неглеже също ме радват... по групарски така... :D

TellMeYourName
02-11-2008, 13:22
аз се вписвам в 2 от тия 8-)
иначе съм слагласен с Мимето :)

TH33N
02-11-2008, 19:51
"игра" в центъра.. почти равни резултати :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-11-2008, 20:02
гласувах за рапърчетата ама нещо повечето които са изброени ми допадат :grin: :oops: техно фенчетата са супер както и скеитърчетата (или поне някои от тях!) :)

rowzz
02-11-2008, 20:06
абе всичко, само да не е някоя неизмита метълка, че ми са драйфа от тях БЛЯКС ! :-x :-x

TH33N
02-11-2008, 20:48
абе цска... аз не съм виждал неизмита метълка :)
има разни хипарки, грънчарки, депресарки и там подобни.. ама явно ги бъркаш с метълки :D