PDA

View Full Version : Проблем с Гаджето



irnfried
02-11-2008, 22:23
Нз дали има такава тема изкузе моа ако има.Скука ми е и реших да драсна един два реда по един мои проблем.Та имам приятелка от 1 месец и нещо (знам малко е но..)от доста време се харесваме с това момиче (близо година :) ) и накрая тръгнахме.Един месец бях в Рая с нея но от близо една седмица почна да се държи дистанцирано от мен.Нямаше да поствам ако не беше и това че има проблеми с техните доста се кара с тях и родителите и си имат някакви проблеми.Та вапроса ми е как мислите проблема идва от родите ли те и или просто и е неодобно да ме зарежи.Тъпото е че супер много време и двамата се "дебнахме" и накрая се взехме и така да приклучи всичко е супер гадно.Принципно съм доста прям но ме е страх да и задам вапрос защо е така защото ме е страх от отговора.Някои ще каже че е тъпо всичко но за мен не е така.Така че ако имате някакви мнения плс споделете.

ПС: :? супер ми е объркано

MiMcHeToOo
02-11-2008, 22:47
Ми виж сега тука никой не може да ти отговори с точност, но според мен е заради родителите и. Няма как да имаш проблеми с близки хора и да си усмихнат и весел.. Мисля, че един разговор с нея би помогнал. Не я препирай, разбира се, просто и кажи, че я разбираш и, че ако има нужда от съвет или просто подкрепа, си до нея :)

sexnaeks
02-11-2008, 23:24
Ми виж сега тука никой не може да ти отговори с точност, но според мен е заради родителите и. Няма как да имаш проблеми с близки хора и да си усмихнат и весел.. Мисля, че един разговор с нея би помогнал. Не я препирай, разбира се, просто и кажи, че я разбираш и, че ако има нужда от съвет или просто подкрепа, си до нея :)

ВИНАГИ има проблеми но това не е достатачна причина за да спрем да се усмихване :? а тебе мусю ще те светна че ако искаш да продължаваш да се тормозиш понеже незнаеш какво е в главичката на приятелката ти си бъди същия страхливец и не я питай за това което толкоз те вълнува !

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-12-2008, 04:58
Не я препирай, разбира се, просто и кажи, че я разбираш и, че ако има нужда от съвет или просто подкрепа, си до нея :)
Точно така! В никакъв случай не я натискай да ти разказва какво й има, ако прецени, че е достатъчно важно, ще ти го сподели. И в никакъв случай не започвай да се цупиш, ако тя не ти казва нищо относно проблемите си и е в гадно настроение, докато сте заедно! С такова поведение приятелят ми неведнъж ме е измъчвал допълнително - просто започва да се сърди защо съм била сдухана, не съм му казала какво има и съм отговорила "нищо" на въпроса "Какво ти е?". А ти не би трябвало да може да правиш така, ти трябва да си й упора, особено като има често проблеми, а не да я утежняваш. Изчакай да мине. Кажи й, че дори и сега да не е готова да сподели, ще си до нея, за да я изслушаш, когато има нужда, и че ще я подкрепяш каквото и да стане. Нещо такова. :)

П.С.: Пардон, мосю, но най-малкото се произнася "екзкюзе моа", следващия път внимавай повече, когато ще се правиш на интересен и ще ни караш да се смаем от чуждоезиковите ти способноси. ;)

irnfried
02-12-2008, 07:06
Еми ако не съм аз да направя веселото кои ще е :D пък и малко внимавах в часовете по френски и така.Проблема става все по дебел не ми отговаря само на този вапрос с "Нищо" а почти винаги като и задам вапраос и тя нещо ме стрязва с отговора.За това казах че няма да ми хареса отговорите и ако почна с разпитването.Пък от скоро почнах да се чуствам супер деградирал ще кажеш че имам треска в мозака която ме мъчи и нз кво да правя с нея.


ПС : не се правя на интересен нека да става забавното згрешил съм весело ви е било радвам се. :D

TheNewReligion
02-12-2008, 07:25
Глупаво е от нейна страна , че позволява проблемите на родителите и да повлияят на нея самата и на връзката ви , но понякога човек не издрържа на напрежението .Тааа , мисълта ми е , да не я притискаш и да не я караш да ти споделя проблемите си , ако прецени , че не иска да го прави .Хубаво е да и кажеш , че може да разчита на теб , за подкрепа и любов . Това ще я предразположи да ти сподели страховете и пробелемите си , ако ти има достатъчно доверие , разбира се .Все пак за един месец , не може да ти се довери напълно , но да се надяваме , че още дълго време , ще се заедно и ще си имате доверие ! Айде успех , миличко дано всичко се нареди в най-скоро време ! :-) :-)

fifi_friend
02-12-2008, 10:01
Нали знеш, че любовта си е "гонка" и обикновено момчетата гонят. Ами смени тактиката - ако те обича ще те "гони" няма начин.... :D

koalka
02-12-2008, 10:09
Не е зле да поговориш с нея.Близък човек си й и е най-добре да сподели с теб, може би ще й олекне.Напълно е възможно това да се дължи на проблемите, които си има, а не че не те иска и й е жал да те зареже.

coolkiss
02-12-2008, 10:10
Много заплетена и сложна ситуация братле. Така както разбирам проблема е от изключителна сложност и трудност за решаване. Предлагам ти следното. Наемаш частен дедектив да я следи. После наемаш втори да следи техните, после и 3ти да следи баба и - този последния е ключов - така, че не го пропускай.
После - почваш ти да следиш дедективите - и наемаш още един да следи тебе. Накрая цялото това следене нека продължи поне към 1 месец, наемаш един екип, който да обработи данните, качваш се на един самолет и отиваш да ядеш манго в бангладеш...

irnfried
02-12-2008, 12:02
Ти ташак ли си правиш питам за решения не за тапизми ддз

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-12-2008, 12:21
мисля, че има някакъв родителски натиск ... върху нея ... я в учлище и не върви или пък не ги кефи че излизате често :) причини всякакви ... има родители, които са големи гадняри ... мислейки че взимат правилното решение те взимат свободата на човек :) мисля, че трябва да поговорите .. :) опитай се да бъдеш по-близо до нея :) карай я да се чувства по-добре :) помогни и :) не мисля че й е лесно

sapphirr
02-12-2008, 12:58
първо това 4е сте се "дебнали" прекалено дълго донякъде е повлияло и на бързото от4уждаване след запо4ване на връзката.второ отношенията с родителите са деликатен момент,който когато достигне връхна то4ка запо4ва да ти се отразява и пси4ески,натоварвате и те тормози,защото се 4увсташ наранен от кофти отношение проявено от най-близките.смятам,4е по-скоро конфликната среда е повлияла,отколкото ти да си при4ината.

MartyParty
02-12-2008, 15:37
И аз мисля че трябва да поговориш с нея,дори да те е страх от отговора.Може наистина да е изнирвина,заради проблемите с техните.И аз понякога си го изкарвам на приятеля ми ,даже съвсем скоро беше.Много е годно така.Постави се на нейно място.Накарай я да ти сподели,да ти разкаже какво я тормози,и така ще е по спокойна и ще ти има доверие,защото ще знае,че си винаги готов да я ислушаш.

kifla
02-12-2008, 15:56
Интересна ситуация и аз бих казала само ,че явно това ваше дълго дебнене е убило всичко хубаво явно в тази връзка по някакъв начин...не приемай написаното на 100% ,но просто според мен е така .Може би сега след като тя вече те има не си и толкова интересен ,както когато просто сте се забивали :? Може би трябва да пробваш пак да си и интересен...Но има и друг вариант ..Просто момичето сега има проблеми и не и е сигурно толкова до теб и до любов и т.н.... Помисли си как точно тя се държи и дали нещо в самото и държание ти показва ,че тя иска да се разделите. Успех ти пожелавам ! :-)

HePeAJIeH
02-12-2008, 18:59
Не мисля че тя ще намесва отношението на родителите й във вашите взаимотношения! Това са напълно неоправдани извинения (освен ако не са някакви наистина големи проблеми).Доколксото разбрахме тя много се карала със родителите си...няма абсолютно никаква връзка със вашите взаимотношения.Така или иначе я питай защо се държи така с теб...бъди мъж на място!

irnfried
02-12-2008, 21:16
Така така днеска очудващо за мен даже е че вниманието и към мен пояна да се кача пак.Даже се опритах да си направя тест с нея да вида дали така ми се струва седях по оделен от нея и тя сама си доиде до колкото знам проблемите и са затихнали и сега е по в настроение.Няколко поста по нагоре някои беше написал това за гоненето на лубовта (в смисал че момчетата ходели след момичетата) неска беше напълно различно такаова каквото ПОЧТИ е.Имам магливо чуство че почва да се избистря ситуацията но не изкам да прабързвам ще я карам полека полека.Танкс за саветите ако имате какво да допълните към това което съм казал пишете.

MaichetoOo
02-12-2008, 21:36
=D>