PDA

View Full Version : Помощ за един филм



Mastodont
02-11-2008, 12:50
Не знам кво ми щукна ама се сетих за един филм и сега да се изям не мога се сетя как се казваше. Помня, че съм го гледал по ТВ преди доста време, може би преди 7-8 години. Ставаше дума за някакво семейство дето отива на почивка в някво село. Оказва се че всичките жители на тва село са некви изроди, хранят нормалните хора със специални храни в резултат на което те се превръщат в растения (ако не се лъжа) и местните с тва се хранят 8-) Уж хорър ама имаше няква нотка на простотия вътре, не знам кво ми щукна. Помня и финала, някои от тях се спасява и се връщаха, накрая едното момченце го дават у къщата му, намира някакво листче на което пише "мама е много вкусна" 8-) Ако някой се сети за кой филм става дума да метне едно заглавие насам :)

darla
02-11-2008, 13:25
хахаххах извинявай 4е не пиша по темата,но за сметка на тва снимката отдлу с мангалите ме разцепи :razz:

Mastodont
02-11-2008, 13:54
хахаххах извинявай 4е не пиша по темата,но за сметка на тва снимката отдлу с мангалите ме разцепи :razz:

8-)
И все пак, някой да си има хабер за кой филм става дума :)

Edit: Troll 2 се казвал филма 8-)

Samanta Jones
02-11-2008, 16:56
хахаххах извинявай 4е не пиша по темата,но за сметка на тва снимката отдлу с мангалите ме разцепи :razz:

+1 8)

casinka
02-11-2008, 22:20
tva i na men mi e poznato ama ne moga da se seta kak se kazva6e :(