PDA

View Full Version : Девствен съм и ме е страх да не стане кофти... :(



KMartin
02-11-2008, 18:45
Значи аз и приятелката ми сме девствени и смятаме да го правим скоро. От доста време сме заедно, обичаме се много и вече смятаме че сме готови и двамата :) До тук сичко добре, но идва моя проблем... Секи път когато се натискаме малко повече и... "подмокрям гаштите" :oops: Много ми е кофти но не знам не съм виновен аз само си става :@ Притеснявам се като се саблече и да не стане същото (докато я предразполагам нея и да) :( :( По принцип като бия чикии мн барзо става ралтата (като стане и точно 2 мин и айде :( ) Кажете така ли ще стане и какво мога да направя за да Го предодвратя. И двамата сме на 16 (знам че ще питате). Мерси на всички и много готин форум много полени неща има 8)

v3n0ma
02-11-2008, 18:49
човек и аз мислех че 1-я път ще е много бързо а то стана 1 час и половина напрао бях в шок, така че може да се изненадаш от себе си :grin:

macka123
02-11-2008, 18:54
naprai si 2-3 4ekii predi tva i posle nema da ima problemi :grin:

KMartin
02-11-2008, 18:55
1 час я клатушка ?? И тя ли беше девствена :? Или сичко 1 час :?

KMartin
02-11-2008, 18:56
naprai si 2-3 4ekii predi tva i posle nema da ima problemi :grin:Сериозно ли или това е базик :?

TopTa
02-11-2008, 18:57
mi as smqtam 4e trqbva da se nadqva6 za nai-dobria variant i da si gotov za nai-kofti varianta :) puk ako stane 4e neizdurji6 kolkoto bi iskal 6te povtorite, 6te te razbere :) samo ne se panirai mn! dokazano e 4e ako ( v kakvoto i da e) umstvenata ti naglasa e "as moga" 6te se spravi6 po-dobre ot kolkoto ako si misli6 "ni6to nqma da napravq" :)

LadyDy
02-11-2008, 18:59
Като става бързо раЛтата.......свършваш и после пак почваш старата песен на нов глас и готово....

b0ck0v
02-11-2008, 19:00
naprai si 2-3 4ekii predi tva i posle nema da ima problemi :grin:Сериозно ли или това е базик :?
вярно ти казва човека.така ще си изтощен и по време на секса ще ти трябва повече време че да свършиш

Bianco
02-11-2008, 19:04
пич и аз бях така преди,обаче с времето всичко се оправя.ако не искаш да се излагаш-излъжи я нещо там и най-важното е да се контролираш,мисли си някфи неща,ако искаш говори си и не мисли изобщо за възбудата и секса,но всичко става с Време ;)

KMartin
02-11-2008, 19:06
naprai si 2-3 4ekii predi tva i posle nema da ima problemi :grin:Сериозно ли или това е базик :?
вярно ти казва човека.така ще си изтощен и по време на секса ще ти трябва повече време че да свършишЕм не знам аз по 1 на ден съм праил аре случвало се е някой пъти по 2 но ще е сутрин и вечер с голям интерван, не съм толкова "заритеб". За 3 да не говорим... Май ще има проби утре да видим как ще се отразят :? А това с свършването само като се натискаме нормално ли е :?

hauzec
02-11-2008, 19:08
naprai si 2-3 4ekii predi tva i posle nema da ima problemi :grin:Сериозно ли или това е базик :?
вярно ти казва човека.така ще си изтощен и по време на секса ще ти трябва повече време че да свършиш
И аз съм на това мнение :)

v3n0ma
02-11-2008, 19:08
mnoooo ste mi sme6ni "nie mnogo se obi4ame ama......"
kat tolkoz mnogo se obi4ate, onaq da ne e tupa i da ne moi da razbere 4e ima6 nqkakav problem da re4em. Kaji i da ti pomogne po nqkakav na4in 6tom tolkova mnogo se obi4ate

Undying
02-11-2008, 19:10
Ми аз и моя приятел когато го направихме и на двамата ни беше за първи път.Той също се притесняваше да не стане нещо подобно,но стана точно обратното-доста дълго време издържа.Само недей да се притесняваш и в никакъв,ама в никакъв случай не мисли за най-лошото,защото точно така ще стане.Отпусни се и се отдайте на удоволствието,нещата ще си станат от самосебе си. :)

NH3
02-11-2008, 19:11
бой с чирпака по путката и не му мисли много

swords1010
02-11-2008, 19:22
naprai si 2-3 4ekii predi tva i posle nema da ima problemi :grin:Сериозно ли или това е базик :?

Не, това наистина е начин да забавиш еякулацията по време на секса. В началото е нормално да свършваш бързо, с времето ще натрупаш повече опит и този проблем ще изчезне. Като за начало, можеш да използваш кондоми, забавящи еякулацията (Durex Performa, например), както и този метод с мастурмацията преди секса. :)

Maja
02-11-2008, 19:55
човек и аз мислех че 1-я път ще е много бързо а то стана 1 час и половина напрао бях в шок, така че може да се изненадаш от себе си :grin:
да по полека " Минутка за реклама" ти го изкара цял ден 1-вия път ве брато

KMartin
02-11-2008, 20:09
Мерси до тука на всички до сега чакам още отговори... И кажете по-хубаво ли е от чикията (имам напредвид още по-възбуждащо ли е и по лесно ли се свършва) :(

v3n0ma
02-11-2008, 20:42
човек и аз мислех че 1-я път ще е много бързо а то стана 1 час и половина напрао бях в шок, така че може да се изненадаш от себе си :grin:
да по полека " Минутка за реклама" ти го изкара цял ден 1-вия път ве брато

ami da be6e v4era

VilleBaby
02-11-2008, 20:49
ами миличък,най-важното е да си спокоен ,за да предразположиш половинката си...както казаха някои удари си 1-2 чекий и ще видиш че всичко ще мине ок! само трябва да си спокоен :wink:

juchoche
02-11-2008, 20:55
най важно е да не се притесняваш,ако толкова се притесняваш цапваш една голяма водка за отскок и си на 6 (ама ся да не се напиеш като гъз само за отпускане на атмосферата) и не се притесняваи и на нея като и е за пръв пъв споко няма да знае кво точно означава секс :-D споко сичко ще е Ок само недеи да грешиш дупата че и за тъкива индивиди съм слушала :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

shoon
02-12-2008, 10:53
най важно е да не се притесняваш,ако толкова се притесняваш цапваш една голяма водка за отскок и си на 6 (ама ся да не се напиеш като гъз само за отпускане на атмосферата) и не се притесняваи и на нея като и е за пръв пъв споко няма да знае кво точно означава секс :-D споко сичко ще е Ок само недеи да грешиш дупата че и за тъкива индивиди съм слушала :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

То да я сгрешиш е добре ама има някой незнаят колко дупки има долу :razz: :razz: :razz: :razz:

Sleit
02-12-2008, 11:00
братле пий две три колкото да изгубиш малко чуствителност и си ти ... нема да има такива фалове ... :Пп

KMartin
02-12-2008, 17:43
Ох аз ако пия 2-3 не знам дали ще се успокоя трябва и на нея да дам че да не ми пука изобщо... Иначе кажете коя поза че едни ми казаха пенсионерската, др. тя да е отгоре как ще е най-добре :?