PDA

View Full Version : Имаме ли си сатанисти във форума?!



Страници : [1] 2

LadY_AnonYmitY
02-10-2008, 23:42
Сатаната...има ли във форума и други Сатанисти?!Ако вярвате,защо?Зъл ли е Сатаната?Кой е по добрия Бог или Сатаната?!Е...чакам отговори! :)

П.С. Ако някой иска информация по въпроса и не е запознат нека драсне 2 реда ,и мога да му помогна :)

psychopath
02-10-2008, 23:59
Аз съм сатанист.

lsd43
02-11-2008, 08:24
Има от гейове до сектанти и сатанисти ,аз лично съм Белият Дявол :D

lsd43
02-11-2008, 08:27
И да не забравя последователи на чистия Хитлеризъм си имаме ,абе изобщо много народ много нещо !

Canis_Dirus
02-11-2008, 08:38
Сатаната съм го е*ал у дупето. Огън фърляшо копелето - страстен деа!

jarod
02-11-2008, 08:44
аз не съм сатанист
по-принцип всеки трябва да е
защото дяволът е създаден от Бог!!! - но това е друга тема

bruteca
02-11-2008, 13:24
Сякви ги има...

lsd43
02-11-2008, 18:10
Вижте сега такива глупости че имало сатанисти няма ,това са пълни измисклици! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ANTI
02-11-2008, 22:27
ми има и езичници.
ама предпочитам сатаната пред ристос

psychopath
02-12-2008, 00:01
ми има и езичници.
ама предпочитам сатаната пред ристосИ защо?

Christ
02-13-2008, 11:24
ми има и езичници.
ама предпочитам сатаната пред ристосИ защо? Защото е по-удобно. :-D

quench
02-13-2008, 11:31
разбира се, Бог е по-добър, той все пак не греши и е вечен и прочее

сатанизъмт е анти-християнство

освен това е религия и следователно е зло!

ThunderGoddess
02-13-2008, 15:21
Аз съм политеист. Демек езичница съм и не ме е срам да си го призная :grin: . Отностно въпроса ... не, не съм сатанистика, но в сатанизма няма нищо лошо. Ако влезете в някой сайт и се разровите за същината на религията на сатанистите, ще видите, че всъщност това не е анти-християнска релгия, а е най-обикновена религия като другите. Не вярвам в това, че колят хора, правят масови оргии, посветени на Сатаната и после убиват някакви и т.н. Имат си ритуали, които правят просто, но са безобидни. Не са лоши хора ... поне като такива не ги определя религията им, чела съм някои неща. Е, все пак гледайте да не ги ядосвате, защото не намират нищо лошо в черната магия и никак не си поплюват. Ако трябва да избирам между християнство и сатанизъм, ще избера сатанизма. Като религия тя дава лична свобода на индивида и го кара да бъде себе си. тя възпитава силни хора, а не завищащи, невзрачни, глупави, наивни, малки, ревящи и УЖ много милосърдни копеленца, както прави християнството. Това за мен я прави далеч по-стойностна. Между Бог и Сатаната да избирам. Ми кой бог имате предвид? :razz: Ако е оня Ристос, сичко предпочитам пред него и оная измет баща му :D

SuNsEt
02-13-2008, 16:04
Оффф...бе има всякакви...анархистиии,сата нистиии,сектанти...ма не се срещат 4есто 8) (имам предвид във форума де)

Christ
02-13-2008, 16:49
разбира се, Бог е по-добър, той все пак не греши и е вечен и прочее

сатанизъмт е анти-християнство

освен това е религия и следователно е зло! \:D/

AutumnTears
02-13-2008, 18:06
az izpovqdvam wicca

Vqrvam v Boginqta i Rogatiqt Bog

Christ
02-13-2008, 18:51
az izpovqdvam wicca

Vqrvam v Boginqta i Rogatiqt Bog Рогатият... :lol:

quench
02-13-2008, 21:32
az izpovqdvam wicca

Vqrvam v Boginqta i Rogatiqt Bog

я разкажи, какво е кредото на уика?

ANTI
02-13-2008, 22:13
и ще дойде време когато Один отново ще властва над земите.

AutumnTears
02-14-2008, 05:19
az izpovqdvam wicca

Vqrvam v Boginqta i Rogatiqt Bog

я разкажи, какво е кредото на уика?


Wicca e religiq na ve6terstvoto.Tova ne e prosto edna magi4eska sistema.4lenovete na ob6nostta nazovavat ve6terstvoto s glavna bukva i upotrebqvat tazi duma v opredelen smisul.Wicca e ezi4eska misti4na religiq,po4ita6ta Boginqta i Boga.Osven tova tq e Prirodna religiq.Wicca ne e otjivelica ot drevnostta ili ot provejdanite prez 16 i 17 vek goneniq na ve6tici.Vupreki svoite stari koreni dnes tazi religiq e o6te jiva.Ami tova e glavno, koito e po zainteresovan da pro4ete nqkoq druga knijka za tova.No az ne q izpovqdvam za6toto sum pro4ela edna kniga ,a za6toto semeistvoto mi q izpovqdva.

quench
02-14-2008, 06:32
аз не те карах да разкажеш урока си за уикка, а да ми кажеш какво е различното между уикка и друидизма или, например, американският и индиански пантеизъм/шаманизъм :)

lsd43
02-14-2008, 08:58
:-o :-o :-o :-o :shock: :lol:

добри ми чичко, какво е Сатана? :?

Паднал ангел на име Сатанаил ,който повел множество други ангели и
си направил нова божествена агенция "АД" ,за да прави конкуренция
на християни и компания :D

AutumnTears
02-14-2008, 09:59
:-o :-o :-o :-o :shock: :lol:

добри ми чичко, какво е Сатана? :?

ne sum dobre zapoznata dostatu4no s drugite religii za da moga da gi sravnqvam

Christ
02-14-2008, 19:32
:-o :-o :-o :-o :shock: :lol:

добри ми чичко, какво е Сатана? :?

Satan = stn (Hebrew) adversary (English)


противник. :)

Christ
02-16-2008, 19:25
Долу църквата! Не тя, а Христос ни запази през вековете... ><

lsd43
02-16-2008, 20:26
Църквата в момента е най-големият враг на вярата,защото тя я отне от хората благодарение на всички "духовници" целящи единствено лично облагодетелставане.

ScionOfStorm
02-25-2008, 19:07
Църква = политика и кинти в моменти.
Който е вярващ и силно религиозен, няма нужда от църква. Ебаси измислената институция е била още от самото начало, пък да не говорим в сегашните ни времена какво става...

Иначе аз съм всичко ;р

izzy
02-26-2008, 00:39
struva mi se 4e nqkoi hora prekaleno mnogo sa igrali diablo.

sumnqvam se 4e ima istinski satanisti tuka (ne govorq za sektanti 6oto mislq 4e ima pone nqkolko takiva tuka).

lsd43
02-26-2008, 07:54
struva mi se 4e nqkoi hora prekaleno mnogo sa igrali diablo.

sumnqvam se 4e ima istinski satanisti tuka (ne govorq za sektanti 6oto mislq 4e ima pone nqkolko takiva tuka).

Що ти да не си един от тях? 8-)

izzy
02-26-2008, 10:47
struva mi se 4e nqkoi hora prekaleno mnogo sa igrali diablo.

sumnqvam se 4e ima istinski satanisti tuka (ne govorq za sektanti 6oto mislq 4e ima pone nqkolko takiva tuka).

Що ти да не си един от тях? 8-)

nikoga ne znae6 koi e ot drugata strana :P

Christ
02-26-2008, 20:56
struva mi se 4e nqkoi hora prekaleno mnogo sa igrali diablo.

sumnqvam se 4e ima istinski satanisti tuka (ne govorq za sektanti 6oto mislq 4e ima pone nqkolko takiva tuka).

Що ти да не си един от тях? 8-)

nikoga ne znae6 koi e ot drugata strana :P Who else but Quagmire? :D

marilyn
02-27-2008, 19:51
аз не мога да се нарека сатанистка, но ми е мн интерсено като цяло си4ко свързано с Ада. и вярвам 4е има Ад и всякакви тъмни сили...

Christ
02-27-2008, 23:39
аз не мога да се нарека сатанистка, но ми е мн интерсено като цяло си4ко свързано с Ада. и вярвам 4е има Ад и всякакви тъмни сили... Всички сме "сатанисти" по рождение.

Shinigami
02-29-2008, 12:07
Сатанизма е измислен от църквата по времето на испанската инквизиция за да има оправдание. Всички последователи на тази "религия" наречена сатанизъм са, меко казано нищожества или най малко са позьори.

02-29-2008, 19:22
Незнам защо разни две педи пишлемета се мислят за сатанисти, ама аде. Вижте сега каква е работата. Хора като Антон Лавей искат да изкарат някой лев от тъпанари като вас, затова предлагат нещо неортодоксално, вярата в сътанътъ. Една от версийте за падането на Луцифер е, че е завидял на хората, че Господ ги обича повече, отколкото ангелите, затова се е вдигнал на бунт. И с падението си се е заклел да отмъсти. Сатаната мрази хората, това го пише във всяка религиозна книга. С искушения прилъгва хората да извършват грехове, за да може да паднат при него, за да ни мъчи вечно. Рая ни предлага вечно спокойствие и неземни блага, ада ни предлага само болка. Според вас къде е по яко 8)

ThunderGoddess
02-29-2008, 19:39
Сатанизма е измислен от църквата по времето на испанската инквизиция за да има оправдание. Всички последователи на тази "религия" наречена сатанизъм са, меко казано нищожества или най малко са позьори.
Сатанизма НЕ Е измислен от църквата. Първите сведения за сатанисти са от преди 6300 години, научете се да четете преди да пишете, дейба. Като цяло сатанистката религия съдържа доста неща, които църквата отрича и затова е станала нарицателна за злото. - Черни магии, идолопоклонничество и т.н

InitialD
02-29-2008, 19:46
Сатанизма е измислен от църквата по времето на испанската инквизиция за да има оправдание. Всички последователи на тази "религия" наречена сатанизъм са, меко казано нищожества или най малко са позьори.
Сатанизма НЕ Е измислен от църквата. Първите сведения за сатанисти са от преди 6300 години, научете се да четете преди да пишете, дейба. Като цяло сатанистката религия съдържа доста неща, които църквата отрича и затова е станала нарицателна за злото. - Черни магии, идолопоклонничество и т.н

Накратко ... сатанистите са прохове!

lsd43
02-29-2008, 21:19
Бе статанисти са масоните ,илюминатите и всички големи личнхости ,които управляват света ! Ако си мислите че онези наркоманси тийнове ,които се съдират да слушат Блек метъл са истински сатанисти сте в дълбока заблуда ,те просто искат да привличат внимание,аз съм си християнин и се радвам ,че не ходя по секти и че не се кланям на Сатаната !

sapphirr
03-03-2008, 08:55
не мога да коментирам кой какъв е.първо това е въпрос на личен избор и второ никой няма право да съди другите за същия този избор.аз ако трябва да съм честна незнам в какво вярвам.християнка съм,почитам Бог.за мен той олицетворява сила,която поддържа баланса на този свят,който твърдо и упорито се устремил към самоунищожение,и която отговаря на злото със зло,а на доброто-с добро.незнам дали това изобщо е истина или е мойта истина,в която аз искам да вярвам,и въпреки това вярвам.
доколкото въпроса със сатанизма-хаучните факти говорят достатъчно.за мен църквата най-голямата и древна мафия.във Ватикана е скрита истината за цялата история на света,истината за Христос и Мария Магдалена,тяхното поколение и истинския предател.според Евангелие от Юда-той не е предателя,а най-добрия приятел на Христос.казва се още,че в навечерието на Тайната вечера,той е поел отговорността да поеме омразата и озлобление на хиляди поколение след него,изпълнявайки молбата на Христос,за който се казва,че е знаел съдбата си и това е било последното му желание към най-видния му апостол(информацията е от срантително скорошен брой на National Geographic).
а доколкото т.нар Сатана-не съм чела достатъчно информация,за да коментирам тази религия.това,което знам,е легендата за падналия ангел Луцифер,който бил изгонен от рая,а Бог му отнел крилете,символ на небесното царство.

quench
03-03-2008, 09:25
всяка вяра в несъществуващото е зло, което отклонява умът на човека от житейските проблеми, с които трябва да се справи, прави го слаб и зависим и най-вече - нещастен в търсенето си на нещо, което не може да постигне

така че се разкарайте оттук с вашите религии, култове и простотийки.... :-x

Christ
03-03-2008, 09:28
не мога да коментирам кой какъв е.първо това е въпрос на личен избор и второ никой няма право да съди другите за същия този избор.
Не съдете, и няма да бъдете съдени; не осъждайте, и няма да бъдете осъждани; прощавайте, и ще бъдете простени; (Лука 6:37)


аз ако трябва да съм честна незнам в какво вярвам.християнка съм,почитам Бог.за мен той олицетворява сила,която поддържа баланса на този свят,който твърдо и упорито се устремил към самоунищожение,и която отговаря на злото със зло,а на доброто-с добро.незнам дали това изобщо е истина или е мойта истина,в която аз искам да вярвам,и въпреки това вярвам.
Jesus saith unto him, I am the way, the truth, and the life: no man cometh unto the Father, but by me. John 14:6 (King James Version)
Матей 5 (http://www.biblegateway.com/passage/?search=Matthew%205%20;&version=21;)


доколкото въпроса със сатанизма-хаучните факти говорят достатъчно.за мен църквата най-голямата и древна мафия.във Ватикана е скрита истината за цялата история на света,истината за Христос и Мария Магдалена,тяхното поколение и истинския предател.според Евангелие от Юда-той не е предателя,а най-добрия приятел на Христос.казва се още,че в навечерието на Тайната вечера,той е поел отговорността да поеме омразата и озлобление на хиляди поколение след него,изпълнявайки молбата на Христос,за който се казва,че е знаел съдбата си и това е било последното му желание към най-видния му апостол(информацията е от срантително скорошен брой на National Geographic).
Не. :)


а доколкото т.нар Сатана-не съм чела достатъчно информация,за да коментирам тази религия.това,което знам,е легендата за падналия ангел Луцифер,който бил изгонен от рая,а Бог му отнел крилете,символ на небесното царство.
Езекил 28 (http://www.biblegateway.com/passage/?search=Eze%2028;&version=21;)

Откровение 12:7-10 (http://www.biblegateway.com/passage/?search=Rev%2012:7-10;&version=21;)

sapphirr
03-03-2008, 09:46
общо взето нищо не разбрах от коментара ти! :?

sexy_sladuranka___
04-03-2008, 17:45
Не ставайте смешни , сатанизма е УЧЕНИЕ а не религия . Самата аз съм сатанист и не правя магии , не коля черни кози , не принасям в жертва бебета и не нося черни дрехи , хората които извършват тези ритуали се наричат дяволопоклонници !
Сатанистите не сме поклонници на дявола , а просто не следваме канони , а създаваме свои морални правила които се стремим да спазваме . Само мога да ви кажа , че сте гледали прекалено много филмчета на ужасите !
:razz:

Christ
04-03-2008, 20:37
общо взето нищо не разбрах от коментара ти! :? Сложил съм ти линкове към пасажи от Библията. :) Форума е тъпо направен и не ги откроява много много. :-D



Не ставайте смешни , сатанизма е УЧЕНИЕ а не религия . Самата аз съм сатанист и не правя магии , не коля черни кози , не принасям в жертва бебета и не нося черни дрехи , хората които извършват тези ритуали се наричат дяволопоклонници !
Сатанистите не сме поклонници на дявола , а просто не следваме канони , а създаваме свои морални правила които се стремим да спазваме . Само мога да ви кажа , че сте гледали прекалено много филмчета на ужасите !
:razz:

Атеисти?

InitialD
04-04-2008, 00:18
Не ставайте смешни , сатанизма е УЧЕНИЕ а не религия . Самата аз съм сатанист и не правя магии , не коля черни кози , не принасям в жертва бебета и не нося черни дрехи , хората които извършват тези ритуали се наричат дяволопоклонници !
Сатанистите не сме поклонници на дявола , а просто не следваме канони , а създаваме свои морални правила които се стремим да спазваме . Само мога да ви кажа , че сте гледали прекалено много филмчета на ужасите !
:razz:

Това беше тъпооооооо!!! :?

LiCk|It_OfF
04-04-2008, 21:15
всъщност Сатанаил, Сатаната, Дявола и т.н. е измислен от църквата- католическата
Католическата църква е разкол на източно-православната..
Съжалявам,може би разкол не беше най-правилната дума..
И все пак католиците са се отделили от православните..

Christ
04-04-2008, 21:21
всъщност Сатанаил, Сатаната, Дявола и т.н. е измислен от църквата- католическата
Католическата църква е разкол на източно-православната..

Разкол??? :?

HexGirl
04-11-2008, 08:23
Оффф...бе има всякакви...анархистиии,сата нистиии,сектанти...ма не се срещат 4есто 8) (имам предвид във форума де)
kvooooooo ob6to imat anarhistite s religiqta be dete :?

lsd43
04-11-2008, 22:09
Брех откога "Сатаната" се рови в интернет ,предполагам че си е купил лаптоп и се готви да си направи сатанински форум или нещо подобно.О не, молете се дяволът да не влезе и през вашият монитор! :?

Ivalinka
04-12-2008, 11:50
kak moga da znam dali ima satanisti vyv foruma.....inache az vqrvam v nqkakva sila,ne znam tochno dali tova e bog ili neshto drugo....

serfnet
04-12-2008, 17:15
Брех откога "Сатаната" се рови в интернет ,предполагам че си е купил лаптоп и се готви да си направи сатанински форум или нещо подобно.О не, молете се дяволът да не влезе и през вашият монитор! :?

ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ..... ИНТЕРНЕТ Е СЪЗДАДЕН ОТ САТАНАТА :-x

Blink182 the real
04-12-2008, 17:48
Kogato 4ovek si tursi opravdanie za ne6to i satanata moje da mu e vinoven.

ThunderGoddess
04-12-2008, 18:58
Брех откога "Сатаната" се рови в интернет ,предполагам че си е купил лаптоп и се готви да си направи сатанински форум или нещо подобно.О не, молете се дяволът да не влезе и през вашият монитор! :?

ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ..... ИНТЕРНЕТ Е СЪЗДАДЕН ОТ САТАНАТА :-x
Всичко хубаво, което води със себе си някакво удоволствие или информираност, е създадено от Сатаната - тялото ни (не трябва да се къпем), секса (не трябва да го правим, Бог ш'ни даде деца и без него). Интернет, науката, книгите - се хубави неща :)

lsd43
04-12-2008, 20:43
Брех откога "Сатаната" се рови в интернет ,предполагам че си е купил лаптоп и се готви да си направи сатанински форум или нещо подобно.О не, молете се дяволът да не влезе и през вашият монитор! :?

ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ..... ИНТЕРНЕТ Е СЪЗДАДЕН ОТ САТАНАТА :-x
НЕ не знаехме ! Сега отивам да си ръся интернет оператора със светена вода!

serfnet
04-13-2008, 15:35
Моля моля.. нека не бъркаме понятията. Аз говоря за сатанисти, вие за вампири. Светената вода няма място тук.
8-)

lsd43
04-13-2008, 20:29
Моля моля.. нека не бъркаме понятията. Аз говоря за сатанисти, вие за вампири. Светената вода няма място тук.
8-)

А не дъртия свещенник умее да се бие с демони,ма по скоро си пийва не светена вода ,а водка .Абе здраве да е ,крайно време беше Дяволът да се възползва от анонимноста на интернет и да ви изкушава с банички.

quench
04-18-2008, 06:40
не бе, било е светена водка, но някой невнимателен монах като е преписвал писанията от първият вселенски събор и е пропуснал едно "к" - та затва ние си мислим, че е светена вода ;) а всъщност най-просветените попове пият светена водка, а и други божествени течности

RAWRRR
04-18-2008, 08:00
добра логика за паронимите ^^
сигурно и в Средновековието под Светия Граал,са имали предвид светия анал. 8-)

InitialD
04-18-2008, 15:25
^ Не знам какво ви прави кеф да се ебавате така с такива сериозни неща!?!?
Липсва ви нещо и на вас .. но вие май вече сте установили липсата му! 8-)

Martini_Chick
04-18-2008, 18:00
И аз съм Сатанистка :D може да не си личи по ника и аватара ми но е така xD

Christ
04-18-2008, 18:28
И аз съм Сатанистка :D може да не си личи по ника и аватара ми но е така xD :lol:

RAWRRR
04-19-2008, 06:07
^ Не знам какво ви прави кеф да се ебавате така с такива сериозни неща!?!?
Липсва ви нещо и на вас .. но вие май вече сте установили липсата му! 8-)

Подиграваме се ,щото можем.
На нас нищо не ни липсва имаме си какво да ядем,какво да пием,къде да спим и с кого да спим :D,единствената прилика между него и мен е,4е изглеждаме много умни с о4ила. :-o

InitialD
04-20-2008, 15:50
^ Не знам какво ви прави кеф да се ебавате така с такива сериозни неща!?!?
Липсва ви нещо и на вас .. но вие май вече сте установили липсата му! 8-)

Подиграваме се ,щото можем.
На нас нищо не ни липсва имаме си какво да ядем,какво да пием,къде да спим и с кого да спим :D,единствената прилика между него и мен е,4е изглеждаме много умни с о4ила. :-o

Най-важното е да има за пиене нали!?!?

Ама сериозно всеки майтап си има граници! :(

Virtuallll
04-28-2008, 13:16
Сатанизма е преклонение пред дявола... Аз лично съм христянин, но както е казано в Библията "Ада и Рая са реални места"... Сатанизма е пряко свързан с "Черната литургия" и вещерството ( въпреки, че вещиците и вещерите категорично отричат това и отстояват идеята, че тяхната религия цели преклонение и връзка с природата, а не подчинение на каквото и да било божествено, най-малко от всичко пък дявола)


Сатаниснските практики са се правели извън манастири и черкви. Сатанисти е имало през средновековието особено през 16 и 17 век . Своеобразен център на тези деиности е бил Париж.

Хората, които казват че са сатанисти и т.н. преди да напишат каквато и да е глупост моля поинтересуваите се първо... Потърсете например информация за Антон Лавей - създател на "Църквата на сатаната' (1966г) и написал "Библията на сатаната" ( 1969г).

Та хайде от мен да мине ще дам малко инфо за сатанизма и сатанистите :) - Сатанистите са поощрявани да се отдават на седемте смъртни гряха,тъй като с тях те не нараняват никого - въпросните грехове са измислени от христянската църква, която се стреми всеячески да насади усещането за вина в своите последователи, това е нещо като хедонистичен акт, чиято цел е да се премахне управленческите закони и човек да се наслаждава докато го прави...

Но аз няма да коментирам, тъй като немисля че мога да дам компетентно мнение, защото не знам достатъчно за сатанизма, но се надявам да съм бил от полза на някой "Сатанист" :D

AutumnTears
04-28-2008, 16:09
[quote="Virtual^Reality"]Сатанизма е преклонение пред дявола... Аз лично съм христянин, но както е казано в Библията "Ада и Рая са реални места"... Сатанизма е пряко свързан с "Черната литургия" и вещерството ( въпреки, че вещиците и вещерите категорично отричат това и отстояват идеята, че тяхната религия цели преклонение и връзка с природата, а не подчинение на каквото и да било божествено, най-малко от всичко пък дявола)
tova koeto si napisal e vqrno da celim preklonenie pred prirodata no su6to taka nqma vrajda mejdu svetlinata i mraka za6toto te vzaimno se dopulvat :)

Duvessa
04-29-2008, 10:19
Сатанизма е преклонение пред дявола
Не бъркай сатанизма с дяволопоклонничеството. Едните се кланят на дявола, другите само и единствено на себе си. Сатанистите като цяло, отричат висшите сили. От това, което съм забелязала, сатанизмът изгражда хора с достойнство, гордост, които не позволяват да бъдат тъпкани. Може да погледнеш единайсетте им правила и деветте гряха- сам ще видиш, че никъде не се споменава за преклонение пред сатаната.
Разбира се, винаги има заблудени, като авторката на темата, примерно, които имат увлечение към окултизма и всичко зло, кланят се на дявола и имащи себе си за сатанисти- сами можете да прецените дали е така.

Аз не съм сатанистка, просто не съм съгласна с написаното от теб.

Christ
04-30-2008, 09:15
http://en.wikipedia.org/wiki/Satan !!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Theistic_Satanism !!!

Не-теистичните сатанисти се наричат АТЕИСТИ!

mizantrope
04-30-2008, 13:57
Aman ot vsi4ki tezi psevdo-religiozni te4eniq. Razgrani4avaite satanisma ot dqvolopoklonni4estvoto - gluposti. I dvete si prili4at po tova, 4e olicetvorqvat zlo. I molq vi se, spetete mi vsi4kite glupavi razsajdeniq, 4e satanistite sa gospodari sami na sebe si i t.n. i t.n. Vsi4ko tova otravq saznanieto na mladiq 4ovek. Kakvo im e loshoto na hristiqnskite cennosti i vqrata v dobroto? Zatova tolkova mladi hora ve4e ne za4itat semeistvo i roditeli, zaradi tova, 4e "ne trqbva da se za4itat visshi sili".


От това, което съм забелязала, сатанизмът изгражда хора с достойнство, гордост, които не позволяват да бъдат тъпкани

A hristiqnskite cennosti ne mogat da napravqt tova, taka li? V Bibliqta e kazano: mnogo hora shte se podvedat po falshivi vqrvaniq i lukaviqt shte izmami mnogo, zashtoto kovarni sa negovite izmami. Ala zapomnete, den shte doide i vsi4ki shte zastanem pred Vsevishniq i togava, vseki "satanist" shte bade otla4en ot carstvoto nebesno i osaden na ve4no stradanie.

Zatova li Boris pokrasti balgarskiq narod, za da moje dnes nqkakvi ligavi teenageri da govorqt gluposti za tova, kolko pozitiven e satanismat!?

Duvessa
04-30-2008, 16:07
Aman ot vsi4ki tezi psevdo-religiozni te4eniq. Razgrani4avaite satanisma ot dqvolopoklonni4estvoto - gluposti. I dvete si prili4at po tova, 4e olicetvorqvat zlo. I molq vi se, spetete mi vsi4kite glupavi razsajdeniq, 4e satanistite sa gospodari sami na sebe si i t.n. i t.n. Vsi4ko tova otravq saznanieto na mladiq 4ovek. Kakvo im e loshoto na hristiqnskite cennosti i vqrata v dobroto? Zatova tolkova mladi hora ve4e ne za4itat semeistvo i roditeli, zaradi tova, 4e "ne trqbva da se za4itat visshi sili".


От това, което съм забелязала, сатанизмът изгражда хора с достойнство, гордост, които не позволяват да бъдат тъпкани

A hristiqnskite cennosti ne mogat da napravqt tova, taka li? V Bibliqta e kazano: mnogo hora shte se podvedat po falshivi vqrvaniq i lukaviqt shte izmami mnogo, zashtoto kovarni sa negovite izmami. Ala zapomnete, den shte doide i vsi4ki shte zastanem pred Vsevishniq i togava, vseki "satanist" shte bade otla4en ot carstvoto nebesno i osaden na ve4no stradanie.

Zatova li Boris pokrasti balgarskiq narod, za da moje dnes nqkakvi ligavi teenageri da govorqt gluposti za tova, kolko pozitiven e satanismat!?
Струва ми се, че имаш някаква непоносимост към останалите религии и учения. Ти не можеш да съдиш хората за избора им- всеки има правото на такъв. Колко правилен е той е друг въпрос, но последствията си носи човекът, който го е последвал. Аман от християни като теб, целящи да разпространяват религията си. Е, аз също вярвам в Бог, но не съм тръгнала да налагам вярата си на някой. Не е нужно да си християнин, за да уважаваш родителите си и това, което са направили за теб. По твоята логика, всички атеисти (в момента една голяма част от тинейджърите /и не само/ са такива), поради липсата си на вяра във висши сили, не зачитат родителите си. Да, те всички проблеми в обществото ни са поради липсата на вяра :-D. Колкото до Борис, той е покръстил народа ни поради политически причини- с цел обединяване на славяните и прабългарите в една обща религия; заради Византия и страните, които не признавали езическите държави. Пък и като монотеистична религия е била доста удобна тогава.
Християнстово учи на доброта и ценности, да. Който го разбере правилно, обаче. Останалите остават с промити мозъци.



Не-теистичните сатанисти се наричат АТЕИСТИ!
Christ, не знам :-D . Самите те твърдят, че не били атеисти, като общото между двете било отричането на висши сили, но имало и разлики. Какви обаче не зная, не съм и много запозната, за да споря. Ще погледна по-късно линковете, които си дал.

mizantrope
04-30-2008, 16:53
Струва ми се, че имаш някаква непоносимост към останалите религии и учения.
Dalech ne. Obache znaesh li koe me iznervi vednaj do n-ta stepen? Kogato edin den vidqh edin puber s flanelka na "Cradle of Filth", na 4iito grab imashe nadpis "Jesus is a cunt" (ne iskam da prevejdam tezi bogohulstveni dumi, pak i s4itam, 4e pove4eto ot vas razbirat za kakvo ide re4) . Tova dobro li e spored teb? Tova li e cennostnoto? Ti bi li vazpitala decata ti da badat satanisti, ateisti, da im vtalpqvash - pravete kakvoto si poiskate deca, ne se sramuvaite ot nishto i ne se pritesnqvaite o nishto.

Ne nalagam vqrata si, no s4itam, 4e hristiqnstvoto e edinsveniqt pat. Misli me za kakavto poiska6, tova e nai-loshoto obache. Predi 70-80 nikoi ne bi si pomislil za takiva neshta kato satanism, ateism i kakvo li oshte ne. Hristiqnskite tradicii sa ni zave6tani ot predcite ni, koito sa imali 4istavqra v dobroto i Boga. Ne razmateni mozaci kato sega. Tova imah predvid kato spomenah Boris - zashtoto toi slaga nachaloto na balgarskata pravoslavna hristiqnska tradiciq. Razberete - hristiqnstvoto e bilo edin ot bastionite, koito sa zapazili balgarskata kultura prez tamnite osmanski vekove. Gledaite fima "Vreme na nasilie" (Vreme razdelno) i vijte kakvo e bilo - dedite ni sa umirali, za da zapazqt balgarskoto i hristiqnskoto. A sega vie mi govorite gluposti!

Oshte neshto, Duvessa, kaji mi, roditelite ti sa hristiqni i si bila krastena v 4erkva, nali?

Christ
04-30-2008, 18:58
mizantrope - дай скайп. :)

Duvessa
04-30-2008, 19:49
Струва ми се, че имаш някаква непоносимост към останалите религии и учения.
Dalech ne. Obache znaesh li koe me iznervi vednaj do n-ta stepen? Kogato edin den vidqh edin puber s flanelka na "Cradle of Filth", na 4iito grab imashe nadpis "Jesus is a cunt" (ne iskam da prevejdam tezi bogohulstveni dumi, pak i s4itam, 4e pove4eto ot vas razbirat za kakvo ide re4) . Tova dobro li e spored teb? Tova li e cennostnoto? Ti bi li vazpitala decata ti da badat satanisti, ateisti, da im vtalpqvash - pravete kakvoto si poiskate deca, ne se sramuvaite ot nishto i ne se pritesnqvaite o nishto.

Ne nalagam vqrata si, no s4itam, 4e hristiqnstvoto e edinsveniqt pat. Misli me za kakavto poiska6, tova e nai-loshoto obache. Predi 70-80 nikoi ne bi si pomislil za takiva neshta kato satanism, ateism i kakvo li oshte ne. Hristiqnskite tradicii sa ni zave6tani ot predcite ni, koito sa imali 4istavqra v dobroto i Boga. Ne razmateni mozaci kato sega. Tova imah predvid kato spomenah Boris - zashtoto toi slaga nachaloto na balgarskata pravoslavna hristiqnska tradiciq. Razberete - hristiqnstvoto e bilo edin ot bastionite, koito sa zapazili balgarskata kultura prez tamnite osmanski vekove. Gledaite fima "Vreme na nasilie" (Vreme razdelno) i vijte kakvo e bilo - dedite ni sa umirali, za da zapazqt balgarskoto i hristiqnskoto. A sega vie mi govorite gluposti!

Има всякакви позьорчета- разни заблудени тинейджъри, слушащи блек метъл, които се имат за много готини, защото се кланят на дявола. Това си е до самия човек и неговото възпитание и не, не бих възпитавала децата си така. Мен също ме дразнят подобни индивиди. Виж, и аз вярвам , че християнството е единственият правилен път. Обаче не всички са на това мнение, както казах- всеки има правото на избор и не искам да съдя хората за техния. Единственото, което бях споменала за сатанизма – че учи на достойнство и гордост, но освен това, не мога да отрека, че сатанистите са също така злобни и зли. За мен сатанизмът не е нещо добро, просто направих грешка, като не се доизказах и останахте с погрешно мнение. Просто не мисля, че е редно да мразим и осъждаме останалите религии- че има заблудени-има, но когато дойде време всеки ще си плати за грешките.


Oshte neshto, Duvessa, kaji mi, roditelite ti sa hristiqni i si bila krastena v 4erkva, nali?
Да, родителите ми са християни и аз съм кръстена.

Christ
04-30-2008, 21:16
Абе всъщност чух, че Църквата на Сатаната (Church of Satan) помага за запазването на дивия живот в няколко резервата в Австралия. :-D

serfnet
05-03-2008, 18:45
Въпросът е.. има ли християни във форума. Всеки който вярва в зодии не е християнин. В библията нищо не е споменато за зодии. Тъй че, променете темата.. а не умувайте над отговори..
8-)

nether
05-04-2008, 01:14
Аз съм политеист. Демек езичница съм и не ме е срам да си го призная :grin: . Отностно въпроса ... не, не съм сатанистика, но в сатанизма няма нищо лошо. Ако влезете в някой сайт и се разровите за същината на религията на сатанистите, ще видите, че всъщност това не е анти-християнска релгия, а е най-обикновена религия като другите. Не вярвам в това, че колят хора, правят масови оргии, посветени на Сатаната и после убиват някакви и т.н. Имат си ритуали, които правят просто, но са безобидни. Не са лоши хора ... поне като такива не ги определя религията им, чела съм някои неща. Е, все пак гледайте да не ги ядосвате, защото не намират нищо лошо в черната магия и никак не си поплюват. Ако трябва да избирам между християнство и сатанизъм, ще избера сатанизма. Като религия тя дава лична свобода на индивида и го кара да бъде себе си. тя възпитава силни хора, а не завищащи, невзрачни, глупави, наивни, малки, ревящи и УЖ много милосърдни копеленца, както прави християнството. Това за мен я прави далеч по-стойностна. Между Бог и Сатаната да избирам. Ми кой бог имате предвид? :razz: Ако е оня Ристос, сичко предпочитам пред него и оная измет баща му :D
Само не разбрах защо си толкова против Христос? Какво ти е направил. Като искаш следвай фалшивите ти измислени езични вярвания и "Один" ( като го прочетох съм се смял до скъсване ), защо толкова мразите християните и християнството като вяра, или пък усещате, че това е единствената сила, която ви се противопоставя и е по силна от всичко? А това, което казваш за християните, явно доста си се объркала. Християнството учи само да се справяме с проблемите си, и изобщно не ни прави глупави, невзрачни и тн. Прочети малко Библийка и тогава дай пубертетския си коментар. Аз съм християнин и изобщо не спадам към нито 1 от горепосочените прилагателни, които изброи. Не искам да НАЛАГАМ това, в което вярвам, но нещата, които пишете, че сатанизма едва ли не бил добро нещо са пълни глупости. Замислете се, кой зъл човек ще си признае, че е зъл? Риторичен въпрос, надявам се схванахте, какво искам да кажа. Много ясно, че всички ще казват: " То нищо лошо няма, то по-добро от християнството, то учи на добри неща"- да бе да.

nether
05-04-2008, 01:15
сд

lsd43
05-04-2008, 14:11
Въпросът е.. има ли християни във форума. Всеки който вярва в зодии не е християнин. В библията нищо не е споменато за зодии. Тъй че, променете темата.. а не умувайте над отговори..
8-)

За Хороскопите и аз съм съгласен най-малкото има милиони хора с една и съща зодия ,възможно ли е всички да имат енаква съдба ?Мисля че не,затова и не вярвам в хороскопи,но ме мога да кажа, че вярвам в Бог .

Stamera
05-12-2008, 09:43
за мене ДяволЪт a.k.a. Сатаната е герой от комикс :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BeB0_UlTrA_KiSs
05-13-2008, 05:41
И аз съм сатанистка.. 8-)

darking
05-20-2008, 21:02
За Луцифер дали е зъл не знам, но напоследък обмислям да invoke-на нещо наистина зло. Рискът е голям но.....death or experience :)

Christ
05-21-2008, 08:20
За Луцифер дали е зъл не знам, но напоследък обмислям да invoke-на нещо наистина зло. Рискът е голям но.....death or experience :) Ще си инвоукнеш някой кур в гъза най-много. :-D

KARELIA
05-22-2008, 14:37
Аз съм политеист. Демек езичница съм и не ме е срам да си го призная :grin: . Отностно въпроса ... не, не съм сатанистика, но в сатанизма няма нищо лошо. Ако влезете в някой сайт и се разровите за същината на религията на сатанистите, ще видите, че всъщност това не е анти-християнска релгия, а е най-обикновена религия като другите. Не вярвам в това, че колят хора, правят масови оргии, посветени на Сатаната и после убиват някакви и т.н. Имат си ритуали, които правят просто, но са безобидни. Не са лоши хора ... поне като такива не ги определя религията им, чела съм някои неща. Е, все пак гледайте да не ги ядосвате, защото не намират нищо лошо в черната магия и никак не си поплюват. Ако трябва да избирам между християнство и сатанизъм, ще избера сатанизма. Като религия тя дава лична свобода на индивида и го кара да бъде себе си. тя възпитава силни хора, а не завищащи, невзрачни, глупави, наивни, малки, ревящи и УЖ много милосърдни копеленца, както прави християнството. Това за мен я прави далеч по-стойностна. Между Бог и Сатаната да избирам. Ми кой бог имате предвид? :razz: Ако е оня Ристос, сичко предпочитам пред него и оная измет баща му :D


da ne sa lo6i hora,no predi vreme nakarah edin da mi obqsni kakvo to4no e makar 4e imam predstava okaza se 4e az znam pove4e ot nego.Imam priqteli satanisti i ne mislq,4e trqbva da badat ubijdani za tova koeto sa i za tova v koeto vqrvat.Az li4no sam vrqva6ta no v bog

Гаден Метъл
05-24-2008, 14:46
Моят живот е посветен на службата на Черния господар. 8-)

ThunderGoddess
05-24-2008, 15:08
Аз съм политеист. Демек езичница съм и не ме е срам да си го призная :grin: . Отностно въпроса ... не, не съм сатанистика, но в сатанизма няма нищо лошо. Ако влезете в някой сайт и се разровите за същината на религията на сатанистите, ще видите, че всъщност това не е анти-християнска релгия, а е най-обикновена религия като другите. Не вярвам в това, че колят хора, правят масови оргии, посветени на Сатаната и после убиват някакви и т.н. Имат си ритуали, които правят просто, но са безобидни. Не са лоши хора ... поне като такива не ги определя религията им, чела съм някои неща. Е, все пак гледайте да не ги ядосвате, защото не намират нищо лошо в черната магия и никак не си поплюват. Ако трябва да избирам между християнство и сатанизъм, ще избера сатанизма. Като религия тя дава лична свобода на индивида и го кара да бъде себе си. тя възпитава силни хора, а не завищащи, невзрачни, глупави, наивни, малки, ревящи и УЖ много милосърдни копеленца, както прави християнството. Това за мен я прави далеч по-стойностна. Между Бог и Сатаната да избирам. Ми кой бог имате предвид? :razz: Ако е оня Ристос, сичко предпочитам пред него и оная измет баща му :D


da ne sa lo6i hora,no predi vreme nakarah edin da mi obqsni kakvo to4no e makar 4e imam predstava okaza se 4e az znam pove4e ot nego.Imam priqteli satanisti i ne mislq,4e trqbva da badat ubijdani za tova koeto sa i za tova v koeto vqrvat.Az li4no sam vrqva6ta no v bog
Срещала съм обратни случай. Едно момиченце, много умничко такова, ми се включи в скайп да ми обяснява, че трябвало да вярвам в Бог. Зададох й два елементарни въпроса: Първо: Щом вярва, че Бог все още лекува хората на земята, защо на никой досега не му е порастнал крак. И второ - защо, ако бог обича по равно чадата си, в половината свят цари пълен глад, а гадове като мене, които го презират, имат какво да ядат. С какво съм заслужила повече от тях. Последва мълчание и отговор "Не знам". След което убеждение, че трябва да ми натресе някакво нейно приятелче момченце, което знаело повече от нея за християнството и можел да каже защо бог правил така. Тя е малко побъркана - смисъл всичко прави за бог и според нея не трябва живее за себе си, а за него, за да му служи. Тогава й казах" Браво, бе, отдала си живота си, на нещо, което не познаваш добре. Така, че случаи много. Това е странно явление - да вярваш в нещо напук на другите, а не защото ти е легнало на душата. Еми тъпо е, ама какво да се прави :)

Christ
05-24-2008, 15:25
Първо: Щом вярва, че Бог все още лекува хората на земята, защо на никой досега не му е порастнал крак.

Защо да му порастне? Нали Бог му е позволил да си изгуби крака.


И второ - защо, ако бог обича по равно чадата си, в половината свят цари пълен глад, а гадове като мене, които го презират, имат какво да ядат. С какво съм заслужила повече от тях. Всички сме равни пред него, няма по-добри, няма по-лоши. Грехът ни прави такива. В него се раждаме и повечето случаи с него умираме. Американското правителство може да похарчи не помня там колко стотин хиляди долара за изучаването на сексуалните навици на канадската катерица, но не може да отдели за хуманитарните си дейности в Африка и Азия. Не, не е Бог виновен.


пп. Why won't God heal amputees е ужасно тъп сайт... :?

ThunderGoddess
05-24-2008, 15:59
По твоята логика бог изобщо не трябва да лекува хората. Нали той е позволил да се разболеят :) Бог е виновен, естествено. Какво са виновни американците, че са по-развити и искат да продължават да се развиват. Тия пари са си ги изкарали те, ще си ги харчат, както искат. А и нека да ти поясня нещо - в момента по свсвета няма достатъчно ядене за всички, разбираш ли? Затова не са виновни хората, бог е виновен, щото нещо не се справя много добре с храненето на много хора с две риби и малко хляб.

Christ
05-24-2008, 20:13
Права си. Но има един проблем. Защо Бог да ни храни? С какво сме заслужили?

Също така, какво са виновни американците, че са изкарали пари? На тях (на теб също) какво ти е виновен Бог, че има глад по света? Нали Той го е създал, ще се живее както Той каже.

Lunatic-
05-24-2008, 20:40
на Сатаната и Бог им разрешавам да ми лапнат оная работа :)

kindergarden
05-24-2008, 20:47
на Сатаната и Бог им разрешавам да ми лапнат оная работа :)стига бе уважавай на хората религията :)

lsd43
05-25-2008, 11:58
Моят живот е посветен на службата на Черния господар. 8-)

А моя е посветен в служаба на себе си! 8-)

ThunderGoddess
05-25-2008, 12:51
Права си. Но има един проблем. Защо Бог да ни храни? С какво сме заслужили?

Също така, какво са виновни американците, че са изкарали пари? На тях (на теб също) какво ти е виновен Бог, че има глад по света? Нали Той го е създал, ще се живее както Той каже.
Щото например като създадеш нещо и твърдиш, че го обичаш, трябва да се грижиш за него. Но ти бързо забравяш за всички проблеми по света, понеже като си помислиш за тях и цялата несправедливост по света, осъзнаваш, че предсатвата ти са обичащ и грижещ се за нас бог не отговаря на истината. Виновен ми е - щото е лицемерно да твърдиш, че обичаш нещо, а в същото време да не се грижиш за него. :)

Jesus_is_good
05-25-2008, 13:16
Права си. Но има един проблем. Защо Бог да ни храни? С какво сме заслужили?

Също така, какво са виновни американците, че са изкарали пари? На тях (на теб също) какво ти е виновен Бог, че има глад по света? Нали Той го е създал, ще се живее както Той каже.
Щото например като създадеш нещо и твърдиш, че го обичаш, трябва да се грижиш за него. Но ти бързо забравяш за всички проблеми по света, понеже като си помислиш за тях и цялата несправедливост по света, осъзнаваш, че предсатвата ти са обичащ и грижещ се за нас бог не отговаря на истината. Виновен ми е - щото е лицемерно да твърдиш, че обичаш нещо, а в същото време да не се грижиш за него. :)









Интересно как някой който който няма нищо общо с христианството вади умни размисли.
Бог обича света и (не ми пука дали го вярваш) но в началото света е бил перфектен а ние сме били тези оито сме го развалили.Всички заслужаваме смърт защото прегрешихме срещу святия Бог,но Бог е милостив и за това прати Сина си за да плати цената.
Сега сме искупени в Неговото име и за последните дни се описват бедствия и страдания които трябва да се случат и да се испита вярата на даден човек в Бог.
Ти не си христианка и не разбираш моито момиченце. :)
Това се основава на вяра,не на доказателства.

ThunderGoddess
05-25-2008, 13:58
Пак той е виновен - не си е свършил достатъчно добре работата, за да ни направи добри, така че да не разваляме света. А отоносно първото изречение - един християнин рядко може да извади някоя умна мисъл, за да си умен и широкоскроен човек, първото изискване е да не си християнин. Какви доказателства, как можеш да кажеш че ни е простил, след като оставя невинините те страдат. Какво за виновни гладните деца, примерно? Какво са виновни хората, които поради болест или катастрофа, или друга злополука са изгубиули крайницте си? Нека ти кажа за какво са виновни - за нищо. Но просто ти си сляп, глупав, затворен в някакъв измислен свят и си мислиш, че всичко е идеално, защото така го е направил бог, но не е тей. Нищо не е идеално, всичко си има своите недостатъци, кото доказва, че или няма бог, или той е сакат с двете ръце ;) Но ти не си умен и не се занимаваш с наука, не можеш да разбереш тези неща.
Мнението ми се основава на очевадни факти, а не на глуповати суеверия, възникнали в катакомбите на древен Рим.

Гаден Метъл
05-25-2008, 15:59
на Сатаната и Бог им разрешавам да ми лапнат оная работа :)

Не сатанохулствай! 8-)

Liar
05-25-2008, 20:15
Единайсетте правила и деветте гряха на сатанистите кои са?
И щом няма общо с преклонение пред Сатаната защо името на религията(или каквото там) е такова?
Какво е нетеистичен?Който не вярва в божество или?
И в какво се изразява злото на сатанизма?
И каква е тази "Църква на Сатаната"?

Иначе като започнахте дискусията за християнството ми стана интересно...Наистина,защо след като раждането е ново начало(а и нали християнстовото отрича прераждането) защо има деца,които гладуват например...
Само да поясня,че не защитавам никаква теза,просто си задавам въпросите.Иначе аз не съм кръстена нямам религия(всъщност учителката ми по История ми каза,че съм езичница,щом не съм кръстена)...

Jesus_is_good
05-25-2008, 20:43
Еми повтарям че тук никой не е като мен следователно никой не може да ме разбере.
Срещо всички тези нападки мога само да кажа че Бог ни е дал свободна воля.
Извиняай ама ако застреляш някой и кажеш ... ммм колко е лош Бог,може ли това да се случи.Е супер лицемерие.
Ти имаш волята,решението и последствията.
А за тези които страдат за Него има награда - вечен живот.
Така че може да не са милионери и да ne карат aston martin но имат нещо повече.
Писна ми да слушам как хората обвиняват Бог за всичко лошо но и грам благодарност нямат за тези неща които имат.
Сигурен съм че всички в този форум щом разполагат с компютър не са социално слаби.
За тва че светът мирише сме виновни ние и дявола.
НО има един по-силен а вие се отричате от него.
Чуда се същност къв е смисала да пиша тука.
Аз ви казвам истината,вие не вярвате. ОК!!!
Вие ще си понесете последствията.
Аре бичете айляк,малко остава.

lsd43
05-25-2008, 20:55
Десетте Сатански заповеди:
1.Кради
2.Убивай
3.Кланяй се само на Луци(Сатанчо-сладуранчо)
4.Хули Бога
5.Пожелай жената на ближния си
6.Прелюбодействай
7.Бъди гаден и мазен
8.Не ходи на църква ,освен ако не е сатанистка
9.Мрази съботния ден и хули Бог
10.Ако имаш две ризи вземи си и трета!

Който спазва тези десет прости правила да ми яде ...,а този който вярва в Бог ще кажа че вярва в едно садистично ,жестоко и сравнително интилигентно същество! Бог ни бил обичал и се жертвал за нас,глупости ако беше толкова силен просто можеше да победи Дявола,а колкото до жертвата му ,и аз ако бях безсмъртен много нямаше да ми пука ако ме разпънат на кръст.Сега друг е въпроса че Бог се е мъчил и един следобед на кръста,а милиони хора са умирали в часове агония за нищо(а да и повечето от тези хора са умирали заради църквата) ,Жестока е истината че Бог е жестока,ама такъв е живота!Все пак е равностойно милиони мъртви хора срещу един възкръстнал от мъртвите Бог ,който не прави гешки(нищо че е направил свят пълен с такива).

SiegHeil
05-25-2008, 21:09
Между другото за да бъдете сатанисти първо ви трябват 200 долара...
А именно за да си платите картата за официалната Световна Сатанистка Църка... ( http://www.religioustolerance.org/satanis1.htm )
Иначе не сте никви сатанисти..позьори мазни.. 8-)

chocoleptic
05-25-2008, 21:55
Сатанистите са психично болни хора ..
Нямат основание да вярват в Сатаната !!
Това е един измислен ангел от църквата ..
Чудно как само с думи може да бъде обърнато цялото съзнание на човек.

SickBoy
05-25-2008, 22:00
ThunderGoddess ,ташака е,че след като вярваш в Лукавия,няма начин да не вярваш в Бог.

Гаден Метъл
05-25-2008, 22:08
Десетте Сатански заповеди:
1.Кради
2.Убивай
3.Кланяй се само на Луци(Сатанчо-сладуранчо)
4.Хули Бога
5.Пожелай жената на ближния си
6.Прелюбодействай
7.Бъди гаден и мазен
8.Не ходи на църква ,освен ако не е сатанистка
9.Мрази съботния ден и хули Бог
10.Ако имаш две ризи вземи си и трета!

Който спазва тези десет прости правила да ми яде ...,а този който вярва в Бог ще кажа че вярва в едно садистично ,жестоко и сравнително интилигентно същество! Бог ни бил обичал и се жертвал за нас,глупости ако беше толкова силен просто можеше да победи Дявола,а колкото до жертвата му ,и аз ако бях безсмъртен много нямаше да ми пука ако ме разпънат на кръст.Сега друг е въпроса че Бог се е мъчил и един следобед на кръста,а милиони хора са умирали в часове агония за нищо(а да и повечето от тези хора са умирали заради църквата) ,Жестока е истината че Бог е жестока,ама такъв е живота!Все пак е равностойно милиони мъртви хора срещу един възкръстнал от мъртвите Бог ,който не прави гешки(нищо че е направил свят пълен с такива).

Забрави 666-те заповеди на якия норвежки блек метъл. :-P

Christ
05-26-2008, 10:08
Jesus_is_good, спокойно, де. :) Отдръпни се като не искат да слушат. Липсва им нещо, но хич не е интелект. :) Сети се сам за какво говоря.

ThunderGoddess
05-26-2008, 14:13
ThunderGoddess ,ташака е,че след като вярваш в Лукавия,няма начин да не вярваш в Бог.
Ташака е, че не разбра, че говоря изобщо за религия и твърдя, че сатанизма е по-достоен от християнството. Ташака е, че не си разбрал, че сатанизма е по-стар от християнството. Ташака е, че говоря не толкова са вярването, че горе или долу има някакъф си там пич, а говоря повече относно ечитна и философска точка. Ех, голям ташак стана :)

Christ
05-26-2008, 15:05
ThunderGoddess ,ташака е,че след като вярваш в Лукавия,няма начин да не вярваш в Бог.
Ташака е, че не разбра, че говоря изобщо за религия и твърдя, че сатанизма е по-достоен от християнството. Ташака е, че не си разбрал, че сатанизма е по-стар от християнството. Ташака е, че говоря не толкова са вярването, че горе или долу има някакъф си там пич, а говоря повече относно ечитна и философска точка. Ех, голям ташак стана :) :-D :-D :-D

Canis_Dirus
05-26-2008, 15:40
сат-анален секс!

AutumnTears
05-26-2008, 15:58
Jesus_is_good kolko ni ostava spored teb? :-D

lsd43
05-26-2008, 19:06
Jesus_is_good kolko ni ostava spored teb? :-D


Според него ти остава малко време,защото идва "краят" на света!Не знам дали идва края на света ама със сигурност знам ,че света става все по- гаден и непоносим.

AutumnTears
05-26-2008, 19:46
Jesus_is_good kolko ni ostava spored teb? :-D


Според него ти остава малко време,защото идва "краят" на света!Не знам дали идва края на света ама със сигурност знам ,че света става все по- гаден и непоносим.
da ne bi i spored hristiqnstvoto kraqt da e prez 2012 za6toto togava mai svur6va kalendarut na maite :D

Jesus_is_good
05-26-2008, 20:13
Мда знам че тогава свършва и това няма никакво значение защото пише че никой не знае освен Отца.

Christ
05-26-2008, 21:17
Ташака е, че щом имаме свободна воля, значи не трябва да страдаме, заради свободната воля на друг. Иначе изкупваме чужди грехове...
Което противоречи на състрадателността, а е инструмент за смирение... Да ти се насажда, че си виновен за греховете на другите, а междувременно да не трупаш и още грехове.
Напрактика религията и господ ни превръща в лоши хора, защото ни вменява чужда вина и не се раждаме непорочни

Не съм ти разбрал въпроса, просто. :)

pathetic
05-26-2008, 21:22
Кое му е неясното?
Един вид ни обременява с глупости, за които ние с нищо не сме спомогнали да се случат.
И не е редно.
Все едно ние разбираш ли сме виновни, че двамата яли развалена ябълка..
:shock:

Christ
05-26-2008, 21:42
защо се получава този парадокс да се раждаме виновни? Майка ти е грешна, баща ти е грешен... ти какъв си? :)

Плода в Едемската градина не е ябълка.

pathetic
05-26-2008, 21:47
защо се получава този парадокс да се раждаме виновни? Майка ти е грешна, баща ти е грешен... ти какъв си? :)

Плода в Едемската градина не е ябълка.

слива?
:)

Christ
05-26-2008, 21:49
защо се получава този парадокс да се раждаме виновни? Майка ти е грешна, баща ти е грешен... ти какъв си? :)

Плода в Едемската градина не е ябълка.

слива?
:) Плода на знанието. Не е казано какъв плод е и дори дали изобщо е плод.

Christ
05-27-2008, 07:36
защо се получава този парадокс да се раждаме виновни? Майка ти е грешна, баща ти е грешен... ти какъв си? :)

Плода в Едемската градина не е ябълка.

Страхотна е тази религия, а Рая за кои е, тези които са избили родителите си?
Та аз съм се родил грешен, грях не съм извършил, но вече съм анатемосан, така ли?


Мдам, добре са го измислили- всички сте грешни, покайте се и тук имаме една промоция с индулгенции... Без коментар.


Sin is a fact.

"For there is no man that sinneth not."
"All we like sheep have gone astray; we have turned every one to his own way."
"As it is written, There is none righteous, no, not one. . . . They are all gone out of the way, they are together become unprofitable; there is none that doeth good, no, not one."
"For there is no difference: For all have sinned, and come short of the glory of God."

Sin brought death into the world...

"But of the tree of the knowledge of good and evil, thou shall not eat of it: for in the day that thou eatest thereof thou shall surely die."
"Wherefore, as by one man sin entered into the world, and death by sin; and so death passed upon all men, for that all have sinned."
"The soul that sinneth, it shall die."
"For the wages of sin is death."
"It is appointed unto men once to die, but after this the judgment.
"But the fearful, and unbelieving, and the abominable, and murderers, and whoremongers, and sorcerers, and idolaters, and all liars, shall have their part in the lake which burneth with fire and brimstone: which is the second death."

Christ died for sinners...

"But God commendem His love toward us, in that, while we were yet sinners, Christ died for us."
"Surely He hath borne our griefs, and carried our sorrows. . . . But He was wounded for our transgressions, He was bruised for our iniquities: the chastisement of our peace was upon Him; and with His stripes we are healed."
"Who His own self bare our sins in His own body on the tree, that we, being dead to sins, should live unto righteousness: by whose stripes ye were healed."
"Christ hath redeemed us from the curse of the law, being made a curse for us: for it is written, Cursed is every one that hangeth on a tree."

Salvation is a gift from God...

"For God so loved the world, that He gave His only begotten Son, that whosoever believeth in Him should not perish, but have everlasting life."
"The gift of God is eternal life through Jesus Christ our Lord."
"Not by works of righteousness which we have done, but according to His mercy He saved us, by the washing of regeneration, and renewing of the Holy Ghost."

The only way to our Heavenly Father is through Faith in Christ...

"If thou shall confess with thy mouth the Lord Jesus, and shalt believe in thine heart that God hath raised Him from the dead, thou shalt be saved."
"Believe on the Lord Jesus Christ, and thou shalt be saved, and thy house."
"He that believeth on the Son hath everlasting life: and he that believeth not the Son shall not see life; but the wrath of God abideth on him."
"He that hath the Son hath life; and he that hath not the Son of God hath not life."
"Neither is there salvation in any other: for there is none other name under heaven given among men, whereby we must be saved."
Jesus saith unto him, I am the way, the truth, and the life: no man cometh unto the Father, but by me.

Read your bible and God bless!


So then faith cometh by hearing, and hearing by the word of God.

Jesus_is_good
05-27-2008, 16:55
Религията е доказала своето бесхаберие и равнодушие.
Аз не съм религиозен.
Има разлика между вяра и религия.

pathetic
05-27-2008, 21:08
докато всите сме беСхаберни , всичко ке е точно, пич.

immortal_necrophile_f
07-13-2008, 10:21
satanistka ne,ateistka :) puk i vseki satanist si ima sobstven satanizum :) no ako trqbva da izbiram m/u "bogove" bih izbrala Satanata ili Baphomet pred Ristos :D

Christ
07-13-2008, 10:42
satanistka ne,ateistka :) puk i vseki satanist si ima sobstven satanizum :) no ako trqbva da izbiram m/u "bogove" bih izbrala Satanata ili Baphomet pred Ristos :D

Йеееееааааа колко сме сейтъъъъън. Як норвежки бляк мятал!

kristo
07-13-2008, 10:49
Смърт на сатанистката чума :-x :-x :-x :-x :-x !
Слава на Господ Иисус Христос Всемогъщия!

Christ
07-13-2008, 10:51
Смърт на сатанистката чума :-x :-x :-x :-x :-x !
Слава на Господ Иисус Христос Всемогъщия! :lol: :lol: :lol:


Баси якото. :-D

lsd43
07-13-2008, 14:01
Смърт на сатанистката чума :-x :-x :-x :-x :-x !
Слава на Господ Иисус Христос Всемогъщия!


Ужас! :D

Мого проповедници се навъдиха.

Moon_dancer
07-13-2008, 17:18
Не съм сатанистка ,но се опитвам да задълбоча знанията си за окултизма като цяло и съм по-скоро последовател на Уика.Ако трябва да избирам Бог или Сатана,е аз съм за Сатаната.

Christ
07-13-2008, 17:20
Не съм сатанистка ,но се опитвам да задълбоча знанията си за окултизма като цяло и съм по-скоро последовател на Уика.Ако трябва да избирам Бог или Сатана,е аз съм за Сатаната. :lol:

AutumnTears
07-13-2008, 19:24
Не съм сатанистка ,но се опитвам да задълбоча знанията си за окултизма като цяло и съм по-скоро последовател на Уика.Ако трябва да избирам Бог или Сатана,е аз съм за Сатаната.
ou mili4ka q si pro4eti knijkata za wicca pak :shock:

GLeZoRanA
07-13-2008, 19:25
:lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

immortal_necrophile_f
07-14-2008, 00:03
satanistka ne,ateistka :) puk i vseki satanist si ima sobstven satanizum :) no ako trqbva da izbiram m/u "bogove" bih izbrala Satanata ili Baphomet pred Ristos :D

Йеееееааааа колко сме сейтъъъъън. Як норвежки бляк мятал!

O.o wtf :D:D:D ne sum seiiitaaaann e :lol: satanizam sux dqvolopokolnni4estvo rulz phahaha :razz: sa seriozno imam poznati satanisti i vsi4ki te imat razli4ni shva6taniq za satanizam do kolkoto sum zabelqzala,ina4e ne sum mnoo na "ti" sus satanizma i ne iskam da buda :lol: ae sus zdrave

sapphirr
07-14-2008, 08:49
abe vie o6te li q duv4ete taq tema....maleeee lud narod

Christ
07-14-2008, 10:45
satanistka ne,ateistka :) puk i vseki satanist si ima sobstven satanizum :) no ako trqbva da izbiram m/u "bogove" bih izbrala Satanata ili Baphomet pred Ristos :D

Йеееееааааа колко сме сейтъъъъън. Як норвежки бляк мятал!

O.o wtf :D:D:D ne sum seiiitaaaann e :lol: satanizam sux dqvolopokolnni4estvo rulz phahaha :razz: sa seriozno imam poznati satanisti i vsi4ki te imat razli4ni shva6taniq za satanizam do kolkoto sum zabelqzala,ina4e ne sum mnoo na "ti" sus satanizma i ne iskam da buda :lol: ae sus zdrave


Сатанизъм = вярвам в квото ми е удобно. :D

lsd43
07-14-2008, 14:37
satanistka ne,ateistka :) puk i vseki satanist si ima sobstven satanizum :) no ako trqbva da izbiram m/u "bogove" bih izbrala Satanata ili Baphomet pred Ristos :D

Йеееееааааа колко сме сейтъъъъън. Як норвежки бляк мятал!

O.o wtf :D:D:D ne sum seiiitaaaann e :lol: satanizam sux dqvolopokolnni4estvo rulz phahaha :razz: sa seriozno imam poznati satanisti i vsi4ki te imat razli4ni shva6taniq za satanizam do kolkoto sum zabelqzala,ina4e ne sum mnoo na "ti" sus satanizma i ne iskam da buda :lol: ae sus zdrave


ПХАААААААААААааа :lol: .


Ето и наследницата(кът) на Антон Лавей! :razz:

immortal_necrophile_f
07-14-2008, 19:09
satanistka ne,ateistka :) puk i vseki satanist si ima sobstven satanizum :) no ako trqbva da izbiram m/u "bogove" bih izbrala Satanata ili Baphomet pred Ristos :D

Йеееееааааа колко сме сейтъъъъън. Як норвежки бляк мятал!

O.o wtf :D:D:D ne sum seiiitaaaann e :lol: satanizam sux dqvolopokolnni4estvo rulz phahaha :razz: sa seriozno imam poznati satanisti i vsi4ki te imat razli4ni shva6taniq za satanizam do kolkoto sum zabelqzala,ina4e ne sum mnoo na "ti" sus satanizma i ne iskam da buda :lol: ae sus zdrave


ПХАААААААААААааа :lol: .


Ето и наследницата(кът) на Антон Лавей! :razz:

aaa stiga e tos mnoo zle :lol:

Christ
07-14-2008, 19:21
aaa stiga e tos mnoo zle :lol:

Е, ти кво... самия Сатана ли почиташ? :lol:

ISSP
07-15-2008, 00:21
всъщност Сатанаил, Сатаната, Дявола и т.н. е измислен от църквата- католическата, за да им даде възможност да преследват езичници и неудобни хора...

И от тук идва любопитната прилика на Дявола с някои езически божества...
лов на вещици в най-чист вид...
:-o :-D :razz:

immortal_necrophile_f
07-15-2008, 00:36
aaa stiga e tos mnoo zle :lol:

Е, ти кво... самия Сатана ли почиташ? :lol:

daaa be :lol: koi e toi 4e 6e go po4itam, ne ne po4itam ni6to 8) t.e. ateistka,vupreki 4e mi kazaha 4e satanizma i ateizma u4eli na edno i su6to ne ne6to i vsu6nost satanizma e nekva forma na ateizam o.O :lol: no az si durja na ateizma :-D

Christ
07-15-2008, 11:03
aaa stiga e tos mnoo zle :lol:

Е, ти кво... самия Сатана ли почиташ? :lol:

daaa be :lol: koi e toi 4e 6e go po4itam, ne ne po4itam ni6to 8) t.e. ateistka,vupreki 4e mi kazaha 4e satanizma i ateizma u4eli na edno i su6to ne ne6to i vsu6nost satanizma e nekva forma na ateizam o.O :lol: no az si durja na ateizma :-D

Това е точно ЛаВейския сатанизъм. :-D

immortal_necrophile_f
07-15-2008, 18:22
aaa stiga e tos mnoo zle :lol:

Е, ти кво... самия Сатана ли почиташ? :lol:

daaa be :lol: koi e toi 4e 6e go po4itam, ne ne po4itam ni6to 8) t.e. ateistka,vupreki 4e mi kazaha 4e satanizma i ateizma u4eli na edno i su6to ne ne6to i vsu6nost satanizma e nekva forma na ateizam o.O :lol: no az si durja na ateizma :-D

Това е точно ЛаВейския сатанизъм. :-D

Nqma puk , ateizam! :razz:

metala666
07-15-2008, 21:30
АЙДЕ САТАНИСТИТЕ ДАСЕ ОБРАЗОВАТ ЗАЕДНО С МЕН.ЧЕ АЗ СЕГА ТЕПЪРВА ЗАПОЧВАМ МАЛКО ПО-СЕРИЗОНО ИЗУЧАВАНЕ.Занимавам се по-преди със проклятия.ама малко повече изучаване требва :)
ето сега за образуванието ни

ДЕВЕТТЕ САТАНИНСКИ ГРЯХА
(по "Сатанинската Библия" на Ла Вей)



1. ТЪПОТА - на първо място в списъка на сатанинските грехове. Главният грях в сатанизма. Най-лошото е, че от него не боли. Освен върху невежеството, нашето общество все повече се гради и върху тъпотата. То разчита на хора, които се съгласяват с всичко, което им се казва. Мас медиите поддържат една култивирана тъпота, като състояние, което е не само приемливо, но и похвално. Сатанистите трябва да се научат да прозират триковете им и да не си позволяват да затъпяват.

2. ПРЕВЗЕТОСТ - празното позиране може да предизвика крайна досада и да наруши основните правила на Малката Магия. Заедно с тъпотата, превзетостта поддържа циркулацията на парите в днешно време. Те карат всеки да се чувства голяма работа, независимо дали го бива или не.

3. СУБЕКТИВИЗЪМ - може да бъде много опасен за сатанистите. Да проектираш собствените си реакции, отзиви и усещания върху някой, който може би съвсем не е настроен на твоята вълна е голяма грешка; да очакваш хората да се отнасят към теб със същото внимание, учтивост и уважение, с което ти естествено се отнасяш към тях също е грешка. Хората няма да го направят. Вместо това сатанистът трябва да се стреми да прилага афоризма: "Отнасяй се към другите така, както те се отнасят към теб." Това е работата на повечето сатанисти и се изисква постоянна бдителност, за да не се подхлъзнеш с успокоителната илюзия, че всеки е като теб.

4. САМОЗАБЛУДА - друг основен грях. Сатанистите не трябва да отдават почит на нищо свещено, които им се представя за такова. Не трябва и да се заблуждават когато изпълняват ролите, които се очаква да бъдат играни от тях. Единствено когато се забавляват, би трябвало да могат да изпадат в самозаблуда и то с внимание.

5. СТАДНО ЧУВСТВО - това е очевиден грях от Сатанинска гледна точка. Нормално е да се съгласиш с нечии желания, щом в крайна сметка това е изгодно за теб. Но само глупаците вървят със стадото, позволявайки на едно безлично същество да ги ръководи. Номерът е мъдро да си избереш учител, вместо да бъдеш заробен от прищевките на тълпата.

6. ЛИПСА НА ПЕРЕСПЕКТИВА - това също може да причини големи неприятности на един Сатанист. Никога не трябва да губиш поглед за това кой си и какво си, и каква заплаха можеш да бъдеш за собственото си съществуване. Ние градим историята точно сега, ден след ден. Винаги поддържай по-широка представа в ума си за историческата и социалната картина. Следи закономерностите и нагаждай нещата едно към друго, искайки всичко да си дойде на мястото. Не се влияй от стадните ограничения - знай, че работиш на друго ниво, което е съвсем различно от това на останалата част от света.

7. ЗАБРАВЯНЕ НА МИНАЛИ ОБЩОПРИЕТОСТИ - внимавай, защото това е един от ключовете към промиването на мозъци, когато карат хората да приемат нещо "ново" и "различно", а всъщност то е нещо, което някога е било общоприето, но сега се поднася в нова опаковка. От нас се очаква да се възхитим на "гения" на твореца и да забравим за оригинала. Това спомага за изграждане на общество от еднодневки в наличност.

8. ПРОТИВОПОКАЗНА ГОРДОСТ - първата дума е много важна. Гордостта е велико нещо, до момента, в който започнеш да изхвърляш бебето заедно с мръсната вода. Правилото на Сатанизма е: ако нещо работи за теб, чудесно! Щом спре да работи за теб и се окажеш в задънена улица, единственият изход е да кажеш: "съжалявам, сгреших, бих искал да се погодим" - направи го.

9. ЛИПСА НА ЕСТЕТИКА - това е физическото приложение на Балансиращия фактор. Естетиката има важно значение в Магията и трябва да се култивира. Очевидно е, че в повечето случаи никой не може да изкара някакви пари от класическите стандарти за красота и форма, така че това не насърчава в едно консуматорско общество, но да имаш "око" за красивото е съществено важен Сатанински инструмент и трябва да се използва за най-голяма магическа ефективност. Това не е нещо, което се предполага да бъде прието - то е, каквото е. Естетиката е нещо лично и отразява собствената природа, но има универсално приятни и хармонични конфигурации, които не би трябвало да бъдат отричани.

lsd43
07-15-2008, 21:35
^ Сатанизмът е лошо нещо,повярвай ми няма никава полза от него.

Dreammy
07-17-2008, 18:33
^ Сатанизмът е лошо нещо,повярвай ми няма никава полза от него.

da :?

bl00dmage
07-22-2008, 11:13
АЙДЕ САТАНИСТИТЕ ДАСЕ ОБРАЗОВАТ ЗАЕДНО С МЕН.ЧЕ АЗ СЕГА ТЕПЪРВА ЗАПОЧВАМ МАЛКО ПО-СЕРИЗОНО ИЗУЧАВАНЕ.Занимавам се по-преди със проклятия.ама малко повече изучаване требва :)
ето сега за образуванието ни

ДЕВЕТТЕ САТАНИНСКИ ГРЯХА
(по "Сатанинската Библия" на Ла Вей)



1. ТЪПОТА - на първо място в списъка на сатанинските грехове. Главният грях в сатанизма. Най-лошото е, че от него не боли. Освен върху невежеството, нашето общество все повече се гради и върху тъпотата. То разчита на хора, които се съгласяват с всичко, което им се казва. Мас медиите поддържат една култивирана тъпота, като състояние, което е не само приемливо, но и похвално. Сатанистите трябва да се научат да прозират триковете им и да не си позволяват да затъпяват.

2. ПРЕВЗЕТОСТ - празното позиране може да предизвика крайна досада и да наруши основните правила на Малката Магия. Заедно с тъпотата, превзетостта поддържа циркулацията на парите в днешно време. Те карат всеки да се чувства голяма работа, независимо дали го бива или не.

3. СУБЕКТИВИЗЪМ - може да бъде много опасен за сатанистите. Да проектираш собствените си реакции, отзиви и усещания върху някой, който може би съвсем не е настроен на твоята вълна е голяма грешка; да очакваш хората да се отнасят към теб със същото внимание, учтивост и уважение, с което ти естествено се отнасяш към тях също е грешка. Хората няма да го направят. Вместо това сатанистът трябва да се стреми да прилага афоризма: "Отнасяй се към другите така, както те се отнасят към теб." Това е работата на повечето сатанисти и се изисква постоянна бдителност, за да не се подхлъзнеш с успокоителната илюзия, че всеки е като теб.

4. САМОЗАБЛУДА - друг основен грях. Сатанистите не трябва да отдават почит на нищо свещено, които им се представя за такова. Не трябва и да се заблуждават когато изпълняват ролите, които се очаква да бъдат играни от тях. Единствено когато се забавляват, би трябвало да могат да изпадат в самозаблуда и то с внимание.

5. СТАДНО ЧУВСТВО - това е очевиден грях от Сатанинска гледна точка. Нормално е да се съгласиш с нечии желания, щом в крайна сметка това е изгодно за теб. Но само глупаците вървят със стадото, позволявайки на едно безлично същество да ги ръководи. Номерът е мъдро да си избереш учител, вместо да бъдеш заробен от прищевките на тълпата.

6. ЛИПСА НА ПЕРЕСПЕКТИВА - това също може да причини големи неприятности на един Сатанист. Никога не трябва да губиш поглед за това кой си и какво си, и каква заплаха можеш да бъдеш за собственото си съществуване. Ние градим историята точно сега, ден след ден. Винаги поддържай по-широка представа в ума си за историческата и социалната картина. Следи закономерностите и нагаждай нещата едно към друго, искайки всичко да си дойде на мястото. Не се влияй от стадните ограничения - знай, че работиш на друго ниво, което е съвсем различно от това на останалата част от света.

7. ЗАБРАВЯНЕ НА МИНАЛИ ОБЩОПРИЕТОСТИ - внимавай, защото това е един от ключовете към промиването на мозъци, когато карат хората да приемат нещо "ново" и "различно", а всъщност то е нещо, което някога е било общоприето, но сега се поднася в нова опаковка. От нас се очаква да се възхитим на "гения" на твореца и да забравим за оригинала. Това спомага за изграждане на общество от еднодневки в наличност.

8. ПРОТИВОПОКАЗНА ГОРДОСТ - първата дума е много важна. Гордостта е велико нещо, до момента, в който започнеш да изхвърляш бебето заедно с мръсната вода. Правилото на Сатанизма е: ако нещо работи за теб, чудесно! Щом спре да работи за теб и се окажеш в задънена улица, единственият изход е да кажеш: "съжалявам, сгреших, бих искал да се погодим" - направи го.

9. ЛИПСА НА ЕСТЕТИКА - това е физическото приложение на Балансиращия фактор. Естетиката има важно значение в Магията и трябва да се култивира. Очевидно е, че в повечето случаи никой не може да изкара някакви пари от класическите стандарти за красота и форма, така че това не насърчава в едно консуматорско общество, но да имаш "око" за красивото е съществено важен Сатанински инструмент и трябва да се използва за най-голяма магическа ефективност. Това не е нещо, което се предполага да бъде прието - то е, каквото е. Естетиката е нещо лично и отразява собствената природа, но има универсално приятни и хармонични конфигурации, които не би трябвало да бъдат отричани.


Стига си бутал филми на хората ве,на ли знаеш как е умрял Ла Вей

Pagan_man
07-25-2008, 13:50
http://www.satana.biz/forum/viewtopic.php?t=395

nailana
07-25-2008, 14:06
http://www.satana.biz/forum/viewtopic.php?t=395


Ае престанете да ми набутвате някакви нещастни сатанински форуми и писания!

I'm A Soldier Of God!

Pagan_man
07-25-2008, 14:25
виж в статията за какво иде реч.

nailana
07-25-2008, 14:51
виж в статията за какво иде реч.


Видях за какво иде реч - Асатру.
Моят Бог ме учи да не съдя никой и никоя религия,и се старая доколкото мога.
Но това:
"Аз знам че съм част от Цялото от Природата. Нека раста в разбиране на единството на цялата природа. Нека винаги вървя в Баланс. "
Доколкото съм запозната паганистите вярват в Природния закон?И някаква Богиня?
"Друго интересно нещо в Асатру е и фактът, че Боговете не се смятат за по-висши, а за равни на хората. Т.е. всеки човек е Бог. Това лично на мен много ми допада."

Ако хората бяхме богове нямаше да вършим грехове,щяхме да сме съвършенни и да можем всичко.....ако има такива люде,запознай ме с тях ако желаеш.
Не.Аз не съм никакъв Бог,а съм зависима от Христос!

Моят Бог също казва,че сме по Негов образ,но само Той е идеален и безпогрешен!
Но разглеждах из статията и разбрах,че изповядванията Ви са особено толерантни : )
А тук:
"1. Повечето са съгласни че е по-добре да си силен отколкото слаб. Слабостта прави Асатру уязвимо на атаки - ментално и физически. Силата им позволява да живеят в свобода и мир. "

Каква сила се има предвид?

Имайте едно на ум,че нямам за цел да осъждам който и да било,но някой от нещата ми се видяха абсурдни.
Аз се надявам на Христос,не на измислени богове,не на зодии,не на чакри,не на свещенници;а само на Него.

Pagan_man
07-26-2008, 00:11
а откъде си сигурна, че и твоя исус е реален , ане измислен.

Christ
07-26-2008, 00:13
а откъде си сигурна, че и твоя исус е реален , ане измислен. Ти от къде си сигурен в Один? ;)

lsd43
07-26-2008, 13:35
това с Один е по-тъпо и от сатанизма вече...

някой, който да почита и някаква таитянски божества да се намери?

Мен ме кефи скандинавската митологи като бях малък имаше един много готин комикс с Тор. :D

smal_girl
07-26-2008, 13:39
poprincip ne sam sataniska i vqrvam v bog,no moqta priqtelka e satanistka i mi razkazvala che vsqka vecher pali svesht i se risuva cqlata v cherno i kazva tam nqkva molitva i edin den dqvolat i se poqvil tq go usetila zashtoto vsichki predmiti v cqlata kashta zapochnali da se dvijat otnachalo tq se oplashila no sled tva sviknala sq tva nz do kolko e vqrno no prosto vi razkazvam kakvo mi e kazala moqta priqtelka

AutumnTears
07-26-2008, 13:45
това с Один е по-тъпо и от сатанизма вече...

някой, който да почита и някаква таитянски божества да се намери?
ti li re6avash koe e tupo i koe ne? :-D

AutumnTears
07-26-2008, 14:58
:razz: :razz: :razz:
i kakvo ti dava pravoto da si mislish taka?

nailana
07-26-2008, 17:21
а откъде си сигурна, че и твоя исус е реален , ане измислен.

Исус се пише с главно "И".Нека си имаме веротърпимостта.
Защото знам,че Го има.Нищо и никой не може да ме убеди в обратното.Той може да е измислен за теб,но за мен Него Го има.И това никой не може да го промени,иска или не иска.
Всеки вярва в каквото взема за истина,не си задължен и ти да вярваш в моя Бог.

lsd43
07-26-2008, 21:16
Мен ме кефят митологиите ,но това ни най-малко означава че им се кланям или ги приемам за свещенни,аз лично ги прием като красиви и интересни истории от минало(може би най-точно казано приказки),но нищо повече.

lsd43
07-26-2008, 21:23
а откъде си сигурна, че и твоя исус е реален , ане измислен.

Защото е факт ,че Исус е съществувал като историческо лице(подчертавам думата историческо,защото това не означава че е ходил по вода и подобни глупости).Съществуване то на Исус е факт,но дали е бил луд,лъжец или истински Бог е въпрос на предположения.
Възможно е просто нещата в Библията да силно преувеличени и Исус просто да е бил нещо подобно на свещеник,а не божество...но това вече е въпрос на теории.Колкото до Один,ами това си е класически персонаж от скандинавската митология и няма абсолютно никакви доказателства за съществуването му.

SiegHeil
07-26-2008, 22:11
Мен, пък по ме кефи Один, доста по човечен е от християнския Бог, и въобще скандинавските богове са доста по автентични...плюс това предпочитам да вярвам в европейски а не в еврейски богове ^^

lsd43
07-26-2008, 22:37
Мен, пък по ме кефи Один, доста по човечен е от християнския Бог, и въобще скандинавските богове са доста по автентични...плюс това предпочитам да вярвам в европейски а не в еврейски богове ^^

Thor the god of thunder! :grin:

ExTaSy__BaBy &lt;3
07-28-2008, 20:07
Имаааа :grin: Все още не съм пълноценна сатанистка но съм в процес на приемане на вярата 8-)

Christ
07-28-2008, 20:13
Имаааа :grin: Все още не съм пълноценна сатанистка но съм в процес на приемане на вярата 8-) :lol: :lol: :lol: :lol:

lsd43
07-28-2008, 21:38
Имаааа :grin: Все още не съм пълноценна сатанистка но съм в процес на приемане на вярата 8-)

O sancta simplicitas! :(

Вселената може да има граници,но човешката глупост няма! :?

nailana
07-29-2008, 06:54
Имаааа :grin: Все още не съм пълноценна сатанистка но съм в процес на приемане на вярата 8-)


Лично мен не ме интересува особено.Но все едно.Явно всички се чувстваме длъжни да демонстрираме простотията си.

Myrth
07-29-2008, 20:04
Такива неосъзнати пориви се коригират доста лесно с малко порядъчен бой ;]
А иначе хората се захващат с какви ли не простотии от нямане на нещо за правене...сатанисти ще ми стават :?
Иначе за всички, които се впускат в изучаване на злото, дори от чисто любопитство, ще цитирам Ницше: "When you long stare into the Abyss, the Abyss stares back at you."

Оставям ви го за лично тълкование ;]]]

Myrth
07-29-2008, 22:19
Мерси че ме допълни.
Не бях чувал за това ...Wer mit Ungeheuern k

h4x0r
07-31-2008, 13:15
Абе с тоя моя интерес към окултизма, сатанизма и скандинавските богове... май не съвсем християнин се падам

Nam3less
07-31-2008, 13:28
Абе с тоя моя интерес към окултизма, сатанизма и скандинавските богове... май не съвсем християнин се падамПолезно е човек да опознава "тъмната страна".

h4x0r
07-31-2008, 13:31
Абе с тоя моя интерес към окултизма, сатанизма и скандинавските богове... май не съвсем християнин се падамПолезно е човек да опознава "тъмната страна".
А да се присъедини към нея? :)

lsd43
07-31-2008, 13:32
Абе с тоя моя интерес към окултизма, сатанизма и скандинавските богове... май не съвсем християнин се падам


Едно е интересът друго е да го практикуваш.Например и на мен са ми интересни неща ,но не съм ги практикувал ,нито пък имам намерение да се занимавам с нещо подобно.

lsd43
07-31-2008, 13:33
Абе с тоя моя интерес към окултизма, сатанизма и скандинавските богове... май не съвсем християнин се падамПолезно е човек да опознава "тъмната страна".
А да се присъедини към нея? :)


Не ,опасно е ,само проблеми ще си навлечеш ако се занимаваш с подобни работи.

Kman
07-31-2008, 16:20
Ницще е критик на християнството,ако изобщо си чела нещо за него или някой негов цитат щеше да разбереш.....
Нямате си и на идея какво е сатанизъм нали.....затова така говоритеЧел съм дотатъчно много за да зная че един сатанист,никога няма да тръгне да възхвалява злото,да убива и да извършва кощунства.

Endo
07-31-2008, 18:58
Сатанизъм,християнство,юда изъм,мохамеданство - ЛАЙНА !

it_ends_tonight_
07-31-2008, 20:29
и кат сте такива големи сатанисти кви ги диркате в teenproblem? идете във форумите на satanismbiz (май така беше) :D:D смешници... сигурно сте от онея дет "никога не са вярвали, че има Бог" и днес решили, че автоматично минават за сатанисти...

lsd43
07-31-2008, 22:33
Ницще е критик на християнството,ако изобщо си чела нещо за него или някой негов цитат щеше да разбереш.....
Нямате си и на идея какво е сатанизъм нали.....затова така говоритеЧел съм дотатъчно много за да зная че един сатанист,никога няма да тръгне да възхвалява злото,да убива и да извършва кощунства.
Прав си.
Има различни сатанистки секти, като че ли най-безобидната е тази на Антон Лаявей(може би ще е по-уместно да го нарека светски сатанизъм,в който няма кървави ритуали и подобни глупости),но има и други ,които са опасни(човешки жертвоприношения,масови оргии ,извършване на полов акт с животни и всякакви подобни извращения),абе за мен сатанизмът си е пълен шит(не че това не важи и за другите религии).Не мисля че е редно зрели хора в 21 първи век да се занимават с неща свързани със Сатанаил и компания.

Endo
07-31-2008, 22:38
Има различни сатанистки секти

Аз съм чувал,че сатанистите,се делят на 2 - които вярват и които не .. в дявола !Обаче то пък няма логика ?! Някой може ли да поясни :-o

lsd43
07-31-2008, 22:44
Има различни сатанистки секти

Аз съм чувал,че сатанистите,се делят на 2 - които вярват и които не .. в дявола !Обаче то пък няма логика ?! Някой може ли да поясни :-o

Ами едните са по-скоро антихристи смисъл мразят християнството и всичко свързано с него,но не вярват в сатаната.

Другите са си чисти луди хора,които вярват ,че ако служат на рогатият червен задник,ще получат власт.

Endo
07-31-2008, 22:52
Да ,това беше мерси :)

P.S. М/у др какво е това на аватара ти :)

lsd43
07-31-2008, 23:05
Да ,това беше мерси :)

P.S. М/у др какво е това на аватара ти :)

Тор-Норвежкото божество на гръмотевиците :D

Endo
07-31-2008, 23:16
Абе защото малко ми заприлича на Один,ама както и да е :)

Kman
08-01-2008, 00:07
Один е един от боговете на галите
"Галските божества са основна тема в записките на Цезар. Той ни предлага аналогия между 6 от своите римски Богове и тези, които "открил" в Галия. Археологическите записи там разкриват 374 имена на богове, много от които са духове на отделни племена или места, или пък синоними на едно и също божество:

Лу (Lugh)=Меркурий; Беленос (Belinus)=Аполон, Таранис (Taranis)=Марс - богът на гръмотевиците, Теутат (Teutatis) = Юпитер, Бриид = Минерва, Сернунос (Cernunnos) = Диспатер - Господарят на животните или още Зеления Човек (изобразен на една от страните на Котела от Гундеструп).

Есус (Esus), (Hu'Hesu) - Постоянно Умиращия Бог."

Endo
08-01-2008, 00:24
А това защо ни го споделяш ?

Kman
08-01-2008, 00:31
Попадна ми случайно преди време,когато тършувах из нета,реших че може да е от полза.....пък и не вреди на никого 8)

ScionOfStorm
08-09-2008, 08:24
APSU
TIAMUT
LAHMU AND LAHAM
ANSAR AND KISAR
ANU
NUDIMMUD
When on high the heaven, had not be named
Firm ground below was unnamed
Mummu Tiamat she who bore them
Naught primordial Apsu their begetter

:o

InitialD
08-09-2008, 16:11
УоУ стигнахте 13та страница .. това е повод да заколите една козичка и да и изпиете кръвта!!! :lol:

Detestation
08-30-2008, 16:44
Аз съм атеистка.Не вярвам в Богове,висши сили или тъй нататък.Това са глупости.Библията е интересна историческа книга,в която обаче един селянин е провъзгласен за божи син.Вярвам в способностите си,както и в тези на другите около мен.Вярвам в мозъка и съзнанието си.По-висшо от човека н-я-м-а.Религиите и вярванията са плодове на необходимостта на хората да се уповават на нещо,било и измислено.Всичко,което те не могат
да си обяснят го бележат с "божа воля".

Nam3less3
08-30-2008, 18:55
Аз съм атеистка.Не вярвам в Богове,висши сили или тъй нататък.Това са глупости.Библията е интересна историческа книга,в която обаче един селянин е провъзгласен за божи син.Вярвам в способностите си,както и в тези на другите около мен.Вярвам в мозъка и съзнанието си.По-висшо от човека н-я-м-а.Религиите и вярванията са плодове на необходимостта на хората да се уповават на нещо,било и измислено.Всичко,което те не могат
да си обяснят го бележат с "божа воля".Заучените фрази на всеки атеист, нямащи нищо общо със същността на вярата. Като не знаете за какво става въпрос не се обаждайте!

death_wish_
08-30-2008, 19:10
Аз съм атеистка.Не вярвам в Богове,висши сили или тъй нататък.Това са глупости.Библията е интересна историческа книга,в която обаче един селянин е провъзгласен за божи син.Вярвам в способностите си,както и в тези на другите около мен.Вярвам в мозъка и съзнанието си.По-висшо от човека н-я-м-а.Религиите и вярванията са плодове на необходимостта на хората да се уповават на нещо,било и измислено.Всичко,което те не могат
да си обяснят го бележат с "божа воля".Заучените фрази на всеки атеист, нямащи нищо общо със същността на вярата. Като не знаете за какво става въпрос не се обаждайте!

+1

NaughtyWhisper
08-30-2008, 19:32
Аз съм атеистка.Не вярвам в Богове,висши сили или тъй нататък.Това са глупости.Библията е интересна историческа книга,в която обаче един селянин е провъзгласен за божи син.Вярвам в способностите си,както и в тези на другите около мен.Вярвам в мозъка и съзнанието си.По-висшо от човека н-я-м-а.Религиите и вярванията са плодове на необходимостта на хората да се уповават на нещо,било и измислено.Всичко,което те не могат
да си обяснят го бележат с "божа воля".

Пълни глупости. За да отричаш нещо трябва да го познаваш. По-висшо от човека няма? уау...

YzyrpatoR
09-21-2008, 16:32
Християнските лицемерни "праведници" що не са си продали компютрите и раздали парите на бедните,нали оня педофил Исус ви е казал да продавате всичко,да взимате кръста и да го следвате А?!?!?
HAIL SATAN

it_ends_tonight_
09-21-2008, 19:53
ооох, едно време се мислех за сатанистка :D

Christ
09-21-2008, 21:03
Християнските лицемерни "праведници" що не са си продали компютрите и раздали парите на бедните,нали оня педофил Исус ви е казал да продавате всичко,да взимате кръста и да го следвате А?!?!?
HAIL SATAN


http://members.arstechnica.com/x/underwearyoga/hail%20satin.jpg

YzyrpatoR
09-22-2008, 09:25
За светата инквизиция и кръстоносните походи нещо да ми кажеш "праведнико" А?!?! Или смяташ да ми отговаряш с картинки?

Christ
09-22-2008, 09:51
За светата инквизиция и кръстоносните походи нещо да ми кажеш "праведнико" А?!?! Или смяташ да ми отговаряш с картинки?

Смятам да ти кажа, че Римокатолическата църква е Антихристът от книгата Откровение, праведнико.

YzyrpatoR
09-22-2008, 10:52
Значи Христос е посветил само вас православните педофили така ли ?

Christ
09-22-2008, 11:01
Значи Христос е посветил само вас православните педофили така ли ?

Православните педофили са също част от Римокатолическата църква. ;)

snejana67
09-22-2008, 11:05
:? аз вероятно съм езичник :? :? :?

YzyrpatoR
09-22-2008, 11:36
Значи Христос е посветил само вас православните педофили така ли ?

Православните педофили са също част от Римокатолическата църква. ;)
Be ti da ne si sektant nqkuv ? 8-)

Christ
09-22-2008, 12:37
Negative.

Защо трябва да съм сектант?

Nam3less3
09-22-2008, 12:52
Християнските лицемерни "праведници" що не са си продали компютрите и раздали парите на бедните,нали оня педофил Исус ви е казал да продавате всичко,да взимате кръста и да го следвате А?!?!?
HAIL SATANЛичи си колко си прост и заблуден, ей такива като вас са "сатанисти". Hail my ass :D

YzyrpatoR
09-22-2008, 17:32
Личи си колко си прост и заблуден, ей такива като вас са "сатанисти". Hail my ass :D
Хубаво си мислиш че си знаещ и всемогъщ ама не си
А на оня храйст мога да му кажа да си чака царството божие :D

it_ends_tonight_
09-22-2008, 17:43
Не превръщайте тъпата тема в още по тъп чат!

Kman
09-22-2008, 19:44
"Християнските лицемерни "праведници" що не са си продали компютрите и раздали парите на бедните"
Това е добре казано,все пак самия Исус е казал да си дадеш втората риза на ближния,нещо което праведниците не следват...да се замислим още малко в тази насока....още колко неща има които праведниците не следват,а което пише че трябва да се изпълнява от тях в библията,която е смятана за словото божие.И като крайст е веднъж цитира библията....който не е с Исус е против него,защото името Сатана означава противник.Което логично ни насочва,че в епохата в която тази религия е произлязла мисленето на хората е било прекалено ограничено и сложени в рамки,като въобще не са допускали че може да има гледни точки и че нищо неможе да бъде определяно като крайно добро или лошо....общо взето е голяма главоблъсканица и ако не се следва бибилията буквално и не се следва пътят който е определил Хирсот няма да се отиде в рая.....поздравления на милионите по целия свят който отиват в ада....поне няма да е скучно.Дори и праведника неймлесс няма даотиде в рая,сорка батка....а да не говорим че ако бъде тълкувана бибиклията буквално то трябва да пренебрегнем всички научни открития като се започне от откритието че земята не е плоска.

Nam3less3
09-22-2008, 20:43
"Християнските лицемерни "праведници" що не са си продали компютрите и раздали парите на бедните"
Това е добре казано,все пак самия Исус е казал да си дадеш втората риза на ближния,нещо което праведниците не следват...да се замислим още малко в тази насока....още колко неща има които праведниците не следват,а което пише че трябва да се изпълнява от тях в библията,която е смятана за словото божие.И като крайст е веднъж цитира библията....който не е с Исус е против него,защото името Сатана означава противник.Което логично ни насочва,че в епохата в която тази религия е произлязла мисленето на хората е било прекалено ограничено и сложени в рамки,като въобще не са допускали че може да има гледни точки и че нищо неможе да бъде определяно като крайно добро или лошо....общо взето е голяма главоблъсканица и ако не се следва бибилията буквално и не се следва пътят който е определил Хирсот няма да се отиде в рая.....поздравления на милионите по целия свят който отиват в ада....поне няма да е скучно.Дори и праведника неймлесс няма даотиде в рая,сорка батка....а да не говорим че ако бъде тълкувана бибиклията буквално то трябва да пренебрегнем всички научни открития като се започне от откритието че земята не е плоска.Всеки разбира библията по различен начин, важното е да вършиш добро(да, има добро и зло, има и гледни точки, това дали нещо е полезно или вредно е друго) и да следва неписаните нравствени закони на високото съзнание. Това да ви продавам компютъра пък е най-грубото и повърхностно разбиране..

YzyrpatoR
09-22-2008, 20:46
"Християнските лицемерни "праведници" що не са си продали компютрите и раздали парите на бедните"
Това е добре казано,все пак самия Исус е казал да си дадеш втората риза на ближния,нещо което праведниците не следват...да се замислим още малко в тази насока....още колко неща има които праведниците не следват,а което пише че трябва да се изпълнява от тях в библията,която е смятана за словото божие.И като крайст е веднъж цитира библията....който не е с Исус е против него,защото името Сатана означава противник.Което логично ни насочва,че в епохата в която тази религия е произлязла мисленето на хората е било прекалено ограничено и сложени в рамки,като въобще не са допускали че може да има гледни точки и че нищо неможе да бъде определяно като крайно добро или лошо....общо взето е голяма главоблъсканица и ако не се следва бибилията буквално и не се следва пътят който е определил Хирсот няма да се отиде в рая.....поздравления на милионите по целия свят който отиват в ада....поне няма да е скучно.Дори и праведника неймлесс няма даотиде в рая,сорка батка....а да не говорим че ако бъде тълкувана бибиклията буквално то трябва да пренебрегнем всички научни открития като се започне от откритието че земята не е плоска.
Един трезво мислещ човек разбиращ абсурдноста на библията

Nam3less3
09-22-2008, 20:56
Аз бих казал, че абсурда е само във вашите мозъци.

YzyrpatoR
09-22-2008, 21:36
Аз бих казал, че абсурда е само във вашите мозъци.
Ти си ограничен 8-)

Nam3less3
09-23-2008, 11:25
Аз бих казал, че абсурда е само във вашите мозъци.
Ти си ограничен 8-)Явно имаме различни дефиниций относно това какво е да си ограничен :D

Pagan_man
09-24-2008, 12:47
искам само да питам вярващите, защо нещата от библията (които уж са станали) ги има само там, а не присъстват във ръкописи и други писания от същото време , от което се смята , че е .

tarataika
09-24-2008, 13:47
аз се кланям на Джордж Буш - в нас цялата стена е облепена в негови снимки. В него е истината :-) :-D

Christ
09-24-2008, 15:20
искам само да питам вярващите, защо нещата от библията (които уж са станали) ги има само там, а не присъстват във ръкописи и други писания от същото време , от което се смята , че е . Стария завет фокусира въхру нещата в Израелската земя... паралели с други ръкописи има. Само трябва да потърсиш.

Kman
09-24-2008, 16:05
Но хората по целия свят по онова време не са имали коли,телефони и интернет и дори не са подозирали повечето от тях че има свят отвъд малката област вкоято живеят,вярвали са сляпо на приказките и словата на малзината търговци пътуващи из забележи...половината земно полукълбо....след дооооста време се открива останалите континенти и непознатите земи в които си е имало и преди живеещи хора на практика изолирани от "цивилизования свят".Нито китайците са подозирали че има такова нещо като индиянции и африканци,нито индианците са подозирали че има такова нещо като китайци и африканци....абсолютно изолирани едни от други,но тези хора са си предавали митове и легенди за сътворението на света и работата е там че тези легенди и вярвания въобще не съвпадат....от слона който бил държал нашата планета според индийците,през многжеството египетски,гръцки,македонск и и тем подобни богове,през малкото монотеисти,през буда,магий та чак до вярванията за края на света(Неплоскоста на земята).Там е работата че тези малко монотеисти които са били на изчезване понеже заради прекалено демократичните им ценности са били превърнати в роби от много страни,та тези малко монотеисти са се превърнали в мъченици и така вярата им станала по силна понеже това им е било единственното спасение и надежда и като включим и още много такива хора които са били роби и кофти третирани които са били малко или много найвни поради простата причина,че роба е трябвало единственно да работи и няма право дори да умее да чете и да пише....и така тази вяра събираша много последователи от всякъде се е превърнала не само като в опора но и в последствие и начин да се справят с тиранина.Обяснимо е понеже хрстиянството най-силно се изявява когато вярващите са били мъченици,а когато не са.....ами дори и в библията не съм сигурен,но едвали пише за мирните времена.....родил се еди кой си син на еди кой си,на този същия после му се родил еди кой си<-това са мирните времена в който само се споменават имена,но няма факти,няма никакви случки и това са били и епохите в които тази вяра не е имала толкова голяма популярност....в годините преди демокрацията е имало много неправди и много хора са се обърнали към надеждата,подтикнати от мъката и неправдите....Това също дава и повод да мислим че сегашните войни са насаждани за да се поддържа страха у хората,а по голямо оръжие от това няма....Ако човек започне да мисли малко по логично стига да много заключения.Защо според вас в библията има предимно писания за мъките на богоизбрания народ,за неговите страдания,а да сте прочели в нея за тяхната радост,за тяхното щастие....съпоставете ги тези двете и ми кажете кое преобладава в библията.....ако е мъката и страданията,то тази книга не ви ли подтиква съзнато или неозъснато към страх от подобни мъки и изтезания,страх и вие да не попаднете в такива неправди,страх да не останете настрана от "доброто"....
Да се върна малко по отначало....всичките тези различни хора от различни крайща на света не само имат различни,разминаващи се вярвания,но и много противоречащи си вярвания и ако не си противоречаха,то е нямало да има войни започнали заради вярата.В днешни дни всеки се опитва да си намери своето място в света и да вярва в това което ще има полза,това което ще му даде достатъчно много,тка да се каже "сили" за да се справя с неприятностите и много естествено хората с по големи неприятности се оказват и хората които са по дълбоко вярващи,има и изключения,но казвам предимно.И хората които печелят от тази популация и многото последователи е много естествено да променянт туй онуй за да си пасне и с епохата в която живеем и с желянията на хората,иначе нямаше да успява да си поддържа "клиентелата" толкова голяма толкова епохи...протестантите,ню ейдж-а,не знам си още так кви и не си мислете че зад всичките тези неща няма хора които да прибират големи суми....хора които не ги интересува какъв сте що сте и за кво вярвате,просто ви искат като бройка....това е като вълците от уолстрийт,те там правят милиони но на чий гръб го правят,не сте ли се замисляли....многото си пари ги правят благодарение на спадовете и покачванията на пазара и валутата,а валутата се определя от икономиката,а икономиката от продажбите,търсенето и произвеждането,а кой купува....ние купуваме,които си нямам и най-малка идея кой колко е спечелил и тепърва ще спечели заради това че съшата тази стока която вие сте купили са купили още невероятно много хора,но това е и естествено да е така,а и не си мислете че зад тези "вълци на Уолстрийт" няма хора които взимат тройно,четворно,петорно и т.н. повече от тях....но това са хора които на врме са се сетили и дори и да искате да промените нещата няма да успеет,защото те така трябва да са...трябва да има и хора които да купуват и хора които да произвеждат и хора които да печелят от това и т.н.
Няма значение какъв сте що сте....ако виждате нещата таквиа каквито на пръв поглед изглеждат,то сте "загубени" няма как да се изразя по добре,но ако можете да четете между редовете и да виждате нещата такива каквито са,а не такив акаквито изглждат че бъдете от хората които живеят по добре,а кой не иска да живее по добре....Всичко е игра на психика и глъвоблъсканица.

Nam3less3
09-24-2008, 16:12
Е, и? :razz:

Kman
09-24-2008, 16:15
Най-голямото оръжие-страхът е нищо повече от психически манипулациии,на които хората съзнато или неозънато се поддават.
"Знанието е антидот на страха" Емерсън
Дори и в спорта е така,първо трябва да имаш тук горе(сочейки главата) и после тук долу(сочейки бицепса),кажете ми къде не е така....кажете ми защо са искали заможните хора да имат неграмотни роби....колкото по неграмотен,толкова по манипуларуем и то как...чрез страх много ясно...

Kman
09-24-2008, 16:18
"Е, и? Razz "
Теб колко пъти трябва да те затапват....колко пъти вече се видя че нямаш никви познания за вярата си,камо ли за нещо друго...

Nam3less3
09-24-2008, 16:20
Tова е така. Но ти говореше за това, че християнството подтиква към страх. Не е вярно. Единственият страх за всеки съвестен човек е от това да не съгреши и да не се провали(свят страх, страх "Божий", страх от това да не се възгордееш, това е единственият чист страх, поради който постоянно бдиш и да не съгрешаваш)!

Kman
09-24-2008, 16:37
"свят страх, страх "Божий", страх от това да не се възгордееш, това е единственият чист страх, поради който постоянно бдиш и да не съгрешаваш"
Страх ли е....СТРАХ Е!Не го определяй като свят и като нещо хубаво защото чрез същия този страх и до ден днешен се манипулират.Страх.....същия страх като този от война,те и затова умишлено наасаждат вражди на етническа основа за да има размици за да се поддържа страха.....страха си е страх....то е психическо оръжие!

Nam3less3
09-24-2008, 16:38
"свят страх, страх "Божий", страх от това да не се възгордееш, това е единственият чист страх, поради който постоянно бдиш и да не съгрешаваш"
Страх ли е....СТРАХ Е!Не го определяй като свят и като нещо хубаво защото чрез същия този страх и до ден днешен се манипулират.Страх.....същия страх като този от война,те и затова умишлено наасаждат вражди на етническа основа за да има размици за да се поддържа страха.....страха си е страх....то е психическо оръжие!Това е "хубав" страх. Само че ме съмнява някога да го изпиташ :D

Kman
09-24-2008, 16:49
Като всички други хора и аз имам страхове,но са мнооооого по различни от тези твои "хубави"страхове.....хахахахахахаха хубав страх ахахахахахахах

Nam3less3
09-24-2008, 17:38
Като всички други хора и аз имам страхове,но са мнооооого по различни от тези твои "хубави"страхове.....хахахахахахаха хубав страх ахахахахахахахДаже думата "страх" не му отива.

YzyrpatoR
09-24-2008, 20:08
Главното оръжие на библията е страха чрез него тя контролира масите овце достатъчно глупави да им вярват и така да започнем с примери за "гнева на бог"
бог наказва Ева с болката от раждането И ВСИЧКИ ЖЕНИ СЛЕД НЕЯ
бог харесва мъртвите животни на авел повече от плодовете на кайн-защо ли ?
В библията има премахнат текст от нея в който се споменава кърваво жертвоприношение и как бог яде плът
бог се ядосва и избива всичко живо на земята чрез потопа отново напълно невинните животни са изтребени до шушка а бе бая нестабилен психически тоя бог а ? даже дори изглежда че му харесва да причинява болка но това далеч не е всичко
бог благославя аврам като му дава МНОГО РОБИ благославя и Исаак и също му дава МНОГО РОБИ както на баща му
бог убива първородния син на фараона
бог праща чума на ЦЯЛ ЕГИПЕТ
Е ВРЕМЕ Е ДА СЕ СЪБУДИМ! ЛЮБОВТА НА БОГ Е ЛЪЖА И РОБСТВО
Цялото християнство е крадено от други религии-мита за възкресяването откраднат Иштар и Озирис
Мадона(дева мария)-Откраднато от Изис
Облеклото на празната черупка наречена папа-ОТКРАДНАТО! фараоните носят досущ шапка като на папата и жезъл
Кръщението с вода светата троица и другите им безполезни ритуали също са крадени и това може да се види от рисунки по египетските гробници
Никога не трябва да забравяме инквизицията и какво тя е сторила в името на "всемогъщия" им бог както и какво са донесли кръстоносните походи-глад войни болести мизерии...
Греховете на пълната с педофили църква са безброй
Ето пък до какво води отдаването на християнството
Все по усилено изучаване на библията и използване на цитати от нея
Използването на църквата/молитвата/библията за избягване на проблеми от живота и други
Параноично молене и проповядване
Чувство на безсилие
Илюзорно повишаване на влиянието на "лорда" в живота ви
Отказ да се мисли върху християнските догми и те да се подлагат на съмнение
Дарения към църквата
Чувство на вина ако пропуснете литургия
Неспособност да се поема отговорност за действията ви-"Така е искал бог така е станало"
Чувсто че секса е мръсен и греховен и срам от голотата

Христос е измислен от еврейте(те затова и не вярват в него) с цел манипулация и никога не е съществувал Неговото учение в новия завет е анти-хуманно отричащо човека и целящо да го направи послушна овца(обръщайте и другата буза и все така докато не ви убият от бой пък кой знае бог може и да ви спаси)
Колкото за благородното милосърдие на църквата какво всъщност прави то ИЗПОЛЗВАЙКИ БИЛЬОНИТЕ СИ ДОЛАРИ ВЗЕТИ ОТ НАС ХОРАТА те дават жълти стотинки на бедните колкото да им осигурят ядене веднъж и дотолкова
Прекалено дълго пари убийства лъжи и контрол чрез страх и "грях" са били използвани в опит да се пороби човечеството и да се получи контрол над живота на всички хора на земята
Християнството не "извисява" човека и не го приближава до бога а го прави жалка пародия на същество и една нещастна и мизерна черупка
За още повече информация и доказателства- www.exposingchristianity.com
http://i.data.bg/08/09/24/1168789_orig.jpg
ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!

darking
09-24-2008, 20:29
"Християнските лицемерни "праведници" що не са си продали компютрите и раздали парите на бедните"
Това е добре казано,все пак самия Исус е казал да си дадеш втората риза на ближния,нещо което праведниците не следват...да се замислим още малко в тази насока....още колко неща има които праведниците не следват,а което пише че трябва да се изпълнява от тях в библията,която е смятана за словото божие.И като крайст е веднъж цитира библията....който не е с Исус е против него,защото името Сатана означава противник.Което логично ни насочва,че в епохата в която тази религия е произлязла мисленето на хората е било прекалено ограничено и сложени в рамки,като въобще не са допускали че може да има гледни точки и че нищо неможе да бъде определяно като крайно добро или лошо....общо взето е голяма главоблъсканица и ако не се следва бибилията буквално и не се следва пътят който е определил Хирсот няма да се отиде в рая.....поздравления на милионите по целия свят който отиват в ада....поне няма да е скучно.Дори и праведника неймлесс няма даотиде в рая,сорка батка....а да не говорим че ако бъде тълкувана бибиклията буквално то трябва да пренебрегнем всички научни открития като се започне от откритието че земята не е плоска.
Един трезво мислещ човек разбиращ абсурдноста на библията
Обясни му малко за сатанизма да видим дали ще каже същото и за теб :-D k' man си е скептик и никой не може да го пречупи, а останалите - никой не мисли :?

YzyrpatoR
09-24-2008, 20:37
Това ми е ясно но атеизма е много много по-добър от християнството и човека има акъл и го ползва.От такива независими и мислещи хора се нуждае света а не от фанатици.Аз не се опитвам да налагам моите убеждения над никой-това го правят християните.

Nam3less3
09-25-2008, 05:33
Прочетох ти мнението, и съм си оборвал лично всяко едно нещо в него. Тъй че не виждам напредък в "разконспирирането" на християнството.

Kman
09-25-2008, 11:23
"Това ми е ясно но атеизма е много много по-добър от християнството и човека има акъл и го ползва.От такива независими и мислещи хора се нуждае света а не от фанатици.Аз не се опитвам да налагам моите убеждения над никой-това го правят християните."
Съгласен съм....бих могъл да добавя и допълня с още много примери и пояснения като пазенето на тайни с цел запазване на сегашните методики и познания за религията.Има Просветени вярващи които са знаят 10000 пъти повече за тази религия,знаят че първоначалната й цел въобще не е била такава,знаят че почти всичко е извъртяно на 3000 градуса,знаят за уж изчезналите евангелия,знаят какво се е случвало на съборите където се е решавало всичко....нищо не е такова каквото изглежда на пръв поглед...всичко е главоблъсканица,пъзел от загадки,мистерии,тайни използвани най вече за власт и контрол....религията по която сега се водите въобще не е това което е била в началото на популялизирането й.
"В крайна сметка религията не е нищо друго освен най-добре организираната измама в човешката история"Академик Воробец Сперанский.
Ако погледнете статиските ще видите че ако сравняваме вярващи които се венчаят пред бог и атеисти които не се кълнат....просто ще видите колко много повече за разводите при вярващите...

" и съм си оборвал лично всяко едно нещо в него."
като си го оборвал би трябвало да можеш да обориш и това мнение....но ти досега нито си го направил,нито се и очартава да го направиш.....как може такъв егоизъм от твая страна.....

Nam3less3
09-25-2008, 11:58
Няма как да ви оборвам мнението, тъй като сме на различни нива на разсъждение.

Kman
09-25-2008, 14:15
а аз как оспявам да оборя твоето?!?!?

Nam3less3
09-25-2008, 14:50
а аз как оспявам да оборя твоето?!?!?Аз ни съм виждал, ни съм чувал такова нещо :-D

Kman
09-25-2008, 14:51
мхм...и не си и помирисвал такова нещо,то трябва да ти се отвори най-висшата чакра и третото око за да го видиш нали...

Nam3less3
09-25-2008, 14:55
мхм...и не си и помирисвал такова нещо,то трябва да ти се отвори най-висшата чакра и третото око за да го видиш нали...Това се отнася за тебе :D Ти не можеш да разбереш вярата, че да спориш относно нея.

aniezina
09-25-2008, 14:56
]Сатаната...има ли във форума и други Сатанисти?!Ако вярвате,защо?Зъл ли е Сатаната?Кой е по добрия Бог или Сатаната?!Е...чакам отговори! :)

П.С. Ако някой иска информация по въпроса и не е запознат нека драсне 2 реда ,и мога да му помогна :)Не съм сатанистка, но прителя ми е и заради него съм доста добе запозната с това течение. От така формулирания ти въпрос мога да съдя, че ти не си сатанистка а дяволопоклонничка. Днешния сатанизъм(говоря за учението на Ла Вей) е толкова далеч от сатаната, колкото е и християнството, единственото което го свързва със демоничното изкуство са ритуалите.

Kman
09-25-2008, 15:07
"Това се отнася за тебе Very Happy Ти не можеш да разбереш вярата, че да спориш относно нея."
КАжи ми само едно според теб как трябва да разбирана вярата ти...символично в преносен смисъл или буквално....ако е буквално то си е направо абсурд,а ако е в преносен смисъл като символика,то тогава единственното което се оптвате е да извъртите не пак а отново хастара на първоначалната визия на религията,тя е била една,после църквата я променя на 300 градуса после средновеквието пак я променя на 300 градуса,после разните фанатици с парична цел я променят на ново,после разни папи мапи са я променяли частично и сега и ню-ейдж-а я променя отнова като налага символика и разбиране по различен начин на тази книга.....проблема е в книгата!
Ако не е била тая книга,едвали е щяло да се запази тая религия до ден днешен,щяла е като многото други религийки да изчезне,всъщност точно това я чака и тая де....вярвай си,вярвай си....на мене въобще не ми пука дали вярваш или не,аз съдя по хронологията и по статистиките че със всяко поколение религията ще има все по малко последователи и все по малко,докато не бъде принудена да направи някоя невероятна простотия,като да инцсинира някоя божа заплаха и хоп....айде пак всички християни хахахахах

Nam3less3
09-25-2008, 15:07
]Сатаната...има ли във форума и други Сатанисти?!Ако вярвате,защо?Зъл ли е Сатаната?Кой е по добрия Бог или Сатаната?!Е...чакам отговори! :)

П.С. Ако някой иска информация по въпроса и не е запознат нека драсне 2 реда ,и мога да му помогна :)Не съм сатанистка, но прителя ми е и заради него съм доста добе запозната с това течение. От така формулирания ти въпрос мога да съдя, че ти не си сатанистка а дяволопоклонничка. Днешния сатанизъм(говоря за учението на Ла Вей) е толкова далеч от сатаната, колкото е и християнството, единственото което го свързва със демоничното изкуство са ритуалите.И какво може да кажеш относно учението на Ла Вей?

Nam3less3
09-25-2008, 15:11
"Това се отнася за тебе Very Happy Ти не можеш да разбереш вярата, че да спориш относно нея."
КАжи ми само едно според теб как трябва да разбирана вярата ти...символично в преносен смисъл или буквално....ако е буквално то си е направо абсурд,а ако е в преносен смисъл като символика,то тогава единственното което се оптвате е да извъртите не пак а отново хастара на първоначалната визия на религията,тя е била една,после църквата я променя на 300 градуса после средновеквието пак я променя на 300 градуса,после разните фанатици с парична цел я променят на ново,после разни папи мапи са я променяли частично и сега и ню-ейдж-а я променя отнова като налага символика и разбиране по различен начин на тази книга.....проблема е в книгата!Ти отричаш доброто и злото, отричаш душата, вярвайки единствено на науката..
Проблема не е в книгата, библията е индивидуална за всеки, защо трябва да слушаш как различни църкви или фанатици я тълкуват? Това е довело до войни и нищо повече. Колкото е развит човек, по такъв начин тълкува библията.

aniezina
09-25-2008, 15:18
Доста, със приятеля ми имаме сайт насочен към сатанизма, метъла и готиката(а и доста други неща) и във прилежащия към него форум се изписа доста относно учението на Ла Вей, а аз като модератор прочетох повечето. Това учение, не е толкова насочено към сатаната. В смисъл, че той почти ен ес споменава. В основата на неговия сатанизъм е поставен човека. Според Ла Вей докъто сме на земята трябва да опитаме всички блаженства и удоволствия които живота ни предлага. Един от смъртните грехове според Ла Вей е възгордяването и потъпкването на по-слабите, унижаването им. Най-много ми допадна теорията му за кулата. Според нея, живота ни е кула която ние сами стоим чрез постъпките си-те са тухлите които я изграждат. Ако днес сложим тухлата накриво(постъпим неправилно или грешно) в ден когато ни се наложи да стъпим върху тази тухла, за да поставим по-горната, не зависимо от това колко добре слагаме горната тухла, грешно поставената на която сме стъпили ще ни бутне, а със нас рухва и кулата.

Christ
09-25-2008, 17:42
Сатанизъм, метъл и готика. :grin:

aniezina
09-25-2008, 19:12
Сатанизъм, метъл и готика. :grin:Какво за тях? :)

LadY_AnonYmitY
09-26-2008, 22:10
Tака,извинявам се за късното включване в Ефира на раздорите наречен :Темите в Тийн Проблем !Значи до колкото разбрах от последните 2-3 странички сте включили и пряко мен в споровете!Въпросът ми е зададен много правилно,и то не защото съм дяволопоклонничка ами за да е възможно най достъпен!Ето например ти (извини ме че не те споменавам ,не успях да запомня името ти!),си запозната и можеш да обясниш на някое неориентирано и необразовано дете за какво става въпрос!Колкото за ЛаВей...Моите почитания пред него!чела съм доста за него,вярвай ми не бих посмяла да пусна такава тема без да съм се само-Усведомила,поради простата причина ,че жива ще ме изедете!Колкото до Сатанизма...(както вече обесних на един от абонатите в лично съобщение) не смея да се нарека сатанистка!Самата идеология ми допада адски много и съвпада с моите принципи за ежедневие!Не мога да се нарека сатанистка и защото -човек за да се нарече Сатанист,трябва дасе запознат с абсолютно всичк От-До: Библията(за начало),Принципите,значени то,начина на поднасяне...Сатанинската църква... много неща които не се учат току така...те дори не е нужно да се учат..просто ако можш да ги разбираш значи си определен...Смятам ,че няма какво повече да кажа относно мнението по мой адрес и относно темата! Go On!

Christ
09-27-2008, 10:00
ЛаВейските сатанисти са атеисти с претенции.

darking
09-27-2008, 11:50
Аз не се опитвам да налагам моите убеждения
Ти не, но той се! А светът няма нужда от скептици, а от реалисти. Нито е добре да не вярваш в нищо, нито - да вярваш във всичко. Всеки си преценява сам в какво да вярва и в какво - не, но да се опитваш да накараш другия човек да спре да вярва в нещо, което поне при мен е невъзможно е малко...глупаво :?

oTPoBHa
10-07-2008, 19:33
леееле... чета и не вярвам колко са мощни всички, пишещи в тази тема ...... ! Поздравления ..... Яко сте добри, искам да съм като вас..... ЛЕЛЕЕЕЕ КАК ГО ИСКАМ

МОЩ БАТКА



РАЗЦЕПВАТЕ, ПРОСТО ПОРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА ПИШЕТЕ, ДУХЪТ НА РОГАТИЯ Е С ВАС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



































:smt043

п.п. важното е да смучеш мазния кур на черния господар ...... АХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХА ХАХХАХАХХАХАХХАХА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АХАХХАХАХАХХАХХАХХАХ ....

Christ
10-07-2008, 19:42
Къде се ръгаш ти, бе?

oTPoBHa
10-07-2008, 21:00
джизъс крайст, започва се! О ДАААААА





ахахаххаххахаххахааа


е прекалено много грубост на едно място не е добре.. хахахаххахахахаххаха

AutumnTears
10-08-2008, 12:00
o6te kolko vreme smqtate da ciklite v taq tupa tema :lol:

Kman
10-08-2008, 12:10
Колкото се повече повече,даркинг...ти пък от кога стана реалист,до преди известно време говореше за някви етерни светове и русалки,магически пръчици а сега се имаш и за реалист :lol:
То може много неща да си виждат глупави,ама дали са или не ти неможеш да определиш при положение че не си чел нищо друго освен книги за някви етерни ли там кви бяха светове и някви магически пръчизи.

Nam3less3
10-08-2008, 21:26
Колкото се повече повече,даркинг...ти пък от кога стана реалист,до преди известно време говореше за някви етерни светове и русалки,магически пръчици а сега се имаш и за реалист :lol:
То може много неща да си виждат глупави,ама дали са или не ти неможеш да определиш при положение че не си чел нищо друго освен книги за някви етерни ли там кви бяха светове и някви магически пръчизи.Че етерния свят може да е реален, ма да не е от тази реалност(нашата) :D
За магическа пръчка може да е оная, с която хората търсят вода под земята, или махалото на радиестезиците.

Kman
10-09-2008, 10:04
Че етерния свят може да е реален, ма да не е от тази реалност(нашата) Very Happy
За магическа пръчка може да е оная, с която хората търсят вода под земята, или махалото на радиестезиците.
:lol: :lol: :lol: :lol: Даркинг говореше точно за онези магачески пръчици,подобни от хари Потър,а за другите светове.....Пхахахахахах детска наивност.....

Nam3less3
10-09-2008, 10:22
Че етерния свят може да е реален, ма да не е от тази реалност(нашата) Very Happy
За магическа пръчка може да е оная, с която хората търсят вода под земята, или махалото на радиестезиците.
:lol: :lol: :lol: :lol: Даркинг говореше точно за онези магачески пръчици,подобни от хари Потър,а за другите светове.....Пхахахахахах детска наивност.....Относно тия знания, ти си детето, а той възрастният :D

oTPoBHa
10-09-2008, 15:52
ВАЖНОТО Е ДА СИ САТАНИСТ





СЕЧ ТЕМА СЕЧ СЕЧ ЗАКЛЮЧЕТЕ Я ЕБАТИ ТОЯ ФОРУМ ТОЛКО ЛИ Е ЗЛЕ ЕДИН СВЕСТЕН МОДЕРАТОР ДА НЯМА
порез

KariZma
10-09-2008, 18:36
ВАЖНОТО Е ДА СИ САТАНИСТ





СЕЧ ТЕМА СЕЧ СЕЧ ЗАКЛЮЧЕТЕ Я ЕБАТИ ТОЯ ФОРУМ ТОЛКО ЛИ Е ЗЛЕ ЕДИН СВЕСТЕН МОДЕРАТОР ДА НЯМА
порез

Момиченце, я отивай в кофата да ги пишеш тези глупости!!! :-x :-x :-x :booooomb:

Lady_of_Darkness
10-09-2008, 20:32
Християнството е една мн. добре религия, щом е издържала на толкова стотици год значи човек е намерил нещо в нея.
За израстване на душата и т.н
Сега живеем в едно такова странно време: на промени, на поредния епат на несигурност. За нас християнство се е изчерпило като идеи и така човек търси нещу друго, в което да вярва...
От християнската прилежност, преданост и пр. отиваме точно в обратна посока, че и по зле.
Според мен сатанизма не е религия изобщо, вярване на група болни мозъци!

lsd43
10-09-2008, 21:03
Всякакви луди по света ги има,все ще се намери някой сатанист,пропангандиращ идеологията си в този форум.

Christ
10-10-2008, 04:59
Според мен сатанизма не е религия изобщо, вярване на група болни мозъци!

Абе с тоя обърнат пентаграм в подписа... :-o

vikey_666
10-10-2008, 08:57
ми тя от де да знае че има пентаграм там....пък и изобщо какво значи това :D
повечето мнения тук са напълно безпочвени....чули от тук от там по нещо и говорят .....
сатанизма е просто религия като всички други, но с тази разлика че тя почита не някое божество, а самият човек, което на мен лично ми изглежда правилно...... човек трябва да работи за себе си , да прави всичко както смчта за добре , да живее живота си според собствените си правила, а не тези които му налагат другите

Nam3less3
10-10-2008, 08:59
ми тя от де да знае че има пентаграм там....пък и изобщо какво значи това :D
повечето мнения тук са напълно безпочвени....чули от тук от там по нещо и говорят .....
сатанизма е просто религия като всички други, но с тази разлика че тя почита не някое божество, а самият човек, което на мен лично ми изглежда правилно...... човек трябва да работи за себе си , да прави всичко както смчта за добре , да живее живота си според собствените си правила, а не тези които му налагат другитеДа, и това е "сатанинско", но малко хора правят разликата между добро и зло. Не е правилна каквато и да е форма на сатанизъм.