PDA

View Full Version : Какво е за теб любовта?



anichkaaaaa
02-13-2008, 17:44
:smt007 Какво е за теб любовта?

sapphirr
02-13-2008, 17:47
](*,) ](*,) ](*,) 8-[

Chess
02-13-2008, 17:47
Хаххахаххаха... каква ирония ... (аничка)
... :lol: :lol: :lol:

Еееми аз предпочитам да я няма :grin:
Всичко превръщаме в проблеми (хората)...животните са си добре (не че нии не спадаме към клас животни, но това е друга тема :lol: )...имат си размножителни периоди и си праат кефа като му дойде времето :lol:

feelthless4o
02-13-2008, 17:49
^

Та ефа в мислителя та ефа :D :-P

blackfate
02-13-2008, 17:52
Ми ... чувство.. може да си развия темата от есето по психология, което бях написала точно по тая тема, ама ме мързи, иначе общо зето - да ти близо до любимия човек, да го разбираш, да знаеш че и той те разбира, когато е далече да искаш да е близо, а когато е близо - да не си отива... романика и страст... 8) общо зето

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 17:52
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

sapphirr
02-13-2008, 17:56
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

=D> \:D/ ,то4но....и стига се подмотва,ше затворат магазина!

sweet4esf
02-13-2008, 17:56
за мен любовта е:всики да са нещо за теб...но само един човек да е всичко за теб :oops: и това да е споделено и от двамата :smt008

feelthless4o
02-13-2008, 17:59
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 18:00
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

=D> \:D/ ,то4но....и стига се подмотва,ше затворат магазина!

ТРЪГВАМ ТРЪГВАМ :razz:

Chess
02-13-2008, 18:01
Feelthless]
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007



fuuuck youu
fuuck your love too :lol: :lol:

feelthless4o
02-13-2008, 18:17
Feelthless]
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007



fuuuck youu
fuuck your love too :lol: :lol: :? :? :? :x :(

Chess
02-13-2008, 18:19
Feelthless]

Feelthless]
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007



fuuuck youu
fuuck your love too :lol: :lol: :? :? :? :x :(


Love kind'f sux...ей за това са си по-добре животните...

feelthless4o
02-13-2008, 18:20
Feelthless]

Feelthless]
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007



fuuuck youu
fuuck your love too :lol: :lol: :? :? :? :x :(


Love kind'f sux...ей за това са си по-добре животните...

Земи си един пудел тогаа :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-13-2008, 18:21
Не мисля, че любовта е нещо, което би могло да бъде описано с думи. :? Въобще има ли някой, който да е изпитал наистина любовта и да се заема да я описва в разказ или стихотворение? Не...

alehole
02-13-2008, 18:24
Любовта осмисля света , осмисля всичко .. разбира се любов човек изпитва по различни начини .. любов към семейството , близките , или към единственият човек на света било то гадже или най-добър фр .. Абе любовта е хубава ако е споделена иначе руши всичко!

Skoklev
02-13-2008, 18:30
Съгласен съм, че малко трудно е да се сравни с нещо...особено ако е над ниво "гледам-искам"...Иначе е много хубаво нещо :) Надскочих и най-опитмистичните представи за себе си и това как бих могъл да приемам нещо...Нали имаше 1 мисъл...Love is Everything..А защо тогава все не ни е достатъчна :)

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 18:31
Feelthless]
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007



fuuuck youu
fuuck your love too :lol: :lol:

та така любовта съм я срещнала Много отдавна.. беше красиво беше всичко.. но всичко идва за да си отиде.. привличане.. ами ти след като си обичал...забравил ли си за себе си заради нея ? нЕ ми се вярва останаха само егоисти ... :?

Chess
02-13-2008, 18:52
Feelthless]
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007



fuuuck youu
fuuck your love too :lol: :lol:

та така любовта съм я срещнала Много отдавна.. беше красиво беше всичко.. но всичко идва за да си отиде.. привличане.. ами ти след като си обичал...забравил ли си за себе си заради нея ? нЕ ми се вярва останаха само егоисти ... :?


Дали съм забравил за себе си...за това се ядосвам...защото не трябваше да забравям...трябваше да си се дистанцирам...да поддържам принципа "само приятели", защото така или иначе в крайна сметка нищи не излиза :(

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 18:55
Feelthless]
няма любов.. и романтиката си отиде с рицарите.. и всичкиии тези теми са толкова банални ... :?

Как да няма любов?

Любов има това че не си я срещнал не означава че няма!


:smt007



fuuuck youu
fuuck your love too :lol: :lol:

та така любовта съм я срещнала Много отдавна.. беше красиво беше всичко.. но всичко идва за да си отиде.. привличане.. ами ти след като си обичал...забравил ли си за себе си заради нея ? нЕ ми се вярва останаха само егоисти ... :?


Дали съм забравил за себе си...за това се ядосвам...защото не трябваше да забравям...трябваше да си се дистанцирам...да поддържам принципа "само приятели", защото така или иначе в крайна сметка нищи не излиза :(


е ти си се предал лесно :) бори за това което искаш и обичаш.. рано или късно ще го имаш..но вече е под въпрос дали ще го искаш :)

Chess
02-13-2008, 18:59
Епа д*ба след толкова време борба не става...всеки си има лимит :lol:
И аз се изтощих :lol:

Spider4eto
02-13-2008, 19:00
всичко :-)

zvQr_nO_s_ChAr
02-13-2008, 19:58
Епа д*ба след толкова време борба не става...всеки си има лимит :lol:
И аз се изтощих :lol:

намери си нова тръпка :)

HePeAJIeH
02-13-2008, 20:08
Спомням си че отдавна имаше подобна тема но така или иначе ще отговоря.

Любовта е едно от най-красивите чувства на земята което просто не подлежи на описание поради факта че чувствата са възможно най-искрени и чисти.Люовта те кара да летиш да усещаш едно специфично вълнение в корема си.Любовта дава много радост но когато тя угасне тя покрива сърцето със пепел която трудно се премахва (използвах метафора надявам се че ме разбрахте :) ) . При една раздяла винаги боли но въпреки че от любовта боли аз съм на мнение (макар и понякога да не сикам да я има) че без любов ние нямаше да сме пълноценни същества.

sweety_but_lonely
02-14-2008, 12:58
lubovta li...ami super e ako e spodelena,ina4e e mn fakano...az sega sam mn pesimisti4no nasstroena,taka 4e ne o4akvaite hubavi dumi za lubovtya,koqto tolkova puti mi e pri4inqvala bolka.... :x

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 13:16
error :D

ivakavlad
02-14-2008, 13:33
за мен любовта е всичко живот и смърт, болка и неописуемо щастие, тъга и радост любовта е като цвете което бавно расцъффва но ртасцъфне ли няма по красиво от него

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 13:34
за мен любовта е всичко живот и смърт, болка и неописуемо щастие, тъга и радост любовта е като цвете което бавно расцъффва но ртасцъфне ли няма по красиво от него

Яворов 2ри! не се самоубивай

ivakavlad
02-14-2008, 13:40
за мен любовта е всичко живот и смърт, болка и неописуемо щастие, тъга и радост любовта е като цвете което бавно расцъффва но ртасцъфне ли няма по красиво от него

Яворов 2ри! не се самоубивай

няма да се самоубивам освен ако неумра от препиване защото днес съм решил да пия до безпаметност

Snoppy
02-14-2008, 14:33
Za men LIUBOTA e ne6to val6ebno,koeto kara horata da pluvat v more ot me4ti i da vijdat sveta v rozovo :-) !

hooliganka89
02-14-2008, 14:41
Любовта е измислена от кумунистите за да могат да ебат без пари :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 14:55
Любовта е измислена от кумунистите за да могат да ебат без пари :D


абе :D социалистите са по-общителни :D

TheNewReligion
02-14-2008, 17:57
Несподелена е ! Иначе за мен това е 1 прекрасно чувство ! :-P

darince
02-14-2008, 18:42
любовта е пълна тъпня :D :D :D :D :D :D :D

atwood
02-14-2008, 18:45
за някои хора любовта е прекрасно нещо но за някои не мисля че е ..

marilyn
02-14-2008, 18:47
Любовта е най-важното нещо в живота. любов=щастие

D@rk_AnGeL
02-14-2008, 19:05
4uvstvo koeto e nezamenimo.....no i vsu6toto vreme te kara da strada6.......krakata ti se podkosqvat,iz4ervqva6 se.........nujno li e da obqsnqvam s tolkova mn dumi.........eto s dve:vlubena-zagubena

mickelangelo
02-14-2008, 19:48
ммммм много интересен въпрос ... да кажем че ще отговоря с цитат

"Мъдреците казват, че три източника имат влеченията на човека: душата, разума и тялото. Влечението на душата поражда приятелството. Влечението на ума поражда уважението. Влечението на тялото поражда желанието. Съединяването на трите влечения ражда любовта."

KapuHkaTa
02-14-2008, 20:00
Любовта все повече започва да изчезва... Това е тъжната действителност , но всеки човек може да я потърси и недай си боже да я открие , защото тогава става сложно ... А поне за мен дори и да я намериш ползата е нулева , защото след време всичко става сложно и оплетено и се чудиш какво точно да правиш и как да се справиш с всичките проблеми , които са ти на главата ?!? Е да , ама не няма как да стане този номер , защото в момента , в който решиш че нещо е минало както трябва всичко се скапва и започваш отначало .. Е да мерси , но мисля , че подобно чувство вече не ми е нужно или може би греша ?!? Най-вероятно да... защото отново копнея за него , въпреки че знам как ще свърши всичко.. Ето това е любовта за мен ... Нещо неразбрано и никога осъществено ..

Chess
02-14-2008, 20:06
Любовта е най-важното нещо в живота. любов=щастие


Не мисля така 8-)
Любовта в повечето случаи е нещастие...Влюбиш се в някой/някоя => той/тя - не = болка
Съберете се с някой/някоя (хубаво), ама идва педиода на раздяла = повече болка, от колкото като не сте ходили...
Та какво каза...щастие, а?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 20:12
Любовта е най-важното нещо в живота. любов=щастие


Не мисля така 8-)
Любовта в повечето случаи е нещастие...Влюбиш се в някой/някоя => той/тя - не = болка
Съберете се с някой/някоя (хубаво), ама идва педиода на раздяла = повече болка, от колкото като не сте ходили...
Та какво каза...щастие, а?


има щастие ... когато си щастливо влюбен(споделена любов) всичко ти се струва малко и постижимо .... че има разочарования има ... но красивото в това чувство е над неудобствата ... не си и реалист дори ..

Chess
02-14-2008, 20:15
Любовта е най-важното нещо в живота. любов=щастие


Не мисля така 8-)
Любовта в повечето случаи е нещастие...Влюбиш се в някой/някоя => той/тя - не = болка
Съберете се с някой/някоя (хубаво), ама идва педиода на раздяла = повече болка, от колкото като не сте ходили...
Та какво каза...щастие, а?


има щастие ... когато си щастливо влюбен(споделена любов) всичко ти се струва малко и постижимо .... че има разочарования има ... но красивото в това чувство е над неудобствата ... не си и реалист дори ..


Падам си мааалко песимист 8-)
Извинете, но не се изразих правилно :lol:
Нямах предвид, че няма щастие...Просто изхода и от 2те ситуации е болезнен... и гаден (в споделената и несподелената любов)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 20:16
Любовта е най-важното нещо в живота. любов=щастие


Не мисля така 8-)
Любовта в повечето случаи е нещастие...Влюбиш се в някой/някоя => той/тя - не = болка
Съберете се с някой/някоя (хубаво), ама идва педиода на раздяла = повече болка, от колкото като не сте ходили...
Та какво каза...щастие, а?


има щастие ... когато си щастливо влюбен(споделена любов) всичко ти се струва малко и постижимо .... че има разочарования има ... но красивото в това чувство е над неудобствата ... не си и реалист дори ..


Падам си мааалко песимист 8-)
Извинете, но не се изразих правилно :lol:
Нямах предвид, че няма щастие...Просто изхода и от 2те ситуации е болезнен... и гаден (в споделената и несподелената любов)

научи се да се изразяваш 8-)

Chess
02-14-2008, 20:17
Любовта е най-важното нещо в живота. любов=щастие


Не мисля така 8-)
Любовта в повечето случаи е нещастие...Влюбиш се в някой/някоя => той/тя - не = болка
Съберете се с някой/някоя (хубаво), ама идва педиода на раздяла = повече болка, от колкото като не сте ходили...
Та какво каза...щастие, а?


има щастие ... когато си щастливо влюбен(споделена любов) всичко ти се струва малко и постижимо .... че има разочарования има ... но красивото в това чувство е над неудобствата ... не си и реалист дори ..


Падам си мааалко песимист 8-)
Извинете, но не се изразих правилно :lol:
Нямах предвид, че няма щастие...Просто изхода и от 2те ситуации е болезнен... и гаден (в споделената и несподелената любов)

научи се да се изразяваш 8-)


разбира се :D

mon4eto
02-14-2008, 20:49
V pove4eto slu4ai edno golqmo razo4arovanie :( :( :(

nightwish16
02-15-2008, 06:15
4ustvo koeto e mnogo xubavo no trqbva da e vzaimno ako ne e vzaimno to 4oveka koito obi4a i se jertva se prevru6ta v edin o4aqn i samoten 4ovek :( kato men :(

ZaI4I
02-15-2008, 20:06
Начин да ти разбият сърцето и да те въртят на малкия си пръст... :? поне на този етап това е за мен :?

marilyn
02-15-2008, 20:45
Любовта е най-важното нещо в живота. любов=щастие


Не мисля така 8-)
Любовта в повечето случаи е нещастие...Влюбиш се в някой/някоя => той/тя - не = болка
Съберете се с някой/някоя (хубаво), ама идва педиода на раздяла = повече болка, от колкото като не сте ходили...
Та какво каза...щастие, а?


има щастие ... когато си щастливо влюбен(споделена любов) всичко ти се струва малко и постижимо .... че има разочарования има ... но красивото в това чувство е над неудобствата ... не си и реалист дори ..


Падам си мааалко песимист 8-)
Извинете, но не се изразих правилно :lol:
Нямах предвид, че няма щастие...Просто изхода и от 2те ситуации е болезнен... и гаден (в споделената и несподелената любов) и искаш да кажеш 4е любовта носи само отрицателни емоции?! аз също съм имала несподелена любов, първата ми беше такава, но въпреки вси4ко искам да се влюбя и някой да се влюби в мен.

Castaway
02-16-2008, 23:06
ще цитирам част от една песен (малко е комерсиална..)

-Искам да те питам са,
кво за теб е люБовта..
-Тя за мен не съществува, убедих се аз сама!
Вие мъжете сте вагинари, за е*ане загоряли,
чувства липсват не разбра ли?
Има само чукай-пали ..
P.S.любовта...малко хора я успяват да я почувстват!останалите, просто живеят в заблуда , че са я срещнали... (или че ще я срещнат..)

PoisoNGirL
02-17-2008, 00:01
Aide i az da zapochna s edno citatache..."tuk sum za da potvyrdq edna teoriq,che liubovta e zabravena istoriq..."
No haide da ne sme mnogo predubedeni...Liubovta e neshto mnogo hubavo stiga da e spodelena...makar che i togava ne e prikazka.Mai ne poznavam cheovek,koito da kaje,che vsichko mu e rozovo.Kato cqlo si e bolka,stradanie,piqnski noshti i mnogo depresiq.Nqma smisul ot takava iliuziqq!

Carnival Of Rust
02-20-2008, 17:57
Ами до скоро беше повод да плача денонощно, а сега повод да се усмиииихвам

NuRi
02-20-2008, 19:24
Има я как да я няма любовта млади дами и господа.. Тя не пита да влезне ли в теб или не!:) Тя навлиза и те напуска.. когато си дойде времето;) Но те пълни с радост . Кара те да трепериш , да ме4таиш..:-) Да се 4устваш оби4ан.. Да я зовеш като затвориш о4и пак да е там до теб.. нали така? Аз знам 4е искаш това не лъжи:)
какво е Любов ли? Е казах ви:), това което те кара да летиш:)
А 4уствал ли си я ? Ще разбереш като си отговориш на тия въпроси :)
Оби4аш ли се ?
Оби4аш ли обкръжението си?
Оби4аш ли тези хубави о4и които са до теб?

А аз ли4но ви пожелавам само еДно : Винаги правете любов , а злото
го побеждавайте с любов . :)