PDA

View Full Version : За потребителят SWASTICA



machoka
02-11-2008, 22:20
Абе, какво сте го заяли ;) Или поне като ви отговори подобаващо после не се оплаквайте ;)

Държа да напомня по повода, че в един спор минал границите на допустимото благоприличие, горят и ДВЕТЕ страни ;)

Бау :)

OtherDimension
02-11-2008, 22:21
на мен това момче ми е жално, наистина смятам, че има някакви проблеми...

SINDEL
02-11-2008, 22:23
:?
Мом4ето не ми е направило нищо, оба4е много лъже...

OtherDimension
02-11-2008, 22:25
пф ... бе аз не се заяждам
напротив, призовавам всички да те оставят на мира
макар, че си ми говорил за майка ми, за което заслужаваш бан
да кажем, че не съм злопаметен, а жалостив...

eu.hyricane
02-11-2008, 22:26
ЦЕНЗУРА, обида, пробвай пак

.: machoka :.

Alabalaportokala
02-11-2008, 22:30
Мислиш ли да продължаваш да се заяждаш за щяло и нещяло и да лигавиш всяка тема, в която участваш, защото ми направи впечатление че доста хора се оплакват, а моята роля принципно е да удовлетворя молбите им.

Абе мачок ли си къв си не те знам. Ама преглеждай темите по начестичко щото като гледам пишеш ей така на сляпо като кон с капаци ( да знам че си модератор и това не ме плаши ). Не гледай какво пишат хората а гледай на нещата обективно. Преди да обвиниш свастика в нещо прочети цялата тема. Свастика нарушава ли правилата с нещо ? Да сигурно не се съмнявам, но онея 10-на глупака които му се връзват на иначе явната простотия не заслужават ли нещо повече от предупреждение а ? Ако си духът от лампата на Аладин който изпълнява молбите на хората. То аз искам да вгледаш малко в тоя фарс и да видиш че не само свастика е виновен. Да аз заемам страната на Свастика


Да веее аз съм инталиански мафиот с пистолет в ръка. Кефите ли се ? :D :D :P :P


Ах да гледай само как всички ще пишат как нямат нищо лично към свастика. Тъпи комплексирани говеда - осъзнайте се малко и се събудтете от зимния сън щото момчето ви прави на глупаци а вие продължавате да му се танцувате по свирката...

eu.hyricane
02-11-2008, 22:33
"protiven" i "poserko" ot cenzura li se nujdaqt.. ai stiga -_- ima gi v talkovniq re4nik teq dumi.. :D

eu.hyricane
02-11-2008, 22:34
tova e daje SA anglobalgarski re4nik :p

posiram se ->dirty o.'s pants, shit o.s.
protiven -> nasty, unsavoury, repulsive, repugnant, offensive, obnoxious, objectionable, odious;disgusting;

=> nqma6e nujda da cenzurira6..

cheers

machoka
02-11-2008, 22:41
eu.hyricane,
BAN
[b

Presley
02-11-2008, 22:46
Само аэ ли от от това,което съм чела,съм останала с добро впечетление от него? :D

eu.hyricane
02-11-2008, 22:47
bra4etar, laja li e -_-..

ina4e ima mn takiva deto se zablujdavat, 4e sa bezsmartni v internet prostranstvoto.. {}bi4am vi

Alabalaportokala
02-11-2008, 22:50
Мачок. Съгласен съм с тебе че трябва всичко да се спре още в зародиш. Но имам 1 въпрос. Къде спахте ? Всичко трябваше да спре още от темата за емотата. А там се изписаха 12 страници някъде. После имаше още няколко теми в които имаше хранилка. Никой модератор не обърна внимание на тази тема. Еми мисля че това е прекалено.


Експлодеттийн прекалено лично ги приемаш нещата. Излез от филма човек и порасни. Хващаш се на приказките на едно момче. Какво голяма работа ли си като си го "закопал" ? Егото ли си погали с това ? Е браво браво... ти си истински герой. Посрещнете незакопаемият. Ама в темата за мафията както лаеше и изведнъж спря. Прекаляваш толкова колкото и свастика с разликата че той се гаври с вас/тебе а ти го приемаш на сериозно и оцет пикаеш.

eu.hyricane
02-11-2008, 22:51
пише се SWASTIKA, морон такъв :D

machoka
02-11-2008, 22:53
Alabalaportokala,
грешка е, че въобще е имало тема за емота.. Такива ги трия вече за добро утро. Не знам какво е ставало до сега, факт е, че се появиха няколко теми 'баннете го тоя свастика', много ЛС ми се написаха и в крайна сметка стигнахме до тук, където се опитвам да избистрим нещата и да се разберем като големи хора, за да няма терзания занапред.

Jeuelle
02-11-2008, 22:55
Само аэ ли от от това,което съм чела,съм останала с добро впечетление от него? :D
Не си само ти :-D

eu.hyricane
02-11-2008, 22:55
пише се SWASTIKA, морон такъв :D
Започва да ми писва, но имам търпение :) SWASTIKA е на английски, опитай се да разбереш на кой език е SWASTICA ;), че аман!

hm.. smesva6 ezici.. originalno.. kakvo 6te re4e "rock's" :/... 6toto sym go sre6tal samo bez apostrof i v momenta se 4uwstwam kraino skonfuzen

Presley
02-11-2008, 22:56
Само аэ ли от от това,което съм чела,съм останала с добро впечетление от него? :D Нима? Да не повярва човек :) Благодаря.
Моля.

Alabalaportokala
02-11-2008, 22:58
Alabalaportokala,
грешка е, че въобще е имало тема за емота.. Такива ги трия вече за добро утро. Не знам какво е ставало до сега, факт е, че се появиха няколко теми 'баннете го тоя свастика', много ЛС ми се написаха и в крайна сметка стигнахме до тук, където се опитвам да избистрим нещата и да се разберем като големи хора, за да няма терзания занапред.

Не мисля че трябва да бъде баннат наказан или нещо от сорта. Тези които са ти писали ЛС са били жестоко затапени и не им изнася. За мене е най - добре да се върнеш в темата за емотата да попрочетеш малко и ти сам да направиш преценка дали човека заслужава наказание. Наблюдавам темите от самото начало и твърдо смятам че не заслужава нищо подобно.

Blab
02-11-2008, 22:58
пише се SWASTIKA, морон такъв :D
Започва да ми писва, но имам търпение :) SWASTIKA е на английски, опитай се да разбереш на кой език е SWASTICA ;), че аман!

hm.. smesva6 ezici.. originalno.. kakvo 6te re4e "rock's" :/... 6toto sym go sre6tal samo bez apostrof i v momenta se 4uwstwam kraino skonfuzen
цитирам по памет - приумица?
Не помня как се изрази... :)

Иначе, нищо против него нямам, от време на време ме забавлява... и така...

eu.hyricane
02-11-2008, 23:01
пише се SWASTIKA, морон такъв :D
Започва да ми писва, но имам търпение :) SWASTIKA е на английски, опитай се да разбереш на кой език е SWASTICA ;), че аман!

hm.. smesva6 ezici.. originalno.. kakvo 6te re4e "rock's" :/... 6toto sym go sre6tal samo bez apostrof i v momenta se 4uwstwam kraino skonfuzen
цитирам по памет - приумица?
Не помня как се изрази... :)

Иначе, нищо против него нямам, от време на време ме забавлява... и така...

gramati4eski gre6na priumica -_-

machoka
02-11-2008, 23:02
Alabalaportokala,
никой не е тръгнал да банва, санкционира, наказва и тем подобни глупости.
СВАСТИКА да попрегледа тая тема. :?
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=155972

Seducti0n
02-11-2008, 23:03
За какво ви е необходимо постоянно да спорите и да се обиждате взаимно?Нима това е начина?Принципно, няма нишо лошо в споровете, но когато те са наситени с цветущи изрази и пиперливи реприки, положението става доста неприятно.
Всичко започна от тази прослувута тема за емотата.Обърнахте го на говорилня всеки си знае своята и никой не отстъпва...Демонстрирайте поне частица толерантност.Всеки има право на лично мнение и позиция.Като някой потребител, ви дразни-намерете начин да се разбете, без да намесвате всички останали.Глупаво и детинско е от някаква неаргументирана солидарност да се озлобявате един срещу друг... :(

mgxpower
02-11-2008, 23:05
Ама в какви филми се метнахте...просто не е истина :-D

Blab
02-11-2008, 23:08
gramati4eski gre6na priumica -_-
ай ноу дет

ЦвЕтИт0, имаш дар слово помисли за реализация в тази сфера. :)

Е крайна сметка за какво е темата? "Да го гоним ли, да не го ли гоним?" :shock:

eu.hyricane
02-11-2008, 23:11
За какво ви е необходимо постоянно да спорите и да се обиждате взаимно?Нима това е начина?Принципно, няма нишо лошо в споровете, но когато те са наситени с цветущи изрази и пиперливи реприки, положението става доста неприятно.
Всичко започна от тази прослувута тема за емотата.Обърнахте го на говорилня всеки си знае своята и никой не отстъпва...Демонстрирайте поне частица толерантност.Всеки има право на лично мнение и позиция.Като някой потребител, ви дразни-намерете начин да се разбете, без да намесвате всички останали.Глупаво и детинско е от някаква неаргоментирана солидарност да се озлобявате един срещу друг... :(

well done..
a i tova e prosto 1 forum.. tuk moje da ste bogove, v realniq jivot - mijiturki.. zabelejete kolko hora licemerni4at (da re4em v impulse.bg, pro4etete izkazvaniqta otnosno nqkoi potrebitel i ako vidite 1 otricatelno, plz, saob6tete), pravqt se na takiva, kakvito ne sa (razbira se, lajat, za da se izdignat v o4ite na 4etq6tite) i t.n... na jivo toq moje da e palen 4uruk, da nqma ponqtie ot absolutno ni6to, samo deto razbral kak da boravi s tarsa4ki i ottam izvli4a neobhodimata informaciq, za da blesne pred ostanalite.. pathetic -_-

eu.hyricane
02-11-2008, 23:13
gramati4eski gre6na priumica -_-
ай ноу дет

ЦвЕтИт0, имаш дар слово помисли за реализация в тази сфера. :)

Е крайна сметка за какво е темата? "Да го гоним ли, да не го ли гоним?" :shock:

za6to pyk da go gonim.. vav vseki forum trqbva da ima po nqkoi omrazen, 4erna ofca ili ne6to takova..

Seducti0n
02-11-2008, 23:18
eu.hyricane-За момента не защитавам никого.Предходния ми пост, нямаше конкретен адресант.Призова ми е към всички съфорумци, към това да бъдан по-толерантни и снисходителни.Някак си не е приятно да влезнеш в дадена тема и насреща какво 7-8 страници в най-добрия вариант, наситени със злоба, опити за оригиналност, стемеж към това да надприказваш/затапиш опонента си...

Alabalaportokala
02-11-2008, 23:20
За какво ви е необходимо постоянно да спорите и да се обиждате взаимно?Нима това е начина?Принципно, няма нишо лошо в споровете, но когато те са наситени с цветущи изрази и пиперливи реприки, положението става доста неприятно.
Всичко започна от тази прослувута тема за емотата.Обърнахте го на говорилня всеки си знае своята и никой не отстъпва...Демонстрирайте поне частица толерантност.Всеки има право на лично мнение и позиция.Като някой потребител, ви дразни-намерете начин да се разбете, без да намесвате всички останали.Глупаво и детинско е от някаква неаргументирана солидарност да се озлобявате един срещу друг...

Цветито. Сладурче това което го описа се нарича гордост. Никой няма да отстъпи, защото всеки иска да е с най - голямата пишка в тоя форум, а отстъпиш ли в очите на тези комплексирани дечица ставаш убитак, тъпак и закопан човек...



Да, тук си избивам комплексите, защото в реални си живот съм нищожество и затова влизам и закопавам разни недоразумения, които се ебават. Прием нещата лично, защото и аз си се гаврех, докато не почна да ми ходи по гъза и да си бута гагата във всички теми и да ги осира с безумията си. За сметка на това ти пишеш от позицията на някакво гуру, което си спомням, че в темата ти величаеше някакви мафиоти и обясняваше как ще гърмиш, ако някой ти излезе насреща с Дезърт ийгъл. Аз не знам в какъв филм съм, но двамата със швастичката трябва да излезнете от вашите.


Хахахах пак говориш на изуст момче. Ти не видя ли ве момко ? Казах че съм италиано мафиозо с пистУлет в ръка и ще ви гърмя :D. Проблем някакъв ? Проблематика ? Проблематичност ? Иначе ми е някво яко да си пиша с тебе. Някво емо- детенце което се фаща на приказките на първия срещнат. Ти въобще не се гавреше, а още малко щеше да се разплачеш ахахахха :razz: . Дечко ходи се скрий някъде и спри да се излагаш момче. Не ти отива на годинките :razz:


Другото е, че и ти се вкарваш във филма да си адвокат на онеправдания и да се правиш на велик, но ми е интересно- борец за форумна правда ли си???


Както казах по нагоре. Свастика прекали, но и ти начело с другите там.... те си знаят се оляхте... Правда няма да има. Винаги ще има доволни и недоволни. Ако той трябва да бъде наказан то и ти трябва да си така...

Предлагам публично да си стисните рачичките :D. Единия да върне куклата на другия и нещата да приключат дотук... А най - добре е модераторите да си опичат акъла и да се стегнат защото форума прилича на кочина. Всеки си прави квото си иска, храни и псува който си иска. Да знам че само говоря и нищо не правя, ако имаш време и възможност бих се наел да бъда модератор, но уви.... не !

Айде със здраве !

machoka
02-11-2008, 23:25
Стига се банвали бе :-D Кой ви каза, че всичко трябва да се решава двупотопно )

Alabalaportokala,
ти модерирането... остави на нас :)

eu.hyricane
02-11-2008, 23:26
eu.hyricane-За момента не защитавам никого.Предходния ми пост, нямаше конкретен адресант.Призова ми е към всички съфорумци, към това да бъдан по-толерантни и снисходителни.Някак си не е приятно да влезнеш в дадена тема и насреща какво 7-8 страници в най-добрия вариант, наситени със злоба, опити за оригиналност, стемеж към това да надприказваш/затапиш опонента си...

napalno saglasen.. i vse pak, vsi4ko tuk e fiktivna realnost ^^ .. nali razbira6?

Alabalaportokala
02-11-2008, 23:28
И в крайна сметка последната(тежката) дума е на модераторите и админите. Нека те решат какво да бъде и моля информирайте ни. Благодаря.


С две думи- същият си и ти... нараниха ти егото на мафиот с пистолет, издразни се на въпросчето ми какво би си помислил баща ти, който е бил полицай и хайдееее...

Няколко човека не харесват мафиотите и край с наранено его съм. На въпросчето ти не можеше да бъде отговорено и двамата знаем защо. Айде стига повече...Но и аз отивам да си поплача защото мафиотското ми его бе наранено от тебе. :D :-D :razz: :razz:

eu.hyricane
02-11-2008, 23:29
tvardo "ZA" online svadite :D vnasqt kolorit po vreme na prestoq ti v internet, gubi6 vreme, misleiki razl zatapvatelni podhodi, oborva6ti tvardeniq, oprovergava6ti fakti ^^

twiLight
02-11-2008, 23:33
Само да вметна,че освен Свастика - баткодоки е пълен тъпанар.Имала съм(така да се каже) контакт с него - знае само да обижда и да се обяснява кой колко бил тъп и т.н.Може ли 60-70 годишно старче да откаже да влиза в тийнфорум,за да помааааааааага(са тука си представете как Вучков се облизва :-D ) на децата ,само защото е бил обиден от пост на бънгъл?(еми може,като е склери и го е хванала параноята).

Ааа,и ако не ми вярвате - питайте Куул Гърл.И тя има представа що за стока е.

psychopath
02-11-2008, 23:44
Само на мен ли не ми пука за него?


Просто ми е безразличен...

Presley
02-11-2008, 23:45
Само да вметна,че освен Свастика - баткодоки е пълен тъпанар.Имала съм(така да се каже) контакт с него - знае само да обижда и да се обяснява кой колко бил тъп и т.н.Може ли 60-70 годишно старче да откаже да влиза в тийнфорум,за да помааааааааага(са тука си представете как Вучков се облизва :-D ) на децата ,само защото е бил обиден от пост на бънгъл?(еми може,като е склери и го е хванала параноята).

Ааа,и ако не ми вярвате - питайте Куул Гърл.И тя има представа що за стока е.
И на мен ми прави впечетление,че на моменти иэтърва,така да се каже :D

Alabalaportokala
02-11-2008, 23:47
Темата е направо :grin: :grin: :grin: :grin:

пЛяН :razz:

02-12-2008, 07:53
Свастиката предполагам е един 16 годишен(не виждам да си на повече от толкова, просто снимките ти са ... :lol: ) посерко (аре, ще цензурираш ли? Стига с тая цензура -> приумица на боржуазията), които здраво го малтретират в училище и в къщи. Мацките не го харесват , не му пускат.
И един ден той просто намира теенпроблем и почва яко да избива комплекси. Почва да си измисля думички, да ни лъже колко е по-по (бате Енчо те чака, там да му пееш песнички ) , да си измисля думи и така нататък. Абе яко комплексар го дава момчето :)
Сигурно играе и някоя компютърна игра с магиосници, че много закани да ми правим магии направи в другата тема.
Абе смешен от всякъде.

Mooo6no
02-12-2008, 07:54
Всъщност какъв е смисъла да се занимаваме с тези работи? Пълна загуба на време... По-добре го отделете за нещо друго, по-смислено.

eu.hyricane
02-12-2008, 08:05
Всъщност какъв е смисъла да се занимаваме с тези работи? Пълна загуба на време... По-добре го отделете за нещо друго, по-смислено.

taka si e.

i btw, "poserko" naistina cenzurirat, daje zapla6vat s ban :D

Saymon90
02-12-2008, 08:08
Абе, не мисля, че точно Свастика е най-големият проблем на форума. Реално погледнато момчето не е направилно нищо кой знае какво. Лъже? Ами, посочете ми един потребител, който не го прави... и после дайте и доказателства ;)
И то цяла тема му е отделена - наистина се вкарвате във филми, както казаха по-горе.

А и мисля, че би трябвало да се санкционират потребители като eu.hyricane например, които само се разхождат по темите и ругаят наред.
Абе, не знам... голям шум се вдигна покрай Свастика - освен да му кажа едно Браво, друго не се сещам.

quench
02-12-2008, 08:32
СВАСТИКА има готин задник, затва го пазиш! Аз ще ревнувам!!!

8-) 8-) 8-)

иначе аз си признавам - лъжа като дърт циганин-бакърджия!

ПП: СВАСТИКА ме кефи, понеже се изхвърля и понеже не е разбрал каква е тежката истина, стояща зад заяждането с него 8-)

Saymon90
02-12-2008, 08:37
А ти къде му го видя готиния задник?? 8-)
Аааах ти, мръснико!

quench
02-12-2008, 08:38
неее, аз нямам шанс с него, той е много класи над мен ;)

той е вече нещо като форумен идол....подобно на аматориум

eu.hyricane
02-12-2008, 08:39
А и мисля, че би трябвало да се санкционират потребители като eu.hyricane например, които само се разхождат по темите и ругаят наред.

rugaq edinstveno v moite temi, ili kogato nqkoi nekompetenten izrazi svoeto "kompetentno" mnenie.. takav mi e stila xD.. pyk i e forum, kvo moje6 da napravi6..

quench
02-12-2008, 08:40
8-) 8-) 8-)

иначе аз си признавам - лъжа като дърт циганин-бакърджия!



ама аз те завлякох с две бири 8) :razz: :razz:

ти за оня път мълчи да не се разприказвам

после ще имаш един месец да се криеш в миши дупки, задето са те изчукали заради 2 бири

Saymon90
02-12-2008, 08:44
Пък на мен ми се прави на невинен... 8-)

Pedigree
02-12-2008, 09:01
Мамка му,за него си има цяла тема във форумааааа... :-x

Инак някой беше споменал,че го съжалява,защото наистина не е добре.Аз изпитвам същото. :) Ама не мога да отрека,че е забавен. :-P

bboy_bunker
02-12-2008, 09:17
"Една истина прави живота спокоен, а една лъжа го прави приятен" - Сваста явно е на тоя принцип

AvaLan4e
02-12-2008, 17:52
Бе да. Ти мод ли си или не? Това се прави на лично, а че ти обожаваш интригите само те прави жалък. Най-вече, защото го показваш. Аз съм, как беше, грозна, тъпа, дебела, неграмотна, загоряла, травестит, обратна, мъжемразка, луда, наркоманка и някакви други, но поне за тези мислех, че не съм, но... (=

Madness
02-12-2008, 18:12
Добре нали е на стола,не ви ли стига тва?Пф...и модератор прай тема за тоя...ахахахах...
Прекалено голямо внимание обръщате на някъв...смешен...

AvaLan4e
02-12-2008, 18:14
Тва към мен ли беше отправено?
Не. Това е към модератора-създател на темата.

Devilsplaymate
02-12-2008, 19:10
Не съм добре запозната със случая, но ми е странно само това, че "кавга" имаше между двама човека, а се намесиха много повече, където по мое мнение не им влизаше в работата.

DisturbinThePeace
02-12-2008, 19:18
Ама и вие сте некфи пфф никфи !
кфо се заяждате с човека , няма да му налеете акъл в главата ( не казвам че няма) , постоянно се правите на някакви компетентни с мненията си , които изобщо не му влияят ! има една поговорка "Вълкът кожата си мени , но нрава не" , разбирате ме ........ !
ебати и хората дет сте тука , постоянно критикувате някой и го изкарвате ебати утайката пф ! :? И да има някакъв проблем , помогнете му , к'фо го хулите постоянно и му се подигравате ???

KimBerLy1912
02-12-2008, 19:23
Само аэ ли от от това,което съм чела,съм останала с добро впечетление от него? :D Нима? Да не повярва човек :) Благодаря.
На мен ми напрви впечатление на толерантен и възпитан човек : )) Засега е само тва : )))
Та нямам нищо против него,или пък против тез които имат против него :D Просто...уважавайте чуждото мнение : ))

Violenza
02-12-2008, 19:30
Само аэ ли от от това,което съм чела,съм останала с добро впечетление от него? :D
Не само ти :)
Мен той просто не ми пречи..

Не знам защо всички се заяждат с него и постоянно му се нахвърлят.. и се имат за много по-умни.. е, като са, защо се занимават с него?

Seducti0n
02-12-2008, 20:48
Защото е много по-лесно да обиждаш някого публично, отколкото да му подадеш ръка и да се опиташ да заемеш неговото място...хуманост, народе, хуманост и отстъпчивост ни липсва...

OtherDimension
02-12-2008, 21:01
exploitedteen за пореден път е прав

цветито, наивността ти и добротата ти са секси.. ама се осъзнай, защото животът не е страната на чудесата с припкащи понита :)

Seducti0n
02-12-2008, 21:12
Одавна съм го осъзнала това нещо и все пак ще продължавам да си живея в моя приказен свят и да претендирам за добри взаимоотношения.Не ми разваляй така, илюзорното кътче. :)

Jeuelle
02-12-2008, 21:18
ооооооооооооооооо, я стига, хуманност...

като съм го съборил - ще го ритам, а и други ще се включат, такъв е живота... по-добре го научете сега и то във форум, където реално няма значение, отколкото живота да ви поднесе този урок

Уау... ти да не мислиш, че се намираш в някое Харлемско гето???

Canis_Dirus
02-12-2008, 21:20
Какво имате против Свастица? Той е просто форумния идиот. Кой друг ще твърди, че е на 26 и ще пуска снимка "изгониха ме по физическо" снимана с дигитален фотоапарат. При все, че трябва да е завършил преди пне 7 години, когато е нямало такива екстри.

Нека стой да го гърчим.

eu.hyricane
02-12-2008, 21:26
Какво имате против Свастица? Той е просто форумния идиот. Кой друг ще твърди, че е на 26 и ще пуска снимка "изгониха ме по физическо" снимана с дигитален фотоапарат. При все, че трябва да е завършил преди пне 7 години, когато е нямало такива екстри.

Нека стой да го гърчим.
i az taka vikam.. + tova e izklu4itelno protiven..

fake
02-12-2008, 21:35
абе, аз, ако имаше две теми за мене с по 10 страници, щях да се чувствам като мис Вселена :D :D :D ебаси как му чешете самочувствието

eu.hyricane
02-12-2008, 21:35
Какво имате против Свастица? Той е просто форумния идиот. Кой друг ще твърди, че е на 26 и ще пуска снимка "изгониха ме по физическо" снимана с дигитален фотоапарат. При все, че трябва да е завършил преди пне 7 години, когато е нямало такива екстри.

Нека стой да го гърчим.
Незнам, че на gsm -ите с камера им викат дигитални апарати...

i az taka vikam.. + tova e izklu4itelno protiven..
Този плаче за бан, обърнете му внимание ;)
ti pla4i6 za meso v ustata :D
pyk i kakvo, ne si li izklu4itelno otblaskva6t i neatraktiven ? ima6 glava s razmerite na 2 normalni :D:D

true.
02-12-2008, 21:45
Аз не знаех,че на 26 години имаш часове по физическо...

eu.hyricane
02-12-2008, 21:46
Какво имате против Свастица? Той е просто форумния идиот. Кой друг ще твърди, че е на 26 и ще пуска снимка "изгониха ме по физическо" снимана с дигитален фотоапарат. При все, че трябва да е завършил преди пне 7 години, когато е нямало такива екстри.

Нека стой да го гърчим.
Незнам, че на gsm -ите с камера им викат дигитални апарати...

i az taka vikam.. + tova e izklu4itelno protiven..
Този плаче за бан, обърнете му внимание ;)
ti pla4i6 za meso v ustata :D
pyk i kakvo, ne si li izklu4itelno otblaskva6t i neatraktiven ? ima6 glava s razmerite na 2 normalni :D:D
Да, така е, ти си атрктивен и привлекателен със 2 теми за теб ;) Поздрави ;)
nadqvam se da si nad 185 6toto ina4e glavata ti bi bila mn nesarazmerna s tqloto ti :D
pyk i se gordeq mn s teb, 4e ima6 CELi 2 posveteni IZCQLO na teb temi vav FORUMA na TEENPROBLEM.. v smisal.. bratle.. tova e ravnosilno na nobelova nagrada.. sahrani tozi moment do kraq na jivota si !! prizovavam te !

Canis_Dirus
02-12-2008, 21:46
Незнам, че на gsm -ите с камера им викат дигитални апарати...
А кажи ми мамин златен, как са те снимали, когато са те изгонили от физическо с gsm с камера с такава разделителна способност и то когато си бил ученик преди 7-8 години? Тогава сименс ц 35 беше абсолютно извънземен телефон. Телефоните нямаха цветни дисплей, а ти ми говориш...


Ееххх, не можеш да лъжеш като хората.


абе, аз, ако имаше две теми за мене с по 10 страници, щях да се чувствам като мис Вселена :D :D :D ебаси как му чешете самочувствието
Това ли ти е деЦката мечта? Да имаш две темички само за тебе си?

АЙ стига бе. Просто ние тук за пореден път демонстрираме, колко сме добри. Сбъдваме мечтите на едно умствено-изостанало дете. Сега само търсим и желаеща да прави секс с него - да не си остане деТствен...

eu.hyricane
02-12-2008, 22:00
това е интересно ^^
Харлем (на английски — Harlem) е квартал на Манхатън един от административните райони на град Ню Йорк, САЩ. През 17 век първите европейски заселници в района, идващи от Холандия, назовават мястото Нов Харлем по името на град Харлем. През 20 век кварталът става известен като основен културен и бизнес център на Афроамериканската общност. Харлем е квартал на Ню Йорк, с предимно Афроамериканско население и е градски район на Манхатън, отдавна познат като главен културен и бизнес център на Афроамериканци. След като през по-голямата част от ХХ век е бил свързван със Афроамериканската култура, но също така и с престъпност и мизерия, по настоящем преживява социален и икономически ренесанс.

pyk i harlem sam po sebe si e geto.. -_-

SeaEatsShips
02-12-2008, 22:02
какво се заяждате бе хора :D МИР

fake
02-12-2008, 22:03
абе, аз, ако имаше две теми за мене с по 10 страници, щях да се чувствам като мис Вселена :D :D :D ебаси как му чешете самочувствието
Това ли ти е деЦката мечта? Да имаш две темички само за тебе си?

ми дае...за какво повече би могъл да мечтае един нормално развиващ се човек? :?

относно секса, дайте да съберем по левче от форумец и да потърсим нещо по-така... 8-) 8-) 8-)

eu.hyricane
02-12-2008, 22:06
абе, аз, ако имаше две теми за мене с по 10 страници, щях да се чувствам като мис Вселена :D :D :D ебаси как му чешете самочувствието
Това ли ти е деЦката мечта? Да имаш две темички само за тебе си?

ми дае...за какво повече би могъл да мечтае един нормално развиващ се човек? :?

относно секса, дайте да съберем по левче от форумец и да потърсим нещо по-така... 8-) 8-) 8-)

az lapam bez pari, v smisal toi e nqkakva zvezda, super navit sym mu !!! + tova imam mn stegnat zadnik s razmerite na negarski, imam i mnogo debeli ustni, so4ni pri tova.. kakvo 6te kajete..

hm, svastika, basi idiota si, 4ovek, izto4nik 6e pi6a :D:D. kakva maika te e otglejdala.. tui da ne ti e referat po geografiq.. :D sadak..palen :D trqbva da si napalno slaboumen da si pomisli6, 4e 6te go pi6a sam tova, i 4e 6te go znam..

DisciplineAndOrder
02-12-2008, 22:10
седи мирен!Panasonic VS3 е модел от 2005.
Освен тва преди имах и снимките не излизат точно такива,каквато е твойта... Защо ли...?

eu.hyricane
02-12-2008, 22:11
az lapam bez pari, v smisal toi e nqkakva zvezda, super navit sym mu !!! + tova imam mn stegnat zadnik s razmerite na negarski, imam i mnogo debeli ustni, so4ni pri tova.. kakvo 6te kajete..

hm, svastika, basi idiota si, 4ovek, izto4nik 6e pi6a . kakva maika te e otglejdala.. tui da ne ti e referat po geografiq.. sadak..palen trqbva da si napalno slaboumen da si pomisli6, 4e 6te go pi6a sam tova, i 4e 6te go znam..
ВНИМАНИЕ ГЕЙ!!!

6te prenebregna fakta, 4e ima6 glavata na kon, tova ne bi povliqlo na udovolstvieto ot felacioto, nali, beb4o.. ne se stesnqvai pred ostanalite, molq te {P}

OtherDimension
02-12-2008, 22:13
eu.hyricane, знаеш, че си трикратно по-дразнещ от свастика, нали?

eu.hyricane
02-12-2008, 22:16
otherdimension -> trikratno po-drazne6t i s trikratno po-malka glava XAOIAXO

exploitedteen, i az sym sa6tiq, platno za teb stoq :P (t.e. protiv nespravedlivostta, licemerieto i lajata)

HePeAJIeH
02-12-2008, 22:18
Форума е създаден за да си помагаме взаимно а не да усложняваме положенията в него! Ако отсстраним СВАСТИКА и това помогне по някакав начин на форума и неговата аудитория то ОК аз съм с вас тогава! Лично мое мнение е че този потребител ми е антипатичен но просто игнорирам потребители като него и забравям че те посещават и съответно пишат във форума! Съветвам и вас да спрете да му обръщате внимание-ще се кротне все някога :)

eu.hyricane
02-12-2008, 22:19
Форума е създаден за да си помагаме взаимно а не да усложняваме положенията в него! Ако отсстраним СВАСТИКА и това помогне по някакав начин на форума и неговата аудитория то ОК аз съм с вас тогава! Лично мое мнение е че този потребител ми е антипатичен но просто игнорирам потребители като него и забравям че те посещават и съответно пишат във форума! Съветвам и вас да спрете да му обръщате внимание-ще се кротне все някога :)

na men mi pre4i samo golqmata mu glava, ako si smeni avatara, vsi4ko 6te bade nared aXOIXAOxa

OtherDimension
02-12-2008, 22:19
Одавна съм го осъзнала това нещо и все пак ще продължавам да си живея в моя приказен свят и да претендирам за добри взаимоотношения.Не ми разваляй така, илюзорното кътче. :)
уййййййййййййй, милата тя... :-D

Jeuelle
02-12-2008, 22:24
аз пък забелязах нещо много любопитно...

ако не харесвам някой и си го кажа в прав текст и се заяждам - съм много лош, зъл, комлексиран, излязъл от гетата и прочие...
Свастика не ме кефи и си го ебавам на общо основание, ако се връзвате- ваш си е проблема... аз си казвам каквото ми е кеф...

обаче има хора, които се възмущават от поведението ми- окей.
Но аз предпочитам да съм зъл и да се ебавам открито, показвайки ясно позицията си, отколкото лицемерно да се крия и да пиша разни клиширани глупости за толерантност и там какво беше...

И сега кое е по-лошото:

1 да съм двуличен и да изневеря на принципите си да се ебавам с хора, които не ме кефят, вместо да си трая или да им лижа гъза

или

2 да съм зъл, откровен в позицията си спрямо потребителя и излязъл от гетото???


Колко от вас мразят лъжата и лицемерието и колко го подкрепят???
Поведението ти е присъщо на някой деветокласник.
"Аз казвам всичко което мисля , лошо ли е... не съм двуличен....." - няма лошо , но да е в рамките на допустимото. Че ти се оля бе човек. Във всяка страница все твои постове намирам. Да , разбрахме , не го харесваш - ми спри се малко де. Никой не е длъжен да чете постоянните ти нападки и упреци. Има си ЛС - давай та, или ще се правиме на важни пред всички , да ни гледат колко сме лошави...

eu.hyricane
02-12-2008, 22:32
Hey Joe, where you goin' with that gun in your hand?
Hey Joe, I said where you goin' with that gun in your hand?
Alright. I'm goin down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Yeah,! I'm goin' down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Huh! And that ain't too cool

jeuelle, tova e prosto forum, ffs.. vseki moje da pravi kakvoto si poiska, dori i da prekra4va mnimite dogmi i pravila.. nikoi nqma da te osadi.. 6tom taka sa re6ili potrebitelite, taka da pravqt. Vseki veroqtno se stremi da izgradi svoqta reputaciq tuk, koqto da se nosi iz forum na forum :d
6tom exploitedteen e predpo4el da izkazva mnenieto si, da bade razkreposten i bez zadrajki, neka go pravi, daje e mn hubavo tova ;d
ako nqkoi go pravi 6tastliv tova da psuva, rugae i plue, neka go pravi.. v kraina smetka li4noto 6tastie e na parvo mqsto ;d nie da gledame sebe si, vikam

Bolt_f
02-13-2008, 02:53
Не мога да разбера нито начинът по който оплювате този Свастика, нито начинът по който го псувате... и най-не мога да разбера обаче какъв ви е шибания проблем. Хора всякакви... това е форум в който всеки може да пише. Който и да е. Какъвто и да е.Друг е въпросът, някъде из глупавия ви правилник Случайно да е вметнато, че трябва да бъдеш истинския себе си, пишейки мненията си???? НЕ! И не би трябвало. Никога не е било вярно че хората трябва да бъдат "себе си". Ние можем да бъдем всичко. Всеки, който би искал да се промени за момент, който би искал да се бъзика или да предизвиква внимание променяйки собствената си действителност, ДОРИ В НЯКАКЪВ ПРОКЛЕТ ФОРУМ, има правото да го прави!
Това също не значи, че той лъже. Каквито са хората на 13, такива са и на 26 (доста често срещано, напоследък..). Не ви ли омръзна вечно да плюете всеки и всичко и дори.... защо пишете в някакъв форум и се вживявате толкова много... ?! чета ви простотиите от известно време от скука по една минута на три дни... не мога да си обясня как може да клеветите някой, когато вие по цял ден спамите пред компа и съм сигурна, че някои от вас дори не знаят какво е времето навън днес...!

Bolt_f
02-13-2008, 02:54
Hey Joe, where you goin' with that gun in your hand?
Hey Joe, I said where you goin' with that gun in your hand?
Alright. I'm goin down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Yeah,! I'm goin' down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Huh! And that ain't too cool

т'ва пък е една от най-адските песни... поздрав! :smt006

eu.hyricane
02-13-2008, 09:53
Hey Joe, where you goin' with that gun in your hand?
Hey Joe, I said where you goin' with that gun in your hand?
Alright. I'm goin down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Yeah,! I'm goin' down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Huh! And that ain't too cool

т'ва пък е една от най-адските песни... поздрав! :smt006

molq te, vij tova :
http://groups.imeem.com/vYnqYcKw/video/3elnPaGL/hey_joe_paul_rogersbrian_mayvaisatrianinuno_expo_9 2/

zarejda bavni4ko, no si zaslujava ;)

littleJ, vij tova:
http://gothacked.org/rmbblog/wp-content/emo.jpg

RoyTheReaper
02-13-2008, 10:07
Hey Joe, where you goin' with that gun in your hand?
Hey Joe, I said where you goin' with that gun in your hand?
Alright. I'm goin down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Yeah,! I'm goin' down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Huh! And that ain't too cool

jeuelle, tova e prosto forum, ffs.. vseki moje da pravi kakvoto si poiska, dori i da prekra4va mnimite dogmi i pravila.. nikoi nqma da te osadi.. 6tom taka sa re6ili potrebitelite, taka da pravqt. Vseki veroqtno se stremi da izgradi svoqta reputaciq tuk, koqto da se nosi iz forum na forum :d
6tom exploitedteen e predpo4el da izkazva mnenieto si, da bade razkreposten i bez zadrajki, neka go pravi, daje e mn hubavo tova ;d
ako nqkoi go pravi 6tastliv tova da psuva, rugae i plue, neka go pravi.. v kraina smetka li4noto 6tastie e na parvo mqsto ;d nie da gledame sebe si, vikam

За добро или за лошо е така. А когато се премине границата, админите преценяват дали да използват властта си или да си затворят очите...

eu.hyricane
02-13-2008, 10:32
Hey Joe, where you goin' with that gun in your hand?
Hey Joe, I said where you goin' with that gun in your hand?
Alright. I'm goin down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Yeah,! I'm goin' down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Huh! And that ain't too cool

jeuelle, tova e prosto forum, ffs.. vseki moje da pravi kakvoto si poiska, dori i da prekra4va mnimite dogmi i pravila.. nikoi nqma da te osadi.. 6tom taka sa re6ili potrebitelite, taka da pravqt. Vseki veroqtno se stremi da izgradi svoqta reputaciq tuk, koqto da se nosi iz forum na forum :d
6tom exploitedteen e predpo4el da izkazva mnenieto si, da bade razkreposten i bez zadrajki, neka go pravi, daje e mn hubavo tova ;d
ako nqkoi go pravi 6tastliv tova da psuva, rugae i plue, neka go pravi.. v kraina smetka li4noto 6tastie e na parvo mqsto ;d nie da gledame sebe si, vikam

За добро или за лошо е така. А когато се премине границата, админите преценяват дали да използват властта си или да си затворят очите...

mi tei kato gledam moderatorite ne sa ot nai-aktivnite.. 2ma 3ma vlizat ot vreme na vreme samo

bboy_bunker
02-13-2008, 10:37
Между другото, някой замислял ли се е дали случайно Свастика...... не е един от вас? Замисля ли ли сте се, че всъщност Свастика може да е другия профил на някой? От къде знаете, че със exploitedteen не сме се наговорили? :-D Помислете....... :-D [/b] Честно казано, няма да се учудя... От хора без работа всичко може да се очаква..

Bolt_f
02-13-2008, 13:15
Hey Joe, where you goin' with that gun in your hand?
Hey Joe, I said where you goin' with that gun in your hand?
Alright. I'm goin down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Yeah,! I'm goin' down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Huh! And that ain't too cool

т'ва пък е една от най-адските песни... поздрав! :smt006

molq te, vij tova :
http://groups.imeem.com/vYnqYcKw/video/3elnPaGL/hey_joe_paul_rogersbrian_mayvaisatrianinuno_expo_9 2/

zarejda bavni4ko, no si zaslujava ;)

littleJ, vij tova:
http://gothacked.org/rmbblog/wp-content/emo.jpg аууу... адско :) обаче честно да ти кажа... знаеш ли, има един кавър на Аксел Руди Пел който всъщност ми е фаворит! :)

eu.hyricane
02-13-2008, 19:42
Hey Joe, where you goin' with that gun in your hand?
Hey Joe, I said where you goin' with that gun in your hand?
Alright. I'm goin down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Yeah,! I'm goin' down to shoot my old lady,
you know I caught her messin' 'round with another man.
Huh! And that ain't too cool

т'ва пък е една от най-адските песни... поздрав! :smt006

molq te, vij tova :
http://groups.imeem.com/vYnqYcKw/video/3elnPaGL/hey_joe_paul_rogersbrian_mayvaisatrianinuno_expo_9 2/

zarejda bavni4ko, no si zaslujava ;)

littleJ, vij tova:
http://gothacked.org/rmbblog/wp-content/emo.jpg аууу... адско :) обаче честно да ти кажа... знаеш ли, има един кавър на Аксел Руди Пел който всъщност ми е фаворит! :)
link, plz..
ama edva li 6te mi haresa pove4e ot izpalnenieto na lubimite mi kitaristi, sabrani zaedno, a imenno vai, satrianni i may (e, page, hendrix, batio i weikath otsastvat ^^)

MindYourMind
02-13-2008, 21:11
Снабдявате форума с бисери.
Първо помислете кои от вас наистина са личности извън форума преди да отправяте квалификации към другите и да съдите начина им на мислене и живот. Всичко изписано е една голяма словесна пумия, има си кофа за подобни теми.
Някои явно обичат да участват в пародии като тази съпреживявайки се за суперзвезди във форума и изкарват комплексите си върху непознати, които са еднакво "странни" колкото и тях самите, с разликата че поне едните не могат да се разциврят, а на други егото е толкова ранимо, че чесно казано плачат за подигравки. Но нито в двата случая някой печели, дори да има по-силен изказ заради годините си. Предлагам всеки да се стреми към общуване с аудитория отговаряща на възрастта му. За това си има и други оналайняни трибуни, където поне човек може да се опитва да се "доказва" пред отговаряща на набора му публика. И swastica-та и exploited са на "всяка манджа мерудия", но поне правят цирк. Няма значение дали си вярват...

Оф, оставям поста някак си недовършен ама просто осъзнавам, че е безмислено каквото и да е хабене на редове нататък.

Айде лека и доходна!

Blacklisted
02-13-2008, 21:26
^ограничен също е много шано ;)

RoyTheReaper
02-13-2008, 21:35
Форумът е мястото, където всеки може да бъде такъв, какъвто иска да бъде. В това му е чарът.

MindYourMind
02-13-2008, 21:43
Форумът е мястото, където всеки може да бъде такъв, какъвто иска да бъде. В това му е чарът.
Глупости, някой може да иска да е интелигентен, но това не може да се симулира дори във форум. 8)

RoyTheReaper
02-13-2008, 21:47
Браво, откри пропуск в тезата ми. :D

i'm so excited!
02-15-2008, 15:10
много е прост тоя.

Jeuelle
02-15-2008, 15:29
много е прост тоя.
Ти да не мислиш че не му отстъпваш??

i'm so excited!
02-15-2008, 15:30
да.... ! :razz:

Jeuelle
02-15-2008, 15:32
виждам :)

Blacklisted
02-16-2008, 09:09
^:smt043

belerofone
02-16-2008, 09:26
Така...Не мога да повярвам но това ми се струва е първата по рода си такава тема насочена конкретно към един потребител...Невероятно е как се отразява колективната омраза...Видиш ли противоречиво на историята никъде не видях поне частчина защита...
Първо нека спомена , че СВАСТИКА е много интересн в изказванията си..Ясни , конкретни , диплометични , в границите на въпроса , обмислени , структурирани....Нещо което не може да се каже за повечето хора от форума...Това е първата част от хората , които като не могат да подражават нападат.
Второ СВАСТИКА определно ви е привлякъл вниманието но не с това което е целил....Самочувствие....Ами то си е негово....Изградете си ваше на базата на постижения и тогава ще си говорим...В народо-психологията на българина е да коментира другите , да г.леда в тяхната градина просто така се чувства по силен....Не съм видял всчичко написно от СВАСТИКА но от прочетеното той не се е заяждал с никого поименно (може и да греша) и дори , за което си струва поздравленията , не се заяжда дори с потребители , които го обиждат...Някой пита ли се защо е така...

Лично аз от постовете му забелязах , че е готов на голяма стъпка да отговори на всичките въпроси ОТ ГОРЕЩИЯ СТОЛ , което зпоред мен доказва обратното на тезата на тези които не го харесват...Дали лъже или не само той може да каже...Не е ваша работа да го съдите...
Вижда се , че момчето е начетено , и образовано , занимава се с творческа дейност , реклама , което допуска широк контакт с хора , които трябва да спечели , с които общува...Тук се изявавя малко противоречие , но не ми е работа да го решавам аз този казус....Нямам основа за това...
Допадат ми отговорите му...Има нещо характерно в тях , нещо което показва повече отклокто той иска да се види...най-малкото неговите отговори са коренно различни от повечето в този форум...може да са по-рязки макар да не съм го забелязъл но все пак ми харесват.

Има още какво да кажа...но...

П.С. Ако снимката е истина прическата ми харесва...

eu.hyricane
02-16-2008, 11:06
15 minuti na vqtara :D

belerofone
02-16-2008, 13:03
За всичко си има причина...

DisciplineAndOrder
02-16-2008, 14:29
адвокатка ли си???
Кой питаш? :?

е,поне си призна :razz:

SuicideBitch
02-16-2008, 14:32
пак ли ти Дейв.лол. СВАСТИКА е навсякаде :Р

belerofone
02-16-2008, 14:40
Така...Не мога да повярвам но това ми се струва е първата по рода си такава тема насочена конкретно към един потребител...Невероятно е как се отразява колективната омраза...Видиш ли противоречиво на историята никъде не видях поне частчина защита...
Първо нека спомена , че СВАСТИКА е много интересн в изказванията си..Ясни , конкретни , диплометични , в границите на въпроса , обмислени , структурирани....Нещо което не може да се каже за повечето хора от форума...Това е първата част от хората , които като не могат да подражават нападат.
Второ СВАСТИКА определно ви е привлякъл вниманието но не с това което е целил....Самочувствие....Ами то си е негово....Изградете си ваше на базата на постижения и тогава ще си говорим...В народо-психологията на българина е да коментира другите , да г.леда в тяхната градина просто така се чувства по силен....Не съм видял всчичко написно от СВАСТИКА но от прочетеното той не се е заяждал с никого поименно (може и да греша) и дори , за което си струва поздравленията , не се заяжда дори с потребители , които го обиждат...Някой пита ли се защо е така...

Лично аз от постовете му забелязах , че е готов на голяма стъпка да отговори на всичките въпроси ОТ ГОРЕЩИЯ СТОЛ , което зпоред мен доказва обратното на тезата на тези които не го харесват...Дали лъже или не само той може да каже...Не е ваша работа да го съдите...
Вижда се , че момчето е начетено , и образовано , занимава се с творческа дейност , реклама , което допуска широк контакт с хора , които трябва да спечели , с които общува...Тук се изявавя малко противоречие , но не ми е работа да го решавам аз този казус....Нямам основа за това...
Допадат ми отговорите му...Има нещо характерно в тях , нещо което показва повече отклокто той иска да се види...най-малкото неговите отговори са коренно различни от повечето в този форум...може да са по-рязки макар да не съм го забелязъл но все пак ми харесват.

Има още какво да кажа...но...

П.С. Ако снимката е истина прическата ми харесва...
Благодаря ти. :) Снимката е моя, прическата също.. :)

Това не е защита , а лично мнение изградено на тънки основи.

miminia
02-16-2008, 16:34
копеле прайш се на 26 , а току що попаднах на тфа


Рождена дата и година, зодия ... 26.11.1990,стрелец


апфф не ставаш и за лъжец вее олигофрен :)

eu.hyricane
02-16-2008, 17:35
копеле прайш се на 26 , а току що попаднах на тфа


Рождена дата и година, зодия ... 26.11.1990,стрелец


апфф не ставаш и за лъжец вее олигофрен :)
ho.. poznah 4e e maksimum na 18

eu.hyricane
02-16-2008, 17:49
копеле прайш се на 26 , а току що попаднах на тфа


Рождена дата и година, зодия ... 26.11.1990,стрелец


апфф не ставаш и за лъжец вее олигофрен :)
Къде го видя? Трябва да го покажеш, че сега ще каже, че си го измислила!!!
(music) Now playing: 4884. Journey - Don't Stop Believin'
:p

miminia
02-16-2008, 17:53
Никфи проблеми немате бе сладурковци

Фън Фън ---- тема Лексикон --- 1 пост

SWASTICA написа:
Лични въпроси:
1.Име ... Дейвид
2.Прякор или как ти викат „на галено” ... SWASTICA
3.Рождена дата и година, зодия ... 26.11.1990,стрелец
4.Град ... Девин
5.Училище ... Явявам се като частен ученик
6.Брат или сестра ... Ноуп
7.Спортуваш ли ... Малко бягане
8.Как прекарваш свободното си време ... Като се разхождам и като стоя пред компа
9.Никът ти в момента и защо го избра ... SWASTICA....дълго е за обяснение!
10.Домашно животно ... Не!
11.Мото или мисъл, която харесваш ...Няма такава!
12.Обичаш ... Бети
13.Мразиш ... Спамери и флуудери
14.Страхуваш се от ... Тъмнина
15.Прекарваш ваканциите ... Самичък
16.Човек, с който искаш да се запознаеш ... John Cena,The Rock
17.Имаш ли талисман ... Приятелката ми е талисман
18.Опиши себе си, както намериш за добре ... Свръх странен!

Любими неща:
1.Актьор/актриса/филм The Rock!,.......,Бели Мацки
2.Певец/певица/група/песен DJ Aligator!,Benny Benassi!,P.O.D., P.O.D. - Booyaka 619
3.Книга/автор Не чета!
4.Компютърна игра FIFA 07
5.TV предаване WWE
6.Цвят Черно!
7.Животно Гепард
8.Учебен предмет Физкултура
9.Място Пред компа!
10.Занимание Компа!
11.Част от денонощието Яденето
12.Планета (по възможност да е от Слънчевата система)Плутон

Още :
1.В миналия си живот съм бил/а ... Свещеник
2.В следващия си живот ще бъда ... SWASTICA
3.Искам ... Всичко!
4.Няма ... Невъзможни неща!
5.Винаги ...Има рариант Б
6.Нещата завършават добре ... ,ако ти не си зле!
7.Дразня се ... от много неща!
8.Защото ... така реши SWASTICA!
9.Любовта ... това е другото име на Бети!
10.Искам ... Да не се повтаря "искам" 2 пъти,ама...

И като за край, напиши нещо ( велика мисъл, крилата фраза, поговорка или каквото ти душа иска) Приятно попълване !!!

Romance
02-16-2008, 18:10
P.O.D. - Booyaka 619

[/i]
Хахаха Рей Мистерио 619 :D

belerofone
02-16-2008, 18:10
Никфи проблеми немате бе сладурковци

Фън Фън ---- тема Лексикон --- 1 пост

SWASTICA написа:
Лични въпроси:
1.Име ... Дейвид
2.Прякор или как ти викат „на галено” ... SWASTICA
3.Рождена дата и година, зодия ... 26.11.1990,стрелец
4.Град ... Девин
5.Училище ... Явявам се като частен ученик
6.Брат или сестра ... Ноуп
7.Спортуваш ли ... Малко бягане
8.Как прекарваш свободното си време ... Като се разхождам и като стоя пред компа
9.Никът ти в момента и защо го избра ... SWASTICA....дълго е за обяснение!
10.Домашно животно ... Не!
11.Мото или мисъл, която харесваш ...Няма такава!
12.Обичаш ... Бети
13.Мразиш ... Спамери и флуудери
14.Страхуваш се от ... Тъмнина
15.Прекарваш ваканциите ... Самичък
16.Човек, с който искаш да се запознаеш ... John Cena,The Rock
17.Имаш ли талисман ... Приятелката ми е талисман
18.Опиши себе си, както намериш за добре ... Свръх странен!

Любими неща:
1.Актьор/актриса/филм The Rock!,.......,Бели Мацки
2.Певец/певица/група/песен DJ Aligator!,Benny Benassi!,P.O.D., P.O.D. - Booyaka 619
3.Книга/автор Не чета!
4.Компютърна игра FIFA 07
5.TV предаване WWE
6.Цвят Черно!
7.Животно Гепард
8.Учебен предмет Физкултура
9.Място Пред компа!
10.Занимание Компа!
11.Част от денонощието Яденето
12.Планета (по възможност да е от Слънчевата система)Плутон

Още :
1.В миналия си живот съм бил/а ... Свещеник
2.В следващия си живот ще бъда ... SWASTICA
3.Искам ... Всичко!
4.Няма ... Невъзможни неща!
5.Винаги ...Има рариант Б
6.Нещата завършават добре ... ,ако ти не си зле!
7.Дразня се ... от много неща!
8.Защото ... така реши SWASTICA!
9.Любовта ... това е другото име на Бети!
10.Искам ... Да не се повтаря "искам" 2 пъти,ама...

И като за край, напиши нещо ( велика мисъл, крилата фраза, поговорка или каквото ти душа иска) Приятно попълване !!!



Написаното е много грубо според мен...Поне за три от въпросите свидетелствам за лъжа...

И защо продължавате да се гаврите не мога да разбера...Пишете на хората , които търсят мнението ви и където може и така да се случи , че да помогнете...Никакъв смисъл няма в това да се заядете с един потребител , който и ще да е той , каквото и да е писал...Свобода на словото и медиите съществува...

Зли хора няма , но има зли постъпки и точно за това свидетелствате всички тези , които се дразните....

IsoMniaC_
02-16-2008, 18:31
Аз мисля, че това момче може и да послъгва, но мен лично не ме е подразнил с нещо! И не мога да разбера защо след като не го харесвате продължавате да се заяждате с него, ми като не ви е приятен не му обръшайте внимание, оставете го да си пише, това което мисли за редно пък ако нещо не е както трябва то си има модератори които ще оправят нещата!

Alcohooligan
02-16-2008, 18:42
явно момчето е патологичен лъжец... няма кво да му се смеете, щото това е болест.

или е прекалено смотан, за да се показва такъв, какъвто е. :D

miminia
02-16-2008, 19:09
Аее чшш аз не се гавра ама като го видях нали се сеш ,че не мога да се удържа?? :-P

belerofone
02-16-2008, 20:13
явно момчето е патологичен лъжец... няма кво да му се смеете, щото това е болест.

или е прекалено смотан, за да се показва такъв, какъвто е. :D

Ето ти експертно мнение...Кога завърши психиатрия и започна да поставяш диагнози...
Всеки има причина да крие личността си...Да променя историята си...Кои сме ние да съдим и да поставяме етикети....
Нима заявяваш пред всички , че ти никога не си лъгал....Всеки го е правил...Защо си е негова работа...Не си ти човека , който ще преобразова и претопява хората , за да приличат на теб...
Ако смяташ да постаявш етикети започни със себе си ....Покажи какъв си ти...макар че , четейки поста ти ми става ясно...

Поздрави...

AvaLan4e
02-16-2008, 20:26
белерофон....

чувал/а ли си някога израза, каквото посееш, това ще пожънеш??
или производните им???

Момчето започна да дава оценки колко сме ниско интелектуално и т.н., аз лично като ми ударят шамар не си давам другата буза, а отвръщам с двойно повече сила. Така стана и тук- момчето нападна и му се отвърна...

Нека спрем с разни приказки и мечти, а погледнем малко по-реално на нещата, когато някой употреби една торба епитети и класификации спрямо мен или мой приятел е нормално да очаква да му кажа нещо, а не да си затрая или да си събуя гащите и да моля за още. Съжалявам, но който сее вятър, ще жъне буря... ;)

И да, лъжите са още едно от нещата, които дразнят, защото виждаш, че някой лъже, яко при това, и същия този човек има наглостта да ти обяснява как си кретен и то като медицинска диагноза, а когато го питаш откъде е почерпил статистиката си ти отговаря, че гъбаря не си казва местата. Абсурдно е това поведение на ментор, който се има за повече от другите, а аз в момента си тананикам марсилезата и кроя планове за обезглавяване на този тип аристократи, които влизат със самочувствието на полу-богове. ;)
Бе да. Глупусти (= Ти, човече ми се нервиш, а аз, аз не съм и искала да ти е гадно ('= Много си ти се кефя, ма не ти пречи да те нервя, а аз не нарочно (= Ама то и форумите са си гадно, не че на живо нон стоп не стават недоразумения... Хората са различни ('= <3

Alcohooligan
02-16-2008, 20:33
явно момчето е патологичен лъжец... няма кво да му се смеете, щото това е болест.

или е прекалено смотан, за да се показва такъв, какъвто е. :D

Ето ти експертно мнение...Кога завърши психиатрия и започна да поставяш диагнози...
Всеки има причина да крие личността си...Да променя историята си...Кои сме ние да съдим и да поставяме етикети....
Нима заявяваш пред всички , че ти никога не си лъгал....Всеки го е правил...Защо си е негова работа...Не си ти човека , който ще преобразова и претопява хората , за да приличат на теб...
Ако смяташ да постаявш етикети започни със себе си ....Покажи какъв си ти...макар че , четейки поста ти ми става ясно...

Поздрави...

мисля, че е страшно глупаво да даваш лъжлива информация за себе си в някакъв форум, още повече по толкова смешен и недодялан начин.

а за себе си етикети няма да поставям и няма да показвам какъв съм, който трябва да знае - знае. не съм привърженик на разпространяването на лична информация в интернет. :)

eu.hyricane
02-16-2008, 20:46
явно момчето е патологичен лъжец... няма кво да му се смеете, щото това е болест.

или е прекалено смотан, за да се показва такъв, какъвто е. :D

Ето ти експертно мнение...Кога завърши психиатрия и започна да поставяш диагнози...
Всеки има причина да крие личността си...Да променя историята си...Кои сме ние да съдим и да поставяме етикети....
Нима заявяваш пред всички , че ти никога не си лъгал....Всеки го е правил...Защо си е негова работа...Не си ти човека , който ще преобразова и претопява хората , за да приличат на теб...
Ако смяташ да постаявш етикети започни със себе си ....Покажи какъв си ти...макар че , четейки поста ти ми става ясно...

Поздрави...

мисля, че е страшно глупаво да даваш лъжлива информация за себе си в някакъв форум, още повече по толкова смешен и недодялан начин.

а за себе си етикети няма да поставям и няма да показвам какъв съм, който трябва да знае - знае. не съм привърженик на разпространяването на лична информация в интернет. :)
laja e no ne savsem.. vse edno da si imal 2 priqtelki, a tuk kato te pitat, da kaje6, 4e si imal 7.. preuveli4ava.. izopa4ava istinata.. i nikoi ne moje da te razbere, osven ako:
1. sam ne se izdade6
2. ne znae kakva e istinata
3. ne razbere ot merodaven izto4nik kakva e istinata

no vse pak ima i takiva, koito predpo4itat da badat iskreni i prqmi, nqma zna4enie, 4e e samo forum, i predpolagam, 4e tova e pravilniqt pat..
"и към порока вървим, избягвайки мъничка грешка" хораций

AvaLan4e
02-16-2008, 21:16
и съм злобен, нагъл и отмъстителен :)

тва е най-главното <3333 пък нали си, как беше Кармосъния Изтрадал ^^^ <333 И все пак съм ти убидена, че ме мами, че може да се видим ^^ ('=

AvaLan4e
02-16-2008, 21:32
и съм злобен, нагъл и отмъстителен :)

тва е най-главното <3333 пък нали си, как беше Кармосъния Изтрадал ^^^ <333 И все пак съм ти убидена, че ме мами, че може да се видим ^^ ('=

знаеш ли колко грешно звучи това???
поставяш ме в позиция, която означава, че съм казвал или обещавал да се видим, а знаеш и че имам приятелка, която влиза тук...
и все едно й действам зад гърба и още куп глупости...

казвал съм, че е възможно да се засечем на някаква среща... аз наистина внимавам как се изразявам и гледам в такива случаи да няма двусмислици...
Пха. Свещенни глупусти. Разбира се, че аз не се забивам по форуми и не бих искала да прозвучи така (= Разбира се, че аз не бих си помислила, че думите ми могат да преимат такъв контекст ^^ Пък и пазя личните, там пиша изрично, че да водиш и нея (= Нищу лошу не виждам пЪк <3

AvaLan4e
02-16-2008, 21:39
емииии заради такива неща го казвам:

не искам да се виждаме...

просто, за да няма грешни изписвания, изречения и изказвания... и да няма недоразбрали.
:)
Нула понятие, човече ('=
Ма няма да се обиждам. Ще проуча через подмолно, целенасочено изнудване, подкупване чрез пастички на съфорумците, да изкопча информация кога ще те има и къде със нея ^^^ =Р ('=
Ако не искаш, ще се дегизирам и ще ви зяпам от некоя дръвче ^^^

едит: гати, ми виж ако искаш лично ще се разправям с недоразбралите и криво разбралите мамка му нося отговорност мхм

belerofone
02-16-2008, 22:02
белерофон....

чувал/а ли си някога израза, каквото посееш, това ще пожънеш??
или производните им???

Момчето започна да дава оценки колко сме ниско интелектуално и т.н., аз лично като ми ударят шамар не си давам другата буза, а отвръщам с двойно повече сила. Така стана и тук- момчето нападна и му се отвърна...

Нека спрем с разни приказки и мечти, а погледнем малко по-реално на нещата, когато някой употреби една торба епитети и класификации спрямо мен или мой приятел е нормално да очаква да му кажа нещо, а не да си затрая или да си събуя гащите и да моля за още. Съжалявам, но който сее вятър, ще жъне буря... ;)

И да, лъжите са още едно от нещата, които дразнят, защото виждаш, че някой лъже, яко при това, и същия този човек има наглостта да ти обяснява как си кретен и то като медицинска диагноза, а когато го питаш откъде е почерпил статистиката си ти отговаря, че гъбаря не си казва местата. Абсурдно е това поведение на ментор, който се има за повече от другите, а аз в момента си тананикам марсилезата и кроя планове за обезглавяване на този тип аристократи, които влизат със самочувствието на полу-богове. ;)

100% съм съгласен с написаното...Който сее вятър ще жъне буря...Но ТИ имаш това право ако в случая ти си потърпевш...Както и всеки , който е бил обиден...Естествено , че не казвам да оставиш да те удрят по другата буза нито пък да се примиряваш....Никога....Но това е твоя лична война с един противник...Война която зовиси от теб и в която можеш да се съобразиш със обстановката в нашия случай форума...Това , в което се превърнаха тези теми е колективна омраза насочена към един човек ....Ето това ме дразни....

Не казвам , че личната омраза не е намясто...Не знам всички факти....Знам обаче , че не може един човек да обди едва ли не 500 потребителя....

Води личен бой , но не надигай колективна война...

bboy_bunker
02-17-2008, 06:11
^ на умен ли се правиш ? Знаеш ли колко тъпо изглеждаш ?


п.п. Престани да лъжеш, че си на 26.. вече си смешен...

Disrespect
02-17-2008, 07:47
good old swastica..

кажеш му нещо, а той започва да ти обяснява, че нямаш правото да му го казваш и след това следва лекция какво точно означава това, което си му казал..

Disrespect
02-17-2008, 08:24
^ :razz: :razz: :razz:

Disrespect
02-17-2008, 08:30
^тва не беше сарказъм ;)

Първокласник
02-17-2008, 08:58
^тва не беше сарказъм ;)еее щом толкова разбираш от сърказъм вземи пусни един сърказъм де :-D

SINDEL
02-17-2008, 09:03
^
Сори за оффтопика, оба4е тоя мъник на аватара ти е страхотен :)

Първокласник
02-17-2008, 09:06
^
Сори за оффтопика, оба4е тоя мъник на аватара ти е страхотен :)Хахах ми мерси :D

Disrespect
02-17-2008, 09:12
^тва не беше сарказъм ;)еее щом толкова разбираш от сърказъм вземи пусни един сърказъм де :-D

текста в подписа ти е много оригинален :)

Първокласник
02-17-2008, 09:25
^тва не беше сарказъм ;)еее щом толкова разбираш от сърказъм вземи пусни един сърказъм де :-D

текста в подписа ти е много оригинален :)Оооо мерси.Жив и здрав да си! :) :-P
Ама стига се подмазва чакам да чуя нещо саркастично....

eu.hyricane
02-17-2008, 09:46
^тва не беше сарказъм ;)еее щом толкова разбираш от сърказъм вземи пусни един сърказъм де :-D

текста в подписа ти е много оригинален :)Оооо мерси.Жив и здрав да си! :) :-P
Ама стига се подмазва чакам да чуя нещо саркастично....
tova be6e sarkazam, umnik.. "originalen", za6toto v saitovete za zapoznanstva vseki 2ri si go e pisal :D

Първокласник
02-17-2008, 09:49
Оооо мерси.Жив и здрав да си! :) :-P
Ама стига се подмазва чакам да чуя нещо саркастично....
tova be6e sarkazam, umnik.. "originalen", za6toto v saitovete za zapoznanstva vseki 2ri si go e pisal :DЕми даам видели са го то мен за това :D

eu.hyricane
02-17-2008, 09:53
^тва не беше сарказъм ;)еее щом толкова разбираш от сърказъм вземи пусни един сърказъм де :-D

текста в подписа ти е много оригинален :)Оооо мерси.Жив и здрав да си! :) :-P
Ама стига се подмазва чакам да чуя нещо саркастично....
tova be6e sarkazam, umnik.. "originalen", za6toto v saitovete za zapoznanstva vseki 2ri si go e pisal :DЕми даам видя ли са го то мен за това :D
da e, nai-veroqtno 6te da e taka.. i vse pak vse edno da pi6e6
"koito me obi4a sled mene da ti4a, koito me mrazi- pod mene da lazi" -_-
ili "badi takav kakavto si, ne kakavto drugite iskat da bade6"..

Disrespect
02-17-2008, 09:54
^тва не беше сарказъм ;)еее щом толкова разбираш от сърказъм вземи пусни един сърказъм де :-D

текста в подписа ти е много оригинален :)Оооо мерси.Жив и здрав да си! :) :-P
Ама стига се подмазва чакам да чуя нещо саркастично....

ами явно не знаеш какво е сарказъм..

текста в подписа ти всъщност е ТЪП и БАНАЛЕН

Първокласник
02-17-2008, 09:55
da e, nai-veroqtno 6te da e taka.. i vse pak vse edno da pi6e6
"koito me obi4a sled mene da ti4a, koito me mrazi- pod mene da lazi" -_-
ili "badi takav kakavto si, ne kakavto drugite iskat da bade6"..
Ееее тея не ги знаех :-D

Първокласник
02-17-2008, 09:56
ами явно не знаеш какво е сарказъм..

текста в подписа ти всъщност е ТЪП и БАНАЛЕН
За това ще си го оставя, за да му се радваш! :D

eu.hyricane
02-17-2008, 09:56
da e, nai-veroqtno 6te da e taka.. i vse pak vse edno da pi6e6
"koito me obi4a sled mene da ti4a, koito me mrazi- pod mene da lazi" -_-
ili "badi takav kakavto si, ne kakavto drugite iskat da bade6"..
Ееее тея не ги знаех :-D
napi6i gi, za da privle4e6 pove4e vnimanie ;d

Първокласник
02-17-2008, 09:57
da e, nai-veroqtno 6te da e taka.. i vse pak vse edno da pi6e6
"koito me obi4a sled mene da ti4a, koito me mrazi- pod mene da lazi" -_-
ili "badi takav kakavto si, ne kakavto drugite iskat da bade6"..
Ееее тея не ги знаех :-D
napi6i gi, za da privle4e6 pove4e vnimanie ;dКакто виждам вече достатъчно съм ви привлякъл вниманието :-D не виждам смисъл на къде повече :razz:

Disrespect
02-17-2008, 09:57
ами явно не знаеш какво е сарказъм..

текста в подписа ти всъщност е ТЪП и БАНАЛЕН
За това ще си го оставя, за да му се радваш! :D

остави го, мене не ме бърка

просто не се прави на философ

belerofone
02-17-2008, 11:05
апфф не ставаш и за лъжец вее олигофрен
Привет :)
В някои от предишните ми постове обяснявам причината да напиша набор 90/91/92. Ще бъда така добър да го направя пак :)
Тийнпроблема го знам от 3 години, знам какви хора влизат, знам как се заяждат, знам колко дискриминират възрастовите граници. За да не бия на очи, за да не съм ТРЪН в на някой очите писах набор 90, мислех да пиша набор 91 или 92, защото 80% от форума е пълен със наборници над 90. Избягвайки различните спорове и нападки си изградих име и дойде момент в който трябваше да ви спомена моята истинска възраст, подчертавам ИСТИНСКА! Вероятно незнаете какво всъщност целях именно тогава? Естествено, че ще напиша малък набор, мразя да съм трън в очите на хората...
Отностно мнението включващо олигофренизъм във психическото и физическото ми състояние.
Здравей, miminia! На колко си години? Най - вероятно на около 15. Разбирам ти начина на поведение и отреагирване, но не разбирам как можеш да наречеш някой олигофрен (състояние влошаващо/забавящо физическите и психическите процеси/действия), след като нямаш никаква база медицински изследвания? Олигофренизма се проявява при разждането... Дори и да не е така, състоянието се характеризира със (това мисля, че ще го напиша за 102 - 103 път) психическо забавяне и проява на "АГРАФИЯ". Мисля, че бях достатъчно точен.
miminia, темата "лексикон" стой там от доста време. В последните 2 седмици темата не е слизала от 1 - ва страница, аз съм неин автор, което се забелязва, казва се "ЛЕКСИКОН" и би следвало да има възраст, дата, месец. Ако лъжех и исках да го сменя щях да го направя, защото е елементарно Уотсън. Ако ми се лъжеше шях да го направя по доста по добър начин! Нямаше да се представям в светлината в която съм (работохолик), щях да измисля нереална историйка за мен :) Не смятах, че ме смятате за толкова непредвидлив :) В момента поправих годината, защото виждам, че вече втори потребител след отговора ми нахлува с тази информация :)
Разбира се всеки има право на мнение и собствено ниво на морал. Аз съм скептик, но никога не съм споменавал проблеми, който не ми влизат в работата и който не ме топлят (политика) ;) ... Длъжен съм да спомена някои от тях за да ви покажа, че истината понякога е прекалено болезнена :)
Никога, ама никога не съм споменавал/намеквал за/на момичетата (темата за снимките), който имат глабела. Не съм им казвал, че е неприятно и, че дразни окото, нали? Не съм казвал, когато видя, че някой има гнатосхизис, нали? Никога не съм споменавал за тези, който имат дискория, нали? Не съм споменавал и за тези, който имат енофталм, нали? Макар, че на тази възраст е невъзожно да е причинен от фрактура, за това остава вероятността със парализа на симпатиковата инервация. Никога не съм казвал на момичетата, колко неправилно е да ходят със епонихиум, нали?
Не го правя, знаете ли защо? Защото не е моя работа, нито е мой проблем! ! ! Благодаря за вниманието. Поздрави :)

Разяснение на медицинската терминология за хората без изпит по латински...

глабела-неокосменото място между веждите

гнотазис - вродено разцепване на горната челюст, често с цепка на устнаhttp://www.teenproblem.net/forumта и на небцето

дискорИя(а не дискорея) - неправилна форма на зениците

енофталм - хлътване или изместване на очната ябълка навътре в орбитата.Ако си имал предивд термина Анофтлам-киста на очната ябълка...

За парализа на симпатиковата нервна нервация -- няма да комнетирам понеже в този контекст е грешно пък и не стана ясно за коя болест отнесе парализата....


епонихиум - ръбът на нокътната прегъвка....Тук вече загубих нишката на мисълта....

Моля всчики , на които моето тълкувание е помогнало да се явят на поправката по латински , неврология , ноктопластика , и офталмология...

mulgore
02-18-2008, 07:16
Тоз Свастиката/Свастицата изрод.. :lol:

kapinka
02-18-2008, 08:14
Само аэ ли от от това,което съм чела,съм останала с добро впечетление от него? :D Нима? Да не повярва човек :) Благодаря.


+ 1

Lunatic-
02-18-2008, 09:36
prilicha mi na geitak :D

Lunatic-
02-18-2008, 09:43
Xa-Xa
boli me kurec bate
pusni si Upsurt - Gangsteri i se nadyhai

Lunatic-
02-18-2008, 09:52
Josh Wink - Higher State Of Consciousness (Original Tweekin Acid Slut Mix)

mulgore
02-18-2008, 10:20
Ама...той е на 26? :shock:

bboy_bunker
02-18-2008, 10:29
Ама...той е на 26? :shock: На 26 бухалки по главата е.. не виждаш ли к'ва му е станала кофундрата :oops: :razz:

mulgore
02-18-2008, 10:38
Ама...той е на 26? :shock:
И?
Ами...мислех те за 16-17 годишен.. :lol:
С тоя акъл..

mulgore
02-18-2008, 10:44
Бягам към проблемите!
Едит: Домързя ме а и трябва да бягам на училище (:

bboy_bunker
02-18-2008, 10:46
аххаххаххх няма ли кой да го банне тоя бацил... Не стига, че е неграмотен, а и парадира с това... Момченце, не си измисляй нови думички и фразички.. НЕИСТОВ глупак :lol:
п.п не се Осещам :razz: :razz: :razz:

bboy_bunker
02-18-2008, 10:57
като сифилиса ли? :razz:
По малоумен си от колкото изглеждаш :)
аххаххаххх няма ли кой да го банне тоя бацил... Не стига, че е неграмотен, а и парадира с това... Момченце, не си измисляй нови думички и фразички.. НЕИСТОВ глупак
Ти да не би да си раждан в някой кош за боклук, че се държиш като такъв? Тебе са те разждали на някой бустан :shock:

mulgore
02-18-2008, 11:02
като сифилиса ли? :razz:
По малоумен си от колкото изглеждаш :)
аххаххаххх няма ли кой да го банне тоя бацил... Не стига, че е неграмотен, а и парадира с това... Момченце, не си измисляй нови думички и фразички.. НЕИСТОВ глупак
Ти да не би да си раждан в някой кош за боклук, че се държиш като такъв? Тебе са те разждали на някой бустан :shock:
:lol:

LiveFlower
02-18-2008, 12:14
pff vika kvo ste go zaqli,slqp da si 6te go vidi6 xaxaxaxa

Mamut
02-18-2008, 13:55
СВАСТИКА, официално ти заявявам , че ще ви запаля заведението. 8)





пс: и си оправи грешката в подписа.

PinkFloydSound
02-18-2008, 14:11
СВАСТИКА, официално ти заявявам , че ще ви запаля заведението. 8)





пс: и си оправи грешката в подписа.
да, трябва да е "потребителяТ", с пълен член :-D

ABSOLUTme
02-18-2008, 14:23
^^Публично порицание - как иначе да накажеш човек с ментъл дизийз.Дори и модовете те съжаляват,въпреки,че е против правилата да имат лично отношение. 8)

PinkFloydSound
02-18-2008, 14:32
Ей баси, не моа разбера, с кво толкова ви се наби в очите тоя SWASTICA, че почнахте да пускате тема след тема за него, пост след пост...искам и аз да съм толкоз известна, ма нема ме огрее...поне откъм добра страна :D

ABSOLUTme
02-18-2008, 14:34
^^Я пак си помисли.Много ли ти се иска всички потребители да ти се хилят на простотията и да те съжаляват?
По-добре да си беше останал световно неизвестен. 8-)

Romance
02-18-2008, 14:35
Ей баси, не моа разбера, с кво толкова ви се наби в очите тоя SWASTICA, че почнахте да пускате тема след тема за него, пост след пост...искам и аз да съм толкоз известна, ма нема ме огрее...поне откъм добра страна :D
](*,)

Decu
02-18-2008, 14:36
Ей баси, не моа разбера, с кво толкова ви се наби в очите тоя SWASTICA, че почнахте да пускате тема след тема за него, пост след пост...искам и аз да съм толкоз известна, ма нема ме огрее...поне откъм добра страна :D То свастиката не се слави с хубаво име ;)
Виж-да искаш да си като някой по-стойностен потребител.. (:

Blacklisted
02-18-2008, 14:37
Аре млък де :) оставете Титаник да потъне :-P

rakiQ
02-18-2008, 15:16
вие па за некаф педал
16 стр. направихте :razz:

PinkFloydSound
02-19-2008, 12:56
Ей баси, не моа разбера, с кво толкова ви се наби в очите тоя SWASTICA, че почнахте да пускате тема след тема за него, пост след пост...искам и аз да съм толкоз известна, ма нема ме огрее...поне откъм добра страна :D То свастиката не се слави с хубаво име ;)
Виж-да искаш да си като някой по-стойностен потребител.. (:
е то това ми е ясно :-D ама това моето мнение беше бъзик със свастиката, не го приемайте насериозно :-D

kapinka
02-20-2008, 12:57
Ей баси, не моа разбера, с кво толкова ви се наби в очите тоя SWASTICA, че почнахте да пускате тема след тема за него, пост след пост...искам и аз да съм толкоз известна, ма нема ме огрее...поне откъм добра страна :D То свастиката не се слави с хубаво име ;)
Виж-да искаш да си като някой по-стойностен потребител.. (:
е то това ми е ясно :-D ама това моето мнение беше бъзик със свастиката, не го приемайте насериозно :-D

ОМГ не се слави с добро име .. И кво ако не е тайна му има .. Аз съм останала с добро впечатление от него .. !! Пуска стойностни коментари ,помага ви кво против него имате ???

eu.hyricane
02-20-2008, 13:07
Ей баси, не моа разбера, с кво толкова ви се наби в очите тоя SWASTICA, че почнахте да пускате тема след тема за него, пост след пост...искам и аз да съм толкоз известна, ма нема ме огрее...поне откъм добра страна :D То свастиката не се слави с хубаво име ;)
Виж-да искаш да си като някой по-стойностен потребител.. (:
е то това ми е ясно :-D ама това моето мнение беше бъзик със свастиката, не го приемайте насериозно :-D

ОМГ не се слави с добро име .. И кво ако не е тайна му има .. Аз съм останала с добро впечатление от него .. !! Пуска стойностни коментари ,помага ви кво против него имате ???
ne mi e spe6en :D
kecovete ti converse li sa ?

8992
03-01-2008, 11:19
:shock: Мнооо обсъждан тоя SWASTICA :? :-o оставете го намира де тцтцтц с радост бих го ,,,,,,,,,, :-) :-) :-) :mrgreen: охххх 8-)

mgxpower
03-01-2008, 13:31
Простотията ходела и по хората :-D а за тоя какво да го коментирам аз и преди съм го казвал "не е виновно момчето ,че е душевно болно"

babity
03-01-2008, 13:46
Ай стига бе... Отчаяна съм! Баааахти и помията. Бляяя... Малко така... самоуверено ще кажа, че познавам SWASTICA (надявам се да е така) и като човек е много стойностен. Не един или два пъти ми е помагал и аз лично много го уважавам! Т'ва, че понякога на някои е неудобен не го прави лош, още по - малко глупав! Той със сигурност е различен от повечето (да не кажа всички) тук (и не само). Ако не го разбирате, не го и оплювайте, това никак не ви прави по - готини.

sladurka_f
07-10-2008, 20:47
SWASTICA написа:
апфф не ставаш и за лъжец вее олигофрен
Привет
В някои от предишните ми постове обяснявам причината да напиша набор 90/91/92. Ще бъда така добър да го направя пак
Тийнпроблема го знам от 3 години, знам какви хора влизат, знам как се заяждат, знам колко дискриминират възрастовите граници. За да не бия на очи, за да не съм ТРЪН в на някой очите писах набор 90, мислех да пиша набор 91 или 92, защото 80% от форума е пълен със наборници над 90. Избягвайки различните спорове и нападки си изградих име и дойде момент в който трябваше да ви спомена моята истинска възраст, подчертавам ИСТИНСКА! Вероятно незнаете какво всъщност целях именно тогава? Естествено, че ще напиша малък набор, мразя да съм трън в очите на хората...
Отностно мнението включващо олигофренизъм във психическото и физическото ми състояние.
Здравей, miminia! На колко си години? Най - вероятно на около 15. Разбирам ти начина на поведение и отреагирване, но не разбирам как можеш да наречеш някой олигофрен (състояние влошаващо/забавящо физическите и психическите процеси/действия), след като нямаш никаква база медицински изследвания? Олигофренизма се проявява при разждането... Дори и да не е така, състоянието се характеризира със (това мисля, че ще го напиша за 102 - 103 път) психическо забавяне и проява на "АГРАФИЯ". Мисля, че бях достатъчно точен.
miminia, темата "лексикон" стой там от доста време. В последните 2 седмици темата не е слизала от 1 - ва страница, аз съм неин автор, което се забелязва, казва се "ЛЕКСИКОН" и би следвало да има възраст, дата, месец. Ако лъжех и исках да го сменя щях да го направя, защото е елементарно Уотсън. Ако ми се лъжеше шях да го направя по доста по добър начин! Нямаше да се представям в светлината в която съм (работохолик), щях да измисля нереална историйка за мен Не смятах, че ме смятате за толкова непредвидлив В момента поправих годината, защото виждам, че вече втори потребител след отговора ми нахлува с тази информация
Разбира се всеки има право на мнение и собствено ниво на морал. Аз съм скептик, но никога не съм споменавал проблеми, който не ми влизат в работата и който не ме топлят (политика) ... Длъжен съм да спомена някои от тях за да ви покажа, че истината понякога е прекалено болезнена
Никога, ама никога не съм споменавал/намеквал за/на момичетата (темата за снимките), който имат глабела. Не съм им казвал, че е неприятно и, че дразни окото, нали? Не съм казвал, когато видя, че някой има гнатосхизис, нали? Никога не съм споменавал за тези, който имат дискория, нали? Не съм споменавал и за тези, който имат енофталм, нали? Макар, че на тази възраст е невъзожно да е причинен от фрактура, за това остава вероятността със парализа на симпатиковата инервация. Никога не съм казвал на момичетата, колко неправилно е да ходят със епонихиум, нали?
Не го правя, знаете ли защо? Защото не е моя работа, нито е мой проблем! ! ! Благодаря за вниманието. Поздрави


Ееее едно свястно мнение...Не с ръце се бийте,а със думи :)

Jeuelle
07-10-2008, 21:00
Oхооо...

бях го забравила...

Alco
07-10-2008, 21:07
тоя беше най-големия...

отреагирВам.
олигофренизъм??? :D :D :D

Pedigree
07-10-2008, 21:10
Беше му много малък. :-D

Muse_of_Madness
07-10-2008, 21:15
Иска още! Иска още!

Canis_Dirus
07-10-2008, 21:16
SWASTICA е пил кафе с Фродо. Тру Стори :D

http://gal.impulse.bg/63/8d/39fc185b_0510005467412_00_600.jpg


http://www.impulse.bg/user/Your_GoD

Alco
07-10-2008, 21:20
+1 za sлаduLчiто !!!

xaxa
07-10-2008, 21:23
+1 za sлаduLчiто !!!
______(

Saymon90
07-10-2008, 21:26
Я... руса коса и сини очи? Wtf...

bulgarche
07-10-2008, 21:28
Не вярвах че е той. Бая се е променил. И тез сини очи дето си е сложил :lol: Не весели вече така народа. И в скайп не ми пише (нищо че ми е в блокираните). Май ме харесваше :-o

Saymon90
07-10-2008, 21:29
Пак ли ще се почва темата SWASTICA? :D

Deliverance
07-10-2008, 21:31
Никога, ама никога не съм споменавал/намеквал за/на момичетата (темата за снимките), който имат глабела. Не съм им казвал, че е неприятно и, че дразни окото, нали?

аахахахаха... глабела = неокосмено разстояние между веждите. То ест, дразнещо и грозно било момичетата да са с две обособени и оформени вежди.. иначе си е изскубал своите, синЪТ кучи :-x8-) !

Canis_Dirus
07-10-2008, 21:35
Скайп ми е damned_massacre

Ако ви липсва му пишете. И много цунки от мен :-) :-)

Alco
07-10-2008, 22:03
можi лi ownчi, sладурчiii !!! ;PpPppPp~

machoka
07-10-2008, 22:05
Темата е неактуална.