PDA

View Full Version : редно ли е двама девствени да го направят на 14 години ?



MyStErI
02-10-2008, 21:28
аз съм на 14 и приятелят ми се настоява д го направим ....аз се притеснявам и мисля 4е 14 е все о6те рано ... а и нито единия от двмата не го е правил преди и....се пак да не стане някои гаф смисал дане се полу4и не6то ....сеси търся някакво извинение ве4е нз какво да измсля .... а не искам да го загубя :( :( плс хелп!!!!!!!!!!!!!

padnal_angel
02-10-2008, 21:33
аз съм на 14 и приятелят ми се настоява д го направим ....аз се притеснявам и мисля 4е 14 е все о6те рано ... а и нито единия от двмата не го е правил преди и....се пак да не стане някои гаф смисал дане се полу4и не6то ....сеси търся някакво извинение ве4е нз какво да измсля .... а не искам да го загубя :( :( плс хелп!!!!!!!!!!!!!


a redno li e po princip na 12-16-17 godishna vuzrast da se po4vat?kogato vse oshte VUTRESHNO ne sa se dorazvili (govoria po princip)

ako naistina ne iskash da go uzgubish niama da si tursish izvineniia a 6te sednete i 6te pogovorite 6tom se zamisliate za takiva vajni ne6ta trqbva purvo da sviknete da govorite po mejdu si kato golemi hora i togava da se po4vate

bruteca
02-10-2008, 21:34
Е тук сама си решаваш дали си готова или не. Ако не си му обесни като човек, все ше те разбере, ако ли пък не се отдайте на емоцията 8-)

Force
02-10-2008, 21:37
Епа нема ло6о :D поне според мене

aciko
02-10-2008, 21:51
Ха 8-)
Той като е на 14,само като те види гола ще свърши,пък да не говорим за какъвто и да е било контакт.
Пък и да проникне в теб,все още е малък,не може да се владее,и като нищо ще свърши вътре в теб,нищо,че имате презервативи.Не знаеш какво ще стане.
Така,че кажи му поне още една година,ако не иска да кара на чекий!

hauzec
02-10-2008, 21:53
Аз съм на 14 и ми се прае секс ама за ся само бръскам чекии :lol: Искам да стана поне на 17-18 така,че моят съвет към теб е да не избързваш колкото и да ви се прае..

swords1010
02-10-2008, 21:57
Не бързайте! Виждам, че ти не си много сигурна. А и не само това... Още наистина ви е рано. Ако искате да няма гафове, обогатете сексуалната си култура. Моят съвет е да не избързвате с тази крачка. Изчакайте още някоко годинки! :)

v3nDe77a
02-10-2008, 22:01
както каза aciko той ше свърши само като те види гола.... не казвам че сте много малки штото и аз съм г/д на вашата възраст ако се чувстваш готова направете го ако не поговорете може да те разбере :) :)

lwsu
02-10-2008, 22:29
ами след като питаш... не, не е редно, не го правете още! малки сте! не се ли сещаш!?

mi6ito2
02-10-2008, 22:32
ми нз и аз като бях на 14 го направих за пръв път...

02-10-2008, 22:42
дама вале поп и имаш една терца, сложи един ас и стават 50! Редактирай си поста! Пък по темата, ми еби се ве, виж ти харесало ;)

psychopath
02-10-2008, 22:44
малки сте 8-)

brymmm
02-10-2008, 22:55
Според мен не си готова .. изчакай :) ..Поговорете той ако държи на теб ще те разбере ..

v3nDe77a
02-10-2008, 22:56
дама вале поп и имаш една терца, сложи един ас и стават 50! Редактирай си поста! Пък по темата, ми еби се ве, виж ти харесало ;)
много белот играеш еи... 8-) 8-)

psychopath
02-10-2008, 23:02
Попитай майка си дали ти е рано, да видиш как ще те запука със шамари. Не питай ЗАГОРЕЛИТЕ, нискоинтелигенти, деградирали, бебета във форума, който си нямат ХАЛ ХАБЕР от сексуална култура.
Обърни се към някой възрастен, дадох пример с майка ти.
Тя е човека, който те е отгледал и е минала по този път, мисля, че ще ти даде правилна насока. :)И ти ли се имаш за такъв?

v3nDe77a
02-10-2008, 23:04
Попитай майка си дали ти е рано, да видиш как ще те запука със шамари. Не питай ЗАГОРЕЛИТЕ, нискоинтелигенти, деградирали, бебета във форума, който си нямат ХАЛ ХАБЕР от сексуална култура.
Обърни се към някой възрастен, дадох пример с майка ти.
Тя е човека, който те е отгледал и е минала по този път, мисля, че ще ти даде правилна насока. :)
аз мисля че ако чака майка и да одобри ще си остане девствена цял живот.... но тва си е моето мнение

none
02-11-2008, 00:33
Така :grin: , регистрирах се специално да "отговоря" на тази тема :)
Цялата работа зависи от теб самата , от това дали си готова психически , апък колкотото до физикески всеки трябва да знае че момичетата се развиват от 12 години , момчетата бих казал от 13 но може от 15 всеки е различен 8) , все пак ако си припомните преди години "хората" не казвам са се женили , а са създавали потомства на 14 години :P .
Сега е малку по различно , от страна на закона и родителите , но от "тийн" страна т.е. (13-19) се започва секса (да се дооточня) когато си поискат .
А за това да питаш майка си ще е най-голямата глупост , но само според мен защото не я познавам 8-) , тя ще си те къто до 18 поне и най много да ти забрани да излизаш със "твоето" момче :) , което ще те ядоса и най много да и направиш напук със нали се сещаш ...
Все пак сексът е едно от нещата които допадат на почти всички , които са го правили :) но при сека е хубаво да има и "любов" колкото и банална да е тази дума,
е това беше от мен ,засега

krem4et0
02-11-2008, 06:38
Той след като е девствен, може да държи много време. Друго е да си с някой, който го е правил, а съвсем различно с някой познаващ само ласките на Лили и Деси. малки сте. Отложи секса с няколко годинки!

tvoqta__me4ta
02-11-2008, 06:57
na 14 godini...o boje az na 14 o6te s barbita zaribqvah pone na 16 stani be momi4e a i nqma da se jenite s nego kvo kato ako durji na teb 6te is4aka ako ne putq i 4antata za hlqb

none
02-11-2008, 07:11
и аз така мисля :) не е нужно от малка да почваш :)

tvoqta__me4ta
02-11-2008, 07:14
ne moga da razbera za6to tq trqbva da go pravi kato ne go iska...to vpro4em ot kolko vreme ste zaedno 2 sedmici ili 1 mesec...o my god :lol:

v3n0ma
02-11-2008, 09:31
rano vi e na 14, iz4akaite da stanete pone na 16

shooter
02-11-2008, 11:10
Попитай майка си дали ти е рано, да видиш как ще те запука със шамари. Не питай ЗАГОРЕЛИТЕ, нискоинтелигенти, деградирали, бебета във форума, който си нямат ХАЛ ХАБЕР от сексуална култура.
Обърни се към някой възрастен, дадох пример с майка ти.
Тя е човека, който те е отгледал и е минала по този път, мисля, че ще ти даде правилна насока. :)

И като пита майка и знаеш ли какво ще стане? :smt071 :smt068 :smt067 :smt070

Undying
02-11-2008, 11:26
апък колкотото до физикески всике трябва да знае че момичетата се развиват до 12 години
Е ти просто изби рибата :? Аз явно имам някакви изменения,защото между това как изглеждах на 12 и как изглеждам сега на 17 има доста голяма разлика,но както и да е.

По темата:всеки сам решава за себе си кога ще започне да води полов живот.Ако се чувстваш готова и сугурна,че го искаш-направи го,но ако съдя по поста ти определението "готова" не е точно за теб.

none
02-11-2008, 12:28
извинете за правописните грешки които допуснах, опитах се да коригирам някой от тях ,: )

LadyDy
02-11-2008, 12:30
Опеделено не си много сигурна, щом питаш тук - във форума. Изчакай поне до 16 години и тогава вече действай... :)

shoon
02-11-2008, 13:02
Момчето иска да види ко е то секс 8) макарона трябва да се развива според мене :-o :)

amatorium
02-11-2008, 13:39
Ne e redno momiche na 14 da se otvarq s devstveno momche na 14. Taka stavat belite. Nai - dobre s nqkoi batko :)

angel_love_
02-11-2008, 13:51
скъпа никой неможе да ти каже дали е редно или не всеки си решава това е строго индивидуално ...попринцип ти сама ще си прецениш ,но трябва да се замислиш и дали си достатъчно зряла защото секса освен удоволствие си е и отговорност и си задай въпроса дали знаеш как да се предпазиш евентуално от някаква болест или пък недай си боже нежелана бременост ,също така внимавай приятеля ти да не се окаже,че е с теб само заради това и след като му пуснеш да му мине мерака и това го има ,а и ако си му първа сигурно ще се похвали едва ли ще издържи мн да си държи езика зад зъбите ,а на тази възраст знаем как се отнасят хората към момичетата ,които вече са пуснали...имате ли си достатъчно доверие с него? ...аз също го направих на 14 може би ми беше малко рано ,но несъжелявам и вярвам ,че това за мен си беше правилното решение ...така че ти сама трябва да се решиш ..но ако мислиш че не си готова изчакай ще имаш много време за тези неща живота е пред теб ... дано съм ти помогнала душко хайде мн цунки и да се пазиш еи :) :-)

SmashDownGirl
02-11-2008, 13:58
Не е справедливо това, че хората започват сексуален живот, без да имат информация за секса.Това е много голям проблем, който води до бременност, заболявания, нещастия и лоши чувства към секса, вместо да го опознаем като естествена и щастлива страна на човешкия живот. :? Не правете секс само за да разберете какво представлява. За да разберете какво е сексът, прочетете книги по въпроса. Всъщност ако правите секс, ако използвате собственото си тяло за експериментиране, ще научите далеч по-малко, отколкото си мислите. По скоро ще научите какво значи разбито сърце и други беди, отколкото какво е секс.
Ако обичате приятеля си и не искате да започвате полов живот, кажете му тези две неща. Кажете му, че виждате неговото желание да правите секс, но ако ви обича трябва да разбере, че не сте готова за това.
И накрая, ако не искате да забременеете, не правете секс без контрацептиви. Просто правило, което се помни лесно.
Пожелавам ви късмет...във ваще начинания...и взимането на толкова важен въпрос относно...вашия живот...!! :D

emviii
02-11-2008, 18:19
spored men 14 ne e tolkos rano ama ako nqmate info i ne znaete kak i ne iskash nedeite! :D

Bubbly
02-11-2008, 18:23
редно ли е двама девствени да го направят на 14 години ?
Отг Нередно е 8-)

TopTa
02-11-2008, 18:31
spored men ne e normalno! mn e rano! :?

FunnYboY
02-11-2008, 18:42
НЕ е редно, според мен!

kuklichka_bg
02-11-2008, 18:44
o4akvash tuk da polu4i6 otgovori?!?!?! :-D xah tova si e li4no seki sam precenqva koga da go napravi i koga ne ! no ako te nasilva toi i ti kazva primerno ai da go praim ili te ostaqm nedei 6tot e samo da te naebe m pomisli siiii dali posle nqma da sajalqvash :-)

wasntme_
02-11-2008, 19:21
Попитай майка си дали ти е рано, да видиш как ще те запука със шамари. Не питай ЗАГОРЕЛИТЕ, нискоинтелигенти, деградирали, бебета във форума, който си нямат ХАЛ ХАБЕР от сексуална култура.
Обърни се към някой възрастен, дадох пример с майка ти.
Тя е човека, който те е отгледал и е минала по този път, мисля, че ще ти даде правилна насока. :)

epa sori ama tva be6e mega tapo... ti lyd li si -> maika i nikoga nqma da i kaje 4e e gotova :D tva osobeno maikite za momi4etata vinagi gi imat za nekvi bebeta. do avtorkata: tei 4e mila posly6a6 li tozi savet -> ot sega moga da ti kaja otgovora... :?

po temata: kato te gledam nqma6 mnogo jelanie za cqloto ne6to -> taka 4e kakvo pita6... ne i to4ka... apak otnosno tova kakvo da kaje6 na mom4eto... 6e my obqsni6 real ne6tata kak stoqt... zvy4i hiper iztarkano ama verny ako iska za tva da te zaebe - na4i ne te zaslujaa... ama li4no po moe mnenie :lol: nqma da go zagybi6 za tva... 6toto kakvo e tova devstvenik da se natiska tolkova mnogo za seks... :? smisal ako my kaje6 4e ti trqbva o6te vreme da si gotova nqma da te ostai... devstvenite sa golqma shema - 6e te iz4aka mislq :lol: apa i dvamata ste na 14 - i 2mata devstveni -> 4esno golqm le6 6te ste /bazik 8-) /

nightwish16
02-11-2008, 19:42
a be xora ebete se 6to se obi4ate nqkoi nqmat tozi 6ans kato vas az sums vas daje bix vi dal i stqta mi za da si svur6ite rabotata :D :D :D :razz:

dudeto_sy
02-13-2008, 06:36
В последно време писах в много подобни теми, ще се повторя. Според мен едно момче и едно момиче до навършване на 16/тата, а понякога и до по-късно, си година не са съзрели нито психически, нито физически за секс.

krem4et0
02-13-2008, 10:51
Свастика, личи си, че не с обичал. какви припокривания на интереси има в несподелената любов? Какъв интерес имам аз от това да се терзая защо връзката не върви и имам еди какви си проблеми? къде ми е интереса да се измъчвам всеки миг, в който не съм с любимия? айде моля ти се!

vaniLL
02-13-2008, 12:50
i spored mene ne e

tishomen
02-13-2008, 21:14
мале,мале.с всяко поколени все по ебливи стават.кой знае,може би след време ще почнат преди да са проходили.

marina star
02-14-2008, 03:47
Не бързайте! Виждам, че ти не си много сигурна. А и не само това... Още наистина ви е рано. Ако искате да няма гафове, обогатете сексуалната си култура. Моят съвет е да не избързвате с тази крачка. Изчакайте още някоко годинки! :)



=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Huk40
02-14-2008, 19:53
Ти отгоре се ограмоти!И смени тоо аватар,че си много смешен! :razz:

Seducti0n
02-14-2008, 20:09
Няма да ви чета морал, щом родителите ви, не са го направили, излишно е аз да се опитам да го внедрявам...
Моя съвет е да си седне двамата на дупетата и да поизчакате малко.Гафове се случват, презервативи се късат/изхлузват независимо от възрастта,отговорност-и двамата не сте готови да поемете...да изброявам ли още?

hitgazar
02-14-2008, 21:14
мисля че ако той наистина те обича и ти му откажеш секс едва ли ще те зареже по скоро ще те разбере но ако иска само да си направи сефтето...наистина решението е да седнете и да си поговорите на тая тема :) :) :)

hooliganka89
02-15-2008, 11:40
ми нз и аз като бях на 14 го направих за пръв път...

Но най-вероятно си го направила с някое по-голямо и по-опитно момче от теб,а в случая и двамата са сексално неграмотни което изобщо не е хубаво,ще вземе да стане някоя беля че ще се чудят после от къде им е дошло :shock: