PDA

View Full Version : Валентинка



li_o12
02-11-2008, 13:37
Здравейте, надявам се да дадете съвет :) ! В мойто даскало всяка година на св. Валентин има една кутия и който иска пуска в нея валентинки до някого и после ги разнясят на поучателите им. Аз много харесвам едно момче много съм влюбена в него, но незнам какво да му пиша, се пак ние се познаваме Фр сме, ама ако му пиша после ще ме е срам да го погледна и да му говора, аз мисля че и той малко ме харесва ама не съм много сигурна. Дайте съвет да му пиша ли валентинка? А ако му пиша какво да на пиша в нея?Дайте съвет плс :) Багодаря ви предварително :)

т.7
krem4et0

nempoB
02-11-2008, 13:56
Да ти кажа честно идея си нямам какво да му напишеш.. Аз много бих се зарадвал ако получа валентинка и на нея да пише следното :Сладко би ли излязъл с мен ? ;)

Dale Tremont
02-11-2008, 13:58
Моят съвет е: покажи му, че го харесваш, но не му пиши валентинка. Колкото повече мислиш какво да направиш, толкова повече се отказваш от валентинката, нали?

D@rk_AnGeL
02-11-2008, 13:58
mi ti napi6i valentinka,no znae6 li toi kak 6te q prieme?ti moje6 da napi6e6 ne6ty ot sorta na nqkoe spomen4e......ima mn takiva sladnikavi spomen4eta....nz za vas no na men specialno mn mi dopadat spomen4etat za da gi izpratq kato sms ili valentinka....napi6i i ukrasi valentinkata.....ako iska6 pi6i na skype: petia.andonova i moga da ti pratq mn takiva spomen4eta ....ako iska6 de......UsPeXxXxX :grin: :) :-P

GaNgStAz
02-11-2008, 13:59
И в нащо даскало е така :-D Няма лошо да му пишеш.. За к'во да те е срам да го погледнеш после - ти пък :-D Така може да се получи нещо между вас :P Пък и той също може да ти пише.. ако се занимава с такива неща :) :-D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-11-2008, 14:02
пиши му :) яд ме е че в мойто даскало няма такава кутия :-x да пратя и аз 1 картичка 8-) еми какво можеш да напишеш .... нещо, което те показва такава каквато си ... имам в предвид твои собствени мисли ... така поне ще носят по-голям емоционален заряд :) не искам да ти давам идеи , защото на тази картичка няма да си ти :)

tigity
02-11-2008, 14:34
samo nedei da my pishesh 4e ne moje da jiveesh bez nego!4e toi e liubofta na jivota ti i nqkfi tukifa edna fr beshe napraila tuka!mn smeshna sityeishuns!:D:D:D:D ina4e kato ideq tva e mn qko!pishi my neshty smisleno!

olive_oil
02-11-2008, 14:44
Здравейте, надявам се да дадете съвет :) ! В мойто даскало всяка година на св. Валентин има една кутия и който иска пуска в нея валентинки до някого и после ги разнясят на поучателите им. Аз много харесвам едно момче много съм влюбена в него, но незнам какво да му пиша, се пак ние се познаваме Фр сме, ама ако му пиша после ще ме е срам да го погледна и да му говора, аз мисля че и той малко ме харесва ама не съм много сигурна. Дайте съвет да му пиша ли валентинка? А ако му пиша какво да на пиша в нея?Дайте съвет плс :) Багодаря ви предварително :) какъв е проблема да е анонимна???

krem4et0
02-11-2008, 14:47
Днес четох, че по традиция, ако мъж получи обяснение в любов от жена на св. Валентин, но не може да отвърне на чувствата й, трябва да й подари рокля. така, че нищо не губиш-все или с гадже или с рокля ще излезеш от ситуацията :D

П.С.Дано и той е чел за това поверие, де!

D@rk_AnGeL
02-11-2008, 14:48
hora ako sa na po 12-13 god nadali 6te si izrazqt istinskite 4uvstva......prosto 6te napi6at ne6ty koeto ima haresva i sa go namerili v neta ili po leksikonite....

D@rk_AnGeL
02-11-2008, 14:50
a i nai mn bi gi zaintriguval nqkoi spomen:P

tigity
02-11-2008, 15:21
Днес четох, че по традиция, ако мъж получи обяснение в любов от жена на св. Валентин, но не може да отвърне на чувствата й, трябва да й подари рокля. така, че нищо не губиш-все или с гадже или с рокля ще излезеш от ситуацията :D

П.С.Дано и той е чел за това поверие, де!
AzZ she razpratq na si4ki mom4eta!:D

D@rk_AnGeL
02-11-2008, 15:38
am dano na nqkoi mu se otkusne ot surceto edna roklq :-D :razz: