PDA

View Full Version : пална мъгла



spenssi
02-11-2008, 10:38
Значи моя проблем е такъв преди време взех номера на едно момиче при условие нищо ангажиращо слет втората среща нещата се обарнаха на 180 градуса на мен много ми допадна и казах какво чуствам кам нея ок слет това и на 3 среща преди да си я оспратя прет тях в колата пак приказвахме сас нея за това и посегнах да я целуна и в последния момент тя се драпна малко и ми каза че е обаркана и че и трябва време да помисли добре аз и дадох 3 дни при условие после да пием кафе и да се исясним напално(тя си има приятел от друг град но не го обича това го знам от сигурен истучник) на последното кафе я питах ти сас приятелят си как се чустваш и искарваш и тя ми орг. че от скоро време го е драпнала на страна питах я а със мен хубаво ли ти е и тя ДА. дадох и седмица време да мисли и утре е последния ден аз сам и пратил само 2 смс пред това време нз какво да очаквам утре ако се обади изобщо спорет вас ще я падели или не

sapphirr
02-11-2008, 10:55
ми след като срока още не е изтекъл няма място за параноии.в товя слу4ай нещата опират до търпение.ако си търпелив това ще те издигне в о4ите и предварително.така 4е не палай,моми4ето е объркано,ако и дадеш разбиране ще улесниш и решението и.

анонимка
02-11-2008, 12:03
Да ти имам пунктуацията!

не разбрах какво трябва да значи това най-накрая- ще я падели или не ?!?!?!?!?!

Остави момичето да си размисли.Щом още не е свършил поставения от теб "срок за размисъл" просто чакай,а не се панирай.


дано СМС-ите да са написани по-добре от това тук....

nempoB
02-11-2008, 12:20
[quote="анонимка"]Да ти имам пунктуацията!

не разбрах какво трябва да значи това най-накрая- ще я падели или не ?!?!?!?!?!

Остави момичето да си размисли.Щом още не е свършил поставения от теб "срок за размисъл" просто чакай,а не се панирай.


дано СМС-ите да са написани по-добре от това тук....[/quote
Аххах ще ме умориш :P

Alli
02-11-2008, 13:17
sig e iskal da kaje '6te q bude li ili ne?"

soulripper
02-11-2008, 13:28
ами , като се има предвид колко си НЕГРАМОТЕН, нищ чудно да не я "бъде" 8-)

nempoB
02-11-2008, 13:32
ами , като се има предвид колко си НЕГРАМОТЕН, нищ чудно да не я "бъде" 8-)


хахха +1 :D

анонимка
02-11-2008, 13:36
ами , като се има предвид колко си НЕГРАМОТЕН, нищ чудно да не я "бъде" 8-)Има такава възможност! Ние момичетата(поне повечето) се се лепкаме на интелигентните( за твоя съжаление),поне ще има за какво да си говорим с тях и да си пишем СМС-и като се разбираме :-D По думите ти само я питаш харесваш ли ме и някакви такива.Успокой се! Ако наистина те харесва няма да пропусне шанса да е с теб ;) И тези 'срокове за размисъл' според мен са много глупаво нещо...дадох и един ден..3 дена...15 дена...какви са тия простотии?! Един наистина сериозен разговор си разкривате чувствата и начина по който искате да продължите-като фр или нещо повече ;)

GaNgStAz
02-11-2008, 14:15
Изчакай до утре и сам ще разбереш. Ние неможем да знаем точно как стоят нещата между вас, за да преценим както трябва ;)

Lainovoz
02-11-2008, 15:13
ЕБАХТИ МАЙКАТА И ПРАВОПИСА ! :shock:

sasha_90
02-11-2008, 16:18
"Малко" ти е зле правописа.
Дал си и срок,който не е изтекъл.Моят съвет е да имаш търпение.

HePeAJIeH
02-11-2008, 16:34
Нито сме й в главата нито в сърцето! Изчакай до утре..щом си изтраял до сега значи и утре ще успееш.А ако се получат работите се научи на малко повече търпение и компромиси-ще ти бъдат доста полезни!

MiMcHeToOo
02-11-2008, 16:53
Дай първо и аз да ти се скарам за правописа, научи се да пишеш 8) А сега по темата - търпение му е майката ;)

lovelyone
02-11-2008, 17:15
ми след като срока още не е изтекъл няма място за параноии.в товя слу4ай нещата опират до търпение.ако си търпелив това ще те издигне в о4ите и предварително.така 4е не палай,моми4ето е объркано,ако и дадеш разбиране ще улесниш и решението и.
Absolutno!!!

sexnaeks
02-11-2008, 23:32
ми след като срока още не е изтекъл няма място за параноии.в товя слу4ай нещата опират до търпение.ако си търпелив това ще те издигне в о4ите и предварително.така 4е не палай,моми4ето е объркано,ако и дадеш разбиране ще улесниш и решението и.
Absolutno!!!

пич ако говориш пред нея по начина по които пишеш отсега знам отогвора ... :D а саа сериозно - не искам да бъда песимист но смятам че ако те харесва толкова да не е имало и 1 ден чакане ...не знам дано не съм прав но и да се окажа - keep walking