PDA

View Full Version : Мразя баща си !!!



enola
02-13-2008, 14:13
Мразя баща си!!! Наистина го мразя ! Постоянно нещо не му е наред ! В училище изкарвам смао 6-ци,не излизам много уча...сичко си е ОК.И сега искам утре вечер да ме пусне на диско за Свети Валентин от 6 и той ми казва да се прибера в 7:30 Аз:Какво Той:Ми тогава няма да ходиш Аз:ми хубаво Чесно ви казвам хора в тоя момент ми се иска да се самоубия !

prettyIdeath
02-13-2008, 14:25
Аха... и щото не те е пуснал на дискотека и го мразиш.Така ли? Не може просто така да не те пуска... все трябва да има причина . Щом всичко е ОК..
:?

enola
02-13-2008, 14:37
Аве казвам ви че ВСИЧКО е ОК про0сто0 е нено0рмален човека.И не го0 мразя о0т сега!

tttttt
02-13-2008, 14:45
pfffffffff i az sum taka ot godini ve4e :-x btw na kolko si?

enola
02-13-2008, 14:53
На 13 съм ! Досега му пожелавах да умре,да се разбо0лее о0т най-гадната бо0лест,да си счупи крака и тнт ... да ви кажа по0олекна ми,ама о0ще го0 мразя !

k1ksa7a
02-13-2008, 15:02
Значи го мразиш защото е малко по-строг пфф деца ! ТА ти си на 13 бе какви дискотеки те гонят ...

EJI4eTy
02-13-2008, 15:09
като се замислиш МРАЗЯ е доста силна дума ...

анонимка
02-13-2008, 15:13
Малееее момиче ти не си добре...Как може да пожелаваш такива неща,на който и да е човек?! Ти си едва на 13,явно има основателна причина да не те пуска! А ако не друго то поне се притеснява за теб!
Седнете и поговорете(спокоен разговор,без крясъци и цупни) и му обясни как ,къде и с кого ще излизаш!
Покажи му желанието си за това по един човешки начин ,напомни му,че и той е бил на твоите години , но не се надявай,че ще се размотаваш до 12. Помоли го само за час-два поне...

LadyDy
02-13-2008, 15:24
Чудно како може така да говориш за собствения си баща, да му пожелаваш най-лошото и т.н.....
Естествено, че като се ядосаш, говориш така.... ама не прекалявай толкова с тези думи.....силни са.. :?

^LoLiPoP^
02-13-2008, 15:26
На 13 съм ! Досега му пожелавах да умре,да се разбо0лее о0т най-гадната бо0лест,да си счупи крака и тнт ... да ви кажа по0олекна ми,ама о0ще го0 мразя !
:shock: :shock: :shock: Моля!!!Абе ти момиче добре ли си? Как може да говориш такива работи за баща си?

LadyCarameL
02-13-2008, 15:49
ОМФГ!Съвземете се,МЛАДА госпожице!На 13 си скъпа!Как искаш да те пусне!?Знаиш ли какви ги има по дискотеките..Не ми се мисли просто ..

GreenFairy
02-13-2008, 15:55
Аве казвам ви че ВСИЧКО е ОК про0сто0 е нено0рмален човека.

Абе според мене ти не си наред! Как може да искаш да си на 13 и да те пуска до 10-11 бе, че аз ако съм на негово място и аз нямаше да те пусна... Абе тука само луди, деца вие какво искате да ви се позволява това което дават на "големите" ли? Е не става! Божичко, нямам думи... :shock: Освен това аз преди една седмица навърших 16 и тогава, на рожденият ми ден ми позволиха да си тръгна в 9.30 и като се прибрах в 10.30 вместо в 10 наще така се бяха притеснили за мене, че чак ми стана неудобно... Няма как, може да звуча като някоя лелка, ама съм права:
Като порастнещ ще ти дават, сега каквото и да правиш няма да постигнеш особен резултат...

ThunderGoddess
02-13-2008, 16:09
На 13 съм ! Досега му пожелавах да умре,да се разбо0лее о0т най-гадната бо0лест,да си счупи крака и тнт ... да ви кажа по0олекна ми,ама о0ще го0 мразя !
Какво диско, бе детенце, радвай се, че изобщо те е пуснал! С извинение - ти сереш още в памперси. Преди да си станала голям човек и да си отговорна за себе си и за другите, естествено, че няма да те пуска.

MaGenta
02-13-2008, 16:45
Мразиш баща си?

Начи... Аз съм го кълнала, пожелавала съм му най-лошото...Много съм си препатира с моя 55 годишен баща (аз съм на 14).

Бях абсолютната отличника, много висок коефициент на интелигентност,отличия по олимпиади, дрън... Обаче баща ми постоянно беше недоволен за нещо. На дискотека ходех до късно, но това никак не ме успокояваше, защото той не ми вярваше какво правя... и това бавно ме съсипваше. Подозираше ме и постоянно ми натякваше как трябва ОЩЕ повече да се съсредоточа върху ученето.
Та... мразех го, защото често ме е удрял пък удряше и майка ми. Свиреп, жесток, агресивен, консервативен максималист!!!Обаче сега го напуснахме... Живея на другия край на града и щом го загубих го обичам 10 пъти повече!
Въпреки че, ако трябва да бъда честна като го вида пак се поражда една невждана ненавист у мен. Той е идеален баща.... по принцип. Цял живот ме е глезел, купувал ми е всевъзможни екстри, обича ме повече от всичко... Оффф олях се

Не казвай толкова силни думи... Не и заради една тъпа дискотека! Не си видяла (всъщност незнам дали си видяла...) какво е да живееш с разделени родители които те настройват постоянно срещу другия! Дано не трябва да се случи такова нещо, за да ги оцениш...

HePeAJIeH
02-13-2008, 16:56
Гледай си кандидатгимназиалните изпити! Не мрази баща си защото това е човек който заедно с майка ти за ти дали живот! Може би има причина и може би той е прав.В други случаи можге да не е бил прав сигурно но в случайя съм сигурен че е прав.Стегни се и спри да хленчиш и да се тръшкаш за глупости!!!! :)

nicolepcd
02-13-2008, 17:09
Божееееееееее... на 13 и аз носех само шестици :lol: Даже не съм си помисляла за дискотеки или нещо от сорта... само пред блока излизах... То и сега, че съм на 15 :-o не си позволявам да излизам много, и не мразя баща ми, заради това, че не ми е позволил да изляза... Повярвай... проблемите ти едвам сега започват 8)

GetNasty
02-13-2008, 17:27
научи се да говориш с него..не са важни само 6-ците..важна е връзката м/у вас..обесни му как стоят нещата и ще се получи..

Sladko_
02-15-2008, 18:27
Hmm...tova ne e pri4ina da mrazi6 ba6ta si.Zaradi nekfa si diskoteka.4e ti sq si vlqzla v pyberteta be.Normalno e da te tresat vsekfi takiva smeseni 4yvstva.Ama q se zamisli kakvi ba6ti ima-takiva,koito ne poglejdat decata si,koito gi biqt i tormozq po edin ili dryg na4in,takiva,koito ne s epribirat trezveni pone vednuj v sedmicata,za da kajat "Dobur ve4er" na deteto si.Ei takiva deca mogat da mrazqt ba6ta si!Na tqh dori ne im pyka za tupite diskoteki.Te prosto iskat ba6ta!Zamisli se malko!NE SI PRAVA!Ta ti si na 13!

sweet_sorcerer
02-15-2008, 19:19
Това не е причина да мразиш баща си.Малка си,имаш време да ходиш по дискотеки,той просто се грижи за теб....странно как децата никога не разбират родителите си и обратното...

gorska
02-15-2008, 19:51
Виж сега, понякога човек си мисли такива неща, но твойто вече прекрачва всякакви граници! Аз като им се ядосам на нашите си казвам, че те ме мразят, макар много добре да знам, че не е така.
Мрази това, че баща ти е толкова строг /въпреки че аз не бих го нарекла строг, а отговорен/, а не самия него!
И не му пожелавай смъртта в никакъв случай!
П.П. Според мен на 13 е малко да те пуска до 7:30 Конкретно за дискотеката - окей, но би могъл да идва да те взима с колата към 10 от сруго място /не дискотека/, но повече не... :) <--- Мое мнение, съдейки по моето семейство.
Зависи си и от човека на 13. Щом като те смята за недорасла или нещо такова... /и аз те смятам за такава, щом се палиш от такова нещо/ значи ще трябва да се примириш!
С баща като твоя трябва да се радваш, защото просто не знаеш какво имаш! Е, дано някой ден разбереш...

bloodfrozen
02-16-2008, 08:46
Авторката сигурно ще почне да мрази и нас, че й даваме такива съвети.. :-o
Както и да е..
Малко банално ще прозвучи, но е така - за всичко си има време. А за дискотеки определено не му е времето сега. Като пораснеш с няколко годинки никой няма да те спира от подобни неща. А сега не мисля, че си достатъчно голяма, за да хойкаш по дискотеки по нощите. Родителите ти се притесняват, това не е повод да говориш по такъв непристоен начин за тях (към майка ти не знам какво ти е отношението).
Когато имаш деца, ще разбереш притеснението на родителите.
Не го изкарвай чак такъв огромен проблем.. не ти зависи живота, ако не отидеш на дискотека..

princesata92
02-16-2008, 08:52
Wo0w,kak moje da go mrazi6 samo za6toto ne te e pusnal na disko???? ta ti si na 13,kvo o4akva6 be momi4e :shock: na kade varvi toq svqt ve4e ?????????????? :shock: :shock: :shock:

gabi_94
02-16-2008, 13:58
абееее, лигло вчерашна, къде си тръгнала на 13 на диско???????? На всичкото отгоре и мразиш баща си. Ми човека не е тъп кат тебе, да не знае че не подходящо момиче на 13 по дискотеки да ходи. Аз съм на 13 също ама имам акъл, сравнение с теб. И на мен ми се ходи на диско, но знам че има време и за това. И аз изкарвам отлични оценки и наще ми го признават, но не знаеш какво е да си родител и да се притеснаваш за децата си, къде ходят, с кого ли са там, ами ако нещо лошо им се случи, какво ще правя и т.н. Един ден, като си налееш малко разум в главата, ще се смееш на себе си за тази постъпка - да кълнеш баща си и да го мразиш че не те пуска на диско.
Аз много добре разбирам наще и знам че дори да ме пуснат на диско, много ще се притесняват като знаят че там има доста по-големи от мен и че пушат, пият и кво ли още не.

Wrathchild
02-16-2008, 14:41
На 13 мястото ти е вкъщи и пред блока, а не в дискотеките!!!

Iria
02-16-2008, 17:22
Хаха, все още си на 13.Тръгнала на дискотека.Много ясно, че баща ти няма да те пусне.Ами човека се притеснява за детето си.И как може да мразиш баща си???И да му пожелаваш такива лоши неща?Ти си ненормална не той!Пожелала му да умре.Ужас.Как може въобще да си го помислиш?Ами кой ще те издържа и ще ти дава пари?Да се разболее от страшна болест знаеш ли колко лошо е това?Направо не мога да коментирам...Някаква пикла тръгнала да пожелава смъртта и др.лоши неща на човека, който я обича и се грижи за нея...

tuka6na
02-16-2008, 18:47
Трогателно.

•._.•No_NaMe•._.•
02-16-2008, 19:16
Божееееееееее... на 13 и аз носех само шестици :lol: Даже не съм си помисляла за дискотеки или нещо от сорта... само пред блока излизах... То и сега, че съм на 15 :-o не си позволявам да излизам много, и не мразя баща ми, заради това, че не ми е позволил да изляза... Повярвай... проблемите ти едвам сега започват 8)
i az sam taka.Napulno vqrno :)

Mamut
02-16-2008, 19:52
Аве казвам ви че ВСИЧКО е ОК про0сто0 е нено0рмален човека.

Абе според мене ти не си наред! Как може да искаш да си на 13 и да те пуска до 10-11 бе, че аз ако съм на негово място и аз нямаше да те пусна... Абе тука само луди, деца вие какво искате да ви се позволява това което дават на "големите" ли? Е не става! Божичко, нямам думи... :shock: Освен това аз преди една седмица навърших 16 и тогава, на рожденият ми ден ми позволиха да си тръгна в 9.30 и като се прибрах в 10.30 вместо в 10 наще така се бяха притеснили за мене, че чак ми стана неудобно... Няма как, може да звуча като някоя лелка, ама съм права:
Като порастнещ ще ти дават, сега каквото и да правиш няма да постигнеш особен резултат...извинявай но , като ти гледам убитата физиономия разбирам , че си расла в саксия.Тъй..Според мен е нормално 13 годишно момиче или момче да се прибере в 10 след като е празник и го прави само за една вечер с приятели не виждам какъв е проблема ?

LovePoisoned
02-17-2008, 16:00
Не можеш да мразиш човека, който обича теб най-много и който мисли само за твоето добро.
А може би и ТИ имаш вина, като си му показала веднъж-дваж, че не може да ти има много доверие? Знаеш ли какви ги има по дискотеките?! И ако се забъркаш с по-големи от теб, тайфата връстници едва ли ще те отърве!!! (Защото ти най-вероятно ще кажеш, че излизаш със Сульо и Пульо от ТВОЯ КЛАС.) А мен като по-малка не ме пускаха на плаж с приятели не само защото не бях добра плувкиня, ами и задето френдовете ми СЪЩО не могат да плуват и да играят ролята на плувци. (Много често самозванковците се давят.) Така че съм за баща ти.
Абе, ще видиш ти като станеш родителка, и ти, ако обичаш детето си, няма да го пускаш на дискотеки, когато е само на 13.
И още нещо - който копае чужд гроб, сам пада в него. Кълни така най-близките си и после ще видиш, като ти се върне на теб/децата ти (не дай си, Боже).
А и тези шестици набързо ще изчезнат, като още от малка и съответно глупава ходиш по дискотеки. Ще вземеш и от вкъщи да бягаш, ще си съсипеш живота и не само бележника. Какво искаш ти?! Да дойде майка ти с баща ти и да ти кажат за оценките: "Аууу, браво, маминото/татиното! За награда те пускам на дискотека да правиш каквото си искаш, върни се не по-рано от 10 часа, ако искаш и на другата сутрин!" Какво искаш ти, при положение че оценките си ги изкарваш ЗА СЕБЕ СИ! Не за тях.
И спри да кълнеш! :x

LovePoisoned
02-17-2008, 16:14
Аве казвам ви че ВСИЧКО е ОК про0сто0 е нено0рмален човека.

Абе според мене ти не си наред! Как може да искаш да си на 13 и да те пуска до 10-11 бе, че аз ако съм на негово място и аз нямаше да те пусна... Абе тука само луди, деца вие какво искате да ви се позволява това което дават на "големите" ли? Е не става! Божичко, нямам думи... :shock: Освен това аз преди една седмица навърших 16 и тогава, на рожденият ми ден ми позволиха да си тръгна в 9.30 и като се прибрах в 10.30 вместо в 10 наще така се бяха притеснили за мене, че чак ми стана неудобно... Няма как, може да звуча като някоя лелка, ама съм права:
Като порастнещ ще ти дават, сега каквото и да правиш няма да постигнеш особен резултат...извинявай но , като ти гледам убитата физиономия разбирам , че си расла в саксия.Тъй..Според мен е нормално 13 годишно момиче или момче да се прибере в 10 след като е празник и го прави само за една вечер с приятели не виждам какъв е проблема ?
Няма празник, няма делник. Всякога може да й се случи неприятност. И да, и на мен ми даваха час 10 часа, но аз не ходех на дискотека!! В дискотеката точно след 10 влизат дилъри, мутри и тъй нататък.

DisciplineAndOrder
02-17-2008, 16:39
това се казва простотия!