PDA

View Full Version : Проклятия истина или манипулация ?



lsd43
02-13-2008, 17:26
Вярвате ли ,че има някои неща ,които са прокълнати ,като например песни,съкровища ,хора,нации и подобни!
Аз лично вярвам че има такива неща .

GetNasty
02-13-2008, 17:45
ами да..една приятелка ми разказваше за тяхната къща..била строена преди много години от сина на една, която я славели, че правила магии. Обаче тя не обичала собствениците и сложила едно яйце някъде по подпорите или както му се вика и къщата като се срути преди 4-5 год и намериха яйцето - живо и здраво.. :o

HePeAJIeH
02-13-2008, 18:01
Може и да съществуват заклинания и магии но аз не съм бил свидетел на подобни явления и затова съм скептично настроен и не съм суеверен

lsd43
02-13-2008, 19:38
Ми за едно съкровище в Родопите ,който го е намирал е умирал след броени дни ,било заровено в местноста "Белин Таж" и аз лично на това място съм сигурен че има нещо странно !

quench
02-13-2008, 22:01
О, ти, що вярваш
Асмодай, Азазел, Баел!!!
Заклевам те седем пъти със седем ключа
Берит, Мастема, На'амах, Ситри, Амезарак, Фенекс, Паемон!!!
Девет пъти със силата на деветата корона
Рахаб, Самаел, Тан'нин, Зепар, Аксафант, Адремелекх, Вепар, Валак, Темелух!!!
Четири пъти заради четвъртият трон
Амаймон, Кросон, Гаап, Зиминар!!!
Пет пъти за Петте Просветени
Асваел, Гадраел, Пинеме, Пазадиа, Йе-куон!!!

Истината никога да не познаеш!!!

lsd43
02-14-2008, 09:02
О, ти, що вярваш
Асмодай, Азазел, Баел!!!
Заклевам те седем пъти със седем ключа
Берит, Мастема, На'амах, Ситри, Амезарак, Фенекс, Паемон!!!
Девет пъти със силата на деветата корона
Рахаб, Самаел, Тан'нин, Зепар, Аксафант, Адремелекх, Вепар, Валак, Темелух!!!
Четири пъти заради четвъртият трон
Амаймон, Кросон, Гаап, Зиминар!!!
Пет пъти за Петте Просветени
Асваел, Гадраел, Пинеме, Пазадиа, Йе-куон!!!

Истината никога да не познаеш!!!



О,не прокълнат съм ми ся кво ще се самоубия :D :razz: :razz:

lsd43
02-14-2008, 09:08
[quote="quench"]О, ти, що вярваш
Асмодай, Азазел, Баел!!!


Гореспоменататите три думи са имена на демони според еврейски апокрифи - Асмодай-Асмодей -демон изкушител подтикващ хората към развращения.

Азазел -Разиел -демонът който откраднал от рая "кабалата" и я дал на хората ,за да правят магии и проклятия (същият еврейси апокриф)

Баел-Баал-за него не знам какво точно прави ,но е могъщ демон

по-добре не споменавай тези имена напразно и даже никога ,знам че не си вярващ,но все пак да те предопредя!

ThunderGoddess
02-14-2008, 11:38
Да, вярвам. Това е насочената отрицателна енергия към някого или към някакво място. Не е задължително да е направено от човек - ако например на едно място се случват много инциденти и там са страдали ии умирали хора, също може да е прокълнато ... кофти работа са тия неща, трябва да си имате камъче от зодията да ви пази :-D

quench
02-14-2008, 15:12
О, ти, що вярваш
Асмодай, Азазел, Баел!!!
Заклевам те седем пъти със седем ключа
Берит, Мастема, На'амах, Ситри, Амезарак, Фенекс, Паемон!!!
Девет пъти със силата на деветата корона
Рахаб, Самаел, Тан'нин, Зепар, Аксафант, Адремелекх, Вепар, Валак, Темелух!!!
Четири пъти заради четвъртият трон
Амаймон, Кросон, Гаап, Зиминар!!!
Пет пъти за Петте Просветени
Асваел, Гадраел, Пинеме, Пазадиа, Йе-куон!!!

Истината никога да не познаеш!!!



О,не прокълнат съм ми ся кво ще се самоубия :D :razz: :razz:

хаха, нали? ;) :grin: :-D

SuNsEt
02-14-2008, 17:31
Хм...може и да има нещо вярно...(демек,4е може и да има :D )

Братов4едката на мама веднъж разказа за няква нейна позната.Семейството й(на познатата) никога не му вървяло и вси4ки били болни,дъщерята не могла да влезе в университет,бащата имал няква мн гадна болест май беше на 4ерния дроб ли ддз.И тая жена решила да отиде на гледа4ка да види кво става.гледа4ката казала,4е имало някакво проклятие над целия род! :shock: То било направено преди много много години,поради някакво скарване на 2 рода.Гледа4ката казала на жената да провери вси4ките възглавници в тях за ки4ур коса.Преровили абсолютно навсякъде,но нищо не намерили.Тогава се сетили,4е в мазето имат много стари възглавници от времето някъде май от пра дядо й.Там намерили в една от възглавнижите ки4ур 4ерна коса.След това разбрали,4е преди много време имало някакво голямо скарване на 2 рода-единия бил нейния.Ставало въпрос за някакви ниви...Жената занесла ки4ура на гледа4ката и тя го унищожила.След тва вси4ко се оправило,дори моми4ето влязло в университета,а баща му се оправил от болестта.След тва разбрали,4е жената,която направила заклинанието имала син.Той бил женен и имали дете на 3 месеца.Когато проклятието се развалило,то4но в същия ден,както майката хранела детето си с биберон,то спряло да диша и умряло! :shock:
Това осна4ава,4е ако направиш проклятие и то се развали,ще ти се върне обратно.Може да не е конкретно на теб,а на някой друг,но от твоя род.Онази жена,която направила заклинанието била умряла много преди познатата на леля ми да развали заклинанието,за това се върнало на детето.Можело е да бъде и на сина...Но 100% си е щяло да се върне в рода.

Аз като 4ух и настръхнах...

Christ
02-14-2008, 19:36
Да, вярвам. Това е насочената отрицателна енергия към някого или към някакво място. Не е задължително да е направено от човек - ако например на едно място се случват много инциденти и там са страдали ии умирали хора, също може да е прокълнато ... кофти работа са тия неща, трябва да си имате камъче от зодията да ви пази :-D :-D :-D :-D

lsd43
02-14-2008, 20:39
Хм...може и да има нещо вярно...(демек,4е може и да има :D )

Братов4едката на мама веднъж разказа за няква нейна позната.Семейството й(на познатата) никога не му вървяло и вси4ки били болни,дъщерята не могла да влезе в университет,бащата имал няква мн гадна болест май беше на 4ерния дроб ли ддз.И тая жена решила да отиде на гледа4ка да види кво става.гледа4ката казала,4е имало някакво проклятие над целия род! :shock: То било направено преди много много години,поради някакво скарване на 2 рода.Гледа4ката казала на жената да провери вси4ките възглавници в тях за ки4ур коса.Преровили абсолютно навсякъде,но нищо не намерили.Тогава се сетили,4е в мазето имат много стари възглавници от времето някъде май от пра дядо й.Там намерили в една от възглавнижите ки4ур 4ерна коса.След това разбрали,4е преди много време имало някакво голямо скарване на 2 рода-единия бил нейния.Ставало въпрос за някакви ниви...Жената занесла ки4ура на гледа4ката и тя го унищожила.След тва вси4ко се оправило,дори моми4ето влязло в университета,а баща му се оправил от болестта.След тва разбрали,4е жената,която направила заклинанието имала син.Той бил женен и имали дете на 3 месеца.Когато проклятието се развалило,то4но в същия ден,както майката хранела детето си с биберон,то спряло да диша и умряло! :shock:
Това осна4ава,4е ако направиш проклятие и то се развали,ще ти се върне обратно.Може да не е конкретно на теб,а на някой друг,но от твоя род.Онази жена,която направила заклинанието била умряла много преди познатата на леля ми да развали заклинанието,за това се върнало на детето.Можело е да бъде и на сина...Но 100% си е щяло да се върне в рода.

Аз като 4ух и настръхнах...



По неписани зкони старите хора казват ,че ако направиш нещо лошо ще се връща до седмо коляно в рода ти.

lsd43
02-14-2008, 20:41
О, ти, що вярваш
Асмодай, Азазел, Баел!!!
Заклевам те седем пъти със седем ключа
Берит, Мастема, На'амах, Ситри, Амезарак, Фенекс, Паемон!!!
Девет пъти със силата на деветата корона
Рахаб, Самаел, Тан'нин, Зепар, Аксафант, Адремелекх, Вепар, Валак, Темелух!!!
Четири пъти заради четвъртият трон
Амаймон, Кросон, Гаап, Зиминар!!!
Пет пъти за Петте Просветени
Асваел, Гадраел, Пинеме, Пазадиа, Йе-куон!!!

Истината никога да не познаеш!!!






О,не прокълнат съм ми ся кво ще се самоубия :D :razz: :razz:

хаха, нали? ;) :grin: :-D







Ми много ясно ! Сбогом жесток свят! :razz: :razz:

apparition
02-15-2008, 19:49
Ми за едно съкровище в Родопите ,който го е намирал е умирал след броени дни ,било заровено в местноста "Белин Таж" и аз лично на това място съм сигурен че има нещо странно !
леле сериозно ли ? ебати якото ^^

lsd43
02-15-2008, 20:55
Ми за едно съкровище в Родопите ,който го е намирал е умирал след броени дни ,било заровено в местноста "Белин Таж" и аз лично на това място съм сигурен че има нещо странно !
леле сериозно ли ? ебати якото ^^

Ми да сериозно ,но не знам точно къде !

miiimeto
02-09-2010, 10:25
Разбира се,че има проклятия и магии,но те са дело на дявола.Колкото е реален Бог,толкова е реален и дяволът с всичките си демони.Когато човек не е с Бог и ходи по врачки и се занимава с други такива неща напълно нормално е да му действат магии и да му се случват странни неща.Но ако човек приеме Господ за свой личен спасител,тогава Той ще го пази. :)

mengele
02-12-2010, 07:58
проклятия съществуват вярвате или не. не ти трябва някакво специално заклинание за да прокълнеш някой а просто достатъчно голяма енергия и воля. всичките тези заклинания са просто ключ чрез който да повярваме и да изпратиме енергията на някой било то за добро или за лошо.Бог тук не може да ви помогне...всъщност зависи от самото проклятие и магия, но ако са намесени демони библията може да преспокойно да я използвате да си подпирате някой шкаф...всичко е в нас цялата сила и цялото познание. ние имаме отговора на всеки един въпрос но за да го намериме трябва да зададеме въпроса по правилен начин. изчетох всичките постове в темата ама не чух и дума за Царичина нито за Бумалча...е айде приятен ден от мен

kalokairi
02-12-2010, 20:13
проклятия съществуват вярвате или не. не ти трябва някакво специално заклинание за да прокълнеш някой а просто достатъчно голяма енергия и воля. всичките тези заклинания са просто ключ чрез който да повярваме и да изпратиме енергията на някой било то за добро или за лошо.Бог тук не може да ви помогне...всъщност зависи от самото проклятие и магия, но ако са намесени демони библията може да преспокойно да я използвате да си подпирате някой шкаф...всичко е в нас цялата сила и цялото познание. ние имаме отговора на всеки един въпрос но за да го намериме трябва да зададеме въпроса по правилен начин. изчетох всичките постове в темата ама не чух и дума за Царичина нито за Бумалча...е айде приятен ден от мен
Случаят за разкопките при Царичина наистина е интересен, но специално аз не мисля, че съществува някакво проклятие. За незапознатите ще разкажа историята накратко:
Екстрасенската Елисавета Логинова е главно действащо лице в разкопките. Още от преди този случай тя започна да изписва йероглифи, които никой не може да разчете, пише дори и на сън. Първоначално екипът смята, че ще открие съкровището на цар Самуил, но по късно екстрасенската е наясно какво точно е на път да намери а именно двуполов човек смятан за първият човек на света. Докато копаят откриват златен орел, който бил радио активен и разтопява военната апаратура. Елисавета отива при Ванга и когато влиза Ванга и казва "какво е това нещо, което търсиш ни мъж ни жена". Също така и казва че това което търси ще бъде открито само 7 метра по надолу а тунелът прокопан от екипа бил вече 160 метра. Елисавета попитала кой може да разчете написаните от нея йероглифи.
Ванга и отговорила че един ден тя сама ще може да ги разчете. Скоро след това разкопките били прекратени по заповет на началника на генералният щаб на БА а записките на Елисавета били затворени в държавния сейф. Години по късно тя иска да вземе изписаните от нея тетрадки надявайки се, че един ден ще ги разчете, но като отговор получава, че те вече не са в границите на България и никой не знае къде точно се намират.
А относно проклятията да те са истина

cursed
10-28-2014, 22:23
аз лично вярвам във проклятието , защото аз самият съм прокълнат вече много години и не мога да се измъкна , мисля че предавам и прокълната енергия и на хората които са във моето обкръжение най вече на близките ми и роднините което е най лошото не съм говорил с никой от тях за това но усещам че нещата не се развиват добре , мисля да се преместя да живея в манастир известно време така ще съм по близо до бог и далеч от близките ми за да не ги наранявам , трябва да оделя огромен период от време за молитви изповед и смирение може би само така ще успея да се излекувам

defender
10-28-2014, 22:26
и за какво имаш проклятие, какво лошо си направил на някой, че да те е проклел.

tochko
11-13-2014, 23:28
Да, вярвам. Баба ми е разказвала за 1 човек от селото и. През Балканската война стигнал до някакво село в Сърбия. Там в 1 плевня се скрили в сеното малки деца с майки и старци. Наще свине искали да ги убият, нищо че биле невинни и беззащитни. Някакъв офицер попитал кой ще запали постройката, и въпросния човек се отзовал. Драснал клечката на сеното а всички вътре изгорели до един. Дошъл си той в България, където вече имал син. Не минало много време ии двамата имали разправия. Бащата ударил една дъска във врата сина си и го поразил. Цял живот момчето не можело да ходи нормално, да се храни добре заради увреден г мозък. Въпросният подпалвач умрял абсурдно. Варил сапун със жена си в голям казан. Той отишъл уж да го подклажда но блъснал и цялата вода се изляла върху него. Така си заминал. В крайна сметка всеки си получава заслуженото.