PDA

View Full Version : КоЕ е най-странното нещо?



zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 10:10
кое е най-странното нещо което родителите ви са правили пред вас?

нашите чупеха чинии ... някаква игра :shock: на другия ден останахме с една... :razz: е пак като беше една добре .. редувахме се да ядем докато някои не отиде да купи нов сервиЗзЗ :razz:

darla
02-13-2008, 10:57
:razz: :razz: :razz: hahahaha,va6te sa mnogo gotini..mi moite....seks sa pravili pred men..ama bez da znaqt... :-)

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 10:59
:razz: :razz: :razz: hahahaha,va6te sa mnogo gotini..mi moite....seks sa pravili pred men..ama bez da znaqt... :-)

иее аз до ся не съм ги хващала в крачка .. би ми било интересно да видя тяхната техника :razz: поне ще знам как съм направена .. със стил или чуство :razz: :razz: :razz:

darla
02-13-2008, 11:10
hah.mi az bqh malka ama si spomnqm.....be6e i mn protivno,blqk!

darla
02-13-2008, 11:10
taka de na men mi be6e protivno...vse pak sa mi maika i ba6ta

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 11:14
taka de na men mi be6e protivno...vse pak sa mi maika i ba6ta

и направо се връщаш в оня момент,когато си била направена хаха.. леле аз вероятно ще припадна ддз наистина е някак си противно :D

n3jNa ZagaTka
02-13-2008, 11:16
edna ve4r djurka si tati birka i az otivam pri nego za kompaniq naliva mi edna 4a6ka...drynvam q posle vtora treta aidq dokat sa usetim piqni i dvamata....vnezapno re6avame 4e ni sa igrai na darc ama nqmame nito darc nito streli4ki i na6iq (ba6tata) ve4e nadjurkan do kozirlkata 4ertai edin gryg (ne prili4a6e mn na kryg a na draskanica) i v drugata raka dva noja i eto ni darca.... po4vame da igraim (be6e golqm kef) dokato nedeoide maika mi.... posle s ba6ta mi trqbva6e da majim stenata nanovo cqla no6t :grin: :D :D

darla
02-13-2008, 11:35
edna ve4r djurka si tati birka i az otivam pri nego za kompaniq naliva mi edna 4a6ka...drynvam q posle vtora treta aidq dokat sa usetim piqni i dvamata....vnezapno re6avame 4e ni sa igrai na darc ama nqmame nito darc nito streli4ki i na6iq (ba6tata) ve4e nadjurkan do kozirlkata 4ertai edin gryg (ne prili4a6e mn na kryg a na draskanica) i v drugata raka dva noja i eto ni darca.... po4vame da igraim (be6e golqm kef) dokato nedeoide maika mi.... posle s ba6ta mi trqbva6e da majim stenata nanovo cqla no6t :grin: :D :D

a dali filmite ne sa ti v pove4ko?!?!

n3jNa ZagaTka
02-13-2008, 11:50
be az filmiti 4e si gi gledam gledam si gi i to mn ama se pak moga da razli4a kfo sym gledala i kfo sym praila ;] :PpPpP

Wrathchild
02-13-2008, 12:53
Много сте смешни като кажете 'все пак са ми родители'... все пак те не са ли хора? Вие правите секс с гаджетата си, ама те със жена си(или мъжа си) не могат :-o
Иначе... майка ми най-много да изцепи някоя простотия (малко пубер си пада по акъл... :razz: ), но май като действия не се е оливала...

EJI4eTy
02-13-2008, 15:14
мм мойте родители не са правили такива изцепки пред мен ... наскоро баща ми се прибра пиян ии заспа на стълбите а мама се заливаше от смях :D

LadyDy
02-13-2008, 15:37
:lol: Мама един път взима дрехи за пране, за да ги сложи в пералнята, обаче в тоя момент отваря хладилника и докато се усети, бутна сумати неща вътре. :lol:

ThunderGoddess
02-13-2008, 15:58
Като бях девети клас и баща стоим двамата с баща ми в неговия офис и той работи, нали и ме пита
- Ти сега осми клас ли си?
Или ... какво ми обясни преди около месец като ги напсувах и двамата и им се развиках, че не спират да се карат. Влиза в стаята ми половин час след разпрата:
- Извинявай, но понякога големите хора се карат. Май не беше забелязал, че съм минала 5 :lol: :lol: