PDA

View Full Version : За шампоаните Clear



Shtastl1va
02-11-2008, 11:57
Тези дни забелязах, че е започнала да се върти реклама на някакъв шампоан Clear .. Мисля, че е това
( www businesswireindia com/attachments/Pic2(14).jpg )
Не знам нов ли е или го има и от преди. Интересува ме някой ползвал ли го е и дали е доволен? Освен това ако знаете за какви коси ги има ? Не, че не мога да сляза до магазина и да попитам, но искам да чуя мнение не от продавачка.. :-D Благодаря Ви предварително :)

анонимка
02-11-2008, 12:26
Да и аз ги забелязах. За първи път ги виждам,но моя е на свършване и мисля от тях да пробвам и аз.Вече като отида в магазина ще избирам :)

mhmhmhmhm
02-11-2008, 13:34
И аз мисля да си го взема..
Някой знае ли на каква цена е?

Liar
02-11-2008, 17:42
Мисля че 7лв го видях в магазина,но не съм сигурна,може и по-малко да беше.
И все пак малко ме съмнява този шампоан да лекува пърхута(лекува не означава "премахва видимите следи").

Shtastl1va
02-12-2008, 17:31
Днес в Пикадили го видях.. 5.10 или и 20 беше. Има дамска и мъжка серия, но не съм се решила още да го взема. Надявах се да чуя мнения :D

Vanchet0
02-15-2008, 14:20
взех го преди да видя рекламата.Взех си за обем и струваше 4.80.Ами харесва ми,косата ми става мекичка,но тя по принцип не е и твърда...за обем не знам,може и да си вталпвам,но всякаш имам малко повече

RoNiTy_
04-23-2008, 11:34
може би малко късно пиша, но искам да ти кажа да отидеш и да си го купиш смело! (ако все още се колебаеш)
имах сериозни проблеми с пърхота, но използвам clear над месец и нямам никакви проблеми :grin: няма и следа от пърхота :D
има много видове, но аз реших да съм драстична и да си взема мъжкия, който е 2 в 1 ;) той е най-скъпия и струва 5.80лв.
заслужава си!!!

scanadal
04-23-2008, 13:30
И аз си го купих този шампоан и мога да кажа само едно-СТРАХОТЕН е :grin: Ползвам го вече от два-три месеца някъде и засега нямам намерение да го сменям с друг.

Briseis
04-23-2008, 14:23
Аз пък станах по-зле.
И съжалявам, че си го купих.
Отново минах на Selsun Blue и съм повече от доволна.

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 14:30
Чичо ми ми каза, че го е използвал, понеже бил останал от братовчедка ми. Крайно разочарован е ...
Но все пак всяка коса е различно, на теб може да ти помогне. ;)

shmurkam
04-23-2008, 20:20
Mи аз не съм го пробвала,но не ми изглежда мн качествен. Пантен и Шаума са редовните ми шампоани,когато се излигавя си взимам Джонсънс Бейби. За сега косата ми е хубава,преди беше мазна. Не ползвайте само един шампоан сменяйте ги,полезно е. Аз съм доволна от тези три марки. :)

tItEufFf
04-24-2008, 14:06
На мен скалпа ми е много зле .. не помня как се казваше болестта .. но вече близо 3 години не се маха от нищо .. Фризьорката ми каза да се купя "Clear" за дълбоко почистване на скалпа .. някой ако е ползвал точно този може ли да каже какви са резултатите

kateto_sladkata
04-25-2008, 09:59
има ли някакви шампоани за мазна коса или за придаване на обем които да ми препоръчате от серията шампоани на CLEAR :)

foreverr
04-25-2008, 11:41
има ли някакви шампоани за мазна коса или за придаване на обем които да ми препоръчате от серията шампоани на CLEAR :)Този кампоан клиар аз ще си го купувам-една моя фр ми го препоръча и каза, че има клиар за мазна коса-нейната каза че била мазна и от клиър и се махнал пърхота и и се омазнявала по-малко :) Та то нали знаеш,. че клиар е с едни такива топченца отпред-с жълтото топченце си вземи-той е за мазна коса :) Мен като ми свърши хед ен шолдерс ще си го взема този :)

MisS__
04-25-2008, 13:24
Аз пък станах по-зле.
И съжалявам, че си го купих.


+1 :?

Infinity
09-21-2008, 18:30
аз ползвам clear ice cool против пърхот е и съм доволна прави косата мека и и придава блясък аз съм мн доволна действа ми добре и бих го препоръчала,но всеки тип коса и различен но все пак смятам че ако си го вземеш няма да сгрешиш :)

elsy
09-21-2008, 18:44
Бе като гледам темата е доста старичка 8-) Иначе аз съм супер доволна от него.

Blab
09-21-2008, 18:48
Стара, не-стара, голем праз.;
Мъжкият съм ползвала - разранява ми кожата на главата и ужасно ми щипе на очите. Изключвайки тези неща, ми допада.
Но, за мен, няма друг шампоан като Хербал Есенсис. ;-)

TheNewReligion
09-21-2008, 18:50
Забелязах, че ми се е появил пърхот, а шампоана ми е на свършване. Ще си го купя, въпреки различните мнения. Всеки скалп е различен и на всеки действа различно. Надявам се да ми помогне.

white_chik
09-21-2008, 19:00
Правех промоции на шампоаните CLEAR преди няколко месеца и честно да ви кажа хората го търсеха,особено мъжката сепия,защото наистина помагала за пърхута.Има за мазна,нормална,суха,боядис ана,изтощена коса.Цената варира между 5-6 лв на женските и 6-7 на мъжките взависимост от магазина.Като правехме промоции давахме даже подаръци-кърпа,калъф за костюм или несесерче

<Alexa>
09-21-2008, 19:12
На мен не ми помогна.Точно обратното стана.

Kisses_P
09-21-2008, 19:40
Шампоаните са на Unilever.ХУбави са,но все пак си зависи и от косата.НА някои понасят добре,на други не.Хората го купуват.Не е скъп и то това което се предлага в супермаркетите /Wash&go, Pantene,Sunsilk.../ това е най-доброто.Цена между 5 и 6лв

geritY98
08-11-2011, 12:53
Mnogo sam dovolna ot tozi 6ampan prepora4vam go . pone na men mnogo mi xaresva