PDA

View Full Version : Как да му влезеш под кожата !



suunlight
02-10-2008, 20:28
Така темата е такава : по принцип ние жените, умеем да въртим нещата (или момчетата) т.е така се води, че жените имат своите номера да накарат някой да ги обикне ! прилагат своите малки тайни, за да влязат под кожата на другия ! естествено това става с много житейски опит .. това е ясно :) Другото до голяма степен зависи и от човека от другата страна или с други думи .. един ако можеш да го подлудиш, до такава степен, че да мисли нон стоп за тебе .. при други не става .. е зависи от момчета .. , но ттака де .. въпроса ми е към :
момичета - кои са вашите малки трикове да влезете в сърцето на едно момче, може да са дребни работи но от значение ..
момчетата- а вас кое в държанието на дадено момиче ви е побърквало до такава степен, че крайния резултат да е - Опа, влюбен съм ..!

mm...
02-10-2008, 20:36
:razz: :razz: Tova kym mom4etata shega li e? Edvali mom4etata she ti izdadyt tova, za da vyrtish hora ot tehnia pol.... :D :D A ina4e mn dobra tema! I na men shte mi e interesno, da ponaucha neshto... Ako na nqkoi mu se otkasne ot syrceto :D :-P :P

Presley
02-10-2008, 20:37
Абе двама човека или се привличат ,или не.Ако няма привличане,каквито и трикове да прилагаш,ще е беэуспешно.

suunlight
02-10-2008, 20:48
Привличането е едно, в повечето случаи то е първично чувство .. привличате се, желаете си .. ии..
въпроса е .. и до това как да задържиш всичко това колкото се може повече, как действаш .. ;) има момичета на които просто им е в кръвта .. да са куч*и ! в смисъл знаят как да зарибят някое момчее .. и после заебават :) а за мен е важно .. да го зарибиш, за да сте заедно .. нещо такова ..

02-10-2008, 22:39
"Мъжете" в кавички, които се прекланят пред жените не са истински мъже! Истинският мъж винаги има контрол върху живота си! Няма никакви тайни! Повечето са тарикати които се правят на ударени а едното ебане, и толкова!

Vladkoy
02-11-2008, 06:56
"Мъжете" в кавички, които се прекланят пред жените не са истински мъже! Истинският мъж винаги има контрол върху живота си! Няма никакви тайни! Повечето са тарикати които се правят на ударени а едното ебане, и толкова!
йес...

А иначе един невероятен секс оправя работата :grin:

m0nikkka
02-13-2008, 11:42
аМи .. м0я пРиятЕл е луд п0 мЕн и сЕ ме обича мН .. сиГорНа съм в т0ва , защ0то нЕ веднъж ми го е д0каЗвал !Но т0й мн0Го пъти е сп0делял с мЕн , че мн0Го му хареСва к0гато пРавим секС и да Съм дива .. разкРеп0стена и дА не ми пука от нищ0 .. п0принцип тФа не сТава мн0Го често .. н0 коГато сЕ случи сЕ забелязва от далеч светлината в очите му .. и усмифката му не угасва .. ! тА мисалта ми е че ак0 пРавитЕ някаф луд сЕкс и нАправиш всичко вазм0жн0 нА неГо дА му харесА мн0гоо .. т0й със сиГурн0ст ще сЕ пРевърже към тЕб .. и щЕ искА дА повт0ритЕ случил0то сЕ .. Но ак0 нЕ х0дитЕ .. щЕ е малк0 п0 сл0жн0 аМа паК м0жете дА г0 напРавитЕ .. абЕе нзз .. имА мн0Го начини .. н0 т0зи к0йто пРи меН винаГи въжи е СЕКСА ! УспеХхХХХ .. ! :)

hooliganka89
02-13-2008, 11:57
m0nikkka
МнОгО ИнТеРеСеН нАЧИн На ПиСаНе ИмАш,НаПрАвО дА тИ уМрЕ кОнЯ пРаВ :shock:

Wrathchild
02-13-2008, 12:15
... т.е. правете ебати дивия секс и той ще те заобича?
Интересна логика... :-o

sapphirr
02-13-2008, 12:55
има разлика между теория и практика.мога за много трикове да ти кажа,но как да ги приложиш-не,защото нещата опират до индивидуален подход и преценка за поведение.

PunK_PrincesS
02-13-2008, 16:21
Am...nikvi trikove be macki..........ddz kat te vidat kat te haresat kat te opoznaqt i tva e hlatvat.....a kak da mislqt samo za momi4eto emi.......super darjanie prilejna van6tnost.......em tva e nqma kvo dr nikvi trikove pone az li4no nqmam :-D

AllenWallker
02-13-2008, 16:23
Искаш да останеш далго време в сазнанието на едно момче емии....
Отиваш при него целуваш го яко с език далго време и няма как просто да не му останеш в сазнанието за далго време просто няма начин а пак вече за по после каквото стане се ще е в твоя полза целувката един вид частично ще имаш полза за понататака :wink:

Ако искаш да останеш в сазнанието на едно момче за винаги изчукай го 8-) (тфа беше ф рамките на шегата)

GetNasty
02-13-2008, 16:38
ами имам един изпипан номер ако не ходите с момчето: отивате някъде, натискаш му се и понякое време си поглеждаш телефона и казваш: Айде трябва да тръгвам, че ще закъснея. Той:За къде бе? Ти:Ами приятелят ми ме чака. :) Много гадно се получава..на следващата сед му казваш, че си скъсала с въображаемото гадже и ще видиш как ти пада в краката. :) Успех :)

GetNasty
02-13-2008, 16:41
oпа..май не прочетох правилно темата :( сори :?

jarod
02-13-2008, 17:14
после да не пускаш тема, затова как да му излезеш от кожата??

suunlight
02-15-2008, 20:58
Е в Секса всичко е окау .., но чакай .. да ме обича само заради това, че правим див секс .. не не искам това да е крайният резултат .. !
Мерси за всички коментари ..
имаше и съвети в които с въпросният човек не ходим, но ние всъщност сме заедно и няма как да стане .. да реализирам съвета на Eas!eR_To_Run

jarod .. няма и да е лоошо малко да ми ходят зад Г*за ..
:D :D кофти ..кофти ..
Благодаря на всички които са писала .. и евентуално на др. кито могат да пуснат коментар ..

insomnia79
02-15-2008, 22:46
аМи .. м0я пРиятЕл е луд п0 мЕн и сЕ ме обича мН .. сиГорНа съм в т0ва , защ0то нЕ веднъж ми го е д0каЗвал !Но т0й мн0Го пъти е сп0делял с мЕн , че мн0Го му хареСва к0гато пРавим секС и да Съм дива .. разкРеп0стена и дА не ми пука от нищ0 .. п0принцип тФа не сТава мн0Го често .. н0 коГато сЕ случи сЕ забелязва от далеч светлината в очите му .. и усмифката му не угасва .. ! тА мисалта ми е че ак0 пРавитЕ някаф луд сЕкс и нАправиш всичко вазм0жн0 нА неГо дА му харесА мн0гоо .. т0й със сиГурн0ст ще сЕ пРевърже към тЕб .. и щЕ искА дА повт0ритЕ случил0то сЕ .. Но ак0 нЕ х0дитЕ .. щЕ е малк0 п0 сл0жн0 аМа паК м0жете дА г0 напРавитЕ .. абЕе нзз .. имА мн0Го начини .. н0 т0зи к0йто пРи меН винаГи въжи е СЕКСА ! УспеХхХХХ .. ! :)

МоНиКа гОвоРи За КаПа4кАтА оТ дЕзОдОрАнТ КояТо Е ПрЕкАрАлА 3 деНА в нЕя :) СуС сИгуРнОсТ 2ЕтЕ ИАТ дЬЛбОКа еМОциоНаЛНа вРЬЗкА :lol: :lol:

krisscho
02-15-2008, 23:10
аМи .. м0я пРиятЕл е луд п0 мЕн и сЕ ме обича мН .. сиГорНа съм в т0ва , защ0то нЕ веднъж ми го е д0каЗвал !Но т0й мн0Го пъти е сп0делял с мЕн , че мн0Го му хареСва к0гато пРавим секС и да Съм дива .. разкРеп0стена и дА не ми пука от нищ0 .. п0принцип тФа не сТава мн0Го често .. н0 коГато сЕ случи сЕ забелязва от далеч светлината в очите му .. и усмифката му не угасва .. ! тА мисалта ми е че ак0 пРавитЕ някаф луд сЕкс и нАправиш всичко вазм0жн0 нА неГо дА му харесА мн0гоо .. т0й със сиГурн0ст ще сЕ пРевърже към тЕб .. и щЕ искА дА повт0ритЕ случил0то сЕ .. Но ак0 нЕ х0дитЕ .. щЕ е малк0 п0 сл0жн0 аМа паК м0жете дА г0 напРавитЕ .. абЕе нзз .. имА мн0Го начини .. н0 т0зи к0йто пРи меН винаГи въжи е СЕКСА ! УспеХхХХХ .. ! :)

МоНиКа гОвоРи За КаПа4кАтА оТ дЕзОдОрАнТ КояТо Е ПрЕкАрАлА 3 деНА в нЕя :) СуС сИгуРнОсТ 2ЕтЕ ИАТ дЬЛбОКа еМОциоНаЛНа вРЬЗкА :lol: :lol:тая ли беше с капачката на дезодоранта бе, хахахаха еба ти унижението...

vvs_go
02-16-2008, 09:07
ami tova 4e po princip ne i obry6tam vnimanie 6toto sme ot razli4ni planeti oba4e tq re6ava 4e ne q ustroiva i se zapoznava s mene posle izvestno vreme uj ne me poznava. posle se okazva 4e imame ne6to ob6to s koeto me zanimava 2-3 dni. posle 4at pat mi kazva zdr i mi namiga i vkarva adskata samouverenost. i posle se 4udq 6to sym fluben kat tq e antipod na principite mi :grin:

feelthless4o
02-16-2008, 09:11
после да не пускаш тема, затова как да му излезеш от кожата??

8-)

princesa_viki
02-16-2008, 09:23
Държа се естествено,усмихвам му се чаровно и по някакъв начин му показвам,че го харесвам :)

ZaI4I
02-16-2008, 09:38
ами имам един изпипан номер ако не ходите с момчето: отивате някъде, натискаш му се и понякое време си поглеждаш телефона и казваш: Айде трябва да тръгвам, че ще закъснея. Той:За къде бе? Ти:Ами приятелят ми ме чака. :) Много гадно се получава..на следващата сед му казваш, че си скъсала с въображаемото гадже и ще видиш как ти пада в краката. :) Успех :)

Хах и ако момчето има поне малко акъл ще се сети че следващия път и с него ще стане така...ти ще отидеш при някой друг ще се целувате и след една седмица ще го скъсаш заради другия :? :? :? направо ще е луд по теб повярвай ми :-D :-D :-D :-D

ThePainIsReaL
02-16-2008, 20:34
Ми..Лол.. аз нямам трикове. Заедно сме, защото има взаимно споделяне на чувства. Обичаме се първо.. той ми дава, аз му отвръщам, аз давам и получавам и такам. Хубавият секс опредлено не е мой трик.. за тази работа се искат усилия и от негова страна, пък и сексът си идва като естествено продължение на негаснещата химия м/у нас. Просто и двамата се стараем да я поддържаме..

Закачливи СМСи за поддържане на любовното настроение, бележчици с мръсни думички :oops: шепнене в ушите на какво ли не, кога ли не, мънички подаръчета.. знаеш това са само глезотийки, които всеки прави. За да му влезеш под кожата, трябва да го познаваш.. и то НЕ само като интимен партньор.

ThePainIsReaL
02-16-2008, 20:40
Хах и ако момчето има поне малко акъл ще се сети че следващия път и с него ще стане така...ти ще отидеш при някой друг ще се целувате и след една седмица ще го скъсаш заради другия :? :? :? направо ще е луд по теб повярвай ми :-D :-D :-D :-D
Що бе? може и да стане.. момчетата обикновено са много гламави и много се възгордяват, че са избрани пред други.. че си наранила един, за да си с него.. гъделичка им се егото.. и стават неузнаваеми. :-D Така, че този принцип често действа, защото те просто не се замислят, че същото може да ги сполети.

sexita
02-16-2008, 21:25
Абе зависи от момчето...ако го познаваш добре ще знаеш какво иска и обича и ще го "прилагаш" :D
Ако не....ще го опознаеш...
...нооо на първо време трябва да се правиш на недостъпна малкоо...мъъъничко...
щот,те,мъжете са ЛоВцИ...обичат да преследват,в кръвта им е...
та...за да го задържиш не му се хвърляй в краката с истерии че го обичаш...просто остави той да те подгони,пък после лесно ще го омотаеш...
:)
Е...не казвам,че при всички става тоя номер...но аз до сега не съм имала случай на някой,който да не съм хванала на въдицата.:-D Проблемите по-скоро са идвали след като съм се дала в ръцете им...
абе...трябва да им бягаш докато не те опознаят...докато не разберат що за човек си и да проимат по-сериозни намерения...защото повечето,особено тийновете искат само секс и свалки или....и те не знаят какво искат :D
Пък и ти не се навивай,че всеки следващ е любевта на живота ти,за да не се изпързаляш,че после трудно ще се сдържаш и ще го уплашиш 8)

trinaaa
02-17-2008, 10:48
ami spored men trqbva da se pravi6 na nedostupna,no bez da prekalqva6: pokaji mu 4e "si mu hvurlila oko" no samo tolkova.pokazvai klasa!tova e mnogo vajno!i zapomni! v nikakuv slu4ai ne pokazvai 4e ima6 interes kum drugi mom4eta ako ve4e si pokazala qvno 4e ima6 interes kum nego!taka nqma da go nakara6 da revnuva, a prosto 6te pokaje6 kolko si nepostoqnna i neseriozna.otvreme na vreme pokazvai interes kum tova s koeto se zanimava i pokaji znaniq otnosno nego:na primer ako se zanimava sas fitnes moje savsem slu4aino da zahvane6 tazi tema, no gledai naistina da q razbira6, za da ne stavat falove.spored men tova e napulno dostatu4no.uspeh!

sound_mafia
03-26-2008, 19:35
Ами според мен мъжете обичат да демонстрират мъжкото у себе си да доминират по някакъв начин,в един случай искат да очустват че са по силния пол за това трябва да им отдадем възможността да ни предпазват и да ни закрилят та дори и да играем сценки понякога че уж сме много беззащитни(НО НЕ ПРЕКАЛАВАЙТЕ).За сега само това се сещам за още по нататък.айде чао и успехчета. :-)

juchoche
03-26-2008, 22:28
aБе моНика ти нимфоманка ли си :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: а иначе какви таини еми според мен трябва да си естествена и да се даржиш свободно не като го видидш да стааш запечена тиква осякъде :-D :-D :-D усмихвай се повече усмивката те прави приветлив и отворен към света човк.. :grin: :grin: нз за секи си е индивидуално :oops: :) :) :) :)

ResPekT333
03-27-2008, 06:41
Според мен просто бъди самата себе си ...или ще те хареса или няма да те хареса...3-ти вариант няма ;)

hgfh
03-28-2008, 09:02
dosta interesna tema... ami da vqrno si e 4e trqbva da ima privlichane ama tova ne znachi che ako nqma ne moje da se poluchi ;) kakto kaza edno momiche malko po gore trqbva da se opoznaete sled tova da razberesh kakvo obicha i kakvo iska pravish go ako e po silite a puk ako ne se poluchi mi ebi mu maikata :-D

soulja_girl4e
03-28-2008, 09:18
mi az mu se usmihvam i mn 4esto "pyrham s migli" vyzdu6ni celuvki i vsqkakvi takiva ligotiiki :-D ot vreme ne vreme mu se nacupvam leki4ko za nqkoq glupost i toi posle mi se izvinqva i mi se milva :oops: mn e sladursko! :-)

guesswho
03-28-2008, 09:22
аз мисля ,че момчетата харесват аромата на една жена (ама да не смурди на цвекло) лек парфум и е трудно да се отделиш..... :-)

suunlight
03-31-2008, 13:18
Тругото което осъзнах е, че не трябва да си прекалено уязвима .. това може да сближава .. наистина сближава .. но от друга страна .. ставаш зависим и после за момчето всичко се променя .. интереса става по-малък може би ...

Ivalinka
04-12-2008, 21:12
да не си изцяло негова...да показвш всеки път нещо ново,за да не му омръзваш..не знам :?

Crafter
04-12-2008, 21:31
Не издържах да изчета темата до край, защото блъска на (ще ме прощавате) момичешка простотия.

Искам само да те попитам, bRigHt [!] m00rnInGstaR , поради що са ти необходими подобни подмолни действия? Манипулацията е нещо много унизително.
Точно за тази "война" си говорих с един познат онзи ден. Защо трикове? Защо лъжи, въображеми приятели/приятелки, драми и мъчения? Къде ще му излезне края?

Моят приятел се запозна с неговата мадама, защото я намираше за привлекателна. Кофти факт, но факт. Първото впечатление е изключително важно. Както и да е.
В началото нямаха връзка, а си беше по-скоро "дръж мА за ръкатЪ пък довечера аз ще те държа за..." Но в последствие всичко си им се нареди и вече са заедно две години и половина. Карат се доволно много, гонят се, но в крайна сметка се обичат и това си личи.

Та защо, драги дами, са необходими тези глупости? Бъдете каквито сте и това е. Стига с тези женски глупости, които така упорито продължавате да наричате "оръжия". Вече е отживелица.

Успех.

Sweet_Play_F
04-12-2008, 21:42
ami spored men trqbva da se pravi6 na nedostupna,no bez da prekalqva6: pokaji mu 4e "si mu hvurlila oko" no samo tolkova.pokazvai klasa!tova e mnogo vajno!i zapomni! v nikakuv slu4ai ne pokazvai 4e ima6 interes kum drugi mom4eta ako ve4e si pokazala qvno 4e ima6 interes kum nego!taka nqma da go nakara6 da revnuva, a prosto 6te pokaje6 kolko si nepostoqnna i neseriozna.otvreme na vreme pokazvai interes kum tova s koeto se zanimava i pokaji znaniq otnosno nego:na primer ako se zanimava sas fitnes moje savsem slu4aino da zahvane6 tazi tema, no gledai naistina da q razbira6, za da ne stavat falove.spored men tova e napulno dostatu4no.uspeh!


dob1r s1vet,evala macka

sexi_lady_666
04-12-2008, 21:54
Nemoje6 da nakaar6 nqkoi da te obi4a!prosto e ako nqma trupka nqma ni6to i nemoje i da ima :)

comics
04-13-2008, 09:30
m0nikkka
МнОгО ИнТеРеСеН нАЧИн На ПиСаНе ИмАш,НаПрАвО дА тИ уМрЕ кОнЯ пРаВ :shock:
не, седнал да умре . Или може би, докато взима душ :D

lora_89
04-13-2008, 12:56
не можеш да накараш някого да те харесва
каквото и да правиш той или те харесва или не :)

SunShinePearl
04-25-2008, 17:45
ami nz to si e do 4ovek az sam taka nz kakvo mi stava ama kogato si govorq s mom4e koeto me privli4a vsi4ko hubavo v men izliza naqve po4vam da govorq spokoino vkarvam malko humor i taka

zVeZdIcHkA89
07-15-2008, 15:00
аМи .. м0я пРиятЕл е луд п0 мЕн и сЕ ме обича мН .. сиГорНа съм в т0ва , защ0то нЕ веднъж ми го е д0каЗвал !Но т0й мн0Го пъти е сп0делял с мЕн , че мн0Го му хареСва к0гато пРавим секС и да Съм дива .. разкРеп0стена и дА не ми пука от нищ0 .. п0принцип тФа не сТава мн0Го често .. н0 коГато сЕ случи сЕ забелязва от далеч светлината в очите му .. и усмифката му не угасва .. ! тА мисалта ми е че ак0 пРавитЕ някаф луд сЕкс и нАправиш всичко вазм0жн0 нА неГо дА му харесА мн0гоо .. т0й със сиГурн0ст ще сЕ пРевърже към тЕб .. и щЕ искА дА повт0ритЕ случил0то сЕ .. Но ак0 нЕ х0дитЕ .. щЕ е малк0 п0 сл0жн0 аМа паК м0жете дА г0 напРавитЕ .. абЕе нзз .. имА мн0Го начини .. н0 т0зи к0йто пРи меН винаГи въжи е СЕКСА ! УспеХхХХХ .. ! :)

ама тъпа к**во ... колко правописни грешки си допуснала тука ? може би засядането на капачка от дезодорант в п*тката ти се е отразило на мозъка ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Presley
07-15-2008, 15:03
Та защо, драги дами, са необходими тези глупости? Бъдете каквито сте и това е. Стига с тези женски глупости, които така упорито продължавате да наричате "оръжия". Вече е отживелица.
Абсолютно.
Эа да го постигнете,спрете да четете списания от типа на Космополитан. :Д

S_L_A_D_U_R_K_A
07-15-2008, 15:15
m0nikkka
МнОгО ИнТеРеСеН нАЧИн На ПиСаНе ИмАш,НаПрАвО дА тИ уМрЕ кОнЯ пРаВ :shock:
Да, и аз това забелязах! А по темата при всеки мъж различно, но искам да ти кажа, че някои мъже не обичат да им правиш номера и това ги отдалечава, докато при други като им правиш номерца и те искат повече, така че опознай човека и ще разбереш кое го влудява, ама може би при всички якият секс върши работа, все пак са мъже :o пробвай и с храната, нали любовта на мъжа минава през там :-P Но най-добре бъди себе си, както преди мен казаха, не е нужно да казваш или да правиш заучени неща, може би точно тази естественост ще оцени даденият човек

BOOK_FAN
07-15-2008, 15:27
m0nikkka
МнОгО ИнТеРеСеН нАЧИн На ПиСаНе ИмАш,НаПрАвО дА тИ уМрЕ кОнЯ пРаВ :shock:
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Темата е супер,но не мисля,че момичетата ще издадат своите малки хитринки! 8) :)

ivito_13
07-15-2008, 15:32
Еми разговорът и умението да съм добра слушателка а също така усмивката и непринудената приятелска атмосфера :)

play_life
07-15-2008, 15:52
Еми мисля че тряа да опознеш момчето..да разбереш какво му харесва както казаха преди мен.. а за тея тайни наистина нз дали момичетата ще се издадът..все пак сме си такива!! :? :shock:

JuSt_A_FrEaK
07-15-2008, 17:08
Ами аз....нз как им влизам под кожата :D Можи би външен вид, държание и погледи.Много обичам да си вдигам лявата вежда. :D Ама в никакъв случай няма да тръгна да ги заговарям или да ги каня на срещи... пфФфФ тц тц тц... т'ва е тяхна работа...Важното е,че номера винаги става... :D :grin: :-D