PDA

View Full Version : Заместник-директорката!



psihqsala
02-11-2008, 14:39
:booooomb: Иска да ме праща на изпит по един предмет за ПЪРВИЯ СРОК,защото имам една оценка,но не съм единствената с една оценка! И твърди,че учителката ми не може нищо да направи,с други думи нямала право да ми пише срочна оценка,ако имам само една оценка по предмета,но има още 3ма такива от класа-няма значение,заместник-директорката ще подлага мен на изпит! Има ли законото право?! Аз не мисля. ! :o И как да се измъкна!?

namina
02-11-2008, 14:53
Ами щом имаш една оценка има пълното право да те прати на изпит,но и кажи,че и другите щом имат по една оценка трябва да ходят на испит. ;)И аз в четвъртък съм на испит по математика макар че имам 17 присъствия за първият срок като се има предвит че имаше и стачки. :o :( :-o

vamp
02-11-2008, 16:17
:booooomb: Иска да ме праща на изпит по един предмет за ПЪРВИЯ СРОК,защото имам една оценка,но не съм единствената с една оценка! И твърди,че учителката ми не може нищо да направи,с други думи нямала право да ми пише срочна оценка,ако имам само една оценка по предмета,но има още 3ма такива от класа-няма значение,заместник-директорката ще подлага мен на изпит! Има ли законото право?! Аз не мисля. ! :o И как да се измъкна!?

Слушай сега внимателно,това е много готино,много задълващо и много драстично решение на твоя проблем.
Но трябва да се покажеш като интелигентен/на както и твоите приятели,отивате в телевизията,обяснявате какъв е проблема,посочвате учителската стачка като причина,без значение дали е вярно,но трябва да сте убедителни и после даскалите падат на колене пред вас и ви пишат оценките!!!
Може дори да вземете родители за подкрепа и те да предупредят директорката това което предлагам аз и ще видиш как лошата директорка почва да моли за милост!

psihqsala
02-11-2008, 18:21
Тва с медиите е малко налудничаво и до никъде няма да се стигне. Айде бе аджеба,някви идеи как да докажа,че няма право :o

NuRi
02-11-2008, 18:33
:booooomb: Иска да ме праща на изпит по един предмет за ПЪРВИЯ СРОК,защото имам една оценка,но не съм единствената с една оценка! И твърди,че учителката ми не може нищо да направи,с други думи нямала право да ми пише срочна оценка,ако имам само една оценка по предмета,но има още 3ма такива от класа-няма значение,заместник-директорката ще подлага мен на изпит! Има ли законото право?! Аз не мисля. ! :o И как да се измъкна!?

Слушай сега внимателно,това е много готино,много задълващо и много драстично решение на твоя проблем.
Но трябва да се покажеш като интелигентен/на както и твоите приятели,отивате в телевизията,обяснявате какъв е проблема,посочвате учителската стачка като причина,без значение дали е вярно,но трябва да сте убедителни и после даскалите падат на колене пред вас и ви пишат оценките!!!
Може дори да вземете родители за подкрепа и те да предупредят директорката това което предлагам аз и ще видиш как лошата директорка почва да моли за милост!

хахахахахахахаааааааааааа аааааааааааахахааххахахах аах
хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахахаха ха
хахахаххахаххахахахахахах ахахахахахахахахахахахаха ха
Мале да знаете колко мн се смях на ващи тъпи идеи..просто нямам думи..
1-во и аз да бях щях да направя така.. щото така ти се пада.
2-ро има пълно право да го направи има го в закона... вписано..
както и в правилниците за изпълнението на закона и указите от МОН..;-)
3-то др път да знаиш да влизаш или да не влизаш в 4асовете .. когато трябва :П
4-то успех..;-)

KimBerLy1912
02-11-2008, 21:21
Ами щом имаш една оценка има пълното право да те прати на изпит,но и кажи,че и другите щом имат по една оценка трябва да ходят на испит. ;)И аз в четвъртък съм на испит по математика макар че имам 17 присъствия за първият срок като се има предвит че имаше и стачки. :o :( :-o
За час по БЕЛ ли става въпрос,Наминче? Не мисля :? Ти знаеш ли кво е иСпит...такава дума къде си чувала...или нещо се бъркаш с иЗпит... Пфууу....мноо се дразна така... :o

Wrathchild
02-12-2008, 03:51
Има право да те оставя на изпит. Ако нямаш 3 оценки не можеш да имаш срочна, освен ако предмета не е ЗИП. Но там пишат само годишни оценки и ако не се лъжа за цялата година трябва да имаш 4...

JustaMan
02-12-2008, 06:17
Да си мислил/а, когато си бягал/а

damiaN_882
02-12-2008, 15:41
Ако имаш само един ден в седмицата този предмет няма да имаш оценка , но без оценка би трябвало да ти одлжът срока ако си била болна или оцъствала по някакви основателни причини!

"Отърви се с 100 лева алкохол цветя и тн сутринта в учителската и така почерпи ги тия хора !"