PDA

View Full Version : Страх ме е да не ме отблъсне пак!



sweet4esf
02-13-2008, 17:13
има мамче с което се познаваме от месец и нещо а лично от 1-2 седмици :) след като се запознахме негови "приятели" ми нагавариха лоши неща за него и вечерта след като се запознахме той беше в скупе и не ми писа както по принцип ми пише и аз си помислих некви глупости и му писах смс че хората са били прави за него :( това явно го нарани мн и ми каза че съм мн психически нестабилна и че вече не иска нищо с мен :cry: аз приех вс и го оставих намира както поиска той :( но преди 2дни отидох в дасакалото кадето учи той за да виза една приятелка и как ме той ме видя само ме зяпаше и ми писа смс че съм мн хубава с новата прическа и аз :cry: знам че не е безразличен към мен но той не разбира че ми е трудно да вярвам на момчетата...мн са ме наранявьли и за това :? моите приятели и казват да говоря с него но ме е страх да не ме отблъсне пак :cry: :smt090 [-X

т.7
krem4et0

Chess
02-13-2008, 17:19
Съветвам те по-добре да послушаш приятелките си и да говориш с него, защото така или иначе сте раздалечени...И да те отблъсне поне ще знаеш, че си опитала, но щом проявява все още интерес един нормален разговор не би навредил на нищо :)

nicolepcd
02-13-2008, 17:25
Ми да ти кажа... и аз никога не съм вярвала на момче, и едва ли това ще се промени някога... И аз ти предлагам да поговориш с момчето. Изглежда има симпатии към теб :) Така ще е най - добре 8)

ofyes
02-13-2008, 17:27
Ми да ти кажа... и аз никога не съм вярвала на момче, и едва ли това ще се промени някога... И аз ти предлагам да поговориш с момчето. Изглежда има симпатии към теб :) Така ще е най - добре 8)

:)

sexy_bebz
02-13-2008, 17:31
Говори с него! Ама ЗАДЪЛЖИТЕЛНОООООО даже и по скайп да е няма значение просто поговорете

Chess
02-13-2008, 17:33
Говори с него! Ама ЗАДЪЛЖИТЕЛНОООООО даже и по скайп да е няма значение просто поговорете



Yоu're "the man"...

sweet4esf
02-13-2008, 17:49
ми мен ме е страх :( като знам кфо мисли замен немога даже да го погледна в очите :? а и той ми каза че не иска да му пиша :-# а мн го харесвам :cry: вече започвам да се влюбвам а неискам и той да излезе женкар и да ме нарани :-# :-k

Chess
02-13-2008, 17:55
ми мен ме е страх :( като знам кфо мисли замен немога даже да го погледна в очите :? а и той ми каза че не иска да му пиша :-# а мн го харесвам :cry: вече започвам да се влюбвам а неискам и той да излезе женкар и да ме нарани :-# :-k


С този страх до никъде няма да стигнеш...а и като ти е казал човека да не го притесняваш недей...така дори и ти може би ще успееш да го забравиш...а и мисля, че донякъде прекаляваш с тази "мания" (успокой се малко :) )

sweet4esf
02-13-2008, 18:02
аз га осавихно той пак започна да ми пише и да се държи като преди :? вече нз кво иска последно :( а и като питах дали още ме мисли за психически нестабилна той ми каза че се плашел когато откачам пон,кога :? :-D :-o :neutral: #-o вече не разбирам кво иска последнооо :neutral: [-( ](*,) :smt017

анонимка
02-13-2008, 18:04
Говори с него! Ако те отблъсне се опитай да го забравиш,а ако не се опитай да му повярваш ;)

анонимка
02-13-2008, 18:06
аз га осавихно той пак започна да ми пише и да се държи като преди :? вече нз кво иска последно :( а и като питах дали още ме мисли за психически нестабилна той ми каза че се плашел когато откачам пон,кога :? :-D :-o :neutral: #-o вече не разбирам кво иска последнооо :neutral: [-( ](*,) :smt017Абе и аз съм в подобно положения.Момчето,което харесвам ми се беше разсърдило и ми наговори някакви тъпотии,че не иска да му говоря и да ме вижда.А онзи ден сам ме повика при него,а аз му казах,че сега нямам време :? Затова днес като се видяхме нищо не ми каза,но той си пада женкар и се опитвам вече да не ми пука....
Но ти говори с него!Явно отново има някакъв интерес към теб ;)

sweet4esf
02-13-2008, 18:13
мн ме е страх :? а и ако ме отблъсна как да го забравя като съм влюбена :( :? :?

HePeAJIeH
02-13-2008, 19:04
Дори и момичетата понякога трябва да са смели.Прояви характер и го попитай какво изпитва той към теб за да си наясно със себе си и да прецениш дали и той си струва! Успех :)

sweet4esf
02-13-2008, 19:10
да но се раздвоявам :( едни ми казват да го оставя шото е женкар а други да говоря с него :? държъ телефона и искам да му пиша но все нещо ме спира :cry:

Chess
02-13-2008, 19:12
Не ми се иска да ти го казвам, но и ти не знаеш какво искаш , щом дака се колебаеш...ако знаеше какво искаш нямаше да се двуомиш така...

TheNewReligion
02-13-2008, 19:16
Абе , момчето си е право ! Ти го познаваш от 1-2 седмици , а вярваш на идиоти ! Как няма да те отблъсне , извинявай много ! Той не е длъжен да ти пише така , че най-добре му се извини , ако искаш пак да сте фр ! :?

sweet4esf
02-13-2008, 19:16
искам да съм с него но неискам приятелите пу да излязат прави или да ме отблъсне :? :( неискам пак да страдам :cry: не отново :-k

sweet4esf
02-13-2008, 19:19
хах ако му се извиня ще е сиг а 100тен път :-k какво да направя :( да се разрева пред него ли :? стига толкова :?

Chess
02-13-2008, 19:21
хах ако му се извиня ще е сиг а 100тен път :-k какво да направя :( да се разрева пред него ли :? стига толкова :?


Аааа не... само не реви пред него...

sweet4esf
02-13-2008, 19:25
а какво да правя :( вече се побърквам :-k искам само него но дали и той мен :-# какво да правя :cry: :cry: :cry:

sasha_90
02-13-2008, 19:37
Говори с момчето.Не "виждам" какво ще изгубиш,ако го направиш,може само да спечелиш.

Chess
02-13-2008, 19:39
Говори с момчето.Не "виждам" какво ще изгубиш,ако го направиш,може само да спечелиш.


Няколко човека вече това й го казахме... :lol: Тя не слуша :lol:

sweet4esf
02-13-2008, 19:45
еми ок ще говоря с него но ако ме отблъсне нво :?

Chess
02-13-2008, 19:46
Вие не сте заедно...дистанцирали сте се...това което ти ще направиш е...не искам да кажа нищо...но наистина нищо не губиш ако говорите...

DevilWish
02-13-2008, 19:49
Pi6i mu sms hybavoto moмиче с новата прическа иска да те види . . . излезте и си поговорете ;)

sweet4esf
02-13-2008, 19:57
той искаше да се получи между нас но :( ами ако ми откаже :-k :-k :-k

p0liner0
02-13-2008, 20:16
Ако ти откаже ... ми не е само той на тоя свят пък. Спираш всякакъв контакт с него и го забравяш. КОлко момчета още има на тоя свят. Дори и без такива "да си останем приятели" щото при мен тва не вървеше... Ние си бяхме приятели, излизахме си, ама аз още не можех да я забравя. След време спрях всякакъв контакт с нея и ... всичко отмина. :) И сега всичко си е ок, имам си друга приятелка и съм си айляк ;]

sweet4esf
02-13-2008, 20:36
писах му смс но не ми отг :-k можеби спи :? нз но ако утре не ми отг това трябва да го приема кто отг нали :cry: :cry: :cry: а как ще отида в даскалото му утре нз :-# :-# :-# :-k :-k :-k :cry:

p0liner0
02-13-2008, 20:44
Варианти много... Може да спи, може да ти пише утре, може да изчака да се видите и направо да говорите или просто може да няма желание нито да ти пише, нито да говорите. Стига се депресирай. Казах ти, че не е само той...

MiMcHeToOo
02-13-2008, 21:26
Ми да, стой си мълчи си, след 1-2 месеца ще пуснеш тема "Как да го накарам да ми обърне внимание" или "Защо не поговорих с него когато трябвашеее?" .. Та така..

sweet4esf
02-14-2008, 07:29
писах му смс и той се съгласи да се видим :( какво да му кажа :-o :neutral:

Spider4eto
02-14-2008, 07:41
квото чувстваш