PDA

View Full Version : Бахти човека .... :|



unicorn_f
02-11-2008, 20:04
Здравейте всички :) Пускам темичката,защото искам да разкажа нещо накратко и някой ако може да ми помогне :)
Така.... значи началото на декември в скайп ме намери някакъв абонат и се оказа че сме от един град.И така чатихме си всеки ден и ни беше забавно.После след около месец започнахме да си пращаме целувки,прегръдки по скайп и той искаше да излезем на кафе.И излязохме..той беше с няколко негови фр и отидохме в една игрална зала.И мен мн ме беше срам и почти не говорех,а докато отивахме към залата се държахме аз ръце и когато се видяхме на уговореното място се прегърнахме...както и да е.Отидохме в залата и седнахме на едно сепаре и той си приказваше с приятелите си и от време на време се обръщаше към мен и си говорехме,но малко защото ме супер много ме беше срам.После той се приближи и започна да ме целува :shock: Целувахме се малко :oops: (на мен ми беше за 1 път :oops: ) И после той игра малко билярд с фр си и от време на време идваше при мен и ме цункаше.После когато трябваше да се прибирам,той остави приятелите си в залата и ме изпрати до нас и по пътя пак се държахме за ръце.
Същата вечер си чатихме и той каза че съм била мн сладка...той познава едно момиче от моя клас и веднъж нещо стана въпрос за нея и той ме попита дали съм и казала че с него сме били повече от фр и аз казах че нищо не съм и казвала,но не посмях да го попитам какво точно сме :( И след това все по рядко и по рядко си чатихме.Веднъж му писах и го попитах защо вече не пише и каза че чакал аз да му пиша. След като един път в залата мн гадно се направи че не ме вижда му писах и той каза че не ме е видял наистина и след това пак се засякохме няколко пъти в залата и той само ми смигаше или ми се плезеше :shock: :? :x Само веднъж ме дръпна на страни за да ми каже пак че онзи ден не ме бил видял,гушна ме и си замина.И това беше скоро де,но ми е мн гадно сега като не си пишем или ако се видим и само да се усмихва или да се плези...НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ЗАЩО ПРАВИ ТАКАА ??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Presley
02-11-2008, 20:09
Абе що пускаш втора такава тема????
ПРеди около месец пак я беше пуснала същата.

danny_f4e
02-11-2008, 20:10
най-добре според мен е да говориш с него ... :) за да се изясните ... дали може да стане нещо между вас или не :) Успех !

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-11-2008, 20:16
Здравей, на мен ми изглежда, че това момче определено е още недорасло и затова се държи така детински. Нормално е за тийновете, не се учудвай ;) Така, както те е питал дали си казвала това на определено мимиче, ме навежда на мисълта, че може да се опитва да я дразни.. Също детинска постъпка. Пък и после да спре да ти пише.. Дам, може и да е така, както си мисля, може и да греша, но и в двата случая - не си заслужава да се занимаваш с момче, което още не знае какво иска и как да се държи ;) Намери си някой друг и го зае*и тоя, грам не си заслужава да се тормозиш за някакво хлапе ;) Успех, дано намериш свястно момче ;) :-) :-$

hauzec
02-11-2008, 20:16
Тъжна история ;( Явно има нещо което не иска да ти каже да не те нарани затова :) И аз като разбрах,че бившото ми гадже ходело с някакъв друг взех да не и говоря и да я отбягвам...кофти работа..Виждам,че си много свястна явно той не оценява какво ти причинява и какво изгубва

sh3_1s_7h3_0n3
02-11-2008, 20:25
'щот се прави на много оборотен. :) Мота те, а ти му се връзваш.

hauzec
02-11-2008, 20:27
'щот се прави на много оборотен. :) Мота те, а ти му се връзваш.
Много ги мразя такива хора...само разбиват сърца...де*а идиотите сори,че псувам ама и аз съм попадал на такива :?

unicorn_f
02-11-2008, 20:36
Ами той още преди да излезем на кафе ми каза по скайп че ме бил харесвал и сигурно като излязохме и сигурно се е разочаровал и за това да не ми пиши :cry: #-o

hauzec
02-11-2008, 20:37
Ами той още преди да излезем на кафе ми каза по скайп че ме бил харесвал и сигурно като излязохме и сигурно се е разочаровал и за това да не ми пиши :cry: #-o
Не...след като те е целувал значи не...просто е един от многото "такива" може би !

nicolepcd
02-11-2008, 20:42
Ми гадно... :? Според мен не е от типа момчета, които искат сериозна връзка... :-o Защото от първата среща да те целуне... и да те зарязва... и да идва от време на време да те целува :? Изглежда наистина не те оценява... Аз пък какво разбирам... Направих гадно на един приятел, който е страшно добър към мене.. и сега ми е супер някакво... :( Оф, аз се отклоних от темата... тааа... наистина мисля, че не те взима на сериозно... :x Айде успех, най - добре ще да е да поговориш с него :)

NightGuardian
02-11-2008, 20:58
По принцип , някой правят така , за да може момичетата да са болни по него !

На мен едно момиче ми беше направила същия номер и сега мисля за нея ,но неще и тя серьозна връзка !

Но недей се занимава с него остави го намери си друг ! Ем така си е да няма да му падаш на колене !

Аз в такъв момент си викам "Някой ден , ще ревеш за мен" !

hauzec
02-11-2008, 21:01
По принцип , някой правят така , за да може момичетата да са болни по него !

На мен едно момиче ми беше направила същия номер и сега мисля за нея ,но неще и тя серьозна връзка !

Що за логика :shock:

MiMcHeToOo
02-11-2008, 22:53
Абе що пускаш втора такава тема????
ПРеди около месец пак я беше пуснала същата.

Много време даваш.. Седмица няма от миналата тема 8)

sexnaeks
02-11-2008, 23:18
прави така защото така иска ..

D@rk_AnGeL
02-12-2008, 03:45
ami spored men ima vruzka s drugo momi4e ..........ti sama spomena za tazi ot tvoq klas:той познава едно момиче от моя клас и веднъж нещо стана въпрос за нея и той ме попита дали съм и казала че с него сме били повече от фр.........qvno ima ne6ty s neq ili s neina priqtelka ,za6toto mai dosta go interesuva dali tq znae za vas dvamata...i v tozi slu4ai ti izliza6 precakanata....po dobre pogovori s nego i se razberete dali moje da ima ne6ty mejdu vas ili ne......gledai samo da ne strada6 ti nakraq.......