PDA

View Full Version : Защо надписа "Линейка" е огледално написан?



puppy
02-13-2008, 17:45
Не мога да се сетя каква е причината, защо не си е както трябва? :( Нямам друга работа май :-D Та.. знаете ли?

find_m3
02-13-2008, 18:54
и аз наскоро разбрах защо :oops: :D

ABSOLUTme
02-13-2008, 19:02
Знаете ли поне,че Япония е на остров и че не се пише Ранбо Силек? :D
Ама кво на вас да ви се чуди човек..Днес профът ми по Методология се изцепи,че Глазгоу било в Ирландия.Поправих го,че е в Скотланд и..после що се чудя,че не съм си взела изпита.. 8-)

find_m3
02-13-2008, 19:26
Знаете ли поне,че Япония е на остров и че не се пише Ранбо Силек? :D
Ама кво на вас да ви се чуди човек..Днес профът ми по Методология се изцепи,че Глазгоу било в Ирландия.Поправих го,че е в Скотланд и..после що се чудя,че не съм си взела изпита.. 8-)

знам да! тва беше тъпа забележка

OtherDimension
02-13-2008, 19:32
Знаете ли поне,че Япония е на остров и че не се пише Ранбо Силек? :D
Ама кво на вас да ви се чуди човек..Днес профът ми по Методология се изцепи,че Глазгоу било в Ирландия.Поправих го,че е в Скотланд и..после що се чудя,че не съм си взела изпита.. 8-)

знам да! тва беше тъпа забележка
напротив .. даже за япония е поносимо да не знаеш... ама за линейката :)

find_m3
02-13-2008, 19:36
Знаете ли поне,че Япония е на остров и че не се пише Ранбо Силек? :D
Ама кво на вас да ви се чуди човек..Днес профът ми по Методология се изцепи,че Глазгоу било в Ирландия.Поправих го,че е в Скотланд и..после що се чудя,че не съм си взела изпита.. 8-)

знам да! тва беше тъпа забележка
напротив .. даже за япония е поносимо да не знаеш... ама за линейката :)

еми сори не съм шофиор никога не съм поглеждала в огледалото линейка и не ми е правило впечатление

OtherDimension
02-13-2008, 19:37
еми как знаеш, че Япония е остров като не си японка?

find_m3
02-13-2008, 19:52
ок тъпа съм доволни ли сте са съм на кеф не ме разстройвайте 8-)


а иии да си кажа ,че знам как се пише "шофиор" ама нямам ер малък на тая клавиатура ми е изкъртено копчето

ABSOLUTme
02-13-2008, 21:08
^^Напротив,мила,дадох ти пример,че има къде-къде по-големи тъпанари,като този мой професор,който не е запознат дори с европейската география..Цирк 8-)
На вас ви е простено - това е тийнфорум.Ама човек с 2 висшета и претенции да работи в престижно(хъх) ВУЗ не може да си позволи такива изцепки.

bulgarche
02-13-2008, 21:59
Т'ва с линейката е тъпо. Както и +MF радио (почти така де). То се вижда каква е колата. Няма да тръгна да чета в огледалото за обратно виждане

psychopath
02-13-2008, 23:13
за да се чете в огледалата 8-)
ако някой го е казал вече...сори 8-)

puppy
02-14-2008, 11:06
OtherDimension, да, непоносимо направо... Само че, не съди за мен по 1 въпрос в тйин форум, ок?
На останалите ви благодаря за отговора, не знам щях ли да се сетя, не ми се вижда да е чак толкова полезно, но както и да, има хора, които да мислят за тези неща.

Canis_Dirus
02-14-2008, 11:22
Щото е по-фешън! И понеже вариантът /\uH?йКЪъЪъ отпаднал.