PDA

View Full Version : Виоско кръвно...а от там!?!



one_teen
02-11-2008, 15:14
Здравейте,отдвана следя форума...но днес,реших да се регна!Та,искам да попитам за вашето мнение...защото наистина ми писн вече!От 2 седмици,живота ми се усложни ужасно много!Преди две седмици...вечерта,усетих някак странно чуство в гърдите...всякаш сърцето ми спираше за момент...,а после, пак започваше...но по-силно/рязко!Казах,на нашите..и те ме заведоха на лекар...(това се случва вечерта)...Той ми направи кардиограма,и се останови...че имам "Камерни Екстрасистули"...от там,на следващия ден,ходихме на кардиолог...от там,ми правих някакви изследвания...нова кардиограма,сложиха ми холтер-за 24 часа и т.н.!Всичко,яно идва,от това,че имам наднормено тегло,....ъъъ...но съм и доста висок...1.90...и съм момче на 15 години...почти 16!Междувременно аз се поуплаших доста...и намалих храненето си...ДРАСТИЧНО!...Започнах,да преживявам с по 1 ябълка на ден :shock: И за 10-тина дни...свалих 6 килограма!Днес бях на ендокринолог,който реши да ми прави още хиляди изседвания,сред които...снимка на глава!?!Което според мен,е абсолютно ненужно!Иии...след тези 2 седмици ходене по мъките...реших,да се допитам до форума,в който се намира решение,на какви ли не проблеми!!! :? Според вас,нужно ли е,да правя тези нови изследвания...иии абе,като цяло...дайте си мнението по въпроса!
Мерси на всички,които са прочели моя роман...

Blab
02-11-2008, 15:22
Нямам медицинско образование, съответно мнението ми е некомпетентно.
Но във всеки случай - никое изследване не е излишно.
За 2 седмици - 6 килограма - звучи ми нереално...
Оздравявай!

one_teen
02-11-2008, 15:27
И на мен ми се струваше странно...но се случи!Първоначално нямах сила...нооо...свикнах! :-| Мерси,за пожеланието...и за мнението! :)

Забравих,да спомена,че освен диетата...абе то направо си е яко гладуване...започнах и да тренирам вкъщи....както мога!Вдигам гири...коремни преси,лицеви опори...и т.н. :)

vamp
02-11-2008, 16:08
Може да имаш кръвно или от наднормено тегло или от стрес,аз имах от стрес,не го следя вече,не знам как съм,по военните комисии ми правеха проблеми,допълнителни изследвания глупости,сега имам много стрес и не знам дали съм добре,но не ми пука,сам ще си пръсна мозъка ако нещо ми стане...
Живей си без да се страхуваш от смъртта,защото иначе умираш всеки ден по малко.

ProstoAz
02-12-2008, 09:57
Ако пушиш, трябва да спреш. Спри и кафето. По-добре да пиеш мляко с какао. Намали шоколада и сладките работи. Хапвай повече зеленчуци, нискомасленни млечни продукти, пълнозърнест хляб, пуешко филе, пилешко месо без кожа, риба... И както вече си започнал - тренирай нещо, раздвижвай се. Тичай по 20-30мин. поне 2-3 пъти в седмицата. Та дори и 15мин. сутрешна гимнастика ще ти се отразят много добре. ;) И както вече казаха - избягвай стреса.
Успех! ;)

one_teen
02-12-2008, 11:21
Мерси наистина за съветите...макар,за сега и само трима да се изказаха,достатъчно ми е,да взеа решение!!!Днес,трябваше да отида на изслеванията...е,не отидох!Ще продължа,както до сега!Тренировки...продължав ам с гладуването...иии с приемаето на полезни храни...и така!Мерси,на хората,които изчетоха това,което писах горе...и мисля,че ще се засичаме с ттях в форума! 8) :)