PDA

View Full Version : Красная линия :D



DivoTo_KoTe
02-13-2008, 13:17
Значи пратих майка ми за интимен гел понеже моя се свърши и тя ми взела "красная линия",досега съм използвала на Ейвън и съм доволна :) Та ако има някой дето го е използвал да каже дали е доволен от него :) Благодаря

Naughty_
02-16-2008, 10:42
хах и кво..хубав ли е? :-D

VilleBaby
02-16-2008, 10:47
sorry не съм го ползвала...a btw ти нямаш ли си крака че пращаш майка ти да ти купува интимен гел, при условие че въобще не знае ти кво ползваш??

donkihot
02-16-2008, 11:03
аз съм ползвала на красная линия...много е хубав,особенно този с невен. Много е нежен и угае приятно.

Amy_Dumas_Lifestyle
02-17-2008, 09:51
Има доволни, има и недоволни.
Аз съм от вторите. За квото се сетиш да питаш - за тва не става.
Но ти ше си прецениш на тебе как ти влияе :)
По мое мнение най-добрия интимен гел е Лактицид поради ред причини. :)

VerryBerry
02-17-2008, 11:02
абе,не е лошо гелчето,освежава,определен о :D ама на Ейвън са по-хубави :) (поне според мен)

donkihot
02-17-2008, 11:28
впрочем мога да се съглася с мнението на Amy_Dumas_Lifestyle ,защото гинеколожките препоръчват Лактацид...макар4е някои казват, 4е вси4ко това е супер вредно и е най-добре да използваш бебешки сапун,аз това използвам,защото ве4е ме е страх от тези гелове..ама на красная линия е хубав,но лактацид е ще по-хубав

besnicataa
02-17-2008, 11:35
sorry не съм го ползвала...a btw ти нямаш ли си крака че пращаш майка ти да ти купува интимен гел, при условие че въобще не знае ти кво ползваш??

radito
02-17-2008, 12:10
аз най-често такъв използвам...много са добри ;)

Kamel4enceto
02-17-2008, 20:18
Polzvam go ama tozi 4erveniq s neven e mnogo po-dobur ot tozi s aloeto.Nqkuv e po-sveji4uk :)

DivoTo_KoTe
02-17-2008, 20:35
sorry не съм го ползвала...a btw ти нямаш ли си крака че пращаш майка ти да ти купува интимен гел, при условие че въобще не знае ти кво ползваш??


Просто моя свърши и майка ми като си тръгва от работа и е по път аптеката и за това я помолих,иначе тя знае,че използвам на Ейвън.

ani_sweet
02-17-2008, 21:59
Posledniq put kato hodih pri genekolojkata mi poneje imam malko zdravoslovni problemi i tq mi preporucha kato chast ot edno lechenie Laktacid,kakto nqkoi momicheta pisaha predi mene qvno e dobur.A predi ne sum polzvala intimni gelove i nemoga da spodelq mnenie :?

radito
02-18-2008, 06:24
Posledniq put kato hodih pri genekolojkata mi poneje imam malko zdravoslovni problemi i tq mi preporucha kato chast ot edno lechenie Laktacid,kakto nqkoi momicheta pisaha predi mene qvno e dobur.A predi ne sum polzvala intimni gelove i nemoga da spodelq mnenie :?
Да, те редовно го изписват, обаче на красная линия повече ми харесва, дори миризмата е много по-хубава на красная :)