PDA

View Full Version : ПМС,бременност или възпаление?



Mirelchetoo14
02-12-2008, 19:01
Майкооо,колкото повече чета в нета,толкова повече се обърквам :( От вчера имам болки(в яйчниците?).Сутринта болката беше отляво,много силна,и се усъмних дали не е разкъсване на далака,защото има такава възможност след болестта,която прекарах наскоро.Отидохме на лекар и каза,че не е от това,предписа ми обезболяващи(е аналгин,де),от него ми минава.Днес обаче болката се премести отдясно,и това изключва варианта с далака.Мислех,че е от ПМСа,защото тези дни трябва да ми идва,но принципно болките свързани с цикъла ми минават с бусколизин,а сега няма ефект и помага само аналгина,което ме кара да се усъмня и в това..След това реших,че може да имам възпаление на яйчниците,но и в това се усъмних,защото всички пъти,когато болката е свързана с яйчниците,е била под пъпа,а сега болката е на неговата височина..?На всичко отгоре четох,че някои бременности в началото протичат със симптомите на ПМС и болки в тази област :shock: и това ме навежда на страшна мисъл,въпреки,че обективно погледнато с приятеля ми се пазим и много внимаваме за проблеми с презарватива,в поставянето му и всичко останало,и очеваден гаф не е ставал....А болките продължават днес цял ден,вече отдясно и откачам,като не знам какво става! :-o


т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

v3n0ma
02-12-2008, 19:10
извинявай за въпроса но какво е ПМС?

none
02-12-2008, 19:11
е вече тва... моят съвет е да поискаш мнение от друг лекар , :)

Mirelchetoo14
02-12-2008, 19:15
извинявай за въпроса но какво е ПМС?

Предменструален синдром

uJluaHa
02-12-2008, 19:46
Най-добре отиди на лекар да те прегледат, така като гадаеш с нищо няма да си помогнеш.