PDA

View Full Version : Проблем с акнето



lady_FLIRT_
02-12-2008, 10:32
Zdraveite.Na 19 godini sum i ot 15 godishna imam mn seriozen problem s akneto.Izpolzvala sum vsichki reklamni medikamenti i kakvi li ne oshte izmisleni.Koito mi kaje neshto za premahvane na akneto vednaga go probvam,no nqma nikakuv efekt.Nai mn se pritesnqvam,che shte mi ostanat belezi po liceto i cql jivot nqma da moga da se opravq.Na "Pulna promqna" gledah kak opraviha licata na jeni,koito sa imali moq problem i se obnabejdih.Ako nqkoi moje da mi dade pove4e informaciq ili podroben sait za IPL(lazernoto)lechenie,shte sum vi mn blagodarna.Ako nqkoi ima po leko akne moje da polzva produktite na GARNIER,az sum mn dovolna ot tqh.

fifi_friend
02-12-2008, 11:20
Здр не знам дали мога да ти помогна. Аз също имах такъв проблем и се оказа че е на хормонална основа в резултат на противозачатъчни ( и то изписани от гинеколог!). Може и при теб да е така. Направи си изследвания. Независимо дали пиеш хапчета или винаги нещо може да се е "бъгясало"

varnen4e
02-12-2008, 14:23
Пробвай със Зинерит. Аз преди бях в много тежко положение, но от както го ползвам сякаш се възродих! Наистина съм много доволна от това!

LadyDy
02-12-2008, 14:35
varnen4e, мога ли да те попитам какво представлява този ''Зинерит'' и каква му е цената? :)

lady_FLIRT_
02-12-2008, 15:23
и аз съм чувала за този зинерит,но не съм го пробвала.Пробвала съм разтвор от сислицилов спирт,капсули хлорнитромицин и розова вода.Има ефект но при по лек проблем от моя.

Alex_f
02-12-2008, 17:30
Аз също имам проблем с акнето,но отидох на дерматолог.Аз мисля,че той най-добре ще ти каже с какво да го лекуваш.На мен също ми казаха,че може да е на хормонална основа (не съм пила противозачатъчни),но аз не ходих и този месец като ми свърши вече ще отида,пък то и заради друго.Така че ,най-добре отиди на лекар.

ofyes
02-13-2008, 09:26
дерматолог /козметик/ му е майката, казвам го от личен опит. Лечение с ултразвук по-точно.Доколкото до зинерита нз що аз не го харесвам, може би на ларош позе некой крем/макар че са доста скъпи/. Ама се заеми сериозно и отивай на лекар. :)