PDA

View Full Version : Нямам сили да го забравя...:(



natity91
02-12-2008, 10:39
Здравейте
Искам просто да ви попитам има ли някой човек във вашия живот,който сте обичали толкова силно,че все още да е в сърцето ви въпреки ВСИЧКО(наистина всичко)???
питам защото се чувствам поттисната.Обичам едно момче(май вече мъж може да се каже)и така е от много много време...много ме боли защото въпреки пътите когато ме е наранявал,а те са много,въпреки това че се разделяхме и събирахме,аз все още го обичам Опитах се да го забравя,срещах се с други,но въпреки това все още го обичам.Далеч от очите далеч от сърцето-да бе да!Дори да е лош с мен аз пак го обичам и вярвайте времето не лекува...Отчайвам се.Има ли незабравими хора според вас?И той тъкъв ли е за мен??? :neutral: :cry:

BeBsItO
02-12-2008, 10:44
spokoino ,si4ko s vremeto si :-) ina4e da obi4ala sam i vse o6te obi4am sa6tiq 4ovek

анонимка
02-12-2008, 11:53
Не.За моите 13 години живот не мога да кажа,че съм обичала някой от противоположния пол.Някакво привличане-да,но обич не.

LizZz
02-12-2008, 11:58
Не.За моите 13 години живот не мога да кажа,че съм обичала някой от противоположния пол.Някакво привличане-да,но обич не.
Има време. :)

анонимка
02-12-2008, 12:02
Не.За моите 13 години живот не мога да кажа,че съм обичала някой от противоположния пол.Някакво привличане-да,но обич не.
Има време. :)Знам,знам :-P Не съм като другите пикли,дето ми се вайкат,че голямата им любов ги оставила,защото примерно не му пускали :? Аз ще си чакам,без да се оплаквам :)

GD
02-12-2008, 12:05
Ами честно да ти кажа да обичам едно момиче и то много със сърцето и душата си, но просто неможем да сме заедно. Разделихме се и аз искам да сме заедно отново... но кга или никога незнам и аз. Боли ме много като знам че не е до мен сега липсва си ми много :?

sasha_90
02-12-2008, 12:13
Авторке,времето наистина лекува или поне затъпява болката.Още не си го разбрала,но и това ще стане.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-12-2008, 12:15
И аз обичам(по-скоро обичах) 1 момиче с което не можем да сме заедно ... а и вече не искам да сме :) искам ново начало :)

LizZz
02-12-2008, 12:40
Не.За моите 13 години живот не мога да кажа,че съм обичала някой от противоположния пол.Някакво привличане-да,но обич не.
Има време. :)Знам,знам :-P Не съм като другите пикли,дето ми се вайкат,че голямата им любов ги оставила,защото примерно не му пускали :? Аз ще си чакам,без да се оплаквам :)
Забелязах го. :wink:

sapphirr
02-12-2008, 13:07
ами и да искаш за 1 месец не може да ти мине,ако такъв период от време визираш.за едни е достатъ4ен,за други и години не стигат,но времето наистина лекува.за съжаление 4овек трябва да свикне и с пораженията в тоя живот,защото не вси4ко е розови и цикламено...нау4иш ли се да губи ще съхраниш единствено себе си и ще можеш истински да се радваш на хубавите моменти.

koalka
02-12-2008, 14:13
Не, не ми се е случвало и най-вероятно няма да ми се случи.Ще се чудите откъде мога да знам и да съм сигурна...?
Ами, просто когато някой човек се дъни толкова пъти пред мен, наранява ме толкова пъти и толкова пъти ми е показвал, че не му пука за мен...чувствата ми почват да избледняват, докато не изчезнат напълно.Просто съм такъв човек.Не мога да обичам някой, въпреси всичко, което е направил...при това гадно.

Radeto_
02-12-2008, 16:14
Светът започва и свършва само с един единствен човек - Него... :smt008

kifla
02-12-2008, 16:17
ДА!И аз обичам човек ,на който едва ли някога му е пукало за мен и въпреки всичките му глупости и всичко с което ме нарани все още го обичам.... ](*,)

danio
02-12-2008, 16:23
И аз обичам едно момиче което вече даже не се и сеща за мен.Няма да може да сме заедно повече никога но още я обичам.Вече минаха 5 месеца и не минава.

koalka
02-12-2008, 16:25
5 месеца не са чак толкова много, все пак я обичаш...
Филма е като станат 1-2 години.

Chess
02-12-2008, 16:30
5 месеца не са чак толкова много, все пак я обичаш...
Филма е като станат 1-2 години.

Хехеееей...Значи моя филм е започнал оттавна :lol: :lol: :lol:

zvezdichkata5
02-12-2008, 16:32
Това че времето лекува може да го каже само някой, който никога не е губил нещо, което е значело много за него...

nikinkaa
02-12-2008, 17:09
Не.За моите 13 години живот не мога да кажа,че съм обичала някой от противоположния пол.Някакво привличане-да,но обич не.
Има време. :)Знам,знам :-P Не съм като другите пикли,дето ми се вайкат,че голямата им любов ги оставила,защото примерно не му пускали :? Аз ще си чакам,без да се оплаквам :) И какво искаш да кажеш с тези 'умни' думи???? Че нещо не ми стана ясно ... Хаха

Pliok0019
02-12-2008, 17:21
За мен всичко идва от съзнанието. Ако можеш да се контролираш с времето емоцийте, чувствата и привличането към даден човек ще намалее и постепенно ще спре.

HePeAJIeH
02-12-2008, 17:30
Ако не си помогнеш сама никой не може да ти помогне.Колкото и да е трудно вярвай в себе си и вярвай в това че ще успееш да го забравиш и че ще срещнеш по-добър човек! Явно наистина си го обичала но ти сега тъпчеш на едно място като продължаваш да живееш с тази мъка.Намери някакво хоби или занимание което да те накара да не мислиш за него.Просто запомни-човек може да контролира своята психика стига да вярва в себе си и наистина да иска да забрави някой!

oTPoBHa
02-13-2008, 06:48
бе имаше нещо такова.. но тогава бях малка и не разбирах просто.. обаче си спомням, че извадих един лист и написах всички гадни качества на тоя човек, които на пръв поглед не бях забелязала.. това беше някъде около един лист голям формат , пълен с обиди към въпросния човек.. :) постоянно си повтарях колко е зле и най-важното - че е самовлюбен идиот, без да забелязва какво изпуска, а именно - мене.. това беше в период на около две-три седмици.. след което можех вече напълно да се похваля, че не ми пука за него.. и си остава с добрия стар среден пръст в.. след което е имало други случаи, в които съм рисувала странни карикатури на разни хора, които ме дразнят (говоря попринцип) и ги окачвам на разни стратегически места, така че всички да видят.. (плагиятствах идеята от едно списание, ама няма да кажа от кое 8-) ) тъпото е, че даже не мога да рисувам, ебаси.. ама странно как тия рисунчици адски ми връзваха :razz:
но това е друга тема..
щото ... замисли се дори и да сте заедно и всичко да върви, винаги ще има един момент, във който като го гледаш да прави нещо тъпо ще си кажеш боже тоя колко е зле ... някъде в най-тъмния ъгъл на подсъзнанието ти, дори и когато цялото ти същество е изпълнено с любов към тоя индивид, ще се прокрадва това подигравателно чувсвто.. и даже и ти няма да знаеш защо. :) .. и тайничко ще го мразиш за тия неща..
и обикновено когато това започне да се случва твърде често в една връзка, тя малко по малко отслабва и след време се къса.. някакси просто тия мисли в един момент надделяват и обикновено и двете страни не знаят какво се случва.. и идва момента, когато вече почват едни кръшканици от рода "скучен ми е", "няма тръпка" и съответно "как да започна да го обичам отново" и т.н.
тогава главоболията са два пъти по-големи.. щото и самия ти не знаеш какво искаш.. вътрешно крещиш, че искаш да го забравиш и ако можеш само да бъдете приятели с човека, но някакси нямаш смелост да го направиш.. и тогава почва филма на ужасите..
аз мисля, че положението, в което си е един вид "подарък" от Съдбата ли, от Тоя отгоре ли или и аз не знам от кой, и един вид са ти спестени филмите, изброени по-горе, където проблемът не е съсредоточен в една област, а е разпръснат на малки частици, които не можеш да събереш и да ги оправиш..;)

можеш единствено да се радваш на това, което ти се случва, и да знаеш, че той е просто поредния тъпак, който е опитал късмета си с момиче като теб.. а ти го игнорираш :P

и .. няма смисъл да се сдухваш :)

hooliganka89
02-13-2008, 07:03
Абе ще го забравиш няма каде да отидеш,нищо не е вечно.

nightwish16
02-13-2008, 07:08
ujasno e i te razbiram napulno mnogo e trudno da zabravi6 4ovek koito si obi4al i to ot cqloto si surce :( :( :( prosto se stremi da otkrie6 drug 4ovek koito da obikne6

slun4ice_90
02-13-2008, 07:16
Разбирам те и аз съм така обичам го..,но няма да ви занимавам с мен. :-D Трудно ще ти е много да го забравиш,но какво да се прави? :? Успех!

natity91
02-13-2008, 20:59
ами и да искаш за 1 месец не може да ти мине,ако такъв период от време визираш.за едни е достатъ4ен,за други и години не стигат,но времето наистина лекува.за съжаление 4овек трябва да свикне и с пораженията в тоя живот,защото не вси4ко е розови и цикламено...нау4иш ли се да губи ще съхраниш единствено себе си и ще можеш истински да се радваш на хубавите моменти.
ami govorim za 2 god i malko otgore :(

MiMcHeToOo
02-13-2008, 21:00
Кротко.. Ще го забравиш, убедена съм.. Живота е пред теб, не си на 40 години.. Знам, че не е лесно и, че не ни вярваш сега, но след време ще го забравиш, ще видиш..