PDA

View Full Version : Странен проблем - БЕЗСЪНИЕ



fifi_friend
02-11-2008, 21:29
Е, едва ли е толкова странен, но за мен е нещо ново. Малко е объркана историята, но общо взето се запознах с едно момче, което ми направи голямо впечатление. Не спирам да мисля за него. Плануваме скоро да отидем двамата на почивка ( тази събота). Това е нещо нормално за мен - често ходя така за по няколко дни с приятелите си. Знам само че не съм влюбена, не го обичам и не искам да правя секс с него, но... влудяващо е!!!! НЕ ми излиза от главата! Направо се пристрастих към него, той също( хувавото в че и той също не иска нищо повече). Проблемът е, че вече не мога да спя нормално - спя по 3-4 часа, превърнах се в зомби ( сутрин имам доста солидна прилика с такова същество), въртя се в леглото като "пръскачка из лозе" :x и няма и няма заспиване. Как най-накрая да заспя??? Моля ви помогнете не искам да стигам до приспивателни. (Тя темата май не е за тук, но не знаех къде да я сложа)

SINDEL
02-11-2008, 21:35
О, нее.. не си влюбена :) На мен то4но на такава ми прили4аш :)

fifi_friend
02-11-2008, 21:40
имам си приятел, който обичам, но това момче... той е нещо като муза... нещо такова... просто те вдъхновява, искаш да общуваш и да не спираш да говориш с него... нещо като съвършена приятелка...знам ли...... хахава история... но все пак не ме привлича със сигурност. Но това няма значение. Аз все още не мога да спя....

Pliok0019
02-11-2008, 21:53
Включи се в нощната смяна във форума. Офертата е добра и носи настроение.

Според мойте наблюдения хората, който са влюбени спят по-малко... (:

mila_pila
02-11-2008, 22:01
Мхм колко познато. Аз вчера се запознах с моя идол. Той е просто перфектен, но определено не ме привлича и днес цял ден не съм на себе си. Направоо нямам думи, не съм се чувствала така, откакто се запознах с най-добрия си приятел хаха.
Според мен с времето ще отмине тоя период на безсъние. Ще се наситиш на твойта муза. Само не мога да си представя как гаджето ти приема или ако не знае как би приел факта, че не можеш да спреш да мислиш за някое друго момче.
Иначе такива разтърсващи запознанства са нещо невероятно просто защото рядко се срещат.

fifi_friend
02-11-2008, 22:03
Хм... едно малко проблемче - АЗ ТРЯБВА да спя.... изтощена съм... изморена... състарих се с 5-6 години последния месец ( така го карам)...имам изпити... Оле, хора, много е гадно :( :( Искам просто да спя нормално. Вече не искам да мисля "ама защо", "ама как", "ама така ли е", просто искам да имам нормален живот. Стоенето пред компа или въртенето в леглото е едно и също. Не искам д амисля за утре, просто искам да заспя... а аз дори кафе не пия....какво да правя.....

fifi_friend
02-11-2008, 22:07
Естесвено че нищо не знае.... Какво да му обясня????? " Миличко, аз много те обичам, ама срещнах моята муза, тя ме вдъхновява и не мога да спя"???? Как се обяснява това? То и аз не мога да го обясня...

MiMcHeToOo
02-11-2008, 22:43
Аз ще ти кажа обаче, че нямаш търпение да дойде събота, сигурно си го знаеш де 8-) Което значи, че нещо не е наред, това също го знаеш 8-) А щом нещо не е наред, що не се замислиш дали вътрешното ти АЗ нещо не му се е накефило много на пича 8-)

zvezdichkata5
02-12-2008, 04:51
Ами не знам какво да направиш аз също го имам тоя проблем, но не заради момче, а просто прекалено много неща ми се въртят в главата и не мога да спя... има приспивателни,но не мисля че са добро решение на проблема ;)

crazy_girl_4ever
02-12-2008, 06:23
:D :D :D az misle 4e ako ne go haresva6 6te moje6 da spi6,no milse 4e tva tvoito maniq :-D :-D :-D vzemi se os1znaiii!

xXxScreamxXx
02-12-2008, 06:32
като те гледам маи наитина си влубена ....

Spider4eto
02-12-2008, 07:59
влюбена си а за безсънието сънотворни му е майката 8-)

fifi_friend
02-12-2008, 08:49
Еми благодаря все пак. Влюбена или не - това е просто един спор, а аз просто искам решение да заспя. Но явно ще си взема приспивателни, явно няма друго решение...