PDA

View Full Version : Кой според вас е най-добрият метод за отслабване?



Ou7taControL
02-13-2008, 00:37
Може и да има други такива теми за което се извинявам, но според вас кой е наи-добрият начин за отслабване? Smile
Благодаря ви предварително за отговорите!

Редастирано от-ЦвЕтИт0
Нарушена 7-ма точка:)

Sladyranna
02-13-2008, 03:59
Желанието е най-добрия начин :)

Еми виж...според мен най-добрият начин е гладуването (т.е. - диетите)
Но изискват голямо търпение...

bebi7o
02-13-2008, 06:08
според мен най добре е да се ограничиш от сладкото и тестените изделия и малко повече спорт :grin:

Kisses_P
02-13-2008, 07:33
Ограничения и спорт

Seducti0n
02-13-2008, 07:55
Подходящ хранителен режим, много движение и воля. :)

Madness
02-13-2008, 08:52
Мда,желанието...
Аз свалям бързо попринцип ма съм няква тъпа... :-x

ProstoAz
02-13-2008, 12:40
Най-качественият начин за отслабване, според мен, от гледна точка не на бързината на отслабването, ами на качеството на свалените килограми... това е НВД + кардио тренировки!

AliceSw
02-13-2008, 12:51
неядене и нормална физическа активност е най-доброто за мен...спирам да се тъпча с каквото ми попадне, на полезните неща махам половината от количеството...всъщност това обикновено са периоди, когато не ми се яде

другото е да имаш стимул

иначе фитнесът, който повечето практикуват е адската глупост - някви узпражнения, правени безугледно, оттук - оттам, без хранителен режим, изготвен от специалист и инструктор, съставил ви програма...ползата ви е точно никаква

kakadu
02-13-2008, 13:53
^Зависи къде попаднеш.

nevermind`m
02-13-2008, 16:00
***

glupacheE
02-13-2008, 17:25
това е НВД + кардио тренировки!


SAMO NVD !!!! :-P :grin: :) :-)

Kremito
02-13-2008, 19:55
Ограничения и спорт


+1

zwezdata :}
02-13-2008, 19:57
emi izbqgvash testeni, sladki i purjeni neshta. qde6 samo meso, plodove i zelenchuci..i fitnes (po-malko ot 3 puti na sedmica nqma efekt)

Ou7taControL
02-15-2008, 02:35
Благодаря ви за отговорите! :)
Амии аз искам да сваля малко... защото уж съм слаба ама зимата напълнях малко :D
наистина много ви благодаря!

Nadelina
02-15-2008, 11:52
Az nikoga ne sym mojela da spazvam dieta... ne moga da se ogranichavam v qdeneto i qm kakvoto mi se qde i po kolkoto mi se qde... bez zadryjki... Predi ne bqh osobeno slaba i ne si haresvah mnogo tqloto... Sega si imam priatel s koito jiveem zaedno i pravim sex...redovno... Bez da se usetq i bez da sym se ogranichila v hranata smyknah 10 kilograma...

cskasladyrana
02-15-2008, 16:05
това е НВД + кардио тренировки!


SAMO NVD !!!! :-P :grin: :) :-)

Добре ще може ли някой да ми обясни какво е точно това НВД?И какво се прави,абеее изобщо малко по подробно ,защото новсякъде го срещам това НВД и нз какво е :cry: 8-[

kakadu
02-15-2008, 17:09
^Виж в spidersport. com

Madness
02-15-2008, 18:02
НВД...нисковъглехидратен режим...ограничавваш въглехидратите

http://www.bb-team.org/articles/907/

пробвала съм ма нещо не ми се получи :(

Ou7taControL
02-16-2008, 00:26
Az nikoga ne sym mojela da spazvam dieta... ne moga da se ogranichavam v qdeneto i qm kakvoto mi se qde i po kolkoto mi se qde... bez zadryjki... Predi ne bqh osobeno slaba i ne si haresvah mnogo tqloto... Sega si imam priatel s koito jiveem zaedno i pravim sex...redovno... Bez da se usetq i bez da sym se ogranichila v hranata smyknah 10 kilograma... :) da i az sam 4uvala 4e seksa pomaga mnogo za otslabvane :] radvam se za teb, vse pak 10 kilograma nikak ne sa malko.. ;]

snow__queen
02-16-2008, 11:18
Желанието е най-добрия начин :)

Еми виж...според мен най-добрият начин е гладуването (т.е. - диетите)
Но изискват голямо търпение...

/agree

С желание и време всичко се постига :Р
Аз за няма и месец свалих 15 килограма т.е. от 70 до 55 :)
Момче съм на 18 висок 1.75
гладуване му е майката и постояннство;)

Аз съм си маняк на тема отслабване.. чел съм к'во ли не
а сега да опиша по 1 мой ден през лятото и зимата:

Лятото на ден ядох по 1 път (към 18 часа) и то по мъничко по принцип зеленчуци или плодове да се избягва сладко, газирано, тестени, месни изделия и т.н. .. имало е дни дето съм карал само на водичка .. или ей така на 1 кроасан... ставах от сън в 14-15 следобяд мотам се насам натам до 18 след което се храня .. след хранене по-принцип ходя да се разхождам да се пораздвижа .. лягане към 3-4 сутринта :)

През зимата докъто съм на училище ставам си в 7 и закусвам към 13;00 часа след което бягане или скачане на въже до 14-15;00 часа.. в 16;00 ям по мъничко .. след което излизам да се поразкарам или на кафенце прибирам се към 20;00-22;00 часа след това вися на компа до 3-4 сутринта.. и така карам на 2-3 часа сън зимата.. даже и да не вярвате:)

Може и да не вярвате ама всичко е истина .. не ги препоръчвам тези начини на отслабване на никого, изобщо не са полезни :)

Но главното при отслабването е > гладуване, избягване на някои видове храни, спане по-малко, трениране, пийте повечко вода и много важно вечерята да е колкото се може по - рано :)
Нека гладуват и после ше има йо-йо ефект.....аз с гладуване свалих 7кг после качих 16..... и накрая просто с хранителен режим без да гладувам свалих 27 кг( с тренировки и режим,важното е да имаш воля и постоянство) ... И другото тва да спиш по-малко.....явно не си мн запознат/а,защото когато спиш отслабваш...Навсякъде го пише.По близо 100 калории на час

08mdam__
02-16-2008, 12:13
Мда, малкото сън води до напълняване обикновено. Да не говорим колко е вредно за организма. Кофти идея.

H8_mE
02-16-2008, 13:18
Здравословно ,умерено хранене и редовен спорт! :)

glupacheE
02-16-2008, 17:45
това е НВД + кардио тренировки!


SAMO NVD !!!! :-P :grin: :) :-)

Добре ще може ли някой да ми обясни какво е точно това НВД?И какво се прави,абеее изобщо малко по подробно ,защото новсякъде го срещам това НВД и нз какво е :cry: 8-[


ako iskash mi pishi na li4ni za da razqsnq za NVD

Sa6iTyYy
02-16-2008, 19:07
ima nqkfa kniga na COLIBRi napisal q e dr.dukan i otslabva6 zavinagi kato v taq dieta moje6 da qde6 vsi4ko kakvoto si poiska6 ima devet kategoriii kato 1. e mesa kakvito iska6 to tam pi6e kakvi de 2.mle4ni 3.morski darove 4.ptici i razni dr takiva vsi4ki takiva i kolkoto si iska6 na den puti da QDE6 no samo ot tezi ne6ta az q imam no ne sam q probvala dietata no mn hora sa q probvali i kazvat 4e sa svalqli 30 i kusur kg zavisi ot tova kolko den a q spazva6 i kakvo qde6 dali samo ot teq ne6ta deto sa poso4eni ako tolkova se nujdae6 kupi si q no mislq 4e ima efect 6toto pone moje6 da si qde6 kolkoto iska6 :-)

Madness
02-16-2008, 19:30
Кой тъпак каза по-малко спане?

Ou7taControL
02-17-2008, 05:16
Кой тъпак каза по-малко спане? според мен по малко сън не само че няма да помогне но и ще навреди на здравето..

elitututu
02-17-2008, 08:01
според мен най добре е да се ограничиш от сладкото и тестените изделия и малко повече спорт :grin:
определено е така :)

trinaaa
02-17-2008, 12:23
abe mani maitapa a ako kara6 1 sedmica na qbulki, bilkovi 4aiove,voda i fre6ove ot citrosovi plodove i pribavi6 qko sex nema ti kazvam kolko se otslabva! ispitana e tazi programka! 8)

nikinkaaa
02-17-2008, 12:43
Спорт и здравословно ядене :-)

besnicataa
02-17-2008, 12:45
Желанието е най-добрия начин :)

Еми виж...според мен най-добрият начин е гладуването (т.е. - диетите)
Но изискват голямо търпение...

NH3
02-17-2008, 12:46
НВД...нисковъглехидратен режим...ограничавваш въглехидратите

http://www.bb-team.org/articles/907/

пробвала съм ма нещо не ми се получи :(


то не става от днеска за утре

thecopstopped
02-17-2008, 14:37
Според мен най-ефикасното решение е : неНОрмаЛен спорт(имам предвид-много тренировки по 2-3 часа наведнъж, а общо за деня 7 8) :? ), много разходки и яж от всичко по малко Wink :)

Ou7taControL
02-18-2008, 02:05
Според мен най-ефикасното решение е : неНОрмаЛен спорт(имам предвид-много тренировки по 2-3 часа наведнъж, а общо за деня 7 8) :? ), много разходки и яж от всичко по малко Wink :) според мен това би помогнало, но 7 часа на ден тренировки ми се струват много... :?

jenity_bs
02-18-2008, 02:08
Спорт съчетан с добър хранителен режим...и противно на всички мнения не трябва да се яде по 1-2 пъти на ден ,а по 5-6 пъти ,но по малко...напрамер по един плод или 50 грама месо...нещо такова 8)

Ou7taControL
02-18-2008, 02:48
Спорт съчетан с добър хранителен режим...и противно на всички мнения не трябва да се яде по 1-2 пъти на ден ,а по 5-6 пъти ,но по малко...напрамер по един плод или 50 грама месо...нещо такова 8) да, права си :)

skatemore
02-18-2008, 11:35
абе мноо ебане и амфети и ша исъънеш за 0 време

Madness
02-20-2008, 06:31
НВД...нисковъглехидратен режим...ограничавваш въглехидратите

http://www.bb-team.org/articles/907/

пробвала съм ма нещо не ми се получи :(


то не става от днеска за утре
мда...знам
Аз бях някъва маниачка по едно време...ебала съм го...
Тва не е за мене...
Не ога да броя въглехидрати/протеини/мазнини и не знам си още кво във всяка лъжичка и хапка.Гадно е.Иначме е е фикасно за някви упорити и постоянни,които...имат нерви за тва...
А иначме аз съм сваляла само с кардио,без тъпия НВД...аа ми идваха секи ден или през ден по 1 час кардио поне :-D

glupacheE
02-20-2008, 07:30
NVD ne tap naprotiv az sam mn dovolna ot tozi zdravosloven an4in na hrenene (pone za men mn p;o zdravosloven ot predishniq mi na4in na hranene) 4uvstvam se strahotno

No edin pat v sedmicata iam i vaglehidrati :)
Az sashto zapo4nah s misalta 4e shte otslabvam s nego ....no mn mi haresva ii se nadqvam da mi ostane na4in na hranen ;)

Umivki na vsi4ki

Sea Goddess
02-20-2008, 09:48
Kato reshish da otslabvash ... po vreme na dietata ne gledai kantara !!! Ne se tegli v produljenie na mesec ...zashtoto kantara samo vloshava neshtata ...Kato sum na dieta i se kacha na kantara ... i vidq che nishto ne sum svalila ... ili sam gladuvala edna sedmica za nqkakvo si kilce tam .. i se otchaivam i spiram ...veche zabravih za kantara ...pochnah da si qm normalno ...daje se tupcha .... qm sutrin obed i vecher .... sigorno ot mesec ne bqh se teglila ... i kato se kachih ..ne mojeh da povqrvam che sum svalila 2 kilograma pri uslovie che ne sym bila na dieta i sum se tupkala bukvalno :) taka che sega mi stana mn hubavo shte pochna da se hranq normalno shte propuskam vecherqta ... shte nablqgam na zakuska i obqd ... obilna :) i NQMA DA SE TEGLQ!!! sled mesec shte vidq rezultata :)

vesicha
02-20-2008, 10:01
Само с фитнес или само с диети не става!!! Трябва да запомните едно елеметарно нещо "фигурата ви е отражение на начина ви на живот". И от тук следва ... ако не ви харесва фигурата ви трябва да промените и начина си на живот. Няма такова нещо което да ви промени за месец, два или година и да запази траен ефект във времето.
НВД е супер вредна високо ефективна в началните си фази диета. Огромния и ефект в началото се получава главно от обезводняване на тялото което се дължи на отделянето на някои супер вредни съставки в черния дроб, които предизвикват засиленото им изхвърляне посредством уриниране. Варианта да се намалят въглехидратите е доста по-приемлив от варианта да се елиминират изцяло. Още повече мозъка на човека се храни единствено и само с въглехидратите. Има и нещо друго за въглехидратите. Опасни за напълняването са главно "бързите въглехидрати". Такива са скорбялата(повечето видове зърнени храни) и захрта. Наричат се "бързи" защото нахлуват с голяма скорост в кръвта. Поемането на големи количества от тези въглехидрати е свързано с бурното отделяне на повишено количество инсулин, който от своя страна кара организма ви да ги складира под формата на мазнини. Има различни групи хора които са с различна чуствителност при отделянето на този хормон. Това е и причината някои да блъскат яко шоколади и да не надебеляват, а други да качват при непрекъснати ограничения. Запомнете една седмица ограничения може да се обезмисли едно преяждане. Трява да сте много упорити и постоянни в режимите си. Без хляб шолоад и други такива организма ви бързо ще свикне и няма и да ви липсват. За сметка на това са нужни обаче голямо количество плодове и зеленчуци. Няма начин трябва да компенсирате липсващите въглехидрати с по добри каквито са в плодовете и зеленчуците в противн случй се забивате във вредната НВД.


Истината е проста! Всичко е математика!!! Цялата вселена е описана и подчинена на законите на математиката. Сметнете колко калории трябват на тялото ви. Вече почти навсякъде в интернет има такива калкулатори (например в hranite info). И просто намалете с 10-15% количеството, което приемате на ден. Повярвайте няма да се усетите кой знае какъв глад без тях. И може да не е толкова скоростно отслабването ви но поне няма да се мъчите и ще издържите много по-дълго от колкото при сериозни ограничения. Има и нещо друго. тялото на човек се бори да запзи формата си. Ако дълго време сте били в дадена форма промяната и става много трудно и за дълго време. Рязките отслабваня и надебеляваня нямат дълготраен ефект точно поради тази причина и в повечето случи се дължат на обезводняване и загуба на мускулна маса, което повярвайте изобщо не е желания ефект. И за Бога!!! спрете да ги гледате тия кантари! Важното е как изглеждаш външно и дали се харесваш а не колко тежиш. Масата не е абсолютния ориентир. Имайте в предвид че има хора с по тежки кости. Има хора с по голям гръден кош или талия ... има хора с повече мускулна маса, която тежи значително повече от мазнините и това не ги прави дебели или грозни.

Спорт! Му е майката! Без спорт дори и да постигнете ефект, той няма да е желания. Не забравяайте, че не е нужно да си дебел за да си плужек. Спорта на партия с заниженото количество "бързи" въглехидрати, не само ще ви направи по красиви но и ще ви накара да се чуствате много по-добре.

Madn3s5
02-20-2008, 15:48
Волята и движението :-D

Carnival Of Rust
02-20-2008, 18:17
Според мен е спорт...но не аз спортувам, за това си имам други начини - по едно време не ядях нищо... :(

Madness
02-22-2008, 17:32
vesicha откъде го копира тва? :-D

Shu7teR
02-23-2008, 10:02
Тактиката е:
мерак-->постоянство-->начин на живот

eXtRaoRdinaRy
02-23-2008, 16:00
Според мен е спорт...но не аз спортувам, за това си имам други начини - по едно време не ядях нищо... :(
Аз също бях така.
Само на течности, докато започна да ми прилошава..свалих около 14 кг така... от 57 станах 43кг ..
Сега, когато ям, дори малко корема ме скъсва..
Голяма грешка. :-k :neutral:

kalpazanka
02-23-2008, 16:22
Спирайки да се храните, правите огромна грешка! Спирате доставката на така необходимите 120 грама глюкоза дневно за мозъка и организмът ви, в отговор на тези Драконови мерки, започва да разгражда мускулна тъкан, за да синтезира глюкоза!