PDA

View Full Version : рак и глупавите последици от лечението



тъжната
02-11-2008, 16:11
Такам...малко ми е тъпо,4е питам подобни неща,но...
Почвам от началото-на 15години съм,момиче,2007ма разбрах,4е имам рак/не някакво образувание,а рак от които се мре/... Назна4иха ми химиотерапия и слид това лъчетераия с 90% шанс за оздравяване/поне така казват/...
О.К.,ама щибаната ми коса падна,продължавам да ходя на даскало и за сега нямам проблеми-съу4ениците ми не знаят нито за болеста,нито за перуката. Лятото оба4е ще ходим на екскурзия и ми се ще ве4е да съм си с истинската ми коса. . Има ли някакъв на4ин я накарам по-бързо да расте? Запо4на преди 1 месец,но ми се струва мн бавно...

darla
02-11-2008, 16:47
Mili4ka,pyrwo iskam da ti izkava pylnata si podkrepa w dylgiq i my4itelen proces na ozdrawqwaneto-znam 4e edwa li ti puka za podkrepa ot nepoznata,no wse pak se nadqwam da ozdrawee6 i da izvivee6 radostnite godini,koito vseki mlad 4ovek zaslujava.No po vaprosa ti-ne mislq 4e ima na4in da nakara6 kosata si da raste po-barzo.vse pak tova e rezultat ot himio-terapiqta i dokato tq prodaljava,kakto i celiq ozdravitelen proces,tq nqma da se vliqe ot drugi van6ni faktori....naistina ti jelaq uspeh! :(

тъжната
02-11-2008, 17:16
darla_f,мерси за подкрепата :-)
аз химията я спрях приди месец-косата по4на да расте,но бовно...

darla
02-11-2008, 17:24
ami..pak mislq 4e nqma kozmetika,koqto d apodpomaga rasteja na kosata...no vse pak potarsi v google

LadyDy
02-11-2008, 19:06
Хининова вода.....(мисля, че така се казваше - извинете ме, ако съм объркала точното име)