PDA

View Full Version : Какво да направя,а и Св.Валентин...



nanyy
02-13-2008, 08:59
Така здравейте първо,проблема ми е следния,има едно момче което харесвам много,но нз дали да му кажа.Той не е съвсем безразличен,в смисъл закача се с мен,усмихва се но има нещо което някак се ми подсказва,че не изпитва това което аз изпитвам.Може би на мен така ми си струва,защото винаги гледам от лошата страна,че нямам шанс,че не съм за него и т.н.А и имам една съученичка,която е абсолютно курве и винаги прави така,че който си харесам да ми го отмъква.Сега към въпросното момче пак така,миналата година имаше един,който също бях си харесала и тя направи всичко възможно да ми го отнеме. :( Пред другите се прави на добричка,а всъщност характера и е непоносим!
Та много от моите фр ми казват рискувай,кажи му,обаче мен ме е страх да не ми разбие сърцето защото до сега винаги е ставало така... :cry: И кфо правя седя си,рева,ядосвам се...Вие как мислите да му кажа ли или за пореден път да си остана с надеждите,и ако му кажа утре мислите ли,че е добра идея??

ihopeulikepain
02-13-2008, 09:20
сега малко илиминтарна логика :} щом те закача => те харесва, щом те харесва => едва ли ше ти разбие сърцето ако му кажеш :} И добре е утре да му кажеш, що да не е добре :}

Presley
02-13-2008, 09:29
Мисля,че и сама энаеш какво трябва да направиш. :D
Вместо да си мълчиш и да си на сухо,по-добре действай.
Може да престанете с погледчетата и усмивките и да го поканиш да иэлеэете някъде.
Ако му кажеш,може да спечелиш,или да эагубиш.Ако не му кажеш,нямаш шанс да спечелиш :D

MiMcHeToOo
02-13-2008, 10:04
Риск печели, риск губи. Не трябва да те е страх от загубата, мисли за победата ;)

BeBsItO
02-13-2008, 10:22
kaji mu, ni6to ne gubi6 osven tova da si qizqsni6 sama na sebe si.... kakvo 6te bude ili ne bude m/u vas

sasha_90
02-13-2008, 11:41
Кажи му.Не се притеснявай-няма какво да губиш->може само да спечелиш.

nanyy
02-13-2008, 19:14
Mi da ama me e strax,smisul toi moje da se zaka4a s men prosto ei taka nz. :cry: Iskam da riskuvam oba4e ne6to v mene ne mi pozvolqva,strax me e ako toi ne me xaresva da ne stana taka,4e ne6tata da ztanat po-zle.

Shu7teR
02-13-2008, 20:35
По-добре рискувай...стига да имаш куража да го направиш.Повярвай ми това е по-добрия вариант.Кажи му съвсем откровено какво испитваш кажи му колко ти е било трудно да му кажеш.Ако те е срам направо да отидеш при него, закачи го като го видиш в смисъл усмихни му се или нещо такова.Само едно искам да ти кажа: болката от това да не идеш при него и да те е яд после, че не си отишла е по-голяма от това да те отреже.Повярвай ми...

П.С.
Presley'n'Sum имаш невероятен аватар.

sh3_1s_7h3_0n3
02-13-2008, 20:41
Няма ли начин да му покажеш наистина, че го харесваш, така че той да проумее какво се случва. Не съм голям привърженик на това с казването. Какво? Ти отиваш и му изповядваш чувствата си и той кима срещу теб, мига леко объркано и ти казва нещо от рода на "Добре. Благодаря." Най-много да блокира и той. Още повече, че ако и той те харесва по начина, по който и ти него, ще му се върже език на джувка и името си даже няма да може да каже. Така че затова - действай. Мимики, жестове, усмивки... едно 'здравей' на разминаване, 'как си?' на друго... някое друго 'чао' и така.. постепенно, постепенно.
А те умните хора ще забележат въпросното 'ку<>ве' каква интригантка е и лицемерка.. така че затова не бери грижа. Господ забавя, но не забравя. :)

nanyy
02-13-2008, 20:52
Няма ли начин да му покажеш наистина, че го харесваш, така че той да проумее какво се случва. Не съм голям привърженик на това с казването. Какво? Ти отиваш и му изповядваш чувствата си и той кима срещу теб, мига леко объркано и ти казва нещо от рода на "Добре. Благодаря." Най-много да блокира и той. Още повече, че ако и той те харесва по начина, по който и ти него, ще му се върже език на джувка и името си даже няма да може да каже. Така че затова - действай. Мимики, жестове, усмивки... едно 'здравей' на разминаване, 'как си?' на друго... някое друго 'чао' и така.. постепенно, постепенно.
А те умните хора ще забележат въпросното 'ку<>ве' каква интригантка е и лицемерка.. така че затова не бери грижа. Господ забавя, но не забравя. :)
Lele xora bezkraino sum vi blagodarna,6te se opitam ytre,a ako ne stane...she vidim po-natatak kak shte se razviqt ne6tata,a ako ne vi murzi produljavaite,za6toto suvetite vi sa mi mnogo polezni!! :-)

MiMcHeToOo
02-13-2008, 21:14
Да разказваш после ;)

Presley
02-13-2008, 21:37
По-добре рискувай...стига да имаш куража да го направиш.Повярвай ми това е по-добрия вариант.Кажи му съвсем откровено какво испитваш кажи му колко ти е било трудно да му кажеш.Ако те е срам направо да отидеш при него, закачи го като го видиш в смисъл усмихни му се или нещо такова.Само едно искам да ти кажа: болката от това да не идеш при него и да те е яд после, че не си отишла е по-голяма от това да те отреже.Повярвай ми...

П.С.
Presley'n'Sum имаш невероятен аватар.
Нали :D
Мерси :D

hooliganka89
02-14-2008, 05:56
Бъди смела бе момиче!И според мен повече не трябва да казваш на въпросната курва,че харесваш някой и особено кой е този някой :o

nanyy
02-14-2008, 19:05
Еми днеска направихме валентики и аз му подарих и той се зарадва. :) После нещо се закачаме там и ме гушна,щото беше си сложил един балон под блузата и се правеше на луд :D После ми вика(базика се нали) да сме си мерили циците и аз му викам моите поне са истиннски, и той яя да видим ама аз не му дадох! :D И така,ама не му казах,щотот го видях да говори с някой по телефона да му/и честити празника и си помислих,че може да е някоя негова възлюбена ии не събрах смелост да му кажа.... :(

nanyy
02-15-2008, 17:40
По-добре рискувай...стига да имаш куража да го направиш.Повярвай ми това е по-добрия вариант.Кажи му съвсем откровено какво испитваш кажи му колко ти е било трудно да му кажеш.Ако те е срам направо да отидеш при него, закачи го като го видиш в смисъл усмихни му се или нещо такова.Само едно искам да ти кажа: болката от това да не идеш при него и да те е яд после, че не си отишла е по-голяма от това да те отреже.Повярвай ми...

П.С.
Presley'n'Sum имаш невероятен аватар.
Mi ako mi kaje az ne te xareesvam :cry: she se pukna ot rev pak...

-IcE-pRiNcesS-
02-15-2008, 17:47
Хм , ми аз направих грешката и казах сичко на момчето което аз харесвам! Преди и той се закачаше с мен , а сега се държи някакси по студено! Но все пак опитай! При теб може да се получи!

nanyy
02-15-2008, 19:30
Хм , ми аз направих грешката и казах сичко на момчето което аз харесвам! Преди и той се закачаше с мен , а сега се държи някакси по студено! Но все пак опитай! При теб може да се получи!
Eto vijdash liiii :cry: ei ot tfa me e strax,mi ako i s men stane taka......

nanyy
02-24-2008, 21:16
Хм , ми аз направих грешката и казах сичко на момчето което аз харесвам! Преди и той се закачаше с мен , а сега се държи някакси по студено! Но все пак опитай! При теб може да се получи!
Eto vijdash liiii :cry: ei ot tfa me e strax,mi ako i s men stane taka......

Takam mi sega v petuk toi se zaka4ashe s mene,oba4e az ne mu otvurnax taka kakto drugite v smisul pove4eto momi4eta kato gi zaka4at i po4vat da se ligavqt,da vikat po edin mn draznesht na4in ili da kajat:stiga beeee ama edno takova gadno.E az ne moga taka i toi kato vidq,4e nqma da my otvurna taka i otide pri vaprosnata,strax me e da ne si izgubq shansa i nqkoq da ne go zaburshe...a i me e strax ot situaciqta,dali toi 4uvstva su6totooo...// :cry: