PDA

View Full Version : Още го обичам..Защо...:(



mm...
02-12-2008, 19:14
Аз ще почвам както сваря... От 5 месеца се опитвам да го забравя... след като признах чувствата си, а той ме отряза.... И все още не мога... Преди 2,3 седмици мислих, че съм го забравила напълно... Даже си имам друг пр.. но днес разбрах, че съм се излъгала...
Преди дни го допуснах отново малко по-близо.. защото иначе се измъчвам повече и мисля по-често за него... Ала той се държи нагло, знаейки този факт.... Сега ще срещна много упреци... защо отново го допуснах близо.. но иначе ми е още по-трудно... И вече не знам... какво да правя и сегашния ми пр. не ми помага особенно да го забравя... Смисъл той не знае, че имам чувства към друго момче... но някак си не мога да го забравя дори и да ме разсеива новия.... Офф.. Много ми е трудно... Моля ви дайте някакъв съвет, какво да направя.... Наглостта му, ме спича тотално... Все още го обичам... :-o

gerim
02-12-2008, 19:50
mila samo 6te te popitam...kak moje6 da ispitva6 takiva 4uvstva kum 4ovek,koito ti se podigrava...!??!..az bih go napravila v miga v koito go napravi.. :?

SuNsEt
02-12-2008, 19:54
Бе я му тегли една майна и си живей живота...Тва копеле не те заслужава,а ти си зле,защото допускаш на едно привли4ане да те поведе по нептавилния път :?

MiMcHeToOo
02-12-2008, 23:00
Бе я му тегли една майна и си живей живота...Тва копеле не те заслужава,а ти си зле,защото допускаш на едно привли4ане да те поведе по нептавилния път :?

Точно така, привличане, не любов! Хората имаме скапаната черта да ни привлича това което се държи грубо и не можем да имаме!

MaichetoOo
02-13-2008, 05:25
остави го не се занимавай с него и си прай кефа с новия! :P

irnfried
02-13-2008, 11:18
Спри да си го поставяш за цел да го обичаш и алкохола решава всичко

Sladko_Izkushenie
02-13-2008, 11:24
Според мен мисълта,че не може да го имаш те кара още повече да мислиш за него.А и поведението му е такова...Ние момичетата сме мазохистки и обичаме да ни карат да страдаме.Най- доброто което да направиш е да се радваш на сегашната си връзка и да се отдаваш колкото се може и всичко ще си дойде на мясото малко по малко ;)

Ch0K0_bArBiE
02-13-2008, 11:30
Според мен мисълта,че не може да го имаш те кара още повече да мислиш за него.А и поведението му е такова...Ние момичетата сме мазохистки и обичаме да ни карат да страдаме.Най- доброто което да направиш е да се радваш на сегашната си връзка и да се отдаваш колкото се може и всичко ще си дойде на мясото малко по малко ;)

mmm da mackata si e prava :)

hooliganka89
02-13-2008, 11:40
Да всички по-горе са прави,аз няма да повтарям или да потретвам.

alex4o
02-13-2008, 11:46
Бе я му тегли една майна и си живей живота...Тва копеле не те заслужава,а ти си зле,защото допускаш на едно привли4ане да те поведе по нептавилния път :?

Точно така, привличане, не любов! Хората имаме скапаната черта да ни привлича това което се държи грубо и не можем да имаме!

съгласна съм,ноо и неможеш да очакваш,докато ти го допускаш отново близо до себе си,нищо неподозиращият ти сегашен приятел..да прави кой знае какво,за да ти помогне ;)

nadity666
02-13-2008, 12:43
Бе я му тегли една майна и си живей живота...Тва копеле не те заслужава,а ти си зле,защото допускаш на едно привли4ане да те поведе по нептавилния път :?
i az taka mislq ostavai go tozi ne te zaslujava :?

sapphirr
02-13-2008, 12:49
как искаш сегашния ти приятел да ти помогне без дори да знае за какво и защо трябва да го прави?щом си го допуснала,макар и да казваш,4е така ти е било по-лесно,не променя факта,4е си направила грешка.според мен,за да оставиш нещо в миналото или да го загърбиш трябва да се ограни4иш от него колкото е възможно пове4е.по-трудно е ,но след време по-ефикасно!

Joanne
02-13-2008, 13:03
Понякога, за съжаление, и това се случва :(. Аз също съм го преживяла и знам отлично какво е. А моят съвет е: не му се давай! Знай, че времето лекува всичко - преди не вярвах, но сега просто съм убедена, че е така - личен опит. Не му показвай чувствата си, обръщай повече внимание на другото момче. След време всичко към него ще премине. Просто трябва да проявиш много силна воля, да не му се даваш и знай, че ще успееш! Успех! :)

petity12
02-13-2008, 14:00
Na men tova mi e savsem poznato...Po princip kogato momi4etata se vlubvame zapo4vame da idealizirame mom4eto...moje bi ako se opita6 da misli6 za negativnite my 4erti (za tova 4e te prenebregva, 4e se dra6a nadmenno, naglo i t.n....) 6te uspee6 da go zabravi6 po lesno otlkolkoto ako samo se samoizmu4va6 i misli6 4e bi iskala da si s nego... :?