PDA

View Full Version : На св.Валентин с приятелката му .. :(



gab3nc370
02-12-2008, 12:27
ЗДР ! така да ви се опла4а и аз На св валентин моя е повикал и наи добрата му фр е и аз сам фр с нея се знаим от малки но се пак исках на празника да сме си само аз и тои а тои я извикал да доиде с нас на кафе ... и тя уж да е с някое мом4е но в момента си няма приятел и аз трябва да и намеря бързо някои 6тото ина4е 6те сме 3-мата .. :( кажете какво да правя не искам да прекарам така празника ... даите някакви идеи моля ви ! :( :-# Благодаря предварително ... :)

Sladko_Izkushenie
02-12-2008, 12:35
Най- добре е според мен направо да му кажеш ,че ти се иска да сте само двамата.Че не искаш да споделяш с друг празника ви.А за намирането на приятел на приятелката го направете някой друг път!

sapphirr
02-12-2008, 12:53
еее тоя твоя се е улял.то бива разбиране към приятели,който не биха прекали добре сами и желание да им помогнеш и те да усетят празника,ама е забравил кое е приоритет. има моменти когато трябва да обърнеш внимание и да засвидетелстваш уважение на 4овека до себе си,защото той не е просто някое френд4е от компанията.

koalka
02-12-2008, 14:11
Ами, обясни му ситуацията и му кажи, че искаш да сте си само вие двамата.Това е Денят на влюбените, нали?Би трябвало да го празнувате само двамата.

kobrichka
02-12-2008, 15:00
Честно казано е малко глупава постъпката на приятеля ти...най-добре му кажи какво мислиш по въпроса.Много е хубаво това,че се опитва да направи по-хубав празника на най-добрата си приятелка(след като няма гадже),но все пак това си е празник на вас двамата,а не на вас тримата.Най-добре просто му кажи какво мислиш по въпроса.Смятам,че ще те разбере.

BeBsItO
02-12-2008, 16:16
tvoito mom4e e ludo zaklevam se..... az bih go pratila s neq da praznuva kato tolko mu e kef....... :shock: :shock: :lol:

kifla
02-12-2008, 16:21
Нищо не ти разбрах... :(

koalka
02-12-2008, 16:27
Гаджето й иска да ходят на кафе заедно, обаче на Св.Валентин и иска да вземе негова добра приятелка с тях. А тя иска да са само двамата на празника. :)

Chess
02-12-2008, 16:31
Еми те, ако можеха да говорят като хората тази тема щеше да е излишна :x ...
За какво сте тръгнали като не можете да си говорите в очите :?

gab3nc370
02-12-2008, 16:46
Да ама тои е болен не идва на даскало в skype не влиза апак за телефн .. картата ми се блокира .. с една дума няма как да се свържа с него :( пък и тя 6те ми се обиди ако и кайа 4е не я искам :( аве мн fuck история :?

MiMcHeToOo
02-12-2008, 16:50
Най- добре е според мен направо да му кажеш ,че ти се иска да сте само двамата.Че не искаш да споделяш с друг празника ви.А за намирането на приятел на приятелката го направете някой друг път!

Точно така. !

Chess
02-12-2008, 16:52
Аз лично не виждам причина ти да не идеш да го видиш (че и болен бил...)...и също не виждам причина приятелката ти да ти се сърди, че искаш да прекараш Св. Валентин с приятеля си :?

kifla
02-12-2008, 17:08
Гаджето й иска да ходят на кафе заедно, обаче на Св.Валентин и иска да вземе негова добра приятелка с тях. А тя иска да са само двамата на празника. :)
Мерси за превода,ето за това всички те обичаме ! ВИнаги помагаш :-)
Та по темата: Еми кажи му че искаш само двамат да сте де ,какво толкова сложно има?!?!?!?!

sweet_sorcerer
02-12-2008, 19:09
Ам айде сега ко толко мрънкате - аз просто бих си намерила някой фр да я занимава и готово. Не разбирам какво толко му се връзвате на тоя празник - като всички други е (преди някой да е попитал,Да, имам си гадже,ама не мисля, че Св.Валентин е нещо чак толко голямо....) :-P :-P :-P

darla
02-12-2008, 21:52
tvoito mom4e e ludo zaklevam se..... az bih go pratila s neq da praznuva kato tolko mu e kef....... :shock: :shock: :lol:
+10001 sam za!

MaichetoOo
02-12-2008, 21:58
това е кофти,кажи си му го направо :)

slun4ice_90
02-13-2008, 07:27
То наистина бива разбиране към приятели,но това вече е ягодката на тортата. :shock: Кажи му "с мен ли искаш да си или с нея"?И се разберете да, не скъсате точно преди празника,защото ще е кофти.. :? Успех. :P :)

hooliganka89
02-13-2008, 07:42
Ако си споменала,че искаш да правиш тройка с момиче и него,може за това да иска да я домакне с вас ама едвали си казала така това е само теза.А иначе не беше ли ти момичето което иска да празнува с приятелят си у тях и да готви спагети?Или нещо бъркам никовете? :oops:

Obsession
02-13-2008, 08:14
:shock: :shock: Трябва да му го кажеш направо - че не искаш тя да е с вас. Да не говорим, че човек с грам акъл никога не би приел да отиде да "празнува" Св. Валентин с двойка, тя би трябвало да се чувства като натрапница! Измисли някакъв начин да му кажеш още сега, примерно се обади от тела на фр. Няма смисъл да взимаш приятел да я баламосва, празникът е за двама... Тя е излишната и ако гаджето ти не осъзнава, че тя няма място с вас на този ден му отвори ти очите!