PDA

View Full Version : На горещия стол е SWASTICA...хи-хи



Страници : [1] 2

fake
02-11-2008, 16:06
На колко години си?

bulgarche
02-11-2008, 16:10
Какво образование получи в България?
Кога се завърна в Родината си?
Колко си висок?
Мислиш ли си че си добър по английски?
"Диалектиката" как е?

eu.hyricane
02-11-2008, 16:30
Ujasno protiven si, spored men.. TI kak misli6?
(ako komentira6 snimkata mi, roditelite ti trqbwa da sa hermafroditi)

Disrespect
02-11-2008, 16:34
аз пак ще питам: Защо всички сме срещу теб? Защо не си приятен на никой?

teenkopele
02-11-2008, 16:39
Къде по-точно се подвизаваш?

Disrespect
02-11-2008, 16:43
също: откъде това голямо самочувствие?
учил ли си атомна физика?
японски?

bulgarche
02-11-2008, 16:46
С какво се занимаваш в професионален план? А през свободното си време?
Умееш ли да правиш нещо, което за останалите е непосилно?
В кой е проблема, че си неразбран и отритнат? (това става ясно напоследък)

bboy_bunker
02-11-2008, 16:47
добре, че не съм на тоя "стол" :D :D :D

по темата: Яздил ли си пони? 8-)

P4ela
02-11-2008, 16:48
Опиши се с 10 прилагателни :) Работиш ли и какво?

NH3
02-11-2008, 16:56
нов сам и аз имам вапрос кам свастика : какво направи за да настриш така всички срещу теб ?

Canis_Dirus
02-11-2008, 17:05
Понякога искало ли ти се е да те чукат други мъже?

mulgore
02-11-2008, 17:16
Понякога искало ли ти се е да те чукат други мъже?
:lol:

Харесваш ли мъже?

sapphirr
02-11-2008, 17:22
Понякога искало ли ти се е да те чукат други мъже?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: е тва напрао ме тръшна...

и аз искам да питам въпросния brother 8-) -ти да не си на гости на 3тата планета?

AvaLan4e
02-11-2008, 17:33
:( (<тва мига много сладко)
тааа ясното е, че е голям кеф да се плюе по някой, даже и да няма конкретна причина или даже и да нямаш отношение, както и е адски отприщващо за животинското у нас пожар посред нощ и все пак то няма общо тази радост от огъня със това че веднага ще се втурнеш да спасяваш хората (= тоест хора я по кротко
1мнението ти за татуировките (=
2адски гореща вана или леден душ
3нудисти? екзибиционисти? срамежливост? суетност?
4можеш ли да плуваш? да краш кану? лодка? мотор? кола?
5кои езици как владееш? намираш и нещо повече в езика на общество? езиците на рая?
6скулптура, маслена живопис, акварелна живопис, графика?
7присъствал ли си на раждането на живот? обичаш ли животинчетата?
8убивал ли си нещо живо? колко пъти си рушил за удоволствие?
други може би после ако нямаш против ('=

bboy_bunker
02-11-2008, 17:38
:( (<тва мига много сладко)
тааа ясното е, че е голям кеф да се плюе по някой, даже и да няма конкретна причина или даже и да нямаш отношение, както и е адски отприщващо за животинското у нас пожар посред нощ и все пак то няма общо тази радост от огъня със това че веднага ще се втурнеш да спасяваш хората (= тоест хора я по кротко
= Това момиче за пореден път доказва, че е адски неразбираема.... К'во се опита да кажеш бе, дете? :shock:

Disrespect
02-11-2008, 17:41
^^оф ае не подхващай пак темата..

и стига с въпросите че много му станаха нещо :razz: чакайте да се появи па пак почнете :>

DisciplineAndOrder
02-11-2008, 17:48
каква е причината да се мислиш за по-добър от останалите?

Disrespect
02-11-2008, 17:49
Защото си малоумник с голямо самочувствие, което си нямам на представа на какво е изградено. Не виждам как човек като теб може да се харесва толкова много. Аз бих се самоубил. ;)

сега кажи как мислиш ти

или пак да очаквам "не е етично да говориш така на другите!"?

eu.hyricane
02-11-2008, 17:49
:( (<тва мига много сладко)
тааа ясното е, че е голям кеф да се плюе по някой, даже и да няма конкретна причина или даже и да нямаш отношение, както и е адски отприщващо за животинското у нас пожар посред нощ и все пак то няма общо тази радост от огъня със това че веднага ще се втурнеш да спасяваш хората (= тоест хора я по кротко
= Това момиче за пореден път доказва, че е адски неразбираема.... К'во се опита да кажеш бе, дете? :shock:
kakvo moje da se o4akva ot edin travestit..

AvaLan4e
02-11-2008, 17:50
:( (<тва мига много сладко)
тааа ясното е, че е голям кеф да се плюе по някой, даже и да няма конкретна причина или даже и да нямаш отношение, както и е адски отприщващо за животинското у нас пожар посред нощ и все пак то няма общо тази радост от огъня със това че веднага ще се втурнеш да спасяваш хората (= тоест хора я по кротко
= Това момиче за пореден път доказва, че е адски неразбираема.... К'во се опита да кажеш бе, дете? :shock:
kakvo moje da se o4akva ot edin travestit..
човече престани, че ако те видя незнам какво ще направя, ей!

Blacklisted
02-11-2008, 17:52
Защо Джон Сина? :)

special_girl_SS
02-11-2008, 17:52
Какъв смисъл влагаш в ника си, а именно - свастика :-o

eu.hyricane
02-11-2008, 17:53
:( (<тва мига много сладко)
тааа ясното е, че е голям кеф да се плюе по някой, даже и да няма конкретна причина или даже и да нямаш отношение, както и е адски отприщващо за животинското у нас пожар посред нощ и все пак то няма общо тази радост от огъня със това че веднага ще се втурнеш да спасяваш хората (= тоест хора я по кротко
= Това момиче за пореден път доказва, че е адски неразбираема.... К'во се опита да кажеш бе, дете? :shock:
kakvo moje da se o4akva ot edin travestit..
човече престани, че ако те видя незнам какво ще направя, ей!
poneje si travestit li pi6e6 tolkova nerazbiraemo za heteroseksualnite ?

Blacklisted
02-11-2008, 17:55
еу.селяндур, ти си от дълбоката провинция нали каун мазен?

bulgarche
02-11-2008, 17:59
Абе тоя наистина ли е на повече от 15? Нито от мненията, нито от снимките му личи!

Saymon90
02-11-2008, 18:04
Какъв софтуер използваш, за да работиш?
Къде си завършил 12ти клас?
Учиш ли в момента?
В коя държава си пребивавал?
Имаш ли си приятелка?
А някога имал ли си?
Обичаш ли родителите си? А с тях ли живееш?
Доволен ли си от интереса, който породи към себе си? (виж колко голяма стана темата за отрицателно време... )

Disrespect
02-11-2008, 18:10
що си във форума?







:>

AvaLan4e
02-11-2008, 18:11
1мнението ти за татуировките (= Татуировките са произлезнали в завора, не ме радват.

лол лъжеш се (= странно

eu.hyricane
02-11-2008, 18:12
puskal li si temi v "seks" i "lubov", zasqga6ti li4no tvoi problem, a ne universalen takav..?

DisciplineAndOrder
02-11-2008, 18:15
каква е причината да се мислиш за по-добър от останалите?

готино ли е да си модел?

не мислиш ли,че е по-добре да замълчиш пред това да се изкажеш тъпо?

на това,че си учил в Кеймбридж ли се дължат правописните и пунктуационните ти грешки?

какво мислиш за хората от форума като цяло?

P4ela
02-11-2008, 18:35
Каза че се описваш с думата неистов- как така неистов, в какъв смисъл? Защо мислиш, че тази дума ти подхожда най-много? А можеш ли да се опишеш с десет различни думи?

Mooo6no
02-11-2008, 18:47
Защо си по-интересен на хората от мен?
Ще ме вредиш ли за следващата седмица?
Защо хората искат Хляб и Амфети (хах, копирам Шамара)?

GameFace
02-11-2008, 18:49
Малтретирали ли са те като малък? (Честно!)

Boot
02-11-2008, 18:49
Защо си по-интересен на хората от мен?
Щото ти не си измисляш думи, вземи си бележка!

DisciplineAndOrder
02-11-2008, 18:54
На колко ТОЧНО години си?? 26

сега защо излъга?

Disrespect
02-11-2008, 18:55
На колко ТОЧНО години си?? 26

сега защо излъга?

26 годишен човек, чийто идол е Джон Сина.

=D>

Boot
02-11-2008, 18:59
На колко ТОЧНО години си?? 26

сега защо излъга?

26 годишен човек, чийто идол е Джон Сина.

=D>
И който живее при родителите си 8-)

Saymon90
02-11-2008, 19:00
Ох, избиха ме мили чувства към момчето... :) И все пак не вярвам, че си на 26... както и на половината от историята ти, но карай.

За какво мечтаеш?
Каза, че си самотен - това личен избор ли е или неизбежно?
Ако някой ти протегне ръка, би ли я хванал или ще продължиш сам?
Коя е случката, която е направила най-драстична промяна в живота ти?
(на последния може и да не отговаряш, ако не искаш...)

GameFace
02-11-2008, 19:00
каква е причината да се мислиш за по-добър от останалите? Причината е проста - за кратко време постигнах много неща, част от който помогнаха на хората.

Кажи ми с по една дума за всяко - какво си постигнал, та се мислиш за нещо повече?

Blacklisted
02-11-2008, 19:02
еу.селяндур, ти си от дълбоката провинция нали каун мазен? Всъщност съм от плитката.

т'ва не беше за теб бе :) за eu.hyricane... супер зле е селският герой :)

Ето това си е към теб: Защо Сина ти е идол?Tой е супер скучен :) някъф клиширания кеч супер man е...

mhmhmhmhm
02-11-2008, 19:05
На колко ТОЧНО години си?? 26

сега защо излъга?

26 годишен човек, чийто идол е Джон Сина.

=D>
:razz: :razz: :razz:
е,не,не,тва за Джон Сина ме разби
Момчетата от класа ми,когато бяха на 12 го харесваха
Как се казваш?(нали трябва все пак да задам нещо..)

NH3
02-11-2008, 19:21
татуировки хората са си правили още преди да има затвори ;) ма караи
до сега правил ли си някога секс ( сажелявам ако въпроса се повтаря )

Blacklisted
02-11-2008, 19:42
На колко ТОЧНО години си?? 26

сега защо излъга?

26 годишен човек, чийто идол е Джон Сина.

=D>
И който живее при родителите си 8-)

Никой не е длъжен на 26 да се е изнесъл и не виждам смешното там :)
А Джон Сина, смейте се... ама е фрашкан с пари :-P

Disrespect
02-11-2008, 19:44
тва за родителите не заслужава смях..наистина

DisciplineAndOrder
02-11-2008, 19:46
SWASTICA,много добре знам на колко години си.Това,че се правя на луда,не означава,че не знам някои и други неща за теб.
Вероятно съвсем умишлено се опитваш да ни дразниш и(за жалост) го постигаш.

Boot
02-11-2008, 19:49
На колко ТОЧНО години си?? 26

сега защо излъга?

26 годишен човек, чийто идол е Джон Сина.

=D>
И който живее при родителите си 8-)

Никой не е длъжен на 26 да се е изнесъл и не виждам смешното там :)

Никой не е длъжен, но според мен е инфантилно да си на толкова години, да имаш добра работа и да си живуркаш с вашите. Човек трябва да е самостоятелен на тази възраст, а ако си живееш с родителите - доста невъзможно е :)

Briseis
02-11-2008, 19:50
Така...
Каза, че не обиждаш хората, но мен ме нарече "курва".

Как така отиде в Кеймбридж и какво учи там?
Кое е най-хубавото място в Девин?
Града не е ли твърде малък за млад и амбициозен човек като теб?
Не ти ли е време за семейство?
Страдаш ли от предразсъдъци?
Като си бил модел, кой ти е любимия дизайнер?
А модел?
Музика?
Книги?
Филми?
Любим емотикон?
Какво обичаш да ядеш?
Наркотици?
Алкохол?
Животни?
Искаш ли деца?
Страдал ли си от нечии болни амбиции?
Постигнал си много, защо нямаш собствен дом?
Мързелив ли си?
Сексът за теб е?
Има ли любов?
Нещо като хоби?
А мании?

Засега това 8)

GameFace
02-11-2008, 19:52
Кажи ми с по една дума за всяко - какво си постигнал, та се мислиш за нещо повече? Никога не съм отварял учебници. Спасих 7 човекшки живота, печелил съм 1 ви места в състезания. Не наранявам хората, не ги обиждам, никога не бих казал на едно момиче, че е грозно, ако ще и баба Яга да е. Не се събирам в компании и не пия. Не пуша. Не се дрогирам. Имам си добре платена работа. Не о всички, но от доста ....

7 човешки живота - За това те поздравявам. Не знам по какъв начин си ги спасил, но да речем, че няма значение.
1-ви места в състезания - Не си единствен. И другите печелят.
Отношението към момичетата - това те прави специален, но не може да е причина да се самовъзвишаваш.
Не се събираш в компании и не пиеш - това не те издига над нивото на хората, които го правят.
Не пушиш - аз пуша. Себеоценяването ми не се осланя върху това.
Не се дрогираш - пак не си единствен.
Имаш добре платена работа - много хора имат, но не са тръгнали едва ли не да коригират Библията.

Повечето няща, които си написал са пороци или + за възпитанието ти, като изключим спасяването на 7 човешки живота. Аз те питам какво си постигнал до момента, та се мислиш за нещо повече? Не говоря са конкретния ти статус. От какво си натрупал опит? 2 въпроса, на които се надявам да отговориш. :)

Blacklisted
02-11-2008, 19:57
Никой не е длъжен, но според мен е инфантилно да си на толкова години, да имаш добра работа и да си живуркаш с вашите. Човек трябва да е самостоятелен на тази възраст, а ако си живееш с родителите - доста невъзможно е :)

Всъщност ако е на 26 тогава не би било смешно, но той не е така, че... rofl :razz:

И освен това се прави на мъченик в момента.... :o

Disrespect
02-11-2008, 19:57
На колко ТОЧНО години си?? 26

сега защо излъга?

26 годишен човек, чийто идол е Джон Сина.

=D>
И който живее при родителите си 8-)

Никой не е длъжен на 26 да се е изнесъл и не виждам смешното там :)

Никой не е длъжен, но според мен е инфантилно да си на толкова години, да имаш добра работа и да си живуркаш с вашите. Човек трябва да е самостоятелен на тази възраст, а ако си живееш с родителите - доста невъзможно е :)

нито е на годините които казва нито има добрата работа..(е за работата не съм 100% сигурен ама..)

това че няма възможност да живее другаде не е повод за присмех, а проблем:)

Boot
02-11-2008, 20:00
Като е някъф лешпер на 15, що да е проблем, че живее при техните, а не на друго място?

Hint! Смея се на Свастика, какъвто се изкарва тук, не ми дреме какъв е в действителност ;)

Disrespect
02-11-2008, 20:03
Като е някъф лешпер на 15, що да е проблем, че живее при техните, а не на друго място?

Hint! Смея се на Свастика, какъвто се изкарва тук, не ми дреме какъв е в действителност ;)

тъй по-добре 8-)

Pedigree
02-11-2008, 20:04
Ой,кой ни бил на стола. :P


Защо си мислиш,че ще ти се вържем на глупостите?Защо си избра да си точно на 26?На колко си?(тук съм сигурна,че ще излъжеш,но профилактично питам)Има ли три изречения,които да не са плод на въображението ти?

Това за сега,с предчувствието,че това няма да ми е единствения пост в темата. 8-)

HexGirl
02-11-2008, 20:11
edin edinstven vapros za6to sled samo edin moi komentar za tvoqta li4nost ti se opita da mi iztakne6 kolko velika li4nost si i kolko nis6a sam az a i da gledam 4e kazva6 4e se zanimava6 s reklama a na men iztakna 4e se zanimava6 s psihologiq 8-)

Canis_Dirus
02-11-2008, 20:11
Възбужда ли те сексуално да се изкарваш велик тук?

bboy_bunker
02-11-2008, 20:21
Каза че се описваш с думата неистов- как така неистов, в какъв смисъл? Защо мислиш, че тази дума ти подхожда най-много? А можеш ли да се опишеш с десет различни думи? Подхожда ми, защото ме определя. Неистов -безумен, обезумял, луд, френетичен буен, игрив, палав, необуздан, невъздържан, разпуснат, поривист, разпален, пламенен, ентусиазиран, темпераментен, яростен, побеснял див, бесен. Имат 10, нали?
[/b] Неистов въобще няма това значение.. Използва се за крайности като например "неистов труд" т.е много тежък труд..

Хлапе, вземи понаучи нещо и не се излагай..

Ice_Queen_
02-11-2008, 20:23
1.Като гледам твоето силно желание да се покажеш по-велик от всички ,по-знаещ и разбиращ - ти ли си доминиращият в секса или просто избиваш комплекси защото ТЕБ те пляскат? :smt079

2. Извратен ли си сексуално?/по-точно какво разбираш ТИ под извратеност/

Muse_of_Madness
02-11-2008, 20:24
Братя или сестри??? Нямам. :)
Ха хванах те!!! Помня в една тема пак се беше излагал нещо и ти се отдума, че брат ти е влизал тук с твоя ник!!!
Еййй, изпревари ме!

TellMeYourName
02-11-2008, 20:29
Написа ли нещо вярно в тая тема?

Canis_Dirus
02-11-2008, 20:33
Swastica, ich habe erst jetzt bemrkt, dass bei Angabe von dir beherrschten Sprachen Deutsch gar vor Bulgarisch steht. Also w

bboy_bunker
02-11-2008, 20:38
Интересно ми стана как по-точно спаси тези 7 човешки живота? С колата си. Бях на почивка в Смолян, там има голяма пропаст, бях спрял (непосредствено до пропастта)д а изчакам един мой колега и видях как лек автомобил кара с доста голяма скорост към пропастта, видях, че човека зад волата крещеше, личеше, че всички са уплашени и реших да се ударя челно в нея, незнам защо така реших, дори незнаех защо говърша, но ме изпляска челно и след това се разбра, че имал проблем със спирачките и скоростаната кутия :)хаахаххахах егати филмите :lol: :lol: :lol: :lol:


някой е карал с висока скорост и ти си се забил ЧЕЛНО в него ?!?!?! И така си ги СПАСИЛ ?! Ако беше така - и 2-те коли да са на кайма !
Ти виждал ли си катастрофа от скорост 50км в час какви последствия причинява на автомобила и на пътниците ? Пфффф.... я заключвайте тая тема.. пълна пародия !

DisciplineAndOrder
02-11-2008, 20:41
SWASTICA,много добре знам на колко години си.Това,че се правя на луда,не означава,че не знам някои и други неща за теб.
Вероятно съвсем умишлено се опитваш да ни дразниш и(за жалост) го постигаш. Всъщност сега е момента в който споменах истинската си възраст :)

ти сам вярваш ли си?:razz:

sladur4e_yo
02-11-2008, 20:43
Ми аз си спомням(или паметта ми изневерява),но си спомням,че имаше една тема,мисля че беше в Училище или У дома в която ти доколкото си спoмням беше написал,че искаш да се самоубиваш,обаче пишеше че си 6ти клас.Казвaше че нямаш никакви приятели...и т.н.
Отново обаче казвам,че не съм сигурна,че ставаше въпрос за теб.
А въпроса ми е на коя дата си роден(друго сега не ми идва наум). :)

Pedigree
02-11-2008, 20:45
Ти назе няма ни залъжеш,откажи се.Я виж...какъв талант имаш сам да се залъгваш. :)

KimBerLy1912
02-11-2008, 20:53
Първо да кажа на сички сладури да престанат да се цитират един друг..Темата е за въпроси и отговори,без излишен флууд моля : )))
После да спомена че за разлика от другите аз нямам отрицателна нагласа към тебе : )) Имам няколко въпросчета,дано ми отговориш : ))
1)Надяваш ли се ..и ако да...за какво : ))
2)Досега открил ли си човек,с когото интересите ви се препокриват .. (независимо момче ( за просто приятел) ..или момиче (за връзка или за приятелство..)
3)Имало ли е моменти,в които сякаш...ъм...ше гръмнеш..прочетох внимателно постовете ти дотука и в един имаше описани доста кофти случки за толкова млад човек : ))
4)Харесваш ли Еминем : ))
5)Коя е основната ценност,която не би предал за нищо : ))
Засега тва е от мен...Със здраве...и до след...хмм няколко страници : ))

Pedigree
02-11-2008, 20:55
Няма плод на въображението ми :)
[/b]
Прав си,има само лъжи.

Това за братовчеда...ахахахахаха,тъ кмо като те разкриха,мислех да напиша,че така ще се измъкнеш.

:razz: :razz: :razz:

RAWRRR
02-11-2008, 20:57
[quote=Canis_Dirus]Swastica, ich habe erst jetzt bemrkt, dass bei Angabe von dir beherrschten Sprachen Deutsch gar vor Bulgarisch steht. Also w

bboy_bunker
02-11-2008, 20:58
[u] Неистов въобще няма това значение.. Използва се за крайности като например "неистов труд" т.е много тежък труд.. Най - вероятно си професор? Аз ти казвам, че има това значение.
[/b] Аз пък ти казвам, че си тъп...

Canis_Dirus
02-11-2008, 21:01
[quote=SWASTICA]
[u]In welche Form hast du deine Liquide Mittel? Ist die EZB nur eine in den H

tuka6na
02-11-2008, 21:03
Та...
Мусака правиш ли?
За мусаката като цяло?
Последно на какви години си?
Друсаш ,нали...
За наркотиците?
Eдин глас ,глас ли е?
Опитваш се да въплатиш в себе си колко личности по-точно?
Защо?
Май съм проспуснала много нещо ...
и все пак-какво ти е великото на теб,млади човече?
Какво време се пазят съдебните решения, с които се признават родителски права,и ако делото е отминало къде къде да търся решението...
Кажи ми нещо за последно.

machoka
02-11-2008, 21:05
Мислиш ли да продължаваш да се заяждаш за щяло и нещяло и да лигавиш всяка тема, в която участваш, защото ми направи впечатление че доста хора се оплакват, а моята роля принципно е да удовлетворя молбите им.

GameFace
02-11-2008, 21:11
След като отговориш на machoka се надявам да отговориш и на въпросите ми от 4-та страница.

Ice_Queen_
02-11-2008, 21:14
Лесно ли се депресираш?
Правил ли си опит да сложиш край на живота си?

bboy_bunker
02-11-2008, 21:18
Сигурен ли си, че скоростта е била 67км/ч ? Може да е била 66 или 68.. как реши да измислиш точно това число ?

Canis_Dirus
02-11-2008, 21:19
въпроса ми е на коя дата си роден(друго сега не ми идва наум). 26 ноември 82 :)
Значи си на 25. Слаб си в математиката доста. Не е само английския 8-)

Mamut
02-11-2008, 21:35
От удара ли главата ти стана толкова крива?




Ауе ти да не изпълняваш няква поръчка на извънземните ? :D

machoka
02-11-2008, 21:50
exploitedteen може да свърши това достатъчно добре.

psychopath
02-11-2008, 21:51
Плащат ли ти за да ни забавляваш? 8-)

Disrespect
02-11-2008, 21:56
мислиш ли да спреш да посещаваш форума??? Ако ви преча бих спрял :)

НЕ! сивото ми ежедневие се нуждае от клоун като теб който да ме развесели малко

machoka
02-11-2008, 21:57
Swastica, заяждаш ли се?!

02-11-2008, 22:01
Posting in the legendery threat!
Koga shte pravim magii?

02-11-2008, 22:05
взе да ми става скучно, ама как така бебетата не са пострадали при удар със 67 км в час???

Сигурно колата се е спускала и следователно е набирала скорост, а е бил голям баир, за да можеш да видиш, че ръкомахат, да прецениш ситуацията и да насочиш автомобила за челен сблъсък(бил си спрял отстрани). Дотук твърденията са доста невероятни, но ги приемам...

имаме сблъсък- челен на две коли със 67 км/ч от едната и да речем, даже че ти и с нулева скорост. В колата са седем човека, а има максимум 5 колана (идеален вариант всички да са си ги сложили, ама бебета и без това трябва да са в специални столчета, които няма къде да са сложени в ситуацията). Значи приемаме, че бебетата са в ръцете на жените...
при удар с 50 км/ч човек без колан е в опасност за живота от камшичен удар, а ако е с колан няма как да държи бебе и да го запази.
Бебетата би трябвало да се изчегъртат внимателно от предното стъкло в такъв случай.

Относно времето за реакция след като си видял хората в колата и че са паникьосани е маааааааааааааааааааааааа ааааааааааааалко вероятно, но... бебетата ми е интересно как са се запазили?? Ако всички са били с колани, еърбегове и т.н.???
Материал за направата и модел на колите?
Ускорение?

machoka
02-11-2008, 22:05
Заповядай:
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=3

когато ми остане време ще се занимя с твоя случай.

Mamut
02-11-2008, 22:06
Swastica, заяждаш ли се?! :smt018 не с лошото... :smt018




:D

02-11-2008, 22:06
Може ли да е магия за живот?
Че, чета темата и умирам от смях?

02-11-2008, 22:13
Колко килограма тежиш?

Blab
02-11-2008, 22:38
:razz:
На това викам аз 40-минутно забавление.
Леле, но съм много мекошава, от време на време му се връзвам...(срам)

Добре, как може да не провериш кой набор са 26-годишните? Пролука в с-мата...

Имам въпроси:
1. За какво мечтаеш?
2. Какво ти липсва? / Какво би притежавал съвършеният ти образ?
3. Свидетелство за раждане? (Наистина не вярвам...)
4. В какво вярваш?
5. От какво те е страх?
6. Какво те накара да се регнеш във форума(прочетох отговора ти със запълването на време... въпросът ми е по-друг)
7. Ти си...

GameFace
02-11-2008, 23:10
Кажи ми с по една дума за всяко - какво си постигнал, та се мислиш за нещо повече? Никога не съм отварял учебници. Спасих 7 човекшки живота, печелил съм 1 ви места в състезания. Не наранявам хората, не ги обиждам, никога не бих казал на едно момиче, че е грозно, ако ще и баба Яга да е. Не се събирам в компании и не пия. Не пуша. Не се дрогирам. Имам си добре платена работа. Не о всички, но от доста ....

7 човешки живота - За това те поздравявам. Не знам по какъв начин си ги спасил, но да речем, че няма значение.
1-ви места в състезания - Не си единствен. И другите печелят.
Отношението към момичетата - това те прави специален, но не може да е причина да се самовъзвишаваш.
Не се събираш в компании и не пиеш - това не те издига над нивото на хората, които го правят.
Не пушиш - аз пуша. Себеоценяването ми не се осланя върху това.
Не се дрогираш - пак не си единствен.
Имаш добре платена работа - много хора имат, но не са тръгнали едва ли не да коригират Библията.

Повечето няща, които си написал са пороци или + за възпитанието ти, като изключим спасяването на 7 човешки живота. Аз те питам какво си постигнал до момента, та се мислиш за нещо повече? Не говоря са конкретния ти статус. От какво си натрупал опит? 2 въпроса, на които се надявам да отговориш. :)

Все още ми е любопитно. :)

KoRnFlAkE
02-11-2008, 23:15
[quote=RAWRRR]
Est-ce que tu pense que lа distance entre la folie et lе g

eu.hyricane
02-11-2008, 23:16
v koi sportove si nai-ve6t

twiLight
02-11-2008, 23:20
v koi sportove si nai-ve6t

В надлъгванията е най-добър :D

Свастика,би ли се съгласил на едно разговорче?Само аз ще те изпитам колко знаеш по френски,английски и немски.За българския го уточнихме - пълна дупка си. :-D

eu.hyricane
02-11-2008, 23:30
v koi sportove si nai-ve6t

В надлъгванията е най-добър :D

Свастика,би ли се съгласил на едно разговорче?Само аз ще те изпитам колко знаеш по френски,английски и немски.За българския го уточнихме - пълна дупка си. :-D
ako laje mu pojelavam satanata da otvori portite na ada, za da zakleimi poro4nata mu du6a v pakala za ve4ni vremena !

twiLight
02-11-2008, 23:35
^^ти пък сега,защо кълнеш? :-o

quench
02-12-2008, 08:28
горе видях разни заяждания на тема български еизк и т.н.

кво, аз като правя грешки зле ли съм по български? клавиатурата е адски объркваща, тва е

освен това, много е жалко подобно заяждане

Saymon90
02-12-2008, 08:33
Има ли човек, на когото се възхищаваш? (когото си познавал, не звезда или някъв герой.. )
Трите най-тичпини неща за теб са...?
Секс за пари или просия?

quench
02-12-2008, 08:33
хаха, нещо си се озлобил

по-добре напсувай жабарят в кабинета, вмест5о да ни псуваш нас ;)

:razz:

иначе тва дето го гаврите по другите теми, ок, ама с езика е много дразнещо, направо не ти е на нивото - все пак ти си про драка ;)

Ice_Queen_
02-12-2008, 09:13
Свастика искаш ли да пием кафе ?
Направо си кажи адреса - ще те взема с колата..

Други желаещи да се дойдат с нас ? 8-) 8-)

quench
02-12-2008, 09:14
аз искам, ама само ако се съгласите да ми зикарате изпита вдруги ден

Ice_Queen_
02-12-2008, 09:19
аз искам, ама само ако се съгласите да ми зикарате изпита вдруги ден


Той Свастика е Superman,за него това не би бил никакъв проблем / ех,да има повече такива Superman-и и всички жени щяхме да сме мн щастливи и задоволени!!!/
Ама ,като ще идваш - моля без тежки предмети по джобове и раници!! :booooomb:

quench
02-12-2008, 09:24
що бе, аз също съм тежък ;)

едва ли ще дойда, миличка

Canis_Dirus
02-12-2008, 09:33
Искам и аз на кафе със Свастика. Ще пием Дъмпъл и ще пушим пури тазсъждавайки над екзистенциалните въпроси. Ще имам възможноста да надникна в личната му карта също 8-)
Може дори да ми спаси живота, ако се задавя с някой бадем...

Canis_Dirus
02-12-2008, 09:50
ууууууу Димпъла не върви с бадеми...

само вода
Това не е проблем за Свастика. Той ще ме спаси от удавяне тогава. Аз Дъмпъл и без това не уважавам има оцветител, баси измамниците.

Canis_Dirus
02-12-2008, 10:12
Мдам на малкото етикетче на гърлото на бутилката (отзад) си пише Скоч +
карамален оцветителн (caramel coloring) познато като Е150 има го и в колата. Мамят хората! Колатя с това я боядисват кафява, а на уискито придават цвят. Мошеници.

Свастика, защо подяволите слагат оцветител на Дъмпъла? Защо?
Мисля, че е от бъчвите, които купуват. Явно в тях е отлежавал нискокачествен бърбън и не пускат боя. А твоето менеие какво е?

bboy_bunker
02-12-2008, 10:58
каниус дирникус... спри се малко вече...

Canis_Dirus
02-12-2008, 11:02
каниус дирникус... спри се малко вече...ъ?

twiLight
02-12-2008, 11:05
горе видях разни заяждания на тема български еизк и т.н.

кво, аз като правя грешки зле ли съм по български? клавиатурата е адски объркваща, тва е

освен това, много е жалко подобно заяждане

Куенчи,не аз - той претендира,че е всемогъщ и никога не прави грешки.Тъй че няма какво да ми се караш,ще продължа да му се смея. :D 8)

quench
02-12-2008, 11:06
така ли? а да дойда да ти изтрещя един - от тва няма по-добър довод в спора рофлмао :razz:

не, сериозно - тва е най-тъпото нещо, да се ебавате за езика - в смисъл, размивате хубавите гаври с разни лексикални и граматически простотии

кой ти го гледа тва, ние сме модерни хора....

twiLight
02-12-2008, 11:13
^^ела ми изтрещи 2 ::: 8)

Canis_Dirus
02-12-2008, 11:16
Стига спам бе!

Свастика, ходил ли си на концерт на Веселин Маринов? Фен ли си му? Голям е нали? Раздава се!

krem4et0
02-12-2008, 11:16
Никой не е длъжен, но според мен е инфантилно да си на толкова години, да имаш добра работа и да си живуркаш с вашите. Човек трябва да е самостоятелен на тази възраст, а ако си живееш с родителите - доста невъзможно е :)

Всъщност ако е на 26 тогава не би било смешно, но той не е така, че... rofl :razz:

И освен това се прави на мъченик в момента.... :o

Айде сега. сестра ми е на 31, но за сега живее у дома. разведе се и няма къде да отиде. до 26 също живееше в къщи(преди да се омъжи), защото следваше и караше доктурантура. А със стипендия от 200 лв не можеш да си самостоятелен. да, ако работиш е друго, но има доста хора на 20 и отгоре, които не работят, следват и съответно живеят с родителите си. 1 мой познат е на 27, има си работа и добри доходи, но живее с баща си(майка му е починала). какволошо има в това?

quench
02-12-2008, 12:17
кремче, благословен е тоя, дето може да живее с родителите си и да се понася с тях

няма лошо, разбира се, но не всички могат да издържат

bboy_bunker
02-12-2008, 12:19
Каникулитус дирникус и вечният експлоатиран тийн осраха всичко.. Не само темата, но и форума... Няма място, където да не сте флъдили.
Ако някой заслужава бан, то това сте вие...

Canis_Dirus
02-12-2008, 12:25
Каникулитус дирникус и вечният експлоатиран тийн осраха всичко.. Не само темата, но и форума... Няма място, където да не сте флъдили.
Ако някой заслужава бан, то това сте вие...
пиши на pop@armenia.org !

bboy_bunker
02-12-2008, 12:28
Е, и да се оплача никой няма да те банне.. ти си Форумният пазач, на всяка манджа мерудия, на лайното мухата и т.н. и т.н. Твойто присъствие тук е вечно и непреходно.. Ти си избраникът за Ключа на форума, дори Аллах и Хор ти се кланят, защото огравяш всяка тема с невероятните си коментари... Ех, моят георой ! :-)

krem4et0
02-12-2008, 14:03
кремче, благословен е тоя, дето може да живее с родителите си и да се понася с тях

няма лошо, разбира се, но не всички могат да издържат

Кой е твърдял подобно нещо? Сестрата ще се мести в 1 апартамент напролет, ма той не е нейн, а е на нашите пак.......не зная кой човек под 30 може да си позволи собствено жилище.

Boot
02-12-2008, 14:07
Никой не е длъжен, но според мен е инфантилно да си на толкова години, да имаш добра работа и да си живуркаш с вашите. Човек трябва да е самостоятелен на тази възраст, а ако си живееш с родителите - доста невъзможно е :)

Всъщност ако е на 26 тогава не би било смешно, но той не е така, че... rofl :razz:

И освен това се прави на мъченик в момента.... :o

Айде сега. сестра ми е на 31, но за сега живее у дома. разведе се и няма къде да отиде. до 26 също живееше в къщи(преди да се омъжи), защото следваше и караше доктурантура. А със стипендия от 200 лв не можеш да си самостоятелен. да, ако работиш е друго, но има доста хора на 20 и отгоре, които не работят, следват и съответно живеят с родителите си. 1 мой познат е на 27, има си работа и добри доходи, но живее с баща си(майка му е починала). какволошо има в това?
Мда, и по тази причина споменах, че ако човек ИМА ДОБРА РАБОТА (както се похвали младежа). Много ясно, че докато студентстваш да си живуркаш при родителите е най-яко.

Disrespect
02-12-2008, 14:07
Е, и да се оплача никой няма да те банне.. ти си Форумният пазач, на всяка манджа мерудия, на лайното мухата и т.н. и т.н. Твойто присъствие тук е вечно и непреходно.. Ти си избраникът за Ключа на форума, дори Аллах и Хор ти се кланят, защото огравяш всяка тема с невероятните си коментари... Ех, моят георой ! :-)

що да не пише, бе? ти що пишеш в тая тема? що пишеш във форума?

Ice_Queen_
02-12-2008, 14:15
Свастика ще излезем ли не разбрах последно?

:oops:

bboy_bunker
02-12-2008, 14:29
Е, и да се оплача никой няма да те банне.. ти си Форумният пазач, на всяка манджа мерудия, на лайното мухата и т.н. и т.н. Твойто присъствие тук е вечно и непреходно.. Ти си избраникът за Ключа на форума, дори Аллах и Хор ти се кланят, защото огравяш всяка тема с невероятните си коментари... Ех, моят георой ! :-)

що да не пише, бе? ти що пишеш в тая тема? що пишеш във форума? Млъкни като не знаеш за какво става въпрос... имам предвид да се пише ПО ТЕМАТА... аман от посерковци..

Disrespect
02-12-2008, 14:32
Е, и да се оплача никой няма да те банне.. ти си Форумният пазач, на всяка манджа мерудия, на лайното мухата и т.н. и т.н. Твойто присъствие тук е вечно и непреходно.. Ти си избраникът за Ключа на форума, дори Аллах и Хор ти се кланят, защото огравяш всяка тема с невероятните си коментари... Ех, моят георой ! :-)

що да не пише, бе? ти що пишеш в тая тема? що пишеш във форума? Млъкни като не знаеш за какво става въпрос... имам предвид да се пише ПО ТЕМАТА... аман от посерковци..

ми че те си обсъждат свастицата бе...кво толкова

пък и винаги има офтопик...по твоята логика трябва да се банне 90% от форума

bboy_bunker
02-12-2008, 14:34
и ти ли си анархист :lol: :lol: :lol:

bboy_bunker
02-12-2008, 14:36
exploitedteen, написах тези неща тук преди да пиша там.. така че не проявявай великия си хумор...

bboy_bunker
02-12-2008, 14:39
ми това не ви е anarchyproblem, така че... :booooomb:

bboy_bunker
02-12-2008, 14:48
такива като вас трябва да ги бесиме по уличните лампи 8-)

Disrespect
02-12-2008, 14:49
такива като вас трябва да ги бесиме по уличните лампи 8-)

бесете ни бе...никой не ви е спрял ;)

twiLight
02-12-2008, 14:55
^^Я марш да носиш кафе на шефката. 8-)

PinkFloydSound
02-12-2008, 14:56
как се казваш?
на колко си?
какво музика слушаш?
защо всички те мразят?
по дяволите защо не отговаряш на нито един от въпросите, зададени в тази тема? 8-)

bboy_bunker
02-12-2008, 14:57
Еее.. нека е в унисон с анархията.. мрачно, черно, бесило, счупена улична лампа (от анархист естествено)..

А ние сме... там е работата, че ако ти кажа, трябва да те лиша от живот 8)

:-P

Disrespect
02-12-2008, 15:04
Еее.. нека е в унисон с анархията.. мрачно, черно, бесило, счупена улична лампа (от анархист естествено)..

А ние сме... там е работата, че ако ти кажа, трябва да те лиша от живот 8)

:-P

гахахахахахаха

те анархистите нямат кво да правят и си викат "дай да отидем да счупим някоя лампа.."

bboy_bunker
02-12-2008, 15:18
^ именно... ех, как знаеш :-D

bboy_bunker
02-12-2008, 15:29
по-скоро се въргалят по земята с качулки и се стъпчат.... :smt026

twiLight
02-12-2008, 15:33
т'фа е бившия ми шеф, а кракът е мой... :razz: :razz:

в тая връзка - ти обеща нещо,ама май не помниш. :-x

bboy_bunker
02-12-2008, 15:34
готин анархо шеф имаш :D

а за кинтите... нямаха ли бухалки ? какви анархоси са те.. тц тц тц :shock:

twiLight
02-12-2008, 15:38
^^и като сводник ли искаш да изкарваш вече? :shock:
браво,хапи ръката,която те храни(в случая - превежда) :D

quench
02-12-2008, 15:40
тея трошащи анархисти ми приличат на децата според Боби Турбото 8)

twiLight
02-12-2008, 15:42
диъл.тогава следващият път ще те оставя сам в банката да си мъцаш и гъцаш с респонсабълката 8)

п.с.искам фор фрий

twiLight
02-12-2008, 15:49
ти па,кой ще ми устои на чара?
ще се усмихна ето така 8-) и е мой вовеки.

+ тва ай лов дъ компетишън 8)

Disrespect
02-12-2008, 16:04
ти па,кой ще ми устои на чара?
ще се усмихна ето така 8-) и е мой вовеки.

+ тва ай лов дъ компетишън 8)

що си заеба стария акаунт?

или те баннаха за флудене в кофата или нещо от сорта? 8-)

twiLight
02-12-2008, 21:18
[що си заеба стария акаунт?

или те баннаха за флудене в кофата или нещо от сорта? 8-)

^^аз в кофата не влизам 8-) пък и остарях,не пия вече и реших да градя имидж наново :D

Ice_Queen_
02-12-2008, 21:49
УОУ а автограф ще може ли да получа ,освен сокчето? :oops:

true.
02-12-2008, 21:50
Тъп си,Свастике,тъп си...

true.
02-12-2008, 22:00
Тъп си,Свастике,тъп си...
Така, така, важното е ти да си умен/а ;)

Точно така.Което не променя факта,че си гнусен,лъжлив тъпанар.

Disrespect
02-13-2008, 06:47
[що си заеба стария акаунт?

или те баннаха за флудене в кофата или нещо от сорта? 8-)

^^аз в кофата не влизам 8-) пък и остарях,не пия вече и реших да градя имидж наново :D

ахаха, започваш нов форумен живот? 8-)

apparition
02-13-2008, 07:29
Я кажи честно чукал ли си баба си? :razz: :razz: :razz: 8-)
ебати въпроса........май тебе баща ти те е чукал... :-x

Disrespect
02-13-2008, 08:21
радваш ли се че стана център на внимание? :>

w0sh
02-13-2008, 13:44
Кажи един свой комплекс и не ме лъжи,че нямаш.

PinkFloydSound
02-13-2008, 13:51
смяташ ли, че самочувствието ти е с покритие :-D

Disrespect
02-13-2008, 14:01
смяташ ли, че самочувствието ти е с покритие :-D


абе я го питай дали смята че самочувствието му е с покритие че никой не го е питал още..

Disrespect
02-13-2008, 14:02
Кажи един свой комплекс и не ме лъжи,че нямаш.
Не се харесвам...


това не личи от профила и от снимките ти

Ice_Queen_
02-13-2008, 14:06
УОУ а автограф ще може ли да получа ,освен сокчето? :oops:
На задника ли? :-D
Не ти там работа нямаш..

просто автограф-да се хваля на внуците,че съм се срещала с теб!!!

bloodfrozen
02-13-2008, 14:13
Ето малко въпроси и от мен..
Какво си си поставил като цел в живота?
Имаш ли профили в сайтове от сорта на сладур, импулс и еtc.?
Kaква е политическата ти позиция?
На коя партия си симпатизант?
Би ли искал да върнеш времето назад, за да поправиш някои свои грешки?
Каква козметика ползваш (ако ползваш, де..)?
Можеш ли да готвиш? Ако да - какво?
Толкова засега.. 8-)

Ice_Queen_
02-13-2008, 14:16
УОУ а автограф ще може ли да получа ,освен сокчето? :oops:
На задника ли? :-D
Не ти там работа нямаш..

просто автограф-да се хваля на внуците,че съм се срещала с теб!!!
Да, като се замисля не можеш да си свалиш килотите и да кажеш: "Виж баба от кой има автограф 8) " :razz:
ПП - Като толкова искаш - нп :-D
това не личи от профила и от снимките ти Едно е да се харесваш, друго е да се уважаваш :)

виж,само ти си този който си купува килоти,но нищо - да си травестит е позволено в днешно време , простено ти е 8-)

И като стана дума : Въпрос : Обичаш ли баба си?

quench
02-13-2008, 14:22
цитат-на-цотата-на-цитата-на-цитата....

сигурни сме, че личните ви раговори са интересни, нужно ли е обаче да ги четем по 30 пъти? :)

Disrespect
02-13-2008, 15:00
УОУ а автограф ще може ли да получа ,освен сокчето? :oops:
На задника ли? :-D
Не ти там работа нямаш..

просто автограф-да се хваля на внуците,че съм се срещала с теб!!!
Да, като се замисля не можеш да си свалиш килотите и да кажеш: "Виж баба от кой има автограф 8) " :razz:
ПП - Като толкова искаш - нп :-D
това не личи от профила и от снимките ти Едно е да се харесваш, друго е да се уважаваш :)


ъъм...това не е уважение, а унижение

PinkFloydSound
02-13-2008, 15:15
смяташ ли, че самочувствието ти е с покритие? Абсолютно ;)
е защо по ангелите смяташ така...

w0sh
02-13-2008, 15:20
Имам още.
Какво за теб е интелигентен човек.

Какво мислиш за позьорството?

PinkFloydSound
02-13-2008, 15:24
смяташ ли, че самочувствието ти е с покритие? Абсолютно ;)
е защо по ангелите смяташ така...
Иди в игри, там можеш да си множиш мненията ;)
аз не съм тука за да си множа мненията...знам много добре къде да ги множа и ако искам да ида в игри, ще ида...но съм дошла в тази тема, за да ти чета измишльотините... :wink: просто аз не смятам, че самочувствието ти има покритие...направих си труда, прочетох всичките 16 страници до тук, и просто се убедих...7 човека в лека кола...

PinkFloydSound
02-13-2008, 15:40
какво влагаш в думите в подписа си Swastica Rock`s...можеш да ми кажеш и какво означават де :-D отде знаеш, че съм дете? :-D

PinkFloydSound
02-13-2008, 15:47
какво влагаш в думите в подписа си Swastica Rock`s...можеш да ми кажеш и какво означават де :-D отде знаеш, че съм дете? :-D
Влагам си парите там.
От къде ли? Ами от постовете ти, при това мисля, че си на 13 14 максимум!
е пак не ми отговори кво означава

PinkFloydSound
02-13-2008, 15:52
какво влагаш в думите в подписа си Swastica Rock`s...можеш да ми кажеш и какво означават де :-D отде знаеш, че съм дете? :-D
Влагам си парите там.
От къде ли? Ами от постовете ти, при това мисля, че си на 13 14 максимум!
е пак не ми отговори кво означава
Нищо.
тц-тц-тц...

bboy_bunker
02-13-2008, 16:01
Имам и аз няколко въпроса:

Защо излъга, че си на 26?
Имаш ли проблеми с общуването? (имам предвид извън форума, тук е ясно, че имаш)
Малтретиран ли си от родителите си или други хора?

И като за финал:

Защо си избиваш комплексите по толкова жалък начин - чрез лъжи?

PinkFloydSound
02-13-2008, 16:07
Кеймбриджка работа :-D да, на 13 съм, доволен?!? поне си признавам истинската възраст...давам ти 17 години...най-много...

Disrespect
02-13-2008, 16:23
означава SWASTICA КЪРТИ! МНОО ГОТИН ПИЧ! СТРАШЕН!

UnaBletoLoVeU
02-13-2008, 16:40
какво влагаш в думите в подписа си Swastica Rock`s...можеш да ми кажеш и какво означават де :-D отде знаеш, че съм дете? :-D
Влагам си парите там.
От къде ли? Ами от постовете ти, при това мисля, че си на 13 14 максимум!
е пак не ми отговори кво означава
Нищо.

Ан тъй :) Нищо не значи (= Ако искаш да е със значение на Swastica кърти не е трябвало да има апостроф преди "s".

Гледах някои коментари и забелязах, че всички са далеч от приятелски настроени хора...има бая заядливци у форума и е нормално да не се разбираш с всички, ама като гледам ти БАШ с никой не се разбираш. Дано не е тъй и в живота.

Няма да задавам въпроси, защото не съм изчела всичките страници и може да повторя някого...или пък яяя....ще питам, пък ако се повтарят, моля извини ме ;-)

1. Вярваш ли в Бог?
2. Не мислиш ли, че дори и да се имаш за адски умен и невероятен човек е нужно да се държиш с хората като с равни?
3. Какво ще празнуваш на 14ти?

AvaLan4e
02-13-2008, 17:38
(=
Какво за теб е посредствеността? Тоет как я приемаш, въобще приемаш ли я?
Абстракция или няма нищо повече/като по-добро и въобще сполучливо, което би могло да е където и да е/ от реалността/и изкуството само и единствено като предаване точно и 'прекрасно' на действителността?/?
Нещо против прякорите?

HePeAJIeH
02-13-2008, 18:06
Какво точно означава в превод свастика и колко пари печелиш като модел?

mhmhmhmhm
02-14-2008, 13:00
[quote=SWASTICA]Лични въпроси:
1.Име ... Дейвид
3.Рождена дата и година, зодия ... 26.11.1990,стрелец
5.Училище ... Явявам се като частен ученик 8)
интересно ...

PinkFloydSound
02-14-2008, 13:04
[quote=SWASTICA]Лични въпроси:
1.Име ... Дейвид
3.Рождена дата и година, зодия ... 26.11.1990,стрелец
5.Училище ... Явявам се като частен ученик 8)
интересно ...
ей аз тряа значи да стаам екстрасенс...еж как познах, че си на 17...човече, ти вярваш ли си и сам на лъжите?!?!?аз не...

mhmhmhmhm
02-14-2008, 13:58
Сега ще каже,че това го е писал 'брат му' :P

Canis_Dirus
02-14-2008, 14:13
Сега ще каже,че това го е писал 'брат му' :P
баща му го е писал!

PinkFloydSound
02-14-2008, 14:29
чичо му...

fake
02-14-2008, 15:24
гаджето му...от мъжки пол...

Felis_Dirus
02-14-2008, 15:26
Не се ли дразниш, че са те задъвкали толкова хора?

Felis_Dirus
02-14-2008, 15:31
Трагици сте сите... :? Кво го одумвате тоя пустиняк 50 страници не знам.... :(

Ти пък голям критик се извъди..

Felis_Dirus
02-14-2008, 15:44
Bah...K1de vidq kritika be? :shock: Омг аз ли с1м кьорав или фо? Ей момиченце, аз ако почна да критикувам ше има да си четете на долу полувин час(или най-много да ми спре нета като "Пратя" :D ) Фани си направи неколко бръчки по моз1чето, пък после щракай копчетата на клавиятурата смело :)

В предния си пост ти отправи критика към другите, ако не се лъжа.


П.С.
Не съм момиченце, коте, и второ, 'мозъчето' ми е достатъчно набръчкано, бъди сигурен.

Лека вечер. :wink:

run
02-14-2008, 21:00
hah...na kfo sa gotovi nqkoi za pone malko vnimanie...7 jivota drug pyt..ina4e temata e moje bi nai-golqmata hrana, koqto sym vijdal...ima6 li nqkfi fobii?

bboy_bunker
02-14-2008, 21:04
турете ме мене на столетката :-P :razz:

Disrespect
02-14-2008, 21:06
аз не искам на стола..

ако ме сложите няма да отговарям на въпросите :x

bboy_bunker
02-14-2008, 21:07
^ що бе? виж на свастиката кво му е готино 8-)

RAWRRR
02-15-2008, 07:12
аз не искам на стола..

ако ме сложите няма да отговарям на въпросите :x

Мдам..

и аз и аз..даже отказах на свастиката да ме слага на стола..щото..
предполагам,че ще ме питат някакви въпроса от типа на:

емо ли си?
поемаш ли го отзад?
гълташ ли?

..
А на такива въпроси отговарам само наживо..


..особено ако съм с двете си красавици с железни бомбета.

02-15-2008, 07:46
ППП - Кой да слагаме на стола в понеделник?[/b]

mo6no
раврррр бе

rakiQ
02-15-2008, 08:42
като ти гледам фейса и ми иде да се издрайфам!защо ли??

Blacklisted
02-15-2008, 09:21
остави я свинята :-D

bboy_bunker
02-15-2008, 09:21
не позна :)

защото ти гледа мутрата :-D

bboy_bunker
02-15-2008, 09:23
Аз не помня да съм искал да ми искаш мнението :D

Blacklisted
02-15-2008, 09:23
Рилски, много си загорял напоследък? 8-)

bboy_bunker
02-15-2008, 09:26
Рилски, много си загорял напоследък? 8-)кой е Рилски ? :-o

bboy_bunker
02-15-2008, 09:26
Аз не помня да съм искал да ми искаш мнението :D
От това би следвало да не го даваш :) от това би следвало да правя каквото си поискам :)

Blacklisted
02-15-2008, 09:29
Рилски, много си загорял напоследък? 8-)кой е Рилски ? :-o
Ти, ти ;)

rakiQ
02-15-2008, 09:29
SWASTICA
Кондьо сподели ,че ти е баща??

rakiQ
02-15-2008, 09:32
не те инт. кой е моя тати!

кое не харесваш и кое харесваш в теб??

PinkFloydSound
02-15-2008, 10:18
броил ли си си бръчките по мозъка :-D

Blacklisted
02-15-2008, 10:24
броил ли си си бръчките по мозъка :-D

Да си си рязала вените скоро?
Нещо май не достига достатъчно кръв до главния мозък? :)

PinkFloydSound
02-15-2008, 10:37
броил ли си си бръчките по мозъка :-D

Да си си рязала вените скоро?
Нещо май не достига достатъчно кръв до главния мозък? :)
не :cry: ама вчера си сцепих чутурата и потече много кръв и за това :cry:

eu.hyricane
02-15-2008, 12:40
swastica, spored teb ot kolko tupanika 6te te svalq na zemqta? spored men 40% ot telesnata ti masa e sasredoto4ena v skafandara ti, i moje bi ot 1 prili4no dqsno kro6e 6te padne6.. tvoeto mnenie ?

bboy_bunker
02-15-2008, 12:49
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

eu.hyricane
02-15-2008, 12:50
swastica, spored teb ot kolko tupanika 6te te svalq na zemqta? spored men 40% ot telesnata ti masa e sasredoto4ena v skafandara ti, i moje bi ot 1 prili4no dqsno kro6e 6te padne6.. tvoeto mnenie ?
За да ме изскараш в нокаут, силата на удара ти, трябва да надминава 70 кг/см2 , което за твоята възраст и структура на тялото е невъзможно, но виж моя удар е около 56, така че, може да не си нокаут, ама доста ще те боли ;)
hodq na fitnes ot 3 godini i sym treniral tlaskane na gule i kik boks. teja 77 kilograma.. imam li 6ansove ?

PinkFloydSound
02-15-2008, 12:54
swastica, spored teb ot kolko tupanika 6te te svalq na zemqta? spored men 40% ot telesnata ti masa e sasredoto4ena v skafandara ti, i moje bi ot 1 prili4no dqsno kro6e 6te padne6.. tvoeto mnenie ?
За да ме изскараш в нокаут, силата на удара ти, трябва да надминава 70 кг/см2 , което за твоята възраст и структура на тялото е невъзможно, но виж моя удар е около 56, така че, може да не си нокаут, ама доста ще те боли ;)
Пише се "изкарваш"..И..да, eu.huricane, определено имаш шансове :-D

bboy_bunker
02-15-2008, 12:55
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ABSOLUTme
02-15-2008, 13:02
Абе,Свастика,нали форумът беше място,освободено от политически,расови,полови и т.н. предрасъдъци?Нали всеки можеше свободно да си изразява мнението,в която тема желае?Кво стана,пак ли си обърка теориите? 8)

Blacklisted
02-15-2008, 13:07
Селю aka eu.hyricane и Повервин aka
SWASTICA ще се бият ахахха смех...
Абе вие от провинцията сте големи биячи, мама му стара...

eu.hyricane
02-15-2008, 13:13
Селю aka eu.hyricane и Повервин aka
SWASTICA ще се бият ахахха смех...
Абе вие от провинцията сте големи биячи, мама му стара...
selio e maika ti, i az ne se biq..

Blacklisted
02-15-2008, 13:14
Значи или ядеш много бой или си някъф форумен отворко... на живо мишок в чизми :lol:

PinkFloydSound
02-15-2008, 13:16
А нали във всяко едно твое мнение, наблягаше на това колко много уважаваш чуждото мнение и как всеки има право на свое собствено...Какво стана, а? Откъде ти дойде на акъла, че имаш свои собствени теми? Ти пък съсвсем се възгордs като те сложиха на стола и те оплюха всички, а? :lol:

eu.hyricane
02-15-2008, 13:25
Значи или ядеш много бой или си някъф форумен отворко... на живо мишок в чизми :lol:
dosta si metilqv i ti.. kazvam 4e ne se biq, ako qm boi, pak si e edin vid biene.. ot 5 godini ne sym se sbival, smqtam, 4e problemite trqbva da se razre6avat 4rez govorene i postigane na konsensus.. ako tova me pravi mi6ka, zna4i sym si takav ^^
ama qvno si bavnozagrqva6t, pak 6te ti obqsnq.. ne sym KAZVAL 4e 6te go biq.. pitah go dali imam 6ansove da go svalq.. tova e vapros, moron, i svastikata be6e dlajen da otgovori.. ako iska6 mi prerovi si4ki postove, edin pyt ne sym kazal "ai da se sre6tnem na jivo, 4e da ti 4upq glavata"..
sadak

PinkFloydSound
02-15-2008, 13:26
Какво е било отношението на съучениците ти към теб в ученическите ти години :-D

eu.hyricane
02-15-2008, 13:28
Какво е било отношението на съучениците ти към теб в ученическите ти години :-D
sega e maksimum na 18 spored men

PinkFloydSound
02-15-2008, 13:30
Какво е било отношението на съучениците ти към теб в ученическите ти години :-D
sega e maksimum na 18 spored men
е то това е друг въпрос...когато и да е било, искам SWASTICA да ми отговори на въпроса :)

eu.hyricane
02-15-2008, 13:32
Какво е било отношението на съучениците ти към теб в ученическите ти години :-D
sega e maksimum na 18 spored men
е то това е друг въпрос...когато и да е било, искам SWASTICA да ми отговори на въпроса :)
ve4e otgovori :p

Blacklisted
02-15-2008, 13:35
dosta si metilqv i ti.. kazvam 4e ne se biq, ako qm boi, pak si e edin vid biene.. ot 5 godini ne sym se sbival, smqtam, 4e problemite trqbva da se razre6avat 4rez govorene i postigane na konsensus.. ako tova me pravi mi6ka, zna4i sym si takav ^^
ama qvno si bavnozagrqva6t, pak 6te ti obqsnq.. ne sym KAZVAL 4e 6te go biq.. pitah go dali imam 6ansove da go svalq.. tova e vapros, moron, i svastikata be6e dlajen da otgovori.. ako iska6 mi prerovi si4ki postove, edin pyt ne sym kazal "ai da se sre6tnem na jivo, 4e da ti 4upq glavata"..
sadak Вид биене си е, ако преди да почнеш да ядеш бой си дал отпор, иначе никво биене не - ядене е само ;)

Значи к'во излиза - във форума много риташ срещу ръжена,
иначе консенсуси постигал...

Чел съм ти глупостите и повечето пъти се изказваш доста крайно и агресивно.. псуваш, не знам с това какъв консенсус може да постигнеш освен някой шамар ;)

PinkFloydSound
02-15-2008, 13:35
Какво е било отношението на съучениците ти към теб в ученическите ти години :-D
Отвратително :)
А поради каква причина? просто съучениците ти са били кухи шматароци или са си имали причина да имат такова отношение? И какво по-точно да разбирам под отвратително?

PinkFloydSound
02-15-2008, 13:48
аха...тва е зле :( какво мислиш за фешънщината?

Ellie
02-15-2008, 14:27
С колко завърши по английски език? :-o

Madness
02-15-2008, 16:16
Вие сте луди с тия 22 страници бе :lol:

eu.hyricane
02-15-2008, 16:20
Вие сте луди с тия 22 страници бе :lol:
80% sa samo psuvni i sporove i mass quote

DisciplineAndOrder
02-15-2008, 16:47
аха...тва е зле :( какво мислиш за фешънщината?
Комерс...

тва не ти пречи и ти да си фешънче,м?

mhmhmhmhm
02-16-2008, 09:08
Оф,човече,вече сам се оплиташ в лъжите си ;)

belerofone
02-16-2008, 09:32
Как виждаш ДОВЕРИЕТО по принцип и доверяваш ли се на някого?
Какво е приятелството за теб?
Считаш ли се за човек с дефицити?
Някой помагал ли те е за нещо?
Лъжата друг начин ли е да спечелиш войната?(не те упреквам в лъжа)

Това са единствените 5 въпроса , които ще задам.Винаги можеш и да не ми отговаряш.

belerofone
02-16-2008, 14:44
Как виждаш ДОВЕРИЕТО по принцип и доверяваш ли се на някого? Доверието е една от най - лошите черти в даден характер! Да седовериш, означава да загубиш ;) Преди се доверявах на много хора.. Сега не се доверявам на никой. Доверие се гради с години и се бута само за 1 секунда.
Какво е приятелството за теб? Мит.
Считаш ли се за човек с дефицити? Не до голяма степен, но най - вероятно :)
Някой помагал ли те е за нещо? Майка и татко са ми помагали само :)
Лъжата друг начин ли е да спечелиш войната? Лъжата не е начин ;) И дори и да беше... Не, няма да е начин за печелене на войната.. Ще бъде начина за губене на битката ;)
Поздрави :)

Казусът е нерешим...Казах , че ще задам само 5 въпроса и няма да питам повече , но от отговрите ти човек научава неща , които най-вероятно не бе искал да бъдат узнати.

На 26 си стигнал до изводи , които нараняват , и които обричат.Единствено се надявам да не си извървял този път по болезнения начин.

Няма да е форума този , който ще променя света , нито пък хората в частност , но не всеки и всичко е поставено под общ знаменател.Прочети хората...

SuicideBitch
02-16-2008, 14:57
ДЕЙВИД!!
К'ВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ , ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЯМАШЕ 18 А СЯ СИ НА 26 лол...
ПРЕДИ ГОДИНА СИ БИЛ В ЧУЖБИНА ?! ХаХХхА ДА АМА НЕ СИ...ЗАЩО СЕ ГАВРИШ ТАКА С ХОРАТА БЕ!!!

tuka6na
02-16-2008, 14:57
Забелязвам ,предизвикваш небивал интерес у публиката.
Завладя 'ефира' мигновенно,без значение ,че в отговор на всичко получи доста негативни мнения.
Какво те привлича в числото 26?
Осъзнаваш ли колко много всъщност е това и от къде тоя стремеж да порастнеш бързо?
Какво си намислил за събота вечер?
Какво правиш в момента?
Личи ли си,че АЗ нямам какво да правя в момента?
...

belerofone
02-16-2008, 15:01
ДЕЙВИД!!
К'ВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ , ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЯМАШЕ 18 А СЯ СИ НА 26 лол...
ПРЕДИ ГОДИНА СИ БИЛ В ЧУЖБИНА ?! ХаХХхА ДА АМА НЕ СИ...ЗАЩО СЕ ГАВРИШ ТАКА С ХОРАТА БЕ!!!

Нищо конкретно не казваш....Ако пишеш упреци , пиши го на ЛС...

belerofone
02-16-2008, 15:05
Очевидно много се навъдиха , които пазнават СВАСТИКА...Това са ТЕ...

SuicideBitch
02-16-2008, 15:08
ДЕЙВИД!!
К'ВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ , ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЯМАШЕ 18 А СЯ СИ НА 26 лол...
ПРЕДИ ГОДИНА СИ БИЛ В ЧУЖБИНА ?! ХаХХхА ДА АМА НЕ СИ...ЗАЩО СЕ ГАВРИШ ТАКА С ХОРАТА БЕ!!!
А Вие сте? :)

луси луси луси хаха

belerofone
02-16-2008, 15:11
ДЕЙВИД!!
К'ВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ , ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЯМАШЕ 18 А СЯ СИ НА 26 лол...
ПРЕДИ ГОДИНА СИ БИЛ В ЧУЖБИНА ?! ХаХХхА ДА АМА НЕ СИ...ЗАЩО СЕ ГАВРИШ ТАКА С ХОРАТА БЕ!!!
А Вие сте? :)

луси луси луси хаха

Излагаш се....Усещаш ли или е необходима подкрепа на мнението ми...

Blacklisted
02-16-2008, 15:21
Вярно ли е че имаш фетиш към щрауси?
А че си завършил Бизнес администрация на едър крилат добитък в силистренския клон на Оксфорд?

SuicideBitch
02-16-2008, 15:23
ДЕЙВИД!!
К'ВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ , ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЯМАШЕ 18 А СЯ СИ НА 26 лол...
ПРЕДИ ГОДИНА СИ БИЛ В ЧУЖБИНА ?! ХаХХхА ДА АМА НЕ СИ...ЗАЩО СЕ ГАВРИШ ТАКА С ХОРАТА БЕ!!!
А Вие сте? :)

луси луси луси хаха

Излагаш се....Усещаш ли или е необходима подкрепа на мнението ми...
а де еба в грозния пингвинкси задник,мълчи,дейв си знае,ти трай,т'ва е,начукай си го,ти се излагаш щоту незнаеш защо стаа върпос и отговаряш! (:

belerofone
02-16-2008, 15:27
ДЕЙВИД!!
К'ВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ , ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЯМАШЕ 18 А СЯ СИ НА 26 лол...
ПРЕДИ ГОДИНА СИ БИЛ В ЧУЖБИНА ?! ХаХХхА ДА АМА НЕ СИ...ЗАЩО СЕ ГАВРИШ ТАКА С ХОРАТА БЕ!!!
А Вие сте? :)

луси луси луси хаха

Излагаш се....Усещаш ли или е необходима подкрепа на мнението ми...
а де еба в грозния пингвинкси задник,мълчи,дейв си знае,ти трай,т'ва е,начукай си го,ти се излагаш щоту незнаеш защо стаа върпос и отговаряш! (:

Дали знам или не , мога аз да ти кажа...Ти нямаш това право...

Вдигни малко летвата с псувните....Никакъв те няма....
Научи се и да пишеш грамотно когато се бъхтиш с такива думички , които си чул по филмите...

Айде отиди да научиш още нещо , което може да ми напишеш...

Поздрави...

Decu
02-16-2008, 15:31
Омг... :lol:
20 и кусур страници!!!
За много по-стойностни потребители нямаше и половината бе!
Аз всъщност и една страница не съм прочела от тая тема де...тоз не ме интересува...

SuicideBitch
02-16-2008, 15:35
ДЕЙВИД!!
К'ВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ , ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЯМАШЕ 18 А СЯ СИ НА 26 лол...
ПРЕДИ ГОДИНА СИ БИЛ В ЧУЖБИНА ?! ХаХХхА ДА АМА НЕ СИ...ЗАЩО СЕ ГАВРИШ ТАКА С ХОРАТА БЕ!!!
А Вие сте? :)

луси луси луси хаха

Излагаш се....Усещаш ли или е необходима подкрепа на мнението ми...
а де еба в грозния пингвинкси задник,мълчи,дейв си знае,ти трай,т'ва е,начукай си го,ти се излагаш щоту незнаеш защо стаа върпос и отговаряш! (:

Дали знам или не , мога аз да ти кажа...Ти нямаш това право...

Вдигни малко летвата с псувните....Никакъв те няма....
Научи се и да пишеш грамотно когато се бъхтиш с такива думички , които си чул по филмите...

Айде отиди да научиш още нещо , което може да ми напишеш...

Поздрави...

Нее определено незнаеш закво стаа въпрос ,вервам ми :Р
иначе на съм на състезание по литература . не се прави на умна (: не сИ!
бтв момиче съм с леки отклонения :3 мър

DjBaloon
02-16-2008, 15:35
Кой е въобще swastica,явно аз съм назад със "звездите" във форума :)


А що го храните толкова?

bboy_bunker
02-16-2008, 15:38
Кой е въобще swastica,явно аз съм назад със "звездите" във форума :)


А що го храните толкова? един оУигофУен :-D

SuicideBitch
02-16-2008, 15:39
Кой е въобще swastica,явно аз съм назад със "звездите" във форума :)


А що го храните толкова?

щото са глупави (: и дейв знае как да се гаври с тях лол. :Д

bboy_bunker
02-16-2008, 15:40
голямата гавра.. по-скоро всеки друг се изгаври с него 8-)

SuicideBitch
02-16-2008, 15:45
голямата гавра.. по-скоро всеки друг се изгаври с него 8-)
точно!
а бе нз днеска се ръгнах във форума и т'ва дето го видях беше ЛОЛ :Р

belerofone
02-16-2008, 15:46
Кой е въобще swastica,явно аз съм назад със "звездите" във форума :)


А що го храните толкова?

щото са глупави (: и дейв знае как да се гаври с тях лол. :Д

Ако си момиче , опазил ме Господ от хора като теб....Видимо тъпотията е връз определени индивиди повече....

Ако смяташ , че не знам , кажи на всички истината...В противен случай си затваряш устата и мълчиш...

SuicideBitch
02-16-2008, 15:49
Кой е въобще swastica,явно аз съм назад със "звездите" във форума :)


А що го храните толкова?

щото са глупави (: и дейв знае как да се гаври с тях лол. :Д

Ако си момиче , опазил ме Господ от хора като теб....Видимо тъпотията е връз определени индивиди повече....

Ако смяташ , че не знам , кажи на всички истината...В противен случай си затваряш устата и мълчиш...

усмихвай се (: не се впрягай толкова,умните хора изглеждат толкова глупаво :Р
истина , хаха lol

belerofone
02-16-2008, 15:55
Кой е въобще swastica,явно аз съм назад със "звездите" във форума :)


А що го храните толкова?

щото са глупави (: и дейв знае как да се гаври с тях лол. :Д

Ако си момиче , опазил ме Господ от хора като теб....Видимо тъпотията е връз определени индивиди повече....

Ако смяташ , че не знам , кажи на всички истината...В противен случай си затваряш устата и мълчиш...

усмихвай се (: не се впрягай толкова,умните хора изглеждат толкова глупаво :Р
истина , хаха lol

И с това доказвш какво по-точно...

DjBaloon
02-16-2008, 15:55
Нямате си работа.. за големи глупости спорите :)

SuicideBitch
02-16-2008, 16:03
Нямате си работа.. за големи глупости спорите :)

знам :Р

eu.hyricane
02-16-2008, 16:09
Омг... :lol:
20 и кусур страници!!!
За много по-стойностни потребители нямаше и половината бе!
Аз всъщност и една страница не съм прочела от тая тема де...тоз не ме интересува...
ne ti i trqbva da 4ete6, palna zaguba na vreme..
li4no men slabo me interesuva toq debil.. predlagam da pusnete tema za nqkoi dr potrebitel, i da se pridarjame kam parvona4alnata ideq- da go opoznaem, zadavaiki vaprosi, qvno toq slu4ai e bil izklu4enie, 6toto e spe4elil nenavista na mn forumni idioti :d

Mooo6no
02-17-2008, 12:50
Простотията просперира.

Айде сменете човека с някой по-умен...

belerofone
02-17-2008, 13:15
Простотията просперира.

Айде сменете човека с някой по-умен...

Кажи кой след като знаеш кой е умен и кой не....Може направо да изкараш едно списъче и да гласуваме....

DisciplineAndOrder
02-17-2008, 14:49
свастиче,откъде пък го измисли са тоя скайп?

mulgore
02-17-2008, 14:53
свастиче,откъде пък го измисли са тоя скайп?
:lol:
Той е добър и иска да помага на тийновете в тийнпроблема.. :lol:

mulgore
02-17-2008, 15:02
свастиче,откъде пък го измисли са тоя скайп?
:lol:
Той е добър и иска да помага на тийновете в тийнпроблема.. :lol:
Именно :) Поздрави :)
:lol:
Нищо няма да кажа..

belerofone
02-17-2008, 16:37
свастиче,откъде пък го измисли са тоя скайп?
:lol:
Той е добър и иска да помага на тийновете в тийнпроблема.. :lol:
Именно :) Поздрави :)
:lol:
Нищо няма да кажа..

Какво можеш да кажеш на истината...Поне прави опит...Похвално...

GameFace
02-17-2008, 17:03
SWASTICA, според снимките ти си на не повече от 18-19. Дали си на 26 си е твоя работа. Но искам да те попитам нещо: Каква е целта в живота ти?

mulgore
02-18-2008, 07:00
Защо го раздаваш на бог?/и преди да си ми направил забележка омишлено е с малка/

mulgore
02-18-2008, 07:08
Защо го раздаваш на бог? Защо си мислиш, че го раздавам като Бог? Той взима животи, аз не :)
Ъъъъ,друг ми беше смисъла на въпроса,но нищо (: