PDA

View Full Version : Рано или късно се връща всичко...



sladurche90
02-12-2008, 20:30
Ne znam dali vi se e slu4valo, kogato planuvate ne6to ili prosto go obmislqte mn-da propadne vsi4ko :smt086 Adski mi e gadno pri men pove4eto pati stava taka :( naprimer predi mesec hodih s edno mom4e i s nego mn sme si mislili i sme se 6eguvali za 14-fevruari iii kakvo bihme pravili i t.n. Mn bqhme hlytnali edin po dr, noooo vsi4ko propadna namesi se 3-ti 4ovek vyv vryzkata ni i provali vsi4ko kakto i da e. Predi 2 sedmici se zapoznah s edno mom4e. Sled sedmica stanahme gadjeta ala bala i v4era mi kazva 4e se sybirat s biv6ata :( i to predi sveti valentin sledovatelno az sym sama :( No da ne zabravqme 4e ima i dr praznik :D
Edin syvet nikoga ne planuvaite mn osobeno ako ostava i mn vreme do nego. Iiii kak mislite .... Koleloto vyrti li se?! Rano ili kysno 6te ti se vyrne vsi4ko koeto si napravil ili nqkoi si naranil taka 6te byde6 i ti naranen. Naprimer na 2 mom4eta sym kazala" emi s biv6iq ne6to az o6te si obi4am nego" i tem podobni aaaa i hora nai-gadnoto koeto e kogato bqh na 14 skysah nadjeto si na 14 fevruari kak sym mogla nz ](*,) Boje kak sym razsyjdavala predi 3 godini ...

т.7
krem4et0

sLaDkA_GrEsHkA
02-12-2008, 20:37
gadno gadno... ama i na men mi se e slu4valo da mi razvalqt planovete... imah edin fr koito ne beshe ot grada strashno mnogo go obi4ah i mi beshe kazal che shte idva da me vidi sig 1 mesec predvaritelno i az bqh mnogo razvulnuvana... i kogato mi kaza predniq den 4e nqma da doide.... kolko plakah ne e istina prosto... kakto i da e :) vqrvam samo na sebe si ve4e :)

p0liner0
02-12-2008, 20:42
Значи колкото и гадно да звучи, се нядявам всичко да се връща ... Иначе за теб -> Не се безспокой, както сама каза то на 14ти има и друг празник :) А и не си единствената, която ще е сама ... Еееее колко момчета и момичета има без половинки :) Ето сега например, моята приятелка ми каза че на Св. Валентин щяли да ходят на гости с майка й :О ... И аз кво правя - оставам сам ;] Горе главата и приятно прекарване на празника - Трифон зарезан ( на кратко - напии се яко с компанията, както смятам да направя и аз) :)

taffy
02-12-2008, 20:46
ohh i az sum taka :( adski e gadno...daje da ne e samo za nqkoe mom4e, prosto kat po4na da si go planuvam i to v posledniq moment propadne ](*,) za tui ve4e ni6to ne planuvam do posledniq moment! :D i si4ko si e OK :P

Alice Fox
02-12-2008, 20:55
Аз какво да кажа.. ръснах се 40 лв. капаро за да го взема с мен на абитуриентска..той ме заряза и акто му казах ,че съм платила вика " ако знаех нямаше да скъсаме"..Та кой се оплака?

MiMcHeToOo
02-12-2008, 21:35
Дам всичко се връща и не трябва да се мислят толкова нещата..

MaichetoOo
02-12-2008, 22:17
винаги става така когато планираш нещо готино

acidburn1
02-12-2008, 22:21
На мен просто няма кво да ми се върне...винаги съм се отдавал напълно на момичето с което съм...за тва винаги си сабирам сърцето после от милионите парчета на които е разбито :cry:

Spider4eto
02-13-2008, 09:26
ми връща се да то понякога и аз връщам 8) а колкото до плануването не винаги сичко се пре*бава

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 09:27
гадна историйка ама и твоите постъпки не са за похвала...абе каквото и да става гледай напред и не се връщай в спомени..няма смисъл след като вече са минало..чакат те още стотици неща така че не съжалявай за минали работи... чака те трифон зарезан утре :P аз ще се напия каТо прасенце и ще си направя веселото с приятели..св.валентин за мен е отживелица 8)