PDA

View Full Version : Чувствам се ужасно гадно............



butty
02-11-2008, 13:35
Здравейте!
За пореден път искам да излея душата си пред Вас...
Отчаяла съм се от самата себе си.. вече имам чувството, че не ставам за нищо, провалям се във всяко ново начинание, не мога да свърша нещо като хората... трябва да седна да уча стабилно,защото през юни ще карам изпит SAT, а почти нищо не знам, но нямам никаква мотивация, не знам какво става с мен, объркана съм страшно мнооогооооо .... :( имам чувството и че нямам истински приятели вече..познати много, но приятели ........ много ми е чудно защо всички около мен успяват, постигат каквото искат,а аз никога не успявам .. ;( Нищо стабилно не съм постигнала в тоя тъп живот.. защо... знам че звуча супер отчаяно и песимистично, но наистина съм настроена така.. няма с кого да споделя всичко това.. искам малко почивка... но няма откъде да я взема.. :-k искам животът ми да се преобърне на 180 градуса.. в по-добра посока..но като гледам няма да стане... :(

dekovbg
02-11-2008, 13:43
усепх :P
почни да си представяш, че си друг човек, представяй си това което искаш да бъдеш и всичко ще се оправи но не бъди песимист и давай любов без да искаш някои да ти връща (добро или каквото било)

sweatkiss
02-11-2008, 15:03
Ами първо мотивирай се и си мисли че тези от тези знания ще ти зависи живота и се стегни.Ти като си мислиш ,че няма да успееш и ще се провалиш естествено че ще се уплескаш.Имаш ли желание ще успееш.Късмет.НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ.

Bubbly
02-11-2008, 17:39
Здравейте!
Нищо стабилно не съм постигнала в тоя тъп живот.. :(

Извинявай, скъпа, но мислиш ли, че останалите в тоя форум сме постигнали нещо чак толкова забележително в живота си? :D Според мен няма за какво толкова да се отчайваш -винаги можеш да се стегнеш и да си вземеш изпита, приятели и гаджета никога не се знае кога ще си намериш, просто бъди мила и позитивно настроена към хората и изобщо към живота (колкото и изтъркано да звучи). Успех и не се ядосвай излишно! :grin:

sherry
02-11-2008, 17:44
След всяка буря изгрява слънце. Аз самата също съм в ужасно труден период за мен, но се опитвам да не се предавам.
Мисли позитивни, сега ти е тежко, но после ще те сполети някоя радост, съсредоточи се върху тая мисъл и бъди по-позитивна. Нервите не трябва да ти отнемат от волята за борба и самоусъвършенстване, а да те надъхат! Седни да четеш, знаейки, че това е възможността ти да се докажеш, да покажеш на всички, които не са вярвали в теб, че можеш! Успех!

feelalone
02-11-2008, 17:46
Гледам се в огледалото направо!
Миналата година бях абсолютно така,но като се махна тая шибана даскалка,кяото винаги се (сори предварително) ебаваше с класа и всичко си дойде на мястото,да чукна на дърво,идеално.Но и аз имам огромна нужда от почивка и изобщо немога да я намеря,9часа в даскало,връщам се просто мъртав и така почти всеки ден.Чакам ваканция и ще ходя да си видя приятелите!
Късмет.Виж къде са проблемите и се опитай да ги отстраниш?

NuRi
02-11-2008, 18:19
Я са стегни... никога не трябва 4овек да се предава ти просто имаш слаба воля а това е лошо.. Трябва да се бориш за това което искаш в тоя живот .. Прави добро и доброто ще се върне. Мисли за хубави неща и се стреми към тези мисли.. :-) Никога не падай духом. Открий себе си... и с упорит труд и мотивация рано или късно се виждат добрите резултати.. ;) Говори с семейството си , те са хората които ще ти помогнат да открийш себе си и какво искаш и ще те подкрепят ;-) айде и успех ;-)

kuklichka_bg
02-11-2008, 18:51
uF i az imam ispiit kraq na mai i n6 ne znam :-D i nqm volq da u4a ama ko da praq.Pak kolkoto do teb em qvnu si imala kofti den sq nqma da badesh tei ve4no tei 4e gore glavata xaxa :) :-) :-P :-D

fifi_friend
02-12-2008, 12:35
Намери нещо на което да се уповаваш - гадже, притяле ( дори и 1), родител или нз - просто нещо. Нещо, което да ти дава сигурност и сила. След това ( може да ти прозвучи откачено) отиди някъде с някой. Махни се за малко ( дори за 2 дни) и се върни със свежи сили. И разбира се най-важното - просто си изясни имаш ли желание да учиш. Успех! :)

BuBs
02-14-2008, 14:43
Здравейте!
За пореден път искам да излея душата си пред Вас...
Отчаяла съм се от самата себе си.. вече имам чувството, че не ставам за нищо, провалям се във всяко ново начинание, не мога да свърша нещо като хората... трябва да седна да уча стабилно,защото през юни ще карам изпит SAT, а почти нищо не знам, но нямам никаква мотивация, не знам какво става с мен, объркана съм страшно мнооогооооо .... :( имам чувството и че нямам истински приятели вече..познати много, но приятели ........ много ми е чудно защо всички около мен успяват, постигат каквото искат,а аз никога не успявам .. ;( Нищо стабилно не съм постигнала в тоя тъп живот.. защо... знам че звуча супер отчаяно и песимистично, но наистина съм настроена така.. няма с кого да споделя всичко това.. искам малко почивка... но няма откъде да я взема.. :-k искам животът ми да се преобърне на 180 градуса.. в по-добра посока..но като гледам няма да стане... :(

Божее това е моята история.Чувствам се по същия начин и смене става така.Знам как се чувстваш и е ужасно :cry: :cry: :cry: Аз лично съм в депресия :cry: :-k

Stamera
02-15-2008, 09:15
и аз съм в подобно положение...по-добре прави неща които ти харесват и не се впрягай в нещата от живота толкова много - карай по-леко и се опитай да правиш това което трябва.Игнорирай нещата ,които ти пречат на ученето. :smt023

fire_of_dreams
02-15-2008, 11:52
Знаеш ли сега какво става? Абсолютно си се паникьосала заради изпита. Отгоре на всичко тази борба, която водиш със себе си-че си се провалила те кара да се чувстваш ужасно. Честно, и аз бях така когато ми предстояха изпити. Един месец постоянно напрежение и се чувстваш все едно че нямаш нищо. Ако не можеш да се стегнеш и да повярваш, че щеуспееш, просто чакай периодът да отмине, защото ще дойдат и по-хубави моменти! Успех!

plamenka
02-15-2008, 17:35
Спокойно бе мила!
Ти супер много си се изплашила и притеснила от този изпит. Недей да си мислиш за него. Учи си все едно няма да има никакъв изпит.
Иначе до това, че не ти върви в нищо - не си мисли, че си единствена, не си мисли, че не ти върви в НИЩО! Имам чувството, че си си заровила главата в проблемите и не обръщаш внимание на хубавите неща около теб ( не може да няма такива :? ) . Всеки човек преживява през живота си такива моменти - все едно няма никой до тях и, че не могат да направят каквото и да е било. Знай, че и това ще мине и може би те очаква нещо много хубаво. :)

Много, много успехи ти пожелавам и не забравяй да се усмихваш и да мислиш позитивно, колкото и да ти е трудно! :-)

babylove
02-15-2008, 18:23
mi az ti predlagam da zareje6 vsi4ko i da otide6 za okolo 1 sedmica nqkade na pochivka. Po4ini si i se zabavlqvai. Posle kato se vyrne6 6te se stegne6 i 6te u4i6. Uspeh! :)

~Lady_D~
02-17-2008, 12:42
Звучи ми много познато! :( И аз понякога се чувствам така!Но няма страшно.Ще ти мине :) Повтаряй си:"Аз искам,аз мога,аз съм най-добрата..." и други такива от рода :) Ще видиш,че ще се почувстваш много по добре.Опитай се да не мислиш само за изпита и за проблемите,които имаш.Мисли за по-хубави неща!!! :-)

IdiOtKa
02-17-2008, 15:00
излез и прекарай една луда вечер ... ама абсолютно луда , ако искаш се напий ли ддз ...малко разнообразие винаги върши работа !

butty
02-24-2008, 12:34
Благодаря на всички за отговорите. Но ето че пак се започва всичко отначало,пак се чувствам по същия начин,нищо не мога да направя, не знам вече, преди малко започнах да решавам един тест по английски,ами аз от 15 въпроса 13 са ми грешни.... :(((((((( не мога просто,много ми е труно и не искам да уча... но другите около мен не могат да го разберат.... казват само учи та учи.. еми не мога... :( мразя живота си ... :(

Forester
02-25-2008, 15:52
Приятели,мила,скоро ще разбереш,че почти няма !Не се доверявай на много хора,ако имаш 1-2 истински приятели са ти достатачни! Важното е , да знаеш и да си сигурна ,че никога няма да те предадат! А колкото до това ,че мислиш ,че нищо не става от теб .. не си втълпявай!Просто започни да учиш повече,а по-малко стой на компютара.Намери си занимание и комбинирай скучното с приятното! Така ще ти е лесно и да си учиш уроците[/u]