PDA

View Full Version : За секса във тях и проблемите който могат да се случат



shoon
02-11-2008, 07:46
Преди време имах една изцепка с едно момиче. Тя живееше в къща с двор. Става въпрос за една вечер когато решихме да го направим във тях имах само едно притеснение, че тяхните са във тях. Но нали съм смелчага не мислех че ще има проблем. Тъкмо когато се заразсъбличахме обаче стана немислимото баща и се чу от тяхната спалня :shock: (той си беше пийнал нея вечер) "кой е тук". Това просто ми премахна всякаква мисъл за секс. Заобличахме се набързо като аз застанах зад отворената врата на стаята и, а тя се престори на заспала. След като той влезе и мина покрай мен аз затичах да излизам грабнах си маратонките и отидох зад къщата кадето беше двора. Мина ми "умната" идея да изчакам и да се върна 8) но след като го чух пак да се провиква :shock: всичко друго освен оцеляването ми нямаше смисъл :booooomb: както и да е прескочих аз ограда на къщата и затичах горе долу вече успокоен :) на следващия ден за мое щастие баща и нищо не си спомняше :)

Ако някой е имал подобни изцепки може да ги каже тук :) и дали трябваше да се върна :-o ако някой може да ми каже :)

Pliok0019
02-11-2008, 07:52
Наистина си постъпил добре, като си избягал, а не си се върнал. Така само боя можепе да си изкараш.

Най-тъпото нещо, което аз съм правила, е когато се натисках под завивките с едно момче, а на пода в стаята имаше още 5ма други. Ние очаквахме нищо да не се разбере, но издайническа училна лампа светеше точно в/у нас. Накрая само един се беше усетил :grin:

kPuCkA
02-11-2008, 08:09
Мисля,че гледаш доста американски тъпи филми...

Siseetoo
02-11-2008, 08:16
Мисля,че гледаш доста американски тъпи филми...
:D :D :D

shoon
02-11-2008, 08:20
Мисля,че гледаш доста американски тъпи филми...
То да мислиш е хубаво :-D обаче да знаеш е по добре :-o

kPuCkA
02-11-2008, 08:29
Мисля,че гледаш доста американски тъпи филми...
То да мислиш е хубаво :-D обаче да знаеш е по добре :-oЕми опитвам се да си представя разказаната от теб история и си представям типичната къща американски стил с градинката отзад,може и басейн да има,задължително маса с няколко стола...ммм...дам...май и аз гледам много филми.

shoon
02-11-2008, 08:44
Мисля,че гледаш доста американски тъпи филми...
То да мислиш е хубаво :-D обаче да знаеш е по добре :-oЕми опитвам се да си представя разказаната от теб история и си представям типичната къща американски стил с градинката отзад,може и басейн да има,задължително маса с няколко стола...ммм...дам...май и аз гледам много филми.
Типична селска къща с лозе един декар и градинкка отпред и заден двор 8) а и аз не съм фен на американски филми за "американската мечта" или екшъни кадето с един пистолет убиват цял взвод :?

gergana_sweet
02-11-2008, 09:55
Най-гадното беше когато майка му ни видя в момента в който аз застанала на колене пред него му правя свирки.

MapTa
02-11-2008, 10:57
за мое щастие винаги когато съм правила секс с приятеля ми и нашите са били вкъщи никога не са влизали в стаята когато сме били заедно вътре!и по-добре... :oops: :lol: