PDA

View Full Version : Проблем с изтеглянето на игра с FlashGet



cool_angel
02-12-2008, 18:18
zna4i izteglih si edna igra i ve4e zaredi 100% ama tam kadeto izpisva procentite ima edna zelena strelka,so4e6ta nagore i kato otvorq papkata i se poqvqvat ikoni s knigi...nqkoi moje li da mi obqsni kvo trqbva da napravq 4e taq igra q svalqm ot 3 sedmici :?


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

tigity
02-12-2008, 18:28
instalirash q!:D sho za vupros!? to pri tiq knigi trea ima i edno drygo ne knigite a to e za instalirane!

tenaglia
02-12-2008, 18:38
dai link kym taia igra da vidim kak e kachena...poprincip bi trqbvalo nqkoi fail da e s razshirenie .iso ili .img i tn.... kachvash si programkata "alcohol 120%" otvarqsh q, dqsnoto kopche na praznoto prostranstvo -> add images -> otivash v papkata kudeto ti e drupnata igrata -> markirvash nai golemiqt fail i davash ok -> poqvqva ti se kato ikona -> dqsnoto kopche varhu neq -> mound on device... -> izbirash si tam bi trqbvalo da sa ti edno dve ustroistva...izbirash go. i trqbva da ti se startira prozorec za instalirane :) ( tova e samo i edinstveno v sluchai na image failove :) )

vtoria nachin e da dadesh na "knigite" s nai golqm failov razmer -> dqsnoto kopche, extract here -> sled tova tursish neshto ot roda na setup.exe ili imetonaigrata.exe i instalirvash :)

pak ti kazvam dai link za da mojem da pomognem po nqkakuv nachin :)
gl

cool_angel
02-13-2008, 11:46
nemoga da dam linka 6toto sam registrirana skoro(taka pi6e)ama sam teglila sims ot zamundata i wow sa6to sam teglila i ni6to ne stava :(