PDA

View Full Version : Джеймисън



Blab
02-11-2008, 23:28
:arrow: http://www.jameson-short.com/movies_j.html

Гледайте и оценявайте.
После ще обсъждаме.
Почвам ги. :)
Не е истина колко харесвам късометражното кино.
Първи ще е филмът на Боби - "Тест".
Приятно гледане!;)

RAWRRR
02-12-2008, 01:05
Между другото има конкурс за сценарии на късометражен филм на младото българско кино,има си и определена тематика.
Аз ще участвам..ако някой се интересува,мога да дам повече информация.

Blab
02-12-2008, 01:11
ля ля ля... дай, де :)

Изгледах:
Тест - кастът е страхотен, Боби става все по-добър, ми се струва.
Колекционерът съм му го гледала преди, причината да му харесам нещата.

На Чучкови кашата в главата радва, много, много радва - и 2-ри етаж, и Банкомат ми допаднаха. Богдан... Не разбирам от техники, но явно снимат с нещо добро, 'щото по-различно седи.

Услугата - Свежен ми е много интересен, принципно, но филмът не ме грабна особено.

Пускам Луизет на Иван, когото обожавам, да видим как се е справил.
едит: Их, сладко, сладко филмче... Само да ми падне и ще го разпитвам дълго г-н Режисьора :-D .

To find your soulmate - тоз' г-н Попов като актьор не ми харесва("Мила от Марс"), сега в тази му роля... филмът ми е няк'ъв странен, шарен, геймърски, с плитка поука, ако въобще нещо е стигнало до мен.

Айнщайн - да!

Моята истина - !!!

Добрите ученици - виждам смисъл, също и много красиви(друга дума не ми идва) сцени. В Лидия има бъдеще, но тук само усмивки показва, явно не е наблегнато на актьорската игра, а на идеята. Не е зле. Като за НАТФИЗ е много добре, даже.

RAWRRR
02-12-2008, 01:24
Заповядай..


http://gara-bulgara.blogspot.com/2008/02/blog-post.html

Радвам се ,че има и други любители на кратките филми,като мен,голяма слабост са ми..
Аз намерих конкурса,покрай Алексо Петров,този който сега го преследват заради филма "Баклава" .. между другото,гледала ли го?

Аз досега гледах Тест - не ми харесва,нито като режисура,нито като игра,нито като замисъл...нещо като по-лош вариант на "Ти гониш".

Blab
02-12-2008, 12:04
ля ля ля .... знаех си, че само ние ще си пишем в темата...
Още малко ще погледам.
Доста обещаващи неща, поне на пръв поглед...