PDA

View Full Version : айде..подарък за Св.Валентин :) за него



rockandrollallnight
02-12-2008, 16:40
Така...не съм предполагала,че ще ми се наложи да пиша из форумите, но ето че ми се наложи. Аз съм на 16, приятелят ми на 24. Мнения за възрастовите граници не искам, достатъчно глупости съм виждала написани във форума. :) Искам да попитам какъв подарък би бил подходящ да му подаря за идващия празник.. миналата година излизахме заедно на Св. Валентин, но тогава още не бяхме заедно .. а просто така излезнахме и от тогава всичко се разви в много добра посока и сега двамата сме много щастливи. Тогава той ми подари едно хубаво плюшено мече със сърчице, което гушка, а аз не му подарих нищо, защото не очаквах това, излезнахме "уж така на кафенце". НО тая година знам, че ще е по-различно, вече се познаваме по-добре и сме много важни един за друг, затова искам да му подаря нещо малко, но ценно и значимо за него.Очаквам идеи и мнения от компетентни по темата хора.. Благодаря ви предварително!

DivoTo_KoTe
02-12-2008, 16:46
Галоши...
Има толкова много теми бе хора,поразровете се !!

rockandrollallnight
02-12-2008, 16:51
Е баш такава не намерих ..аиде ако намериш ще те почерпя... има много теми за подаръци.. ама не става въпрос за подарък на мъж, а на някакви лапета...!
...диво коте ли си, не си ли, щом нямаш мнение по темата не ти ща галошите. Бъдете малко по-сериозни в тоя форум бе :(

MartyParty
02-12-2008, 17:00
ами...не знам обича ли бонбони? :-s

Gothique♫
02-12-2008, 17:01
Намери един албум от тези които са със страници и залепи ваши общи снимки и го украси,запиши на един диск любимата ви музика купи кутия и я обвий добре какво по-хубаво от това.

kifla
02-12-2008, 17:03
Кутия бонбони с формата на сърце и бутилка червено вино! :)

laracools
02-12-2008, 17:51
podari my svoq snimka nqkoq mnogo qka i my napi6i vijdam teeeeee kakvoto i da pravi6 hehehehhe
;) kvi idei davam samo
ama te se zapla6tat da zn
bz se
kupi my kvoto ti sarce kazva(ama ne se ohar4vai mngo hahaha)

Ch0K0_bArBiE
02-12-2008, 18:44
podari my svoq snimka nqkoq mnogo qka i my napi6i vijdam teeeeee kakvoto i da pravi6 hehehehhe
;) kvi idei davam samo
ama te se zapla6tat da zn
bz se
kupi my kvoto ti sarce kazva(ama ne se ohar4vai mngo hahaha)

Xeхе...тва много ме изкефи....много яка идея :grin: [/i]

kban
02-13-2008, 06:40
Белезници и яко чукане ! :D
Що си мислите че ние мъжете се кефим на некви лигави глупости :)
Да живее Трифон Зарезан !

rockandrollallnight
02-13-2008, 06:41
Мерсииии на всички. Страхотни идеи :grin:

hooliganka89
02-13-2008, 07:14
Ама ако ще му подариш твоя снимка,купи някоя много хубава рамка :)
Там сърца или нещо друго каквото ти допадне :)