PDA

View Full Version : КОНДИЛОМИ



stomah4eto
02-12-2008, 15:09
...
http://www.puls.bg/issue/kondilomi_issue_77.html
http://images.google.bg/images?hl=bg&q=kondilomi&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
http://www.atoute.org/images/penis/zizi%20gras2.jpg
Здравйте! Вижте линковете и ако може ми помогнете! Та....един приятел се съмнява че има "кондиломи" и ми прати тези линкове да ги видя но нещо много се обърках и искам да питам вас-ако някои знае за това "заболяване" (де да знам кво е точно) или го е имал да сподели опита си за да помогна на приятеля ми! :) 10х

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

MapTa
02-12-2008, 15:15
болеста е описана продробно не виждам причина да пишеш тук...

swords1010
02-12-2008, 15:28
Помоли приятелят ти да опише подробно какво точно има и къде по пенисът е разположено. Да опише цвят и големина. Попитай го дали има болка и дали въпросните образувания отделят някакви течноси. Интересува ме всичко това, защото е възможно да става въпрос за така наречените атероми. Това са образувания, които се срещат при много мъже. Образуват се по ръба на главата на пениса, не са болест и няма какво да те притеснява в тях. :)

Anna5339
02-12-2008, 18:07
Олеее. . . . Потърсих в Гугъл за това. . . . . щях да повърна! Ужасно!
И от това те дели само един презерватив!
Струва ли си риска?
Според мен - НЕ!!! :shock:

stomah4eto
02-12-2008, 18:10
Помоли приятелят ти да опише подробно какво точно има и къде по пенисът е разположено. Да опише цвят и големина. Попитай го дали има болка и дали въпросните образувания отделят някакви течноси. Интересува ме всичко това, защото е възможно да става въпрос за така наречените атероми. Това са образувания, които се срещат при много мъже. Образуват се по ръба на главата на пениса, не са болест и няма какво да те притеснява в тях. :)
Значи попринцип му обясних почти същото нещо и го питах за тези неща които ти питаш обаче е много филмиран и аз взех да си мисля глупости и незнам защо просто исках още някой да е на моето мнение за да съм сигурна че не съм го излъгала за нещо! Мерси за отговора! Той каза че си ги има тези неща от малък което значи че са си нормалните "бели точици" (мастни образувания-дядо ми е лекар питала съм го) 10х още веднъж :)

dudeto_sy
02-12-2008, 18:28
Винаги е полезно да се прочете нещо нов :)

skatemore
02-12-2008, 18:42
аааа тва верно било мн гадно ве :? :shock:

stomah4eto
02-13-2008, 11:27
Помоли приятелят ти да опише подробно какво точно има и къде по пенисът е разположено. Да опише цвят и големина. Попитай го дали има болка и дали въпросните образувания отделят някакви течноси. Интересува ме всичко това, защото е възможно да става въпрос за така наречените атероми. Това са образувания, които се срещат при много мъже. Образуват се по ръба на главата на пениса, не са болест и няма какво да те притеснява в тях. :)
Искам да потърсиш в интернер нещо повече за папулите ;)
Търси тези пъпки за изображения - Pearly Penile Papules ,говорим за характерните ППП, който са напълно безвредни и не са фактор заплашваш живота на момчетата/мъжете ;)
Това за белите точки по ръбчето на главичката ;)
Потърси изображения за пъпките Fordyce Spots , който се намират по тялото на пениса ( в някой случаи) и са също толквоа безвредни, колкото ППП ;) Поздрави :)
Мда да прочетохме сичко споко ! Мерси поздрави и на теб! :)

PC_MANIAK
04-08-2008, 10:46
Значи Fordyce Spots са безвредни ли?Защото аз имам такива,но се притеснявам имам и на кожата,която е в/у главичката едни такива малки бели нещо като брадавици,но как да се уверя дали са брадавици или нещо друго.Засега са само на 1 място и не са много :-o

hottie
04-08-2008, 16:56
Значи Fordyce Spots са безвредни ли?Защото аз имам такива,но се притеснявам имам и на кожата,която е в/у главичката едни такива малки бели нещо като брадавици,но как да се уверя дали са брадавици или нещо друго.Засега са само на 1 място и не са много :-o

Консултирай се с уролог вместо да се чудиш.