PDA

View Full Version : Косопад



BeBsItO
02-13-2008, 18:14
oh hora mn mi opada kosata naposleduk... nasqkade kosmi... ujassssssss kajete kvo da pravq.... miq q mn 4esto, no ne q tretiram tolkva mn s dr ne6ta :shock: a tq pad a li pada...

VilleBaby
02-13-2008, 18:18
еми не я мии баш всеки ден...може би косата ти страда от нещо,може би ползваш някакви продукти,които не са за твоя тип коса....знам ли...вземи си продукти против косопад

GaBiIi__
02-13-2008, 18:28
mi 6tom q mie6 vseki den izpolzvai po mek 6ampoan ama se samnqvam da e ot tova :(

Liar
02-13-2008, 18:38
Намали честотата на миенето!
Ако можеш си купи шампоана "Фитоциан"(16 лв),той е за косопад.
Няма да е зле да направиш "бабината" маска с газ,мас(подхранва!) и оцет.Или 1с.л мас,1с.л бадемово масло,1/2 лъжица оцет,малко мед,ми се вижда по-удачно,че пропорциите на гаста и оцета ми се вижда много...След измиване си обливай косата с вода,в която е варяла коприва-препоръчва се за мазна коса и пърхут.
А може и на дерматолог да отидеш,да си вземеш витамини за подхранване-Калмацин(малка опаковка 7лв,Мерц-16 лв,Клоран(30 лв)...
Успех!

LipSoFAnAnGel
02-13-2008, 18:58
Тука из форума бях чела за някаква маска, от която растяла нова коса и ставала много хубава обаче не се сещам как се казваше помня, че беше от някакъв ветеринарна аптека!

BeBsItO
02-14-2008, 11:16
mersi za otgovorite.... 4esno kazano i az gi znam tezi ne6ta... :D

varnen4e
02-14-2008, 12:41
Ами възможно е да е от хормоните, щом не я третираш много много. Ако ти се занимава иди в някоя клиника, и дай кръв за хормонален тест на някой определени хормони, те ще ти кажат кои точно са за тази област, аз не мога да се сетя в момента. Резултатите ще са ти готови на следващия ден. Ще ти излезе около 130-140 лева!

rauchen
02-14-2008, 14:42
еми като ти опада ще си купиш перука бе

Shtastl1va
02-14-2008, 15:00
И моята коса си пада доста и наще все ми мърморят, че имало мои косми навсякъде :D По принцип нито я третирам с нещо, мия я само два, МАХ три пъти в седмицата, но това е. Преди около две години ми беше по- гъста от сега, но какво да се прави. Фризиоркара ми каза, че се била "сменяла" нещо такова беши :-D и скоро щяла да се оправи.. Надявам се, защото не мисля, че е само това. Ако мислиш, че при теб няма вероятност да е тази "смяна", може да е нещо от хормоните, или ако някой орган не функционира правилно, то по някакъв начин се отразява върху външноста. Обръщай повече внимание на това, което ядеш, приемай повече витамини, защото аз не се хранех правилно - ядях все няква еднообразна храна и сега имам проблеми и с кожата;/ а мисля, че и по тая причина косата ми пооредя. Бих те посъветвала да се обърнеш към лекър, който да ти каже от къде идва тоя проблем с косата ти.. Успех :)