PDA

View Full Version : Какво мислите за анархистите?



bboy_bunker
02-12-2008, 14:23
8-)

psychopath
02-12-2008, 14:25
Нямам мнение :>

FatPanda
02-12-2008, 14:57
готини хора.. :D :D

Saymon90
02-12-2008, 15:00
Ами, не одобрявам нито анархията нито последователите й. Не може да доведе до нищо добро.

ПП: Пешо, як подпис 8-)

Disrespect
02-12-2008, 15:01
кои са анархистите?

Saymon90
02-12-2008, 15:12
Ммм не знам, потокът си се мени :) Нищо интересно при мен - все същото, нали знаеш :-D
При теб как е?

bulgarche
02-12-2008, 15:19
всеки, който има медальонче с (А) в кръгче да се обеси!!!
Ха! Аз имам :-o

Blacklisted
02-12-2008, 15:31
Мисля да ги плякам :-$

SuNsEt
02-12-2008, 15:32
всеки, който има медальонче с (А) в кръгче да се обеси!!!
Ха! Аз имам :-o И аз имам :-o

bboy_bunker
02-12-2008, 15:33
8-)
Миии брато мисля, че си тъпо хлапе :( А аз мисля the tea gonna chew come :)

bboy_bunker
02-12-2008, 15:38
И аз не съм те питал какво мислиш, кретен.... :-x

bboy_bunker
02-12-2008, 15:41
Абе, маймуно, или говори по темата или си е*и майката....

NH3
02-12-2008, 15:43
анархистите са тапи копелета който заслужават бой докато не им дойде акъла в главите

fake
02-12-2008, 15:45
тряа ли да мисля за тях? а за демократите, комунистите, либералите..кво мислите?

Canis_Dirus
02-12-2008, 15:46
Обичам ги! :grin:

За кои анархисти става въпрос впрочем?

Анархията е една доста интересна форма на ред. Жалко, че заради някои тъпи копелета ще си остане само една утопия както стана и с комунизЪма.

fake
02-12-2008, 15:47
Анархията е една доста интересна форма на ред. Жалко, че заради някои тъпи копелета ще си остане само една утопия както стана и с комунизЪма.
ходи обяснявай...за 99% анархия е да идеш да се изсереш насред площада

Disrespect
02-12-2008, 15:50
Анархията е една доста интересна форма на ред. Жалко, че заради някои тъпи копелета ще си остане само една утопия както стана и с комунизЪма.
ходи обяснявай...за 99% анархия е да идеш да се изсереш насред площада

включително и за автора 8-)

Canis_Dirus
02-12-2008, 15:50
Анархията е една доста интересна форма на ред. Жалко, че заради някои тъпи копелета ще си остане само една утопия както стана и с комунизЪма.
ходи обяснявай...за 99% анархия е да идеш да се изсереш насред площада
Е това в София съм го виждал. Един дърт, брад и силно алкохолизиран анархист-ексихибиоцинст дефекираше на една полянка до НДК. :D

Мен обаче ме е срам. затова и не ставам за анархист. Не мога да акам на обществени места :(

NH3
02-12-2008, 15:55
тва е била супер гнусна гледка само като си помисля на кво си станал свидетел ми се драйфа :shock: :shock:

Disrespect
02-12-2008, 15:56
аз съм драйфал на спирка...


АНАРХИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ !!!

fake
02-12-2008, 15:59
сетих се за някъф протест на ФАБ дето викали анархия анархия РАСОВА война 8-)


Е това в София съм го виждал. Един дърт, брад и силно алкохолизиран анархист-ексихибиоцинст дефекираше на една полянка до НДК.
УАУ (А)

bulgarche
02-12-2008, 15:59
всеки, който има медальонче с (А) в кръгче да се обеси!!!
Ха! Аз имам :-o И аз имам :-o
Ти твоята със сила от вратлето на някой ли си я взе?
Тоз съшия младеж ми подари и 18 значки, както и кичур от гребена си. Доста дащен беше младежа, жалко че не идва вече в градчето ни

bboy_bunker
02-12-2008, 16:02
включително и за автора 8-) Не се изказвай неподготвен... мисля, че автора знае по-добре от теб..

fake
02-12-2008, 16:04
ау, извинете. не знаех, че пише самият акащ пред НДК анархо-БОГ :lol: кво толкова знаеш, я разкажи? сподели на нас, скромните

Аз съм БЪЛГАРЧЕ, за хвалба да ти е. много умно, ха-ха

NH3
02-12-2008, 16:05
аз съм драйфал на спирка...


АНАРХИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ !!!


като сам бил пиян на кочина сам драйфал където ми падне но не сам подозирал че по този начин сам се зачислявал към анархиските чавета :shock:

bboy_bunker
02-12-2008, 16:06
fаke, какво има да казвам? :shock:

miminia
02-12-2008, 16:07
Ае ,че автора си е тъп тфа го знае всяко хлапе 8-) по темата ...... много хора вече носят подобни знаци на герданчета .. понеже им харесва или др., кефя им се

Disrespect
02-12-2008, 16:08
включително и за автора 8-) Не се изказвай неподготвен... мисля, че автора знае по-добре от теб..

кво знае автора?

bboy_bunker
02-12-2008, 16:08
miminia, майка ти е на друго мнение, когато ми похапва юнашкото мляко 8)

NH3
02-12-2008, 16:09
Ае ,че автора си е тъп тфа го знае всяко хлапе 8-) по темата ...... много хора вече носят подобни знаци на герданчета .. понеже им харесва или др., кефя им се


и кво им се кефиш на тая наркоманизирана зган ?

Saymon90
02-12-2008, 16:10
miminia, майка ти е на друго мнение, когато ми похапва юнашкото мляко 8)
Яко прост си...

bboy_bunker
02-12-2008, 16:10
включително и за автора 8-) Не се изказвай неподготвен... мисля, че автора знае по-добре от теб..

кво знае автора? какво разбирам под анархия, dumbshit... ](*,)

bboy_bunker
02-12-2008, 16:12
miminia, майка ти е на друго мнение, когато ми похапва юнашкото мляко 8)
Яко прост си... Сега пак някой ще изцепи, че аз съм започнал да се заяждам?

NH3
02-12-2008, 16:12
обясни за непросветените оооо ти Преподобен анархисте :?

fake
02-12-2008, 16:13
^ да де, и аз това питах. какво разбираш?
в смисъл...би трябвало щом имаш някаква позоция относно анархията, да знаеш и какво СЕ ИМА предвид под анархия и какво ЗНАЧИ анархия...иначе биха били празни тъпи приказки, ти празен и тъп ли си?
знаеш ли, че под "какво разбирам" и под това, което всъщност Е, има разлика понякога? :P

bboy_bunker
02-12-2008, 16:13
КОЙ Е КАЗАЛ, ЧЕ СЪМ АНАРХИСТ БЕ ?!?!

пффффф.......

Saymon90
02-12-2008, 16:14
miminia, майка ти е на друго мнение, когато ми похапва юнашкото мляко 8)
Яко прост си... Сега пак някой ще изцепи, че аз съм започнал да се заяждам?
Ми не съм казал, че ти си почнал - просто това изказване беше адски просташко... и жалко :)

Disrespect
02-12-2008, 16:14
включително и за автора 8-) Не се изказвай неподготвен... мисля, че автора знае по-добре от теб..

кво знае автора? какво разбирам под анархия, dumbshit... ](*,)

да де...то какво е?

bboy_bunker
02-12-2008, 16:16
Отричане на йерархията и държавността като цяло..

miminia
02-12-2008, 16:17
miminia, майка ти е на друго мнение, когато ми похапва юнашкото мляко 8)

Пикльо, не се занимавай с мене.Толкова си ..хмм... отблъскващ ... съмнявам се ,че имаш такова "мляко" и как би го похапвала? Вземи престани .. и най - вече не ме намешвай в тия глупости... не си интересен :?

NH3
02-12-2008, 16:19
кат те гледам на снимката и ти си една "зряла жена " вече да си еба майката ....... та чак даваш категорий на другите при полжение ти спадаш в сащия раздел на пиклите :wink:

fake
02-12-2008, 16:19
Отричане на йерархията и държавността като цяло..
...и...?само това ли е?

bboy_bunker
02-12-2008, 16:21
^ доклад ли искаш да ти изнеса ? Най-общо казано е това...

miminia
02-12-2008, 16:21
Ха не казвам ,че и аз съм кой знае колко голяма ,но хаха съм с много повечче нива пред него! И защо пуска тема за нещо , което не го вълнува и си няма хал хабер от това? Не ме знаеш , не ме наричай пикла океу?

Disrespect
02-12-2008, 16:21
Отричане на йерархията и държавността като цяло..

и това ще мине...

поне не мислиш че е викане и трошене..

Disrespect
02-12-2008, 16:22
кат те гледам на снимката и ти си една "зряла жена " вече да си еба майката ....... та чак даваш категорий на другите при полжение ти спадаш в сащия раздел на пиклите :wink:

а ти спадаш в раздел Н Е Г Р А М О Т Е Н

NH3
02-12-2008, 16:23
кат те гледам на снимката и ти си една "зряла жена " вече да си еба майката ....... та чак даваш категорий на другите при полжение ти спадаш в сащия раздел на пиклите :wink:

а ти спадаш в раздел Н Е Г Р А М О Т Е Н

шанс ... :(

bboy_bunker
02-12-2008, 16:23
Отричане на йерархията и държавността като цяло..

и това ще мине...

поне не мислиш че е викане и трошене.. начините, по които може да се постигне това нещо никога няма да са по дипломатичен път.. сигурно затова повечето хора си вадят тези изводи :)

bboy_bunker
02-12-2008, 16:27
Не ме знаеш , не ме наричай пикла океу? А ти да не би да ме познаваш, че да ме наричаш "тъп" ?

NH3
02-12-2008, 16:29
тва беше адресирано за мен може да се успокоиш

miminia
02-12-2008, 16:32
:razz: :razz: :razz: :razz: смяяяхх ето това доказва ,че си тъп написах го за NH3 :razz: копеленце не ставаш за нищо веее дори и за тоалетна хартия :lol: :lol:

NH3
02-12-2008, 16:35
после не била пикла .......... :lol: :lol:

bboy_bunker
02-12-2008, 16:42
Знам, че го написа за него. Просто ти казвам, че моята ситуация е същата - без да ме познаваш ме коментираш. Такива документи като теб много ги обичам...

air_J
02-12-2008, 16:54
Ха не казвам ,че и аз съм кой знае колко голяма ,но хаха съм с много повечче нива пред него! И защо пуска тема за нещо , което не го вълнува и си няма хал хабер от това? Не ме знаеш , не ме наричай пикла океу?
Има един потребител, който говори за нива и левели. Да не си сестра му? :razz:

HexGirl
02-12-2008, 17:18
:? :? :? :lol: :lol: :lol:

psychopath
02-12-2008, 18:51
miminia, майка ти е на друго мнение, когато ми похапва юнашкото мляко 8)Братле...така се хранехме ,когато бяхме на 10...

HexGirl
02-12-2008, 18:52
всеки, който има медальонче с (А) в кръгче да се обеси!!!
Ха! Аз имам :-o И аз имам :-o
Ти твоята със сила от вратлето на някой ли си я взе?
Тоз съшия младеж ми подари и 18 значки, както и кичур от гребена си. Доста дащен беше младежа, жалко че не идва вече в градчето ни
това беше добро, поздравления за трофейте :D :razz: 8-)
:? :? :? ne komentiram tova moje li ste tolkos zqn

HexGirl
02-12-2008, 18:56
всеки, който има медальонче с (А) в кръгче да се обеси!!!
Ха! Аз имам :-o И аз имам :-o
Ти твоята със сила от вратлето на някой ли си я взе?
Тоз съшия младеж ми подари и 18 значки, както и кичур от гребена си. Доста дащен беше младежа, жалко че не идва вече в градчето ни
това беше добро, поздравления за трофейте :D :razz: 8-)
:? :? :? ne komentiram tova moje li ste tolkos zqn

хаха какво трябва да се влее акъл в младежта :D анархо-педрастии?! :o 8-)
pisnalo mi e ot takiva kat vas i tuka si imae takiva skin pozi det mno se naduhvat :-x

Canis_Dirus
02-12-2008, 19:01
Другари анархисти, анархо-фашисти, анархо-комунист, екоанархист и тн., нека да направим заедно едно ФЕКАЛНО ШЕСТВИЕ. Да серем на всеки метър и да извоюваме целта си, каквото и да е тя!

RAWRRR
02-12-2008, 19:18
Мнението ми не е хубаво.
Нека си водят там тяхната борба,не ме интересува колко си вярват и какви постижения имат..
Само,че не мисля,че е справедливо и аз да ям бой,заради тях..

NH3
02-12-2008, 19:21
exploitedteen е много прав че трябва да си защитаваш позицията и избора

но малко хора го правят поне аз познавам малко такива ... повечето се правят на анархисти и кви ли не още ма като видят някой дето ги гледа на кръв и ведна прибират отличителните "белези" :o

NH3
02-12-2008, 19:31
хипарията е урина от както свят светува има насилие и винаги ще има според мен няма как да се изкорени това от човешкото общество.

RAWRRR
02-12-2008, 19:38
А пънка преди 82ра и той ли е свързан с насилие?

Затова се дразня,хубаво има анархисти,има антифашисти,ама за съжаление тези двете са се превърнали в нарицателни за всеки пънкар..

И ако не спазваш никоя от тези идеологии,пак гориш,само защото носиш примерно значка на Дед Кенедис.

Еми,тъпо е.

HexGirl
02-12-2008, 19:38
za6toto nasilieto e sazdalo tova ob6testvo i to ne moje da bade premahnato to ni e sazdalo i to 6te ni premahne

Canis_Dirus
02-12-2008, 19:49
А пънка преди 82ра и той ли е свързан с насилие?

Затова се дразня,хубаво има анархисти,има антифашисти,ама за съжаление тези двете са се превърнали в нарицателни за всеки пънкар..

И ако не спазваш никоя от тези идеологии,пак гориш,само защото носиш примерно значка на Дед Кенедис.

Еми,тъпо е.
Или си с нас, или си против нас. Това е бе. Затова и хората доброволно се оставят да бъдат въвлечени в някакви такива инсунуации като "войната с тероризма" и други такива измишльотини. Общия враг сплотява. Хората искат ясно разделение на черни и бели, сини и червени и тн.
Ignorance is strength! на тях не им пука и няма да си направят труда да различат Дед Кенедис от Рамоунс и Гриинд Дей ако щеш. Както и американеца не прави разлика между арабаи перси да речем.

RAWRRR
02-12-2008, 19:54
Ем Секс Пистълс са може би една от първите групи,които обвързват пънка с политиката,преди това текстовете на песните са били ориентирали към забавления и предимно любовни аванюри и прочее,не ме карай сега да цитирам..

И примера ми с дет кендис,може би не беше точен..

Но ето друг пример..

Преди пънк концерти ,много често пред клубовете чакат нацисти,мен лично са ме питали,дали чакам за концерта или просто си вися тука..и без да съм носила нито каре,нито леопард,нито кубинки с еди-си-кви връзки,нито значки,са ме гаврили,само защото ходя на пънк концерт.
Даже не са ме питали ,дали съм анархистка или антифашистка.А аз не съм нито едното от двете.

И това ,ако ми кажеш че не е тъпо?

Защото,както казах и в една друга тема,изглежда че основния проблем на българските фашисти,не са ромите и турците,а пънкарите. :)

NH3
02-12-2008, 19:54
не харесвам пънкари , хипари , растафаряни , наркомани и тем подобни урини но пак ме боли и кура че някой пънк носи значка на секс пистълс или експлйтед който му пречи тва да се оправя мен не ме бърка

ако някой ми се прай на велик като носи някви значки или шаловеи други такива стават проблеми но според мен е нормално

RAWRRR
02-12-2008, 20:20
Не се пее само за любов,но не се пее само и за политика..

И това,че Роттън поддържа анархизма и секс пистълс са една от най-емблематичните пънк групи,означава ли че ,ако не съм анархист не съм истински пънк,а?

И кое е по-важно,това да си бунтар или това наистина да усещаш и харесваш музиката?

Ами,аз не съм бунтарка,но съм сигурна,че слушам много повече пънк,отколкото някой с анархия на врата.

Сигурна съм,че дори и с розова блузка и високи токчета,много по-добре познавам историята на пънка,от някой с гребен и тениска на експлойтед.

bulgarche
02-12-2008, 20:29
Или защо този пие Ариана, а не загорка
Да бе! Примера не важи! Замени едно от двете с каменица ;)


то е голямо геройство да се дуеш на някой хлапак, а дружинката ти да наднича срамежливо наблизо, да не вземе случайно хлапака та ти сгъне жлъчката...
Стига с тез заучени фразички 8)

NH3
02-12-2008, 20:31
тия с гребените ядат бой повечко лично сам ставал свидетел на побой на момче с гребен

имал сам случай такова с гребени да искат да ме гарбят ма в повечето случай се отарвавам може бие е заради обраната глава 8-)

fake
02-12-2008, 20:32
то е голямо геройство да се дуеш на някой хлапак, а дружинката ти да наднича срамежливо наблизо, да не вземе случайно хлапака та ти сгъне жлъчката...
Стига с тез заучени фразички 8)
заучени заучени, ама е така мама му стара!
е, естествено си има и своето логично обяснение, ама не отричай очевид(я)ното

fake
02-12-2008, 20:33
п.с. ако знаете ква прическа съм си намерила за бала........................ бой ще ям ако трябва, ама с нея ще съм!

HexGirl
02-12-2008, 20:39
п.с. ако знаете ква прическа съм си намерила за бала........................ бой ще ям ако трябва, ама с нея ще съм!
kakva interesno mi e da znam 8-)

true.
02-12-2008, 20:54
Не одобрявам...

RAWRRR
02-12-2008, 21:02
Бунта си го има в пънка,не отричам..
Обаче..
Бунт не значи непременно да се биеш с фашагите..
Бунт не значи непременно да отричаш държавата и тя да ти е виновна за всичко ..

Какво всъщност е бунт??

Обаче за 99% от пънковете в България,а и не само - означава точно това.

За мен "пънкар" е свята дума и въпреки достата познанства,които съм насъбрала покрай ходене по пънк концерти-иистинските пънкари,които познавам се броят на пръсти..

Вземи организаторите на концерти.. тези,които са на по 30 + години и слушат пънк откакто са се родили и дори и да са на загуба,което се случва в 99 % от случаите,пак се занимават с организация на партита,само защото искат да видят любимите си групи наживо и ги водят от чужбина..вземи Емо,Любо,Илиан,Вики,Ники..те са бунтари,но не са нито анархисти,нито анти-фашисти.

Мисълта ми беше,че докато идеята на всички нацисти,че пънкар означава-анархист,ще ядем бой всички наред..

И аз също ще ям бой,като се прибирам от концерт,само защото някакви пикли са си сложили анархии на врата и червени връзки на кецовете..

Аз бях до тук с темата.

bulgarche
02-12-2008, 21:07
Аз съм българче, фразичките са заучени, ама на теб май не ти се е случвало да те обградят злонамерени антифата, но ако ти се случи и ти изгърми шапката??? Какво ще разправяш??
Затова нека гърбим децата със значките, когато приятелчетата са с нас и да се дуем по форумите...
Нали се сещаш как някой е дошъл да ми иска значката на Перкеле примерно, която е доста по-ценна от анархията в кръгче за левче??
И как точно ще му я дам...
Добре де. Аз да не съм супер мен? Виждал си ме к'ва съм мърша. Защо мен не ме бият 7-8 човека, а като отида при тях всички млъкват? Нали са много? Ако искат мога да ме пукнат от бой. И се случвало не само с момчета с гребени. Пънкове...в единичните случаи в които са скочили на скинове (нео нацисти) кога са били по-малко на равно? Инъче всеки път "5 нацисти пребиха от бой 2 момченца" или за бременната жена (май и това се чуваше), момичетата в градинката и т.н. Тия антифата що преди шествие казват "айде сега, защо да правим проблеми...оставете ни на мира", а в момента в който пристигне полиция "антифа...еейй..нацисти...умре те...". Всички са анархисти и незнам си какво...гребени, анархии, ама като ги питаш не са антифа, нищо не разбират...

И аз вече съм казал че бих ударил момиче. Имало е единични случаи с мой познат, който го е правил и доста хора сме му се карали за тази постъпка, ама вече на приказлива путка ще удрям шамарите

И аз си нямам значка на Перкеле, ама възпитано попитах ще ми я подарят ли и като отказаха си тръгнах (май не обиден де)

HexGirl
02-12-2008, 21:24
mislq 4e spora koito se zaformi e napulno bezmislen boi i razpri 6te ima vinagi skinovete nqma da sprat da biqt punkove kakto i punkovete nqma da sprat da se biqt s skinove temata e bezsmislena stilove porodeni ot omraza kam ne6to bez zna4enie kakvo kolturi na nasilieto porodeni ot nasilie ne mogat do dovedat do ni6to po razli4no ot nasilie

HePeAJIeH
02-12-2008, 21:25
Какво мисля за анархистите ли? Ами че и те са хора като нас и че заслужават да живеят точно толкова колкото и ние заслужаваме.Всички сме създадени еднакви но с времето избираме други пътищ и цели които ни правят различни и уникални!

HexGirl
02-12-2008, 21:37
[quote="exploitedteen"]защото антифа са устатковци и форумни/вибоксови герои...

но ако искаш мога да ти обясня какво е да лежат страшните скинове по земята и някой да се изебава: "дай да ги вдигнем по пейките, че ще вземат да настинат"... и никой от присъстващите не е бил антифа... ;)
просто хора, които се кефят на пънк... ;)

случват се и такива случки, ама сигурно аз съм първото плямпало, което да го спомене във форум... ;)

quote]
tva za peikite me razbi :lol: oba4e 4e samo anarhistite sa forumni geroi jestoko se laji6 pone spored men sega6nite skinove sa sa6tata rabota pone v moq grad e taka brasni6 glavata i ve4e si skin
no edno ne6to me drazni ne edinstvoto na punkovete v bg
za6toto si4ki skinove pozi ili ne pravqt si4ko za svoite hora a kakvo e pri punkovete po4nat da biqt nqkoi si4ki drugi izbqgvat tova e po gadno ot kolkoto da te spukat ot boi

HexGirl
02-12-2008, 21:58
pfo sega samo 6te kaja zavijdam ti i to silno 8-) takava gedka ne e bila za izpuskane no to se znae bulgarite sme si po pro ot drugite 8-)

NH3
02-13-2008, 04:06
биха го трима и по зле можеше да е

Blacklisted
02-13-2008, 07:32
Respect your Elders MOTHERFUCKER! :smt013 :smt013 :smt013 [/b][/color]

Ти си яко объркан индивид - нали беше анархист ала бала?
Некви анархии в подписа... имаше. И са уважавайте по - старите....
нали уж фък ауторити?

miminia
02-13-2008, 07:41
охх леле Пеше зарежиии , а тоя да престане да ми пише тъпи лс ,защото дори не ги чета и не си прави труда да ме заплашваш!

apparition
02-13-2008, 07:42
аз пък много обичам анархистите...и аз самата съм ? това да не ме прави по-малко човек....
не съм чела предишните постове,може някой да е дал линк към този сайт, но и аз ще ви дам : a-bg.net

bboy_bunker
02-13-2008, 09:50
Ей недоклатеняк мръсен, нема да й говориш така бе ма*** т* д**а къв си ти бе мухльо скапан?Откъде се пръкна толко смел бе да те е*а в хлапето тъпо, miminia е тука още кът си бил в ташаците на...не, ваще още не са мислили да те правят ве пикльо тъп, къв си ти, че да дойдеш изведнъж, да почнеш да псуваш и да се правиш на дупермен ве? Ма**а *и *е** :smt013 Respect your Elders MOTHERFUCKER! :smt013 :smt013 :smt013 Добре бе, хлапак. Форумен бияч.. :razz: :razz: :razz: И какво ще стане ако и говоря така, както си искам, ммммм? :lol:

HexGirl
02-13-2008, 10:00
аз пък много обичам анархистите...и аз самата съм ? това да не ме прави по-малко човек....
не съм чела предишните постове,може някой да е дал линк към този сайт, но и аз ще ви дам : a-bg.net
toq sait e qk verno e

bboy_bunker
02-13-2008, 10:05
Много са ми интересни тези, които лепят разни картинки по рейсовете с надпис "Не, на платения градски транспорт" и отдолу има някакъв анархо сайт.. Някой ще ме светне ли за въпросните господа - те "тру" ли са ? :)

bulgarche
02-13-2008, 10:46
Екс, да съм казал че няма подобни случаи? Много пъти се е случвало обаче никой да не тръгне да се бие с някой, само защото сме много и няма как да се сдържиш и да не отидеш. Нали варненски пънкари ни чакаха на гарата? Уплашиха се от шепа хора и цял ден ни следиха. Аз надъхвах да ги бием, ама не го направихме, щот накрая бяха 3-ма и ще е тъпо. Просто им се измушихме по глухите улички. Те защо само по форумите са биячи? Преди месец на ЖП гарата във варна имаше резни младежи с гребенчета, ама нахлузват шапките. Анархисти, антифашаги не знам си какво. Пък ако искаха щяха да ме изкъртят от бой. И ...защо антиФА...фашисти, а? По история в 10 клас учителите казват "Нацисти - Германия, Фашисти - Франция". И така да го кажеш пак бива. До сега само един човек (момиче) е заставало срещу мен и е казвала "аз съм антифа"

HexGirl
02-13-2008, 10:58
eto vi edno klip4e koeto prosto nqma nujda ot komentar tva sa bolni mozaci s bolni idei http://vbox7.com/play:52b46cb4 prosto go vijte

bulgarche
02-13-2008, 11:20
то не е да го говориш, а да го действаш...
когато го разберете - ще прокопсате... ;)
Мен пък ме радва да гледам някой като си говори с такива. Не е само до бой работата.

К'вото не става с бой, става с много бой, но понякога и разяснения трябва. Да го осъзнаят хората

bulgarche
02-13-2008, 11:47
Защото съм малък да казвам какво ще става. Също така трябваше да се разберем кой ще отиде, а не пак да разправя че 10 набили 2. Напоследък все аз съм инициатора на разни прояви, ама и пребиването не ме влече особено много. Стига ми да се усетят че правят глупости и да мрънкат по-малко. Най-често само чуквам някой с карабинера по главицата и нищо повече :o . трябва да им се говори на хората (мен ми се карат че все съм ги биел, ама лъжат 8-) )

bulgarche
02-13-2008, 11:52
Не знам разказвал ли съм ти за една случва в Пловдив. Бях със Снолпа, едно друго скинче и някъф пънк ( :-o ). Тогава направих един бой, който винаги ще помня. Те дойдоха вече като бях приключил, ама на тоя пънк разчитах да ме оттърва, ако стане сложно.

Не е толкова важно с кой си. Не трябва да разчиташ на другите. Ясно че ти оттърват кожата, но недей само това да чакаш. Не съм привърженик на сбивания с много участници.

HexGirl
02-13-2008, 11:57
pfu ei za tui se nervq be bahti 6toto aide omraza hubo ne me ebe oba4e gadnoto e 4e si4ki skinove sa poddarjat a puk pri punkovete kato stane problem s nqkoi si4ki se iznasqt tva e po gadno i ot tva da te prebiqt :? tva sam go kazvala ve4e no pak go kazvam

bulgarche
02-13-2008, 12:01
вие сте били шепа хора, а не са ви нападнали, ама ти си ги надъхвал твоите да ги набиете, ама искаш да говорите...

онези са били по-малко от вас- защо не отиде директно, ами седиш и джавкаш като малко куче??
На гарата във варна слязохме 14 и един ни чакаше. На гарата имаше 3 или 5 спартаклии. В продължение на около час ни следяха, но не искаха да бием тез клошари. Няколко човека...всъщност всички искахме да ги бием, ама не си струваше, защото е тъпо да им скочим всички. Накрая им се измъкнахме, щото е тъпо да знаят къде сме постоянно, а ако сме в заведение ще ни чакат отвън. Дойдоха още от наще и се намерихме с момчетата, ама хвърлиха по някой камък и избягаха.

Пък това което ти обяснявам за боища и говорене...че не хващам някой и да го изчекна от бой, а просто да се усети че прави глупости и да се спират. 2-3 пъти като не разбере ще го бия...

тоз малкия дет изгоря с бая простотии дет носеше поздравяваше след време, ама трябваше да изяде няколко шамара, докат разбере че не му се говори само ей така...

На Нова година с Ина отидохме да хапнем в една механичка и се чудихме много време от къде ни е познат бармана. Оказа се че наистина съм го виждал...на 2 пъти съм го засичал в автобуса и...някоя значка му свалих пък той ми обясняваше къф не бил. Ма човека си ни обслужва, бакшиш оставяме а-у. Разбран човек.

bulgarche
02-13-2008, 14:32
селски истории...

камъни и дърве...
а спартаклии и другото има разлика май...
Само един камък хвърлиха, ама някой от първите им редици, както и от нас казахме без камъни.

Отидохме на за боя, не на мач. Не сме футболни хулигани (не знам де, някой може и като такъв да се подвизава). Бяхме се разбрали с пънкове да се срещаме.

bulgarche
02-13-2008, 16:16
Аз не се занимавам с тия чатърски неща. Във форума на Берое са се уговаряли. Пък и в Стара Загора боя стана заради анти пънк/анархо изпълнения.

За това че ще ме чукват с тръца...много пъти съм го казвал...сигурно съм толкова курназ, защото все не попадам на човека.

Пук сплотеност при скинове...понякога липсва ;)

AgaistRacial
10-18-2008, 16:25
Изчетох всичко , което сте писали по темата .Доста от вас не знаят идеологията на анархизма и си мислят че анархия = хаос , безредици , безаконие , разруха водене на държавата до отпадък . Няма нищо вяря . На кратко ще ви обясня идеологията.
За тези който мислят че сме смешни и че не правим нищо . Кой спред вас всеки месец праща отворени писма до общини , парламен , президент . С молба и планове за намаляне цените на ток , градски транспорт , вода , домашни потребности , като предлагаме различни икономически системи с цел по голямо облагане на частния собственик за сметка на обикновения данакоплатец.
Относно биячите ...на 11 октомври видяхме какво стана така че си замълчете .
Що е то Анархизъм

Архия значи власт, Анархия - безвластие. Анархизмът е социална идеология и международно движение. Ние не признаваме границите между народите - всеки има право да пътува, живее и работи където пожелае. Ние отхвърляме всяка форма на власт над човешката личност. Ние смятаме, че в система, основана на държавническа власт и експлоатация, хората не могат да се развиват и живеят нормално, тъй като тя е основата на всяко господство, на насилието, кражбата и лъжата. Ние сме за унищожение на частната собственост и държавата, тъй като именно благодарение на държавата и частната собственост, хората се избиват помежду си. държавата не обединява, а разединява хората, разделя ги на нации, класи, раси, бедни и богати. властта игнорира нашите интереси и прокарва изгодни за себе си закони, чрез които ни държи в подчинение и се облагодетелства на наш гръб.

ЗА КАКВО СЕ БОРИМ НИЕ?

Ние се борим за нейерархическо общество, в което няма да има господари, класи, граници и безправие. Ние сме за свободното организиране на хората в безвластнически, самоуправляващи се общини, където всичко ще се дели по съглашение на свободни хора. За общности, които сами ще решават своите проблеми, труд и обмяна на продукцията. Ние се борим за пряка (а не за представителна) демокрация, при която всеки човек участва пряко във вземането на решения, касаещи живота му. всяка общност ще излъчва по един представител, който да изразява общото мнение пред другите общности.
Хората трябва сами да управляват живота си, а не да се съобразяват с решенията на един елит, който цели само собственото си благополучие.

КАК ЩЕ ГО ПОСТИГНЕМ?

Това можем да постигнем само ние, обикновените хора, чрез революционни действия, чрез унищожение на държавата и заменянето й с федеративни сдружения. Да разрушим този жесток и грозен свят, да създадем нов - този на анарнизма! Можем да променим света! Кой друг? Още сега да се организираме в протестни групи, да защитим интересите си. Да не позволяваме на управниците да ни превръщат в послушни овце!

СМЪРТ НА ДЪРЖАВАТА, ЙЕРАРХИЯТА И КЛАСИТЕ!

ДА ЖИВЕЕМ В НЕЙЕРАРХИЧНО, СПРАВЕДЛИВО ОБЩЕСТВО!

ДА ЖИВЕЕМ КАТО ЧОВЕЦИ!

Bianca
10-18-2008, 16:29
Има ли въобще такива хора?

Celence
10-18-2008, 16:31
Тая тема от де я изсрахте от преди една година почти, бе...

AgaistRacial
10-18-2008, 16:35
Има ли въобще такива хора?


Има ! Много повече са от колкото предполагаш ти и всеки друг който не е навътре в нещата .
Относно от къде съм изровил темата . Ровех се в нета и случайно попаднах на нея и реших и аз да споделя моето мнение .

Bianca
10-18-2008, 16:39
Има ли въобще такива хора?


Има ! Много повече са от колкото предполагаш ти и всеки друг който не е навътре в нещата .
Много.. обширни обяснения нещо даваш. Това нещо може да бъде доказано с прости и ясни примери. Чакам.
Я, като не признавате границите между народите, това значи ли, че на митницата ще ви пуснат без паспорт? Или пък след няколко седмици престой в чужда държава, няма да раберат, че нямате гражданство и преспокойно няма да ви съдят/изхвърлят?

AgaistRacial
10-18-2008, 16:43
...

охоооооооооооооооо...

я тогава няколко блиц въпроса:

1. Хората равни ли са?

2. Какво смяташ за естествените авторитети, които се предполагат в анархичния строй, че ще заемат мястото?

3. При премахване на държавността и нейните институции, как ще бъде организирано обществото?

Всеки е равен пред другия .

ами обществото ще бъде организирано чрез федеративни сдружения и сектори ( автономни области ) ще изберат по един човек от всяка община който да бъде техния глас . Той няма да решава вместо тях просто ще обяви техните интереси , модел на развитие и останали проекти .

AgaistRacial
10-18-2008, 16:47
Има ли въобще такива хора?


Има ! Много повече са от колкото предполагаш ти и всеки друг който не е навътре в нещата .
Много.. обширни обяснения нещо даваш. Това нещо може да бъде доказано с прости и ясни примери. Чакам.
Я, като не признавате границите между народите, това значи ли, че на митницата ще ви пуснат без паспорт? Или пък след няколко седмици престой в чужда държава, няма да раберат, че нямате гражданство и преспокойно няма да ви съдят/изхвърлят?

ами точно това е идеята всеки да може да патува свободно и да живее където иска . идеята е падане на границите .

gbemXVII
10-18-2008, 16:55
Смешници...

AgaistRacial
10-18-2008, 17:19
Окей...

започваме отново...

1. Хората са равни и всеки е равен пред другия.
Ти равен ли си на Ботев?
Аз равен ли съм на Азис?

Равенството означава оеднаквяване и подтискане на талантите на хората... ;)

2.

Автономна област, която за пореден път е някакво деление на даден признак (в повечето случаи ще бъде на териториален), т.е. връщаме се на ниво средновековие и тогавашните князства, херцогства и т.н.
Сега обаче нямаме божествена намеса за управление (благородници), а имаме един говорител, на който са делегирани права само да изразява общите интереси и т.н.

Окей, а как ще му се казва какви са интересите на всички?
Всеки ден всички ще седят и ще мислят за дадените проблеми? ;)
значи относно подтискането на личноста и оеднаквяването просто го разбираш погрешно . идеята не всеки да е еднакав а да се ползва с еднаквви права . примерно тебе яко ли ти е депутатите да имат имунитет а обикновените гражнани не . с какво са те повече от нас . или безработна ромка да взема помощи а възрастна старица защото е на 80 години и лесно може да я излъжеш да не взема . всичко ще е общо и ще се дели по общо съглашение чрез консенсосно гласуване .
за общините това се прави с цел по лесното оправление и да не се доведе до криза дадената страна а ако са няколко обединени в една ( общност )

Bianca
10-18-2008, 17:21
Окей...

започваме отново...

1. Хората са равни и всеки е равен пред другия.
Ти равен ли си на Ботев?
Аз равен ли съм на Азис?

Равенството означава оеднаквяване и подтискане на талантите на хората... ;)

2.

Автономна област, която за пореден път е някакво деление на даден признак (в повечето случаи ще бъде на териториален), т.е. връщаме се на ниво средновековие и тогавашните князства, херцогства и т.н.
Сега обаче нямаме божествена намеса за управление (благородници), а имаме един говорител, на който са делегирани права само да изразява общите интереси и т.н.

Окей, а как ще му се казва какви са интересите на всички?
Всеки ден всички ще седят и ще мислят за дадените проблеми? ;)
значи относно подтискането на личноста и оеднаквяването просто го разбираш погрешно . идеята не всеки да е еднакав а да се ползва с еднаквви права . примерно тебе яко ли ти е депутатите да имат имунитет а обикновените гражнани не . с какво са те повече от нас . или безработна ромка да взема помощи а възрастна старица защото е на 80 години и лесно може да я излъжеш да не взема . всичко ще е общо и ще се дели по общо съглашение чрез консенсосно гласуване .
за общините това се прави с цел по лесното оправление и да не се доведе до криза дадената страна а ако са няколко обединени в една ( общност )
Пише се "потискане".

AgaistRacial
10-18-2008, 17:34
тогава да се говори за равни права, а не равни хора...

въпреки, че ако няма държава и държавност, то тогава и понятията като задължения и права също отпадат...

2. Така и не отговори как ще се взимат конкретни решения в такъв строй.
Как ще се организира изобщо целия социум.
затова:

Как ще се взимат решения?
Как ще се определя кой какво ще върши?
Как ще се процедира, ако някой не върши исканото от него в полза на обществото, а гледа собствен интерес?
Как се процедира, ако за задоволяване на собствените нужди се наложи да се обработва повече земя, а в същото време и друга подобна автономна област иска да използва тази земя, т.е. при евентуален конфликт на интереси с друга подобна система?
Как ще се произвеждат, разпространяват благата, продоволствията и услугите?
значи решенията се вземат единодушно ..чрез референдуми
Как ще се процедира, ако някой не върши исканото от него в полза на обществото, а гледа собствен интерес?
това е най сложното нещо в цялата идеология мисля че винаги ще има такива хора който ще се стремят към власта .
значи всяка област ще трябва да прозивежда дадена сорувина и след това свободно обненяме с други общини било то благотоврително ,
размяна или продажда без да се облага с данак печалба . с една дума ВАЗИМОПОМОЩ
Работа ще бъде намирана на всички целта е възможно минимален брой хора да бъдат безработни .Всеки има право да работи където пожелае стига да има нужната квалификация и опит .

AgaistRacial
10-18-2008, 17:56
Ще ти отговоря утре най вероятно или по късно защото ми се налага да излизам .
Ако нямаш нищо против ще си оставя скаип и ако решиш може там да говорим защото мене също ми е интересно когато опонента ми също си има представа .Skype Kill_police .Ето ти и една листовка писана от мен тук ще ти даде ясни представи и можеби ще те накара да си измислиш нови въпросчета .

Свободата е право на всеки човек !
Когато ти я откраднат, извоювай я !
Огледай се ! Какво Виждаш ?
Свят на който не му пука за нищо !
В скапан свят живеем, по измислени от някой правила,
но дали ще оцелеем, това ли е нашата съдба ?
Един свят на капитализъм и лъжи
отнел нашите права
стремящ се да ни превърне в роби на грубата си власт !
В марионетки на капиталистическия идеал !
Милиарди човешки същества
нямат голям набор от възможности за личен просперитет !
Ако искаме да излезем от задънената улица,
в която ни вкарва капиталистическото „развитие“ ,
ако желаем да избегнем варварството, робството, деградацията
и по-бързата или бавна агония и гладна смърт,
на която ни обрича капиталистическия елит,
трябва да намерим едно глобално решение
на екзистенциалните проблеми пред, който ни изправя глобализацията
на капитализма.
Как да се преборим с тях!?
Чрез РЕВОЛЮЦИЯ !
РЕВОЛЮЦИЯ чрез която ще освободим
своите СОЦИАЛНИ и ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ отношения
от господството, насилието, измамата, алчността и експлоатацията
от властта на лъжците, държавните чиновници, политиците и капитала .
Въпреки че властта е черна мъгла,
която задушава всяка искра за борба,
ние ще се борим и напред ще вървим
стиснали юмруци и със сълзи на очи ще ПОБЕДИМ .
В противен случай човешкия род е осъден
и ако ние не се борим XXI век може да бъде последния .
Няма да се предадем
няма да изчезнем
и кръвта си ще пролеем
щом за свобода живеем !!!

AgaistRacial
10-19-2008, 13:31
ами значи както чрез референдом така и чрез общинско ( областно aвтономно ) гласувани и точно този човек който е избран да представя гласа на своята община ще се явява на събирания за да каже какво е решението .
Относно суровините . Всеки който прозвежда нещо което е лично ( животновъдство земедели ) има право да прави със собственото си производство каквото поиска .Относно държавните суровини самаTа област ще реши как да се размени или продаде суровината така че да няма ощитена страна .
За работата . Естествено че няма да се казва ти си чистач а ти лекар . Просто ако човек иска да е Лекар ( примерно ) той ще трябва да предсатви свидетелство за завършено образование и категория ."не е ясно кой определя дали има нужната квалификация и как се набавя тя...
" Ами ние все пак не отричаме училище и орбазование . Напротив ще се съсредотиочим точно върху тези части от сегашната система който куцат най много .

а за скаипа ми ..може и да го имаш незнам аз аисикю нямам но доколкото знам на Джерито айсикю-то е подобно вероятно знаеш Джерито сега се подвизава в Бъргас :Р

SuNsEt
10-19-2008, 16:32
Ми кво да мисля...нищо не мисля. :-D Не съм анархистка и...такам. 8-)

HexGirl
10-19-2008, 19:47
че това е истината !!! и никои неможе да ме убеди в противното ..................междо другото темата е тъпа се едно какво мислите за комунистите примерно

HexGirl
10-19-2008, 19:52
това е истината http://a-bg.net/new/

Jebemtisve
10-19-2008, 20:03
Фалкен бах-40: "АА снимай ми зъба!!!!" 8-) 8-) 8-) 8-) :booooomb: тик так

HexGirl
10-19-2008, 20:09
несам чела назад и нямя да чета не влизам от много отдавна тук но да ще се убоснова с удоволствие анархията е моета истина а е била и истина на много други защото това не е простото безвластие както мислите вие това е една идея която защитава народа от своеволия корупция алчност егоизъм и неравенство .Историятя доказва че власта не защитава народа а гледа да облагодетелства властващите .Дори и идеята им да звучи смислено с придобиването на власта общото бива забравено и остава само часното .Власта е щастлива когато нищо не се променя когато тя е отгоре а ние палзим научили са ни да се радваме на трухите които ни пускат и да мислим че това е всичко
Държавата разрушава нашето общество за да живеем трябва да се преборим с машината еи затва ми е истината в живота еи затва вярвям в думите си защото са факт и западащото общество е достатачно за пример . :)

AgaistRacial
10-19-2008, 20:16
Фалкен бах-40: "АА снимай ми зъба!!!!" 8-) 8-) 8-) 8-) :booooomb: тик так

Много ли ти е смешно бе улигофрен . Ами кръвта по знамето .....да не би да е наша , ами счучпената ръчичка и пръснатата глава я се събуди . Търсихте си боя и си го заслужихте !

HexGirl
10-19-2008, 20:17
видян един твои вапрос по нагоре че трябвало да се взимат решения и тн мога да ти отговоря . Основен закон на етиката е че всеки има право да прави всичко до момента в които наруши границите на свободата на другия и точно това нарушават оправниците .Ако всеки отнас мисли за своето благо без да зависи от даржавата а само от моралните си свободи тогава законите ще са излищни защото тои няма да има изгодата да навреди другимо затова всички трябва да осазнаят своета сила и своите права и да се усвободят от уковите на реда и да тръгнат по естествените течения ня живота

HexGirl
10-19-2008, 20:20
доста далеч си от истината за философията на анархизма, а и начина по който представяш всичко е просто антиреклама...

..
а ти си толкова близо нали хаха ми ок ама се измъкваш штом не сам достоина ок намери си достоен опонент ако можеш

Jebemtisve
10-19-2008, 20:23
Фалкен бах-40: "АА снимай ми зъба!!!!" 8-) 8-) 8-) 8-) :booooomb: тик так

Много ли ти е смешно бе улигофрен . Ами кръвта по знамето .....да не би да е наша , ами счучпената ръчичка и пръснатата глава я се събуди . Търсихте си боя и си го заслужихте !хехехехехех смешно ми е, чул недочул не си бил там сто процента :)

AgaistRacial
10-19-2008, 20:30
Фалкен бах-40: "АА снимай ми зъба!!!!" 8-) 8-) 8-) 8-) :booooomb: тик так

Много ли ти е смешно бе улигофрен . Ами кръвта по знамето .....да не би да е наша , ами счучпената ръчичка и пръснатата глава я се събуди . Търсихте си боя и си го заслужихте !хехехехехех смешно ми е, чул недочул не си бил там сто процента :)

Може да не съм бил там , но знам всичко с подробности и какво е станало познавам се със въпросното момче за което говориш и мисля че е малко тъпо и лицемерно да говориш за него при положение че едва ли ще види тази тема , но аз ще се постарая да получиш отговор от Сашо .
Няма кво да кажа друго знамето говори само по собе си .

AgaistRacial
10-19-2008, 20:32
доста далеч си от истината за философията на анархизма, а и начина по който представяш всичко е просто антиреклама...

..
а ти си толкова близо нали хаха ми ок ама се измъкваш штом не сам достоина ок намери си достоен опонент ако можеш

явно съм доста по-запознат с материала...

което е жалко, защото ти си му поддръжничка, а аз да знам доста повече...

Ти си от наще хора сигорен съм на 100 % В това . А и до колкото знам Stomper 98 са S.H.A.R.P. или се бъркам , ако е така да ме извиниш

HexGirl
10-19-2008, 20:33
доста клиширани фрази хората са еднакви обществото ги прави различно да в момента хората не саравни но ако тръгнат от една начална позиция тогава ще са ако живеем на малки общини и всички се грижим за другите е за околния свят тогава и само тогава ще сме равни Ограничено мислене,за него анархията е да създадеш някво безредие и т.н.И до там му стига ... а дали знае повече от това.Май не..
Абе да мрат във фасове ония дето смятат че анархията е тъпа,че анархистите са тъпаци които и те не знаят за какво се борят.
Мразя изказванията на назитата !
Все едно да седна да псувам тяхния начин на мислене.. ... дори няма смисъл да си хабя думите за хора,които не приемат друг тип мислене от техния

HexGirl
10-19-2008, 20:34
така че лека нощ :)

AgaistRacial
10-19-2008, 20:37
а какво точно е станало, че аз отдавна не съм в средите и съм пропуснал...

онзи ден го видях от трамвая, че куца...

ами накратко ....след протеста на 11 ти нацисчетата решили да направят засада на нашите обаче който си го търси си го намира . и като джебчиите по гарите и спирките гепили едно знаме . нека въпросния човек с аватар на тотенкопф да ти обясни по добре и да каже чия е кръвта по знамето .

Jebemtisve
10-19-2008, 20:43
а какво точно е станало, че аз отдавна не съм в средите и съм пропуснал...

онзи ден го видях от трамвая, че куца...

ами накратко ....след протеста на 11 ти нацисчетата решили да направят засада на нашите обаче който си го търси си го намира . и като джебчиите по гарите и спирките гепили едно знаме . нека въпросния човек с аватар на тотенкопф да ти обясни по добре и да каже чия е кръвта по знамето .На палячо като тебе какво да обяснявам, търсихме ви, намерихме ви и какво 7 човека със знамена отзаде поне 10 който си мишкуваха, а ти се остави да те манипулират другите, анонимнико :)

AgaistRacial
10-19-2008, 20:53
Вие само така може да си решите проблемите с камъни и бой . Това не е решенито . Вие сте безидейни . Българските националисти и нацисти са утайката . Засрамете се малко погледни в западна европа за какво става въпрос или в страните от бившия СССР . Вашите идеи са да се напиете и да чупите пейки и да биете хората .
Фашизма не е мнение ,а най-голямото престъпление!

LONSDALE
10-19-2008, 20:57
Вие само така може да си решите проблемите с камъни и бой . Това не е решенито . Вие сте безидейни . Българските националисти и нацисти са утайката . Засрамете се малко погледни в западна европа за какво става въпрос или в страните от бившия СССР . Вашите идеи са да се напиете и да чупите пейки и да биете хората .
Фашизма не е мнение ,а най-голямото престъпление!
Не ни търсете,ние ще ви намерим!

Jebemtisve
10-19-2008, 21:05
Вие само така може да си решите проблемите с камъни и бой . Това не е решенито . Вие сте безидейни . Българските националисти и нацисти са утайката . Засрамете се малко погледни в западна европа за какво става въпрос или в страните от бившия СССР . Вашите идеи са да се напиете и да чупите пейки и да биете хората .
Фашизма не е мнение ,а най-голямото престъпление!Тъпа спермо, защо изобщо пишеш, ти какво си направила освен итнернет анархизма ти?!Нищо, ти си една мишка, камъни не съм мятал, това за мен е недостоино, ако ние сме утайка, :razz: погледнете се вие- шепа хора, мн ви знаят устите а сте просто едни уонабита, какви пейки, какви хора, ти на хероин ли си?!Чул не дочул, бъркаш хората

AgaistRacial
10-19-2008, 21:13
Вие само така може да си решите проблемите с камъни и бой . Това не е решенито . Вие сте безидейни . Българските националисти и нацисти са утайката . Засрамете се малко погледни в западна европа за какво става въпрос или в страните от бившия СССР . Вашите идеи са да се напиете и да чупите пейки и да биете хората .
Фашизма не е мнение ,а най-голямото престъпление!Тъпа спермо, защо изобщо пишеш, ти какво си направила освен итнернет анархизма ти?!Нищо, ти си една мишка, камъни не съм мятал, това за мен е недостоино, ако ние сме утайка, :razz: погледнете се вие- шепа хора, мн ви знаят устите а сте просто едни уонабита, какви пейки, какви хора, ти на хероин ли си?!Чул не дочул, бъркаш хората

Ще те разочеровам . Не съм интернет анархист . опитъл съм се да направя някой неща за моя град но уви просто това което аз искам не е удобно и изгодно за други хора .
гледай тук . http://www.zazz.bg/play:b531d424
и айде да бъдеме така културни и да не се убиждаме

Jebemtisve
10-19-2008, 21:22
Вие само така може да си решите проблемите с камъни и бой . Това не е решенито . Вие сте безидейни . Българските националисти и нацисти са утайката . Засрамете се малко погледни в западна европа за какво става въпрос или в страните от бившия СССР . Вашите идеи са да се напиете и да чупите пейки и да биете хората .
Фашизма не е мнение ,а най-голямото престъпление!Тъпа спермо, защо изобщо пишеш, ти какво си направила освен итнернет анархизма ти?!Нищо, ти си една мишка, камъни не съм мятал, това за мен е недостоино, ако ние сме утайка, :razz: погледнете се вие- шепа хора, мн ви знаят устите а сте просто едни уонабита, какви пейки, какви хора, ти на хероин ли си?!Чул не дочул, бъркаш хората

Ще те разочеровам . Не съм интернет анархист . опитъл съм се да направя някой неща за моя град но уви просто това което аз искам не е удобно и изгодно за други хора .
гледай тук . http://www.zazz.bg/play:b531d424
и айде да бъдеме така културни и да не се убиждамеНяма да се Убиждаме, страшна акция сте направили няма що :razz: Жалка картинка колко човека сте ?!Нека позная нямате и 7 в шумен :booooomb:

LONSDALE
10-19-2008, 21:27
7 са в цяла България :D :lol:

Jebemtisve
10-19-2008, 21:30
това са прякори, а не имена... ;)

а и Фейса е неповторим, ако си мислиш, че никой не го знае... (тракторист, хулиган... тралалалаа)... ;)

Може и да ти е весело, ама аз съм виждал тетрадката-албумче със снимките на редуоч... вкл. и моите вътре.
затова и два прякора в нета не са чак толкова фатални ;)

Много добре го познавам,далеч съм от мисълта,че никой не го знае.. Но все пак!
В днешно време,навсякъде можеш да си видиш снимките,деба майка им.Не съм казала,че са фатални,ама беше тъпо "фейса /от бс/" 8-)По-добре да се оглеждаш, знаем че учиш у френската :booooomb:

Jebemtisve
10-19-2008, 21:32
шшшшш бъркашне ве , филмирам я, аз съм гадател :D

Jebemtisve
10-19-2008, 21:38
пффффф окей, аз помислих, че се обърка и тръгна да... както и да енали знаеш че който трябва си знае, иначе ушеф чете ;-)

gbemXVII
10-19-2008, 21:43
Вие само така може да си решите проблемите с камъни и бой . Това не е решенито . Вие сте безидейни . Българските националисти и нацисти са утайката . Засрамете се малко погледни в западна европа за какво става въпрос или в страните от бившия СССР . Вашите идеи са да се напиете и да чупите пейки и да биете хората .
Фашизма не е мнение ,а най-голямото престъпление!Тъпа спермо, защо изобщо пишеш, ти какво си направила освен итнернет анархизма ти?!Нищо, ти си една мишка, камъни не съм мятал, това за мен е недостоино, ако ние сме утайка, :razz: погледнете се вие- шепа хора, мн ви знаят устите а сте просто едни уонабита, какви пейки, какви хора, ти на хероин ли си?!Чул не дочул, бъркаш хората

Ще те разочеровам . Не съм интернет анархист . опитъл съм се да направя някой неща за моя град но уви просто това което аз искам не е удобно и изгодно за други хора .
гледай тук . http://www.zazz.bg/play:b531d424
и айде да бъдеме така културни и да не се убиждаме
Не биваше да се излагаш така :lol:

Jebemtisve
10-20-2008, 08:17
abe mishko koi znae kak sa ia ukrasili tazi uistoria sus znameto onezi deto sa ti dokladvali ..shto kato skochiha niakolko ot nashte samo tia s toqgite izlezoha na pred !? a drugite ot zad se kriehte kato pytki s okokoreni ochi se vidiahte v chudo ot chetirima momcheta ....i sus tezi pruchki koito gi nosite navsqkade s vas ostavashe i da ne capnete pone niakoi ... shupeni rachi4ki izobshto niamashe
vinagi shte si ostanete chervii zashtoto ste iskustveni !!!
Hasta la vista antifascista
http://i.data.bg/08/10/20/1206074_orig.jpg;-) уместен коментар, описващ ситуацията :)

Hrupanka
10-20-2008, 16:22
Vseki ima pravoto da byde takyv, kakyvto iska i da vqrva v kakvoto iska :)

Pliok0019
10-20-2008, 17:33
Никога не съм виждала особен смисъл в анархизма. Идеологията и целите му са ми далечни...не може чрез безпорядък да се постигне единство и мощ.

gsh
10-20-2008, 18:18
100 % някой го е казал : БЕЗМИСЛЕНА КАУЗА

Jebemtisve
10-20-2008, 18:49
Vseki ima pravoto da byde takyv, kakyvto iska i da vqrva v kakvoto iska :)

айде спести си нашляканите клишета,ок? :)нещо не си на кеф?

Buttk0
10-20-2008, 22:17
не искам да бъда равен с турци и цигани бе !

macy_day_parade
12-06-2009, 11:34
И аз съм ходил при много хора от нео-нацитата... даже сега където съм е пълно с такава паплач, ама гледа стреснато как си свивам цигара пред кръчмата им...


Ама те нашамариха в супермаркета,а? :oops: :lol:

realantisocial
12-06-2009, 12:07
Йес, какви теми имало тук. Какви хора също така имало.

Canis_Dirus
12-06-2009, 12:22
Значи от темата разбрах, че Анархията се състой в отричане на държавни институции съчетано със сране на публични места.
А срането на пубиси анархия ли е?

macy_day_parade
12-06-2009, 12:40
Що е то Анархизъм

Ние сме за унищожение на частната собственост и държавата, тъй като именно благодарение на държавата и частната собственост, хората се избиват помежду си. държавата не обединява, а разединява хората, разделя ги на нации, класи, раси, бедни и богати. властта игнорира нашите интереси и прокарва изгодни за себе си закони, чрез които ни държи в подчинение и се облагодетелства на наш гръб.

Да разрушим този жесток и грозен свят, да създадем нов - този на анарнизма! Можем да променим света!

СМЪРТ НА ДЪРЖАВАТА, ЙЕРАРХИЯТА И КЛАСИТЕ!

ДА ЖИВЕЕМ В НЕЙЕРАРХИЧНО, СПРАВЕДЛИВО ОБЩЕСТВО!

ДА ЖИВЕЕМ КАТО ЧОВЕЦИ!

Слушай бе,как не те е срам да пишеш такива неща !? :-x Обзалагам се че си от капиталистическо семейство,нали така?Някво разглезено пичлигарче дет разчита на техните да го издържат.Знаеш ли какво е да работиш по 10 часа на ден за 490лв на месец,с които да си плащаш квартирата,храната и всичко друго от което се нуждаеш?Представи си как сума ти години си учил като луд за да станеш доктор и най-накрая заживеем в свят,в който заплатата на доктора ще е колкото тая но мияча на тоалетните?Как може да оеднаквяваш хората така?Това да не е игра на кукли-да раделиш дрехите и обувките по равно преди да започнеш!?Ние сме хора-всеки се развива(или деградира) в различна посока.Е една страна без управление кой ще защитава теб и семейството ти?Кой ще си мръдне пръста ако изнасилят някое момиче на улицата!Или пък ако някой ти пререже гърлото за да те обере?Не може да си толкова наивен и да вярваш че хората ще спрат да бъдат лоши.Човека получи ли 100% свобода става много лошо...
Никой не харесва управлението в Б-я.Но ако трябва да избирам опреденено ще избера този свят,отколкото анархията...Плюя на нея,плюя и на комунизма.Цялата ми рода е съсипана и унищожена от тези проклети идеи... :booooomb:

realantisocial
12-06-2009, 13:17
:lol: :lol: :lol:

macy_day_parade
12-06-2009, 13:37
Ъ?

realantisocial
12-06-2009, 13:40
Смея ви се на тийнейджърските простотии.

realantisocial
12-07-2009, 07:32
и 90% от мишоците,които се крият зад маската на "а-политичността" са бивши антифата
Не си позволявай дори да го казваш.

FockidyFockFock
12-07-2009, 16:43
гърчолята пак са се надигнали. пак бомби, пак камъни и дърве. 8-)

scyLLaa
12-07-2009, 16:44
:lol: Тц тц.... ех анархисти, анархисти.....

realantisocial
12-07-2009, 21:32
е,кво не ли е така...

поне мен такива са ми наблюденията,а и не само на мен.
Стига глупости, които на всичкото отгоре дойдоха от един определен човек и бяха раздухани. Не може да се направи представителна извадка, защото хората, които са такива са малко. Това е истината. А ми е доста интересно как така се обсъждат подобни неща от хора, които дори не са виждали " кво е туй животно ". НС имат не малко проблеми в редиците си и нека се занимават със себе си. Комунистите да се занимават с приоритета си да си спасят кожите и т'ва е. Точка.

realantisocial
12-07-2009, 21:37
Тоя човек е най-голямата мишка, която познавам. Той си знае кой е, няма значение неговото име. Когато се чу за първи път тук за аполитични скинове него не го изкефи идеята и реши да раздуха сред най-големите си врагове - фашистите именно тая идея, за да отърве собствените си кожи. Само, че сред НС хората, поне в БГ има пичове с мозък, които решиха първо да говорят и да пипнат, а после да си правят изводи. Всеки, който твърди това, което ти написа е под влияние на приказките на надрусан комунист. Това е, което имам да кажа.

BlueAvalanche
12-08-2009, 05:42
А защо не пробваш за няколко дни да не си пънк, антифашист, скин, метъл или там какъвто си и да видиш колко ще ти е готино. 8-)

BlueAvalanche
12-08-2009, 06:27
Абсолютно.

BlueAvalanche
12-09-2009, 06:30
Споко обелски, просто от време на време прекаляваш с твоите идеологии и т.н. 8)

realantisocial
12-09-2009, 07:54
BlueAvalanche пикльо детски затваряй си по най-бързия начин устата, защото бавно, но сигурно загазваш много сериозно. Просто ще ти откъсна главичката, имай го предвид филмар.

Canis_Dirus
12-09-2009, 10:05
:-o
Фекално шествие.

realantisocial
12-09-2009, 19:09
В тоя клип има 2 с червени коси и двете не бих ги пипнал с чужд кур дори. :D

RatkoMladic88
12-09-2009, 19:25
аа не знам...

иначе тая с червената коса (тя е от Зоната тая шматка) е секс принципно.Това е на един наш общ приятел жена му С. от Редута 8-) иначе са пухишляпчета и другото бебз И., а звездата от клипа не е ли тъмната дама?Тя има парички и са е станала яка путка фьешънка..

RatkoMladic88
12-09-2009, 19:32
ахахаххах ама тия жени сеят раздор бе..

realantisocial
12-09-2009, 19:38
Сега като споменахте, че има мъж тая се сетих за кой и коя става дума. Той не е ли малък тоя пичага ?

macy_day_parade
12-13-2009, 10:39
нали знаеш кво вика Перника - жената на моя приятел не е жена,а ако е много хубава,тогава той не ми е приятел :razz:

Той Перника много неща може да говори,ама до последно си беше вярен на жена му.Така че недейте го изкарвайте като няк`ъв курвар... :?

realantisocial
12-13-2009, 10:50
Тука нек'ви хора говорят за други хора, които не познават... направо салата.

macy_day_parade
12-13-2009, 12:09
Хах,и що реши че не го познавам?

realantisocial
12-13-2009, 12:10
Ти и в село Трън да отидеш ще има хора, които да го познават. Въпроса е дали той те познава. :) Не мисля.

Vesk0u
12-13-2009, 12:11
Заблудени младежи - това е достатъчно. Не виждам смисъл да псувам и обиждам, защото няма да им дойде акъла в главите.

macy_day_parade
12-13-2009, 12:41
Щом не знаеш коя съм защо изобщо говориш?Просто трябва да напишеш нищо и до бъдеш най-големия...Бате Тошко е супер готин човек и в крайна сметка ти си никой за да те убеждавам че се познавам с него.

Cerveza
12-13-2009, 14:00
Заблудени младежи - това е достатъчно. Не виждам смисъл да псувам и обиждам, защото няма да им дойде акъла в главите.

Ти си ебати машината.
Довчера се кичеше със снимки на ИРА, след това стана българолюбец, сега хамериканец... бахахаха.

drummerka
12-13-2009, 18:09
Имам една приятелка,бая върла анархистка..общо взето - изгубена кауза