PDA

View Full Version : Как ПреКаРваТе 1 деН С ГаДжетО Си ;]



rashito0o
02-13-2008, 15:51
АиДе ВсеКи Да РазКаЖе Как ПреКаРва ЕдиН дЕн С ГаДжеТо си...
Ш ПочНа 1ва:
Събота и Неделя( обикновенно тогава сме заедно с него цел ден)-Отивам в тях гледаме некое филмче,поспим 1-2ч,отидем на кафенце след това ме изпраща и кат се прибере чатим по скупе понякога.Това е целия ден на Кратичко МЪРЗеЛ

kPuCkA
02-13-2008, 15:54
ПрАвИм СеКс 24 ЧаСа В ДеНоНоЩиЕтО!!~~~

hooliganka89
02-13-2008, 15:56
Той е на работа цел ден,а аз кисна тука пред компа :-o
Събота и неделя сме заедно и само се джафкаме за глупости.Тва и от мен :)

LipSoFAnAnGel
02-13-2008, 16:32
И ние най-много сме заедно събота и неделя.Излизаме, сядаме някъде...понякога ходим на билярд, а когато има баскетболни мачове не пропускаме да отидем..Аз съм голям фен на баскетбола ;)

GetNasty
02-13-2008, 16:35
ами по принцип не обичам кафенетата и не ги посещаваме, затова когато е топло ходим в парка, на центъра...в квартала. А когато е по-студено на едно място където се играят разни игри/билярд,джаги и т.н./ или пък на кино.. :)

So unbelievable love..
02-13-2008, 16:53
ПрАвИм СеКс 24 ЧаСа В ДеНоНоЩиЕтО!!~~~

:D :D :D :D a kak izdurjate :o a parite za prezervativi ot kade gi vzimate 8-)

MartyParty
02-13-2008, 17:05
Е не мога да кажа обикновено какво правим,защото винаги правим нещо различно.Аз мразя да ходя по кафета и изобщо мразя да стоя на едно място,за това се разхождаме я из южния парк,я из центара,а по Витоша.Еднитствиното място където обичам да стоя прикована за стола е в тях.Обикновено гледаме филмче на компа и няма как. :lol: Първия път като бяхме в нас гледахме новините после аз направих пица обаче имаше само един блат за пица.Реших да му я оставя на него,ама той почна да вряка,че не можело толкова слабо същество да не яде нищо и ни я раздели.Нито аз,нито той се наядохме,но за това пък беше най-вкусната пица,която съм яла някога.После стояхме в моята стая и гледахме тавана...много романтично бих казала... :P

krem4et0
02-13-2008, 17:35
Ами ние се виждаме почи само вечер. Рядко е през деня, а ако се види през деня е от късния следобед нататък.....
Седим у тях сега зимата и гледаме филми, секс, играем табла или някоя друга игра.....
А като е топло предимно се разхождаме. Лятото просто няма как да съм дебела, защото не спираме да обикаляме, да си правим излети или да играем федербал......

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-13-2008, 18:25
мм ние с моя.. обикновено се виждаме на даскало :) ако няма да се учи много за следващия ден излизаме но чак вечерта и то на кафе с наши фрс .. събота уж излизаме ама пак вечерта :) :shock:

alehole
02-13-2008, 18:28
Докато го имаше :( ... се разхождахме ... виждахме се в даскалото после след даскало някаде на кафенце,в нас , навън , после се разделяхме и вечерта излизахме пак и се гушкахме :( уфф сичко ми липсва

NaNa_SladuRana
02-13-2008, 18:55
не знам как ще прозвучи,но аз нямам време за него най-много да успея да отделя 2/3 часа :oops:

SmeX
02-13-2008, 18:57
АиДе ВсеКи Да РазКаЖе Как ПреКаРва ЕдиН дЕн С ГаДжеТо си...
Ш ПочНа 1ва:
Събота и Неделя( обикновенно тогава сме заедно с него цел ден)-Отивам в тях гледаме некое филмче,поспим 1-2ч,отидем на кафенце след това ме изпраща и кат се прибере чатим по скупе понякога.Това е целия ден на Кратичко МЪРЗеЛ

ЪъЪЪъЪЪъ 4акай да видя дали съм разбрал : Ходиш и тях,гледате филмче иии спите 1-2 часа ии после свежички на кафенце ZOMFGWTFOMG ?!?!?!?!
КЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ ОТИДE 4-5 ЧАСОВИЯТ НЕВЕРОЯТЕН СЕКС ?!?!??!

FENKATAA
02-13-2008, 19:47
Винаги различни неща цял ден с него много ама многооо рядко прекарвам защото или е на некоя тренировка или има мач . През свободното ни време сме постоянно заедно или аз съм в тях или той в нас родителите ми са свикнали с него и не им прави впечатление даже се радват излизаме с приятели понякога се разхождаме само двамата или правим секс или просто си лежим върху леглото му и се целуваме и гушкаме такива неща . Много обичам да ходя в тях и да спя при него да правим секс после да заспим заедно и да се събудим сутринта , обичам да му правя закуска дори да се къпем заедно . Няма да забравя един път като бях в тях и си слагах там спирала и той ми взе четчицата и ми придърпа лицето първо ме целуна после ми сложи спирала без да я размаже . Понякога и прически му правя :D ходя на тренировките му да го гледам след това го изчаквам да се изкъпе и излизаме мотаем се и така :)

DevilWish
02-13-2008, 19:58
Той идва да ме вземе с кола ,че живее в друг град ,отиваме в неговият град от там директно на нашето място и направо в леглото :grin: и така някой път не ставаме доооооо когато стане време да си ме връща ;) Иначе на кафенце а-у ,разходчици ;)

kPuCkA
02-13-2008, 20:03
ПрАвИм СеКс 24 ЧаСа В ДеНоНоЩиЕтО!!~~~

:D :D :D :D a kak izdurjate :o a parite za prezervativi ot kade gi vzimate 8-)Чакай,че ми е е много неудобно да пиша докато правя секс....значи пари за презервативи имаме от това,че не даваме за нищо друго:храна,цигари,такива необходими неща,просто защото не ни остава време...аман и от тоя секс вече! :D

rashito0o
02-14-2008, 12:40
АиДе ВсеКи Да РазКаЖе Как ПреКаРва ЕдиН дЕн С ГаДжеТо си...
Ш ПочНа 1ва:
Събота и Неделя( обикновенно тогава сме заедно с него цел ден)-Отивам в тях гледаме некое филмче,поспим 1-2ч,отидем на кафенце след това ме изпраща и кат се прибере чатим по скупе понякога.Това е целия ден на Кратичко МЪРЗеЛ

ЪъЪЪъЪЪъ 4акай да видя дали съм разбрал : Ходиш и тях,гледате филмче иии спите 1-2 часа ии после свежички на кафенце ZOMFGWTFOMG ?!?!?!?!
КЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ ОТИДE 4-5 ЧАСОВИЯТ НЕВЕРОЯТЕН СЕКС ?!?!??!


споко де и тфа го има просто не го споменавам :D :D :D

ninsy
02-14-2008, 14:45
ми принципно той е на работа сутрин като стане ми оставя някава бележка с някакъв интересен текст вечер като си дойде от работа секс .. :)
а събота и неделя я на кино я по магазини по кафета :)

koalka
02-14-2008, 15:14
Обикновено сега втория срок се виждаме три пъти в седмицата.Събота и неделя за цял ден естествено.
Ходим у тях и гледаме филми, целуваме се много и разни такива работи.
Излизаме на кафе или някъде да ядем.
Като стане топло ходим по паркове, разкарваме се много, разглеждаме си и т.н.

sweet_sorcerer
02-14-2008, 17:34
не знам как ще прозвучи,но аз нямам време за него най-много да успея да отделя 2/3 часа :oops:
и аз така... :oops: :oops: :-)

hottie
02-14-2008, 18:14
Ami nie jiveem zaedno i kato se subudim obiknoveno pravim sex,posle stavame,zakuska,du6(zaedno) i otivame na rabotota ili na lekcii( i 2mata rabotim i sme studenti) i posle ve4erta ili izlizame s priateli ili dvamata za raznoobrazie.Ili si gotvim dvamata i ve4eriame pred niakoi film.Posle pak sex :-D zaspivame i prez no6ta ako ne spim pak sex :oops:
Subota i nedelia murzeluvame glavno.A petuk/subota ve4er s priateli obiknoveno.

EmO_KiD_;(
02-14-2008, 18:19
Обикновено сме у нас или у тях,слушаме музика,говорим си,целуваме се,гледаме филми ииии секс не правим :D Излизаме на кафе,по парка се разхождаме ии така...мн ми е забавно с него :-)

rashito0o
02-15-2008, 19:24
aйде айде дайте да разберем др влюбени как прекарват 1 ден заедно

SmeX
02-15-2008, 19:29
Кат съм сам към 3-4 часа секс с почивки (гушкане на спалнята пред ТВ-то,гъделичкане,говорене,см ене...)
Ако не и е топло кет видим до настроение е може просто да искаме да седнем някъде и да се гушкаме...
Като е студено...кино,с приятели някъде/боулинг,билярд,кафе
Отделно че по цял ден се виждаме шот сме в едно даскало :-D