PDA

View Full Version : Нямам подарък а той...



never_see_me_cry
02-11-2008, 14:26
Здравейте!Реших и аз,да споделя своя "проблем"!Всяка година,няколко дни преди "Свети Валентин",
се разделям с момчето,с което съм била до този момент.И така все не успявах да усетя "вкуса",
на този празник!По някаква случайност,в момента имам приател.Но той така и не отвори дума,за празника.По този повод
не му купих и подарък.Вчера той,загадъчно ми каза,че :"може би скоро ще се видим"(от различни градове сме).Но аз не мога
да разчитам на това "може би".За сега смятам да си замълча и да видя кога ще се сети.Незнам как по-сделикатно да му намекна...
Може би е подготвил изненада за мен...а може би не!А аз нищо не му купих.Ще ми стане доста неловко.От една страна,
ако му купя подарък и той не дойде,ще изглежда,че като глупачка съм се насявала,а от друга-дойде ли ще изглеждам адски тъпо без подарък!!!
Нямам и пари за нещо голямо и разкошно,по простата причина,че не събрах а и сестра ми има р.ж.д на другия ден...Приателките ми казаха,че ако дойде
и аз нямам подарък,просто да излъжа нещо...Но защо?Именно неговите тайни в момента ме побъркват!!!

D@rk_AnGeL
02-11-2008, 14:35
mi nz moje bi naistina ti podgotvq iznenada
no ti vse pak mu vzemi ne6ty malko..........vajen e jesta......a ako ne doide zapazi podaruka i posle kato se vidite mu go dai i mu kaji:tova go bqh kupila po slu4ai sveti valentin a ti ne doide tak 4e sega az ti davam podaruka.na men ne mi trqbva .....zardruj si go{izmisli ne6ty ot sorta}
a za teb vajen li e praznika?ako dori ne ti e izpratil sms namekni mu go,neka ti se revan6ira po nqkukav na4i ako ne doide na praznika

never_see_me_cry
02-11-2008, 14:40
Ami ne moga da kaja 4e e vajen za men.V smisyl ne sym go prazvala do sega i neznam...Ne sym mnogo romsntichns i toi go znae.Dori toi e po-romantichen ot men...neznam

D@rk_AnGeL
02-11-2008, 14:45
ako dori sms ne ti prati namekni mu go po takuv na4in 4e da se zamisli i drug put da ne pravi takiva gre6ki......a podaruk vzemi za6toto ako ti e podgotvil iznenada stava nelovko......

GaNgStAz
02-11-2008, 14:50
Т'ва че не е отворил дума за празника, не означава, че няма някаква изненада за теб ;) Все пак има време :P Помисли дали да не му вземеш нещо малко ( щом нямаш възможност в момента за нещо по голямо - голяма работа ), но от сърце. Не е важно подаръка да е голям и скъп. Ако дойде ще се зарадва много. А ако не дойде - не е задължително да му казваш, че си му взела подарък, ако мислиш, че ще изглеждаш като глупачка ( както си написала ). Но все пак зависи от обстоятелствата ;)
Щото все пак помисли си - Ако дойде и ти нищо не си му взела, както сама каза - неловко ще е.. и то доста, според мен.
А доколкото съвета от твоите приятелки - Ако все пак решиш да не му взимаш нищо - недей да го лъжеш. Т'ва вече ще е брутално. Не стига, че на Св. Валентин - пък и да го лъжеш :x Айде Успех ;)

krem4et0
02-11-2008, 14:50
Вземи картичка. така хем няма да е скъпо, хем ще значи нещо, хем няма да ти стане и кофти, ако той не се е сетил. може и от онези сърчица на клечка или пък едни от плат-данталене и мънички. В Свищов са 60 стотинки!

darla
02-11-2008, 15:04
ihaaa do praznika ima o6te celi 2 dni ni6to ne pre4i da nameri6 ne6to malko no ot sarce...ima6 vreme

DivoTo_KoTe
02-11-2008, 16:04
Еми вземи му от тези сърцица,мъничките има ги и по 3-4 лева :) Ако не дойде ще си остане за тебе,а ако дойде си подари един страхотен Св. Валентин :)) Айде и успех :)

Radeto_
02-11-2008, 16:45
Щи кажа само едно - не е нужно някакъв празник да те подсеща, че и той може би се вълнува, така както ти.Всяко момче би се зарадвало да знае, че си купила каквото и да е(независимо малко или голямо) с мисълта да го зарадваш.А относно това, че сестра ти имала рд на другия ден - кой е по-важен за теб - тя и или той при положение, че не е от твоя град следва и да ти липсва.И знаеш ли - приятеля ми също не е от моя град - няма да мога да му подаря нищо, но ще го направя следващия път.Замисли се и над нещо друго - не може всеки път само ние момичетата да получаваме подаръци, цветя - нима момчетата ни не заслужават жест, с който да покажем, че мислим за тях?

MiMcHeToOo
02-11-2008, 16:57
Вземи картичка. така хем няма да е скъпо, хем ще значи нещо, хем няма да ти стане и кофти, ако той не се е сетил. може и от онези сърчица на клечка или пък едни от плат-данталене и мънички. В Свищов са 60 стотинки!

+1 :)

KimBerLy1912
02-11-2008, 17:13
Просто му вземи нещо малко,сладко,символично....о лицетворяващо вашата връзка : )) Дали ще дойде или не е друг въпрос : )) ..И ква по дяволите е тая връзка,то чудо ли е кво е тва съревнование между вас? Ако не дойдел,си щяла да изглеждаш като глупачка...пфф... на колко си...? И имаш ли изобщо некфи чуства към него..?????