PDA

View Full Version : най лошото нещо



skatemore
02-11-2008, 21:47
кое е най-лошото нещо от което сте боледували на някой може да не им допадне темата ама на мен ми е интересна
та аз да почна .. много неща съм чупил обаче най-най-най-гадната болест беше когато имах гъбички в ушите! такава болка няма! драл съм а бях на 13 и съм ревал като магаре просто неописуема болка докато ти ги прочистват умирачка е а и от ушите се предаде на гърлото а така ме болеше гърлото че като преглъщах ми течаха сълзи вии сте

xXxScreamxXx
02-11-2008, 22:23
Ъъъъъъъъъъъъ тва твоито зву4и гадно ........... ами аз .... ко да кажа 4упила с1м крак .,.,.преди 1-ви клас ............

ABF
02-11-2008, 22:25
Аз един път така се порязох че пръста ми се въртеше на 180 градуса и се даржеше едвам едвам :shock:

ProstoAz
02-12-2008, 08:50
Може би някоя от шарките, които съм карала като малка, или една гнойна ангина. Кое е по-лошо не знам.

Горните не са болести! :-D

Gothique♫
02-12-2008, 08:54
Имах афти в цялата уста и гърлото и не можех да ям,да пия и ме хранеха със сламки просто беше ужасно :?

CaSsIe
02-12-2008, 10:14
еми едно лято си забих нож в крака без да искам, мн кръв тече и сега имам ужасен белег. Като малка мн пъти са ми шили главата и абе общо взето мн простотии съм праила като малка иначе за болест не се сещам

fifi_friend
02-12-2008, 12:30
Спукано тъпанче в резултат на глупост, детски инат, безрасъдство и едно летящо колело... Дълга история. Резултатът - 6 месеца не трябваше да си мокря ухото, защото можеше да се стигне до операция. Не питайте за къпането! :shock: По 2 часа в банята. Беше адски трудно, особено когато трябваше да си мия косата. 6 месеца ходих с памук в ухото, а от него течеше гной. Оффф, добре че беше толкова отдавна и всичко е само спомен. От тази случка ми останаи белег в крака под капачката до кокал от който разбрах че костите са изкрящобели. Горе-долу ме "закърпиха".

dan4ety
02-12-2008, 18:13
Ами ... нищо не съм си чупила, нямала съм и гадни болести (не дай си Боже за нито едното!).

Може би, когато имаше нещо като грип и аз и една приятелка го бяхме хванали, и в резултат на грипа, бяхме алергични към зеленината. Беше пролетта преди 3-4 години. Като излизах навънка, започвах да кихам и да ми се появяват лунички. Беше ужасно. :x А тъкмо беше топло, и навсякъде беше зелено, а аз си стоях в къщи :x Това ми е най-гадната болест :nautral:

skatemore
02-12-2008, 18:29
не не не не не не за кво ли я пуснах тая тема..
точно когат я пуснах и нещо ми стана не добре и са пак адски много ме боли гърлото едва преглъщам и иам температура :-x и то точно на първия ми свети валентин лелееееееее

sWeeT_eLichkA
02-12-2008, 18:37
ми и аз не съм чупила нищо от тежки болести не съм бледувала обаче зъбките са ми доста ччуствителнии и това в момента което става наистина много ме плаши и е доста гадно дигам свалям температура за отрицателно време едвам говоря щот съм подута мн боли и такам а и на мен ще ми е 1 свети валентин :(

skatemore
02-12-2008, 18:47
ми и аз не съм чупила нищо от тежки болести не съм бледувала обаче зъбките са ми доста ччуствителнии и това в момента което става наистина много ме плаши и е доста гадно дигам свалям температура за отрицателно време едвам говоря щот съм подута мн боли и такам а и на мен ще ми е 1 свети валентин :(


ами и мойте зъби за адски чувствителни обаче сигурно ти расте мъдрец мен кат ми растеше имах температура и неможех да говора и бех много изнервен щи мине споко :)

foreverr
02-12-2008, 19:24
:-o Aми да чукана на дърво-не съм си чупила досега нищо, не съм влизала в болница, не съм боледувала и шарка(което от една страна е лошо :cry: ) абе нищо-а имам анемия ама мойта не е от най-лошите и не е гадна :grin:

st1ka
02-12-2008, 21:04
Ами като бях много малка бяхме веднъж на вилата ни и там на двора има кладенец,който се затваваря с огромен,адски тежък метален капак...и веднъж не помня какво точно стана това цялото чудо ми се стовари на ръката...такава болка...в четвърти клас си паднах на ръката,докато играехме на настъпванка :D .. беше адски гадно,много ме боля ама нямах много тежки последствия!И най-лошото може би - в края на 1 клас се разболях от астма,но много тежка форма...Не можех да спя по цели нощи,едва си поемах въздух,но с много ходене по доктори и по мъките се оправих...поне така мисля...

Shushu11
02-12-2008, 21:29
Nai-gadnoto beshe kogato imah afti v ustata i g1rloto i ne mojesh da qm.I sharkata beshe mn kofti,imam 2-3 belega ot togava.I edna ogromna rana na cheloto ot padane,deto me beshe sram da hodq na daskalo.

krem4et0
02-13-2008, 15:38
Имам вроден сърдечен порок-транспозиция на големите съдове, имам кистозен яйчник и припадам от проблемите със сърцето и ниското ми кръвно. забравяме огромното късогледство и вечното ми главоболие, а гриповете и настинките, които не ме подминават никога. А инач 2 пъти съм мислела, ч ще умра-1 път се отрових с риба и тялото ми не задържаше никаква храна и вода няколко дни. За 4 дни бях свалила 6-7 кг.
Другият път беше след припадък и сърцебиене, което прдължи цяла нощ!

hahavteen
02-13-2008, 16:11
Da 4ykna na durvo mai ni6to 4ak tolkova seriozno ne sum imala.Karah dizinteria(daje ne znam kak se pi6e) kato biah mn malka na 4-5 niakude i si spomniam 4e biah v mn gnysna bolnica s baba mi i sestra mi koito su6to biaha bolni a mama be6e v 4yjbina i mi be6e mn tejko.Su6to imah i sinyzit no slava bogy s hap4eta se opravih za niakolko meseca...A da za malko da se spomina kato poly4ih purvia si astmatien pristup na 7.Pripadnah po putia kum bolnicata za6toto ne mojeh da si poemam vuzdyh i se svestih v bolnicata na sistemi i s kislorodna maska....Su6to zaradi alergii stradah mn kato biah na 8-9.Ne mojeh da iam meso,kartofi,mle4ni prodykti ne mojeh da se doblijavam do nikakvi jivotni,cigaren dim,prah za6toto vednaga po4vah da se zady6avam i pripadah.Slava bogy i tova se opravi za niakolko godini i ve4e mn riadko imam krizi.Btw glavobolieto ot koeto stradah ot malka i za koeto nikoi lekar ne moja da nameri pri4ina vupreki vsi4kite izsledvania koito sa mi pravili se opravi sled kato pro4etoh "Izlekyvai tialoto si" i "Izlekyvai jivota si" na Lyiz Hei.Jenata se e izlekyvala ot rak taka 4e opredeleno znae kakvo govori a i sum se ybedila ot li4en opit 4e metodite i deistvat i moga samo da preporu4am knigite i na hora sus seriozni bolesti. :)

ofyes
02-13-2008, 18:55
мии преди години паднах с колелото на една бодлива тел.Странно обаче тогава ми беше забавно (ама си болеше доста, въпреки че се хвалех навсякъде как съм паднала :-D ) , а ся като вида кви белези имам и нз кво ми става..

koman
02-13-2008, 19:57
ммм като малък помня много карах колело.Един път така паднах ,че от коляното надолу половината ми крак беше в ужасна рана от която изтичаше не само кръв амии и няква течност ( в последствие и разни други гадни работи ) за щастие сега съм само с малък белег.Друго друго... чупел съм си котрето на дясната рака само не ме питайте как :) Ъъъ тва гнойната ангина е доста брутално :( . Незнам дали се вписва в темата ама път си изтървах щанга (40 кг) на главата по чудо се отървах с гиганска цицина. Ааа и 3 плевмонии съм изкарал за 2 години :-o

korabokroshenec
02-13-2008, 20:30
ot gnoina angina..pomnq 4e tukmo pusnaha BTV televiziqta a az si stoqh vku6ti i gledah fox kids :D poneje nemojeh da hodq vie6e mi se svqt ..

HePeAJIeH
02-13-2008, 20:43
Ами най-лошото беше вродената ми астма с която (да чукна на дърво) се разделих.

mumiikataa
02-13-2008, 21:04
емиии имам много алергий/прах,акари,райграс...златни обици...влага,ама тя чат пат...и другите дори не ги помня.../иначе имах шарка с 2 пъпки беше мн забавно :-D като бях малка на село лапах сичко от земята и бях хванала нещо и венците ми се бяха подули супер много и зъбите ми бяха покрити от венците...нямаше нито ядене,нито спане,камо ли лекари...чупила съм ръка в 1 клас и съм пукала опашка преди 3-4 год.,още си ме боли де...имала съм и гнойна ангина,беше ми забавно :-D луда съм кво да кажа...

ra4ence
02-14-2008, 12:14
Най-голямата болка е тази,от която припаднах преди няколко месеца.
Една сутрин преди лекции си пиех чай и... кихнах. В резултат на това ми се е приюипал нерн между прешлените на гръбнака, плщс това си бях изместила целия таз вляво. Кокалите са застанали изцяло в др положение. Трябваха ми около 3 часа,за да се придвижа на леглото,което беше на 10метра от мен. Бърза помощ отказа да дойде,само щело да се намести..след време..да да :) На следващия ден дойде лекар и ми намести таза без упойка. Беше заабавно. Та така 3 седмици само на легло,рев по цяла нощ от болка.. и се учех да ходя. Ама се научих мамка му :grin:
Резултатите: край със спорта ми,само колело и плуване,бяхане-строго забранено,никакъв фитнес,никакво навеждане и рязки движения,всеки ден упражнения.
И въпреки вс това не ми пречи да съм най-добра по клубовете в танците и да ме изкарват при танцьорките :grin: :grin:

Котарана
02-15-2008, 10:55
Еми наскоро ми се случи, да се натровя с газ и то яката щях да умра на косъм бях. Добре, че са ме закарали в спешното. После системи глупости, и кво ли не ми прайха.Почнах да губя съзнание, не можех да ходя абе ужас направо не искам да се сещам.

taffy
02-15-2008, 12:15
Emiii ne se seshtam za mn mn strashni bolesti.. Pomnq, che kat bqh po - malka bratched mi mi udari edna durvena duschica ot glavata...adski boleshe, ama mi beshe mn smeshno..vuv 2ri klas se porqzah v baseina v u4ili6te, bqh za 1 shev, ma minah i bez nego...Aa minalata godina mi vadiha schupen zub, chiito mini korencheta (nz otkude sa se vzeli puk te) se bqha zapleli v novoto zubche...Tva stana bez upoika i s mnoo qk rev... :lol: I predi 2 sedmici nz kvo sum napraila po fizichesko i sum zashtipala nerv mejdu preshlenite na grubnaka..Adski me boleshe, ama maika mi govori s edna susedka, koqto e lekarka i i vzeha nqkakvi hapcheta..sa ne me boli mn, ama se obajda ot vreme na vreme...Ta tva sa mi bolkite :P

sanch0
02-19-2008, 11:55
Мононуклеоза или както се пише там. 2ри клас. Но тогава не съм се мляскал с тогавашното ми гадже, ами от някоя чаша в ресторант например съм го хванал. Предава се по слюмката. Но вече няма и следа от нея, и не мога вече да я хващам 8) Беше ужасно, 6 месеца диета - никво сладко, без месо и такива работи. Едвам ходех, нямах никви сили, абе някакъв ужас. :booooomb:

akitametam
02-19-2008, 15:20
кат миничак едно голямо стъкло ми флезна в крака :-o след тва един приятел ме удари със едно седло от стол и пирона на него ми пръсна веждата целия бях в кръв а тоя приятел ми е най близкия сега чупих си крака в пети клас и един дебелак ме настъпи през това време .. аа и когато един ме плесна с едно шише :D

MartyParty
02-19-2008, 15:51
карам си аз кънките... обаче паднах леко и един идеот ми мина през ръцете

KiLLeR_InSTiNkT
02-19-2008, 17:31
Най-гадна беше варицелата...

Slawi92
02-20-2008, 15:33
4upil sam si krak cepil sam si bradata edna nepunosima 6arka nemah kaja beh samo v papki be6e ujasno nqma6e mqsto bez papki i tva dano i da nqma pove4e 8) 8)

sandre7o
02-23-2008, 19:53
миии аз като бях 2ри клас се бях порязала на една тел (такава за простиране на едно село) точно под окото :( до 10-11 годишна имах белег но вече се заличи :) абе то маи не е болест амаа гадно си беше

hottie
02-23-2008, 20:22
преди няколко години имах отит и на двете уши. Толкова болеше,че не можех да ям,да спя..нищо.

02-23-2008, 21:39
Като бях малък някой ми беше метнал паве и покрива на детската градина и падна право върху главата ми... целият в кръв и директно в пирогов... :D :-D :razz:

Сега ми е смешно ама тогава си поревах доста...

Другото което е таа седмица дето не мога да спа... ше видим кво пше излезне от целата работа... :(

pepita87
02-25-2008, 19:32
Ммм...честно казано не съм боледувала от страшни болести,пу-пу-пу да не са урочасам не6то :grin:

EmO_KiD_;(
02-26-2008, 08:55
Ми в детската градина един път паднах под една люлка и ме удати малко над окото и аз припаднах,след това се събудих в някаква стая,която май беше в болницата,а на следващия ден бях като пребита,не можех да виждам с едното око известно време.Най-гадното боледуване:Ми като съм била на година съм боледувала от пневмония и то тежка,спомням си как ми биеха инжекции в крачетата,мн болеше.. :-D

pomo6tplz
02-26-2008, 19:47
Ммм миналото лято ауу беше ужасно имах някакво ужасно растроиство през 30 мин ходех то тоалетната по 2-3 рола на ден отиваха само за мен :-D че накрая в болницата на системи и гентамицин на инжекции за 3-4дена иии 1 седмица ужас че точно тогава се падна да ходим на море и аз го пропуснах.Иначе съмбил болен от пневмония и беше супер не ходех на училище нищо не ме болеше дори и главата та се чудех как така съм болен и се излекувах само със хапчета.Бил съм болен и от шарка ама нямам никакви спомен.

Yr1m
02-27-2008, 06:40
и3вадих си лакътя и рамото ,счупих си ухото в 1 и същи ден на 1 и също състе3ание. а иначе друга кофти болка беше ра3ширена вена на тестиса .... .тфа беше кофти болка .....

mumiikataa
02-27-2008, 06:52
и3вадих си лакътя и рамото ,счупих си ухото в 1 и същи ден на 1 и също състе3ание. а иначе друга кофти болка беше ра3ширена вена на тестиса .... .тфа беше кофти болка .....
счупено ухо :shock: :shock: :shock: как така бе
аз съм имала шарка....имах 4 пъпки на кръст :-D

отчаяна`
03-05-2008, 19:51
На мен пък преди година и нещо ми врасна нокъта на палеца на крака..и трябваше да се реже. Това ми е най-голямата болка засега

Blab
03-05-2008, 19:59
На мен пък преди година и нещо ми врасна нокъта на палеца на крака..и трябваше да се реже. Това ми е най-голямата болка засега
3+ операции... като на 3-тата не ме хвана упойката, 'щото беше едва 2 седмици след 2-рата... Та, докторите казаха, че не могат да ми оправят краката, от време на време да ходя за операцийки, ако желая. :-D
Добавяме ненормално-чувствителните ми уши ... и редовните инфекции... за по 2-3 седмици... суийт :)

mumiikataa
03-05-2008, 20:15
и на мен ми се е враствал нокът...оправи се с Акне Аут.малко не ми се вярваше че акне тоник ще ми оправи проблема за такова отрицателно време,но вече година и нещо не съм имала никакви проблеми.

Blab
03-05-2008, 20:20
и на мен ми се е враствал нокът...оправи се с Акне Аут.малко не ми се вярваше че акне тоник ще ми оправи проблема за такова отрицателно време,но вече година и нещо не съм имала никакви проблеми.
Да, ако проблемът ти е врасъл нокът, моят си няма име...
и ми е много смешно, като някой ми каже "пфу, то т'ва проблем ли е, на козметик иди, ще ти го оправят" :lol: Шанс.

RindeR
03-08-2008, 23:10
Eми веднъж дядо ми без да иска ми разби една ел. крушка в лицето :D Беше супер смешно :-D Той беше излязэл на терасата на село и искаше да хвърли крушката на покрива на съседите :D :D :D И аз бях точно зад него, но той не ме беше видял и като засили крушката назад, ми я разби точно между очите :shock: После баба ми щеше да припадне като ме видя, разрева се и ръцете й трепереха докато се опитваше да ми промие раната. Добре, че поне братовчед ми беше там и докато се хилеше ми почисти хубаво дупката между очите, а баба ми през това време побесня и взе един колан да бие дядо ми, а после не му говори една седмица :D :D :D А да и веднъж се пребих на една катерушка, размазах си лицето на земята и устата ми стана гигантска и синя... Сиг съм изглеждала неописуемо смешно :D :D :D

Fluffy^;pp
03-09-2008, 08:42
ами като бях малка ..имаше един момент ,в който дясното ми ухо постоянно се възпаляваше...беше гадно..имах главоболие..ужасно дразнеща болка в ухото ..така и не разбрах каква беше причината..др..др..а да..преди 2-3 години братовчедка ми ми разби носа ;Д докато играехме футбол..ии интересното беше ,че вместо аз да се разплача от болката..тя почна да реве ..ии се наложи да я успокоявам..ама колко ли убедителна съм била с кървящ нос ;Д :? като се учех да карам колело..се преобърнах в един пясъчник..на брадичката ми имаше грамадна рана..ии ся имам белег..които слава Богу се усеща само на пипане..като едно малко топченце.. ;Д мм изкълчвала съм си крака..наай-шибаната болка ,която съм изпитвала..хапали са ме СТАДО :Д разярени оси :grin: задушавах се ,защото ме бяха нахапали навсякъде-шията,врата..лицето..гръдни кош..оф..и бях на едни грамадни пъъпки..мм гадна болка изпитвах и когато имах цистит ..бях се натровила с нещо миналата година..и езика ми беше като поничка..подут..червен..баа.. не можех да ям..и фъфлех 8-)

sharmen
03-09-2008, 15:20
Ъъъ ам нз сали се счита за болест ама да си кажа :P Значи малк преди да почна 1-ви клас страдах от нещо наречено оголване на червата :shock: става дума че някфа си ципа или нищо подобно ми липсваше и от там следваха ужасни болки.Не съм сигурна че го обясних кат `ората ама беше мн гадно и за тфа почнах даск на 18-ти септември :cry: