PDA

View Full Version : момичета как мислите.. ?



evilkaAaAa
02-11-2008, 14:51
случвало ли ви се е да ви започне менструацията, но да варви нормално само до един момент, т.е. конкретно в моя случай менструацията трае 5 дни (обилни) като третия е най - силен. миналия месец започна на 04.01.2008 и беше наред до третия ден. очаквах както винаги да е най - силен, но за мое учудване не беше така. четвъртия ден беше още по слаб, а за петия да не говорим... след като "менструацията" ми свърши си направих тест за бременност - отрицателен, седмица по - късно го повторих и отново беше отрицателен. този месец ми дойде отново на 04 и нещата протекоха по същия начин както миналия месец. мисля отново да повторя тестовете, но този път сигурно ще отида и на лекар, но като цяло искам да видя дали на някого му се е случвало нещо подобно и да ми кажете дали според вас е възможно да става дума за цветна бременност.. секс съм правила сигурно не повече от 2-3 пъти преди 04.01 както и преди 04.02 като винаги сме се пазили.

sweatkiss
02-11-2008, 14:55
Ако имаш от скоро е нормално да не ти е редовен ти кво искаш всеки месец абсулутно еднакъв да е ли.Не си прави повече тестове няма смисъл.Няма ти нищо.

evilkaAaAa
02-11-2008, 14:58
еми от близо 3 години имам вече. просто се притесних защото не ми се е случвало до сега, пък и не съм чела за подобни случай из форумите, а аз често се ровя из тях

Undying
02-11-2008, 15:10
Аз лично не разбрах точно къде е проблемът:менструация си имаш,редовна е,пазили сте се с приятеля ти,тестовете са отрицателни-какво се притесняваш?Че ти върви по-малко на този прословут трети ден ли?Е ако е за това-споко,на мен първите 2 дни ми върви най-много,и после почва да намалява,не мисля че ти има нещо.

darla
02-11-2008, 15:22
ami men ako pita6 sega si e napalno normalna menstruaciqta ti, a predi e bila 6antava-nai normalno e parvite den-dav(pri tebe tretiq) da ti te4e nai obilno a poslednite 2-3 dni da e vse po slabo i po slabo dokato napalno ne spre,nenormalno e kakto e bilo predi-prez celiq period da ti te4e tolkova obilno-kolkoto parviq den tolkova i petiq.taka 4e problema ti spored men e otminal,ne e zapo4nal sega.spox v pove4eto slu4ai cvetnata bremennost e po nasledstvo ne se 6a6kai si4ko ti e nared.nqma smi da dava6 izli6ni pari z atestove

sladkoto_neli
02-11-2008, 15:25
ЪъЪъ при положение че ти идва за какво си правиш тестове....ся в крайна сметка мисля че е напълно нормално да не ти е редовен....ама ти си знаеш...мен лично никога не ми е идвал на една и съще дата всеки месец,всеки път е с различна продалжителност и течението всеки път е различно така че е нормално

BrokenHeart
02-11-2008, 15:26
при мене също много пъти е имало такова объркване...макар и да е редовен вече..Не се притеснявай,нищо ти няма ;]

macka123
02-11-2008, 15:30
za men si e na 100% normalno.i az imam cikyl ot pove4e ot 3 godini daje i pak ima nekfi anomalii.to nali znae6 4e zavisi mnoog i ot vyn6nite faktori kolko silno 6te ti e kolko vreme 6te ti e koga 6te ti e i pro4ee.ne se pritesnqvai

evilkaAaAa
02-11-2008, 15:49
благодаря момичета! :) колкото за цветната бременност и това, че се предава по наследство - ами и майка ми и баща ми са деца родени от цветна бременност и незнам как да възприемам това - дали трябва да се притеснявам или не :neutral: иначе аз вече споменах, че притесненията ми са на база това, че не ми се е случвало :) , но сега вече определено се чувствам по - добре :)

aaabbbvvv
02-11-2008, 19:00
еми и аз имам подобен проблем с приятелката ми.По принциp тя го беше сметнала че трябва да и дойде на 15-16 а и дойде днес.Ноо мн странно, в смисал... едвам едвам 2 капчици за цяла вечер, а и, другото което е,и е лошо, повраща няколко пъти тая седмица, главоболие, болки в стомаха...как мислите дали и е дошло или може да е това "прокървяване" което е един от ранните симптоми на бременност.Също така взема и лекарства за тези симптоми, за които ви споменах, мислите ли че може от тях да е толкова слаб цикъла.

П.С. Не сме правили секс без предпазни средства

Sv3tLinCetU
02-11-2008, 19:10
Аз лично не разбрах точно къде е проблемът:менструация си имаш,редовна е,пазили сте се с приятеля ти,тестовете са отрицателни-какво се притесняваш?Че ти върви по-малко на този прословут трети ден ли?Е ако е за това-споко,на мен първите 2 дни ми върви най-много,и после почва да намалява,не мисля че ти има нещо.

+1 :) при мен е същото - първите 2-3 дена и след тва намалява.Нормално е да се променя ;)

evilkaAaAa
02-11-2008, 20:04
еми и аз имам подобен проблем с приятелката ми.По принциp тя го беше сметнала че трябва да и дойде на 15-16 а и дойде днес.Ноо мн странно, в смисал... едвам едвам 2 капчици за цяла вечер, а и, другото което е,и е лошо, повраща няколко пъти тая седмица, главоболие, болки в стомаха...как мислите дали и е дошло или може да е това "прокървяване" което е един от ранните симптоми на бременност.Също така взема и лекарства за тези симптоми, за които ви споменах, мислите ли че може от тях да е толкова слаб цикъла.

П.С. Не сме правили секс без предпазни средства

можете да направите тест за бременност, ако са минали поне 10 дни от последният ви полов акт :)

VilleBaby
02-11-2008, 20:40
нормално е споко...на сестра ми веднъж и дойде 2 пъти за един месец и това заради стрес...споко може да има подобни обърквания понякога...и на мен ми се е случвало :wink:

angel_girll
02-13-2008, 16:23
И аз имах една приятелка на която и идваше по 2 пъти в месеца и то тва не само веднъж.. и .. ходи на лекар и пи някакви хпчета и сега си е наред. Ама това да си жена не е лесна работа.
Иначе не виждам какъв е проблема.. както казаха някой възможни са всякакви аномалии пък и нали знаете, че в живота няма две еднакви неща.

LadyDy
02-13-2008, 17:44
Щом тестовете са отрицателни, не се притеснявай... относно цветната бременност - трябва първите седмици да се появят симптоми, от рода на повръщане, например....Спокойно! :)