PDA

View Full Version : какво да кажа..



So unbelievable love..
02-13-2008, 04:43
Zna4i problemut mi e sledniq..Nali ytre e 14 i mom4eto,s koeto hodq iska da idem za edna ve4er nqkude da spim zaedno i da otpraznyvame praznika,zn mn e hybava ideqta :) oba4e problema e tam,4e az sum na 15,4e maika mi ne ydobrqva tova mom4e(donqkude e prava) ,4e ako ida trqbva da izmislq hilqdi luji i pak nqma da znam dali 6te me pysne,a az neiskam da q luja,za6toto v posledno vreme to4no zaradi tova mom4e ne i kazvam istinata mn 4esto :( ima i drygo ako otida bi sledvalo da pravim seks.hodim ot okolo 3 meseca i az bih spala s nego,no ne na hotel ili de da zn prosto ne si go predstavqm taka tui kato 6te mi e za pruv put,a i 4estno kazano neiskam tolkova skoro da go pravq s tova mom4e :( vupreki,4e mnogo si go haresvam i iskam da buda s nego,no prosto za da buda s nego trqbva da pravq vsevuzmojni ne6ta ,koito ne sa za men :( sigyrno ako my otkaja 6te se skarame,no molq vi se kakvo da napravq,pls daite mnenie :( :( ili mi kajete kakvo da my kaja :-D ili na maika :? ???

sentient_
02-13-2008, 05:14
Lubovta iska jertvi , ako misli6 4e si struva da si s tova mom4e napravi vsi4ko vazmojno da badesh s nego na praznika, 4ovek kat iska vinagi moje a ako te pretesnqva tva 4e moje da iska da pravite seks prosto ne se saglasqvai nadqvam se da e dostata4no umen i da darji na teb 4e da te razbere. A ako prosto ne iskash da lajesh maika si obesni mu kaji mu istinata ne go laji. A da ti kaja 6tom maikati ne go haresva qvno ima zashto edna maika znae kakvo e nai dobro za deteto i . taka 4e edin savet kam mladoto pokolenie - DECA SLU6AITE RODITELITE SI VE DA GO EBA!

Vladkoy
02-13-2008, 05:48
3 месеца .. скоро ? :-o

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-13-2008, 05:48
Не мисля, че ако се скарате заради това, че не ти се прави още секс, си заслужава да хвърляш толкова усилия заради него. А и ти си на 15, той е някакво пишлеме на 14 - дори да е последният на Земята, аз лично не бих го погледнала поне докато не стане на 18-19. Че откъде-накъде да спя с по-малък от мен? ОК, любовта няма граници, има и по-големи разлики във възрастта, но на по 14 и 15 години разликите са осезаеми. Аз лично не бих искала да си загубя девствеността с някой заек, който на всичкото отгоре не смее да оцени онова, което шравя за него и за нас...

Spider4eto
02-13-2008, 08:39
ако и той държи на тебе няма да те притиска а и кво ти пречо да му кажеш в прав текст че още ти е рано да правиш секс с него 8-)

Presley
02-13-2008, 09:34
Добре бе,сама каэваш,че не искаш да лъжеш майка ти и ,че не искаш да правиш секс с това момче.Тогава целият филм,в които се вкарваш е беэсмислен!Щом не искаш да направиш нещо,не го прави.Това е моят съвет и по-добре го послушай.

coolkiss
02-13-2008, 09:39
Зависи дали се чувстваш готова - смисъл - на него му се ебе това е ясно. Въпроса е на тебе дали ти се на тези години.
Като си отговориш на този въпрос - от там си построй и това, което смяташ да правиш.

А това, той кво иска, и дали ще се скарате, майка ти кво ще каже, пък приятелките кво ти говорят, и стринка ти колко зъби има в устата - са неща, които е добре да се научиш игнорваш...

MiMcHeToOo
02-13-2008, 10:07
Ох ми като не искаш да правиш секс не го прави.. Ако въпросното момче найстина те харесва/обича както вероятно ти казва, ще те разбере..

MartyParty
02-13-2008, 11:54
Ами поговори с него.Кажи му че не ти е приятно да лъжеш майка си и че не искаш първият ти път да е точно сега и точно в такава обстановка,защото все пак,ако не се отпуснеш като хората,нищо няма да стане.Признай му ,че само след 3 месеца не се чувстваш готова...общо взето кажи му това,което си написала на нас.Ако държи на теб ще се съобрази и ще изчака или ще намери друг начин да отпразнувате праздника.Ако е такъв тъпак да те зареже,значи не губиш много и не би трябвало да се косиш.А за майка ти-избягвай да я лъжеш за щяло и нещяло.И моята се притеснява за мен,но поне е спокойна,че и казвам истината.Дори на теб ще ти е много по леко,като знаеш,че не си я излъгала.

So unbelievable love..
02-13-2008, 12:16
Мерси много на всички,които са писали :) :) аз му се обадих и му казах,че като си дойде ( в края на седмицата) ще си поговорим и ще се разберем,аз ще си държа на мойто пък каквото сабя покаже :) Мерси още веднъж :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-13-2008, 12:34
щом си си решила проблема :) слагам ключе на темата ;)